ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Page 4 of 26 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Next

Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 4 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by vili40 29/10/2016, 13:08

hmm,nešt mi u svemu tome fali

vili40

Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 4 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by IL Risorto 29/10/2016, 13:14

jastreb wrote:
Iknar je gay wrote:
I opet će ako bude sreće,samo ovaj put rat će izgubit preko kurca,jer muslići krešu Švabice dok trblave Švabe trču za ''ojrom'' ili se oblokaju pivom.
Kao što Švabe gube na nekom širem globalnom nivou,mi gubimo na nekom lokalnom balkanskom nivou. Jer ako malo ljeti pogledaš mjesta na hrvatskoj obali i otočadi,onda ćeš vidjeti da se svi iole istaknutiji i manje istaknutiji objekti nalaze u rukama kosovsko-rugovske populacije.
Pa ne znam baš,nije li se nedavno na onom navijačkom spektaklu dokazalo,kako su Hrvati i Šiptari braća ? Pa bi se to mogli protumačiti kao prijateljsko preuzimanje.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 4 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by crvenkasti 29/10/2016, 13:17

Šiptari su ok. Glavno da je moj otac četnik u Srbiji.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 4 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Serbinho-3 29/10/2016, 13:19

@Iknar je gej,
ako mozes cuti misljenje u nekim lokalnim medijima, onda tu ne postoji sloboda govora.
Secam se orkestrirane kampanje o bioloskom oruzju Sadama Huseina, skakali svaki dan po glavi godinama.
Kada se ispostavilo da nema nikakvog oruzja, vest je necujno prosla.
Nikog to vise nije zanimalo sto su mediji huskaci bili deo ratne masinerije.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27346
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 4 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by kic 29/10/2016, 13:22

marcellus wrote:
kic wrote:
levi nije citirao nikog, nemam pojma na kog se referira

ma mislio sam da se može vidjet na koji post je odgovoreno, ono neki gumbić link nešto

mislim da to nije moguce ni saznati, jer postoji i Quick reply box na dnu, koja nije vezana ni za sta..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 4 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by jastreb 29/10/2016, 13:26

kic wrote:
marcellus wrote:
kic wrote:
levi nije citirao nikog, nemam pojma na kog se referira

ma mislio sam da se može vidjet na koji post je odgovoreno, ono neki gumbić link nešto

mislim da to nije moguce ni saznati, jer postoji i Quick reply box na dnu, koja nije vezana ni za sta..
A ja mislim da je Levijatan odgovorio meni. (na post iznad).

jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 4 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by IL Risorto 29/10/2016, 13:46

Serbinho-3 wrote:@Iknar je gej,
ako mozes cuti misljenje u nekim lokalnim medijima, onda tu ne postoji sloboda govora.
Secam se orkestrirane kampanje o bioloskom oruzju Sadama Huseina, skakali svaki dan po glavi godinama.
Kada se ispostavilo da nema nikakvog oruzja, vest je necujno prosla.
Nikog to vise nije zanimalo sto su mediji huskaci bili deo ratne masinerije.
Pa uglavnom se slažem s tobom,ali kada sam to rekao samo sam se nadovezao na tvoju tvrdnju,jer ovo Marcelovo laprdanje teško da ćeš čuti na HRT,RTL,već uglavnom na lokalnim.Po pitanju slobode medija,nema razlike između Amerike i Hrvatske.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 4 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by jastreb 29/10/2016, 13:57

Iknar je gay wrote:
Serbinho-3 wrote:@Iknar je gej,
ako mozes cuti misljenje u nekim lokalnim medijima, onda tu ne postoji sloboda govora.
Secam se orkestrirane kampanje o bioloskom oruzju Sadama Huseina, skakali svaki dan po glavi godinama.
Kada se ispostavilo da nema nikakvog oruzja, vest je necujno prosla.
Nikog to vise nije zanimalo sto su mediji huskaci bili deo ratne masinerije.
Pa uglavnom se slažem s tobom,ali kada sam to rekao samo sam se nadovezao na tvoju tvrdnju,jer ovo Marcelovo laprdanje teško da ćeš čuti na HRT,RTL,već uglavnom na lokalnim.Po pitanju slobode medija,nema razlike između Amerike i Hrvatske.
I ja sam razvio tezu koju bih htio malo propagirati po medijima. No nju ne bi objavile ni lokalne radio i tv stanice.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 4 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 29/10/2016, 14:01

uffff..nes se Marc Usukao  Suspect Suspect Suspect..Et sto Ćojeku napravi mladjahna zenka.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 4 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by IL Risorto 29/10/2016, 14:06

jastreb wrote:
Iknar je gay wrote:
Serbinho-3 wrote:@Iknar je gej,
ako mozes cuti misljenje u nekim lokalnim medijima, onda tu ne postoji sloboda govora.
Secam se orkestrirane kampanje o bioloskom oruzju Sadama Huseina, skakali svaki dan po glavi godinama.
Kada se ispostavilo da nema nikakvog oruzja, vest je necujno prosla.
Nikog to vise nije zanimalo sto su mediji huskaci bili deo ratne masinerije.
Pa uglavnom se slažem s tobom,ali kada sam to rekao samo sam se nadovezao na tvoju tvrdnju,jer ovo Marcelovo laprdanje teško da ćeš čuti na HRT,RTL,već uglavnom na lokalnim.Po pitanju slobode medija,nema razlike između Amerike i Hrvatske.
I ja sam razvio tezu koju bih htio malo propagirati po medijima. No nju ne bi objavile ni lokalne radio i tv stanice.
Pa govori,da je čujemo .. :?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 4 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by jastreb 29/10/2016, 14:09

Iknar je gay wrote:
jastreb wrote:
Iknar je gay wrote:
Serbinho-3 wrote:@Iknar je gej,
ako mozes cuti misljenje u nekim lokalnim medijima, onda tu ne postoji sloboda govora.
Secam se orkestrirane kampanje o bioloskom oruzju Sadama Huseina, skakali svaki dan po glavi godinama.
Kada se ispostavilo da nema nikakvog oruzja, vest je necujno prosla.
Nikog to vise nije zanimalo sto su mediji huskaci bili deo ratne masinerije.
Pa uglavnom se slažem s tobom,ali kada sam to rekao samo sam se nadovezao na tvoju tvrdnju,jer ovo Marcelovo laprdanje teško da ćeš čuti na HRT,RTL,već uglavnom na lokalnim.Po pitanju slobode medija,nema razlike između Amerike i Hrvatske.
I ja sam razvio tezu koju bih htio malo propagirati po medijima. No nju ne bi objavile ni lokalne radio i tv stanice.
Pa govori,da je čujemo .. :?
Dijelom je već i znaš. Kao i neke druge moje teorije koje sam razvio. Primjerice ona o Andrićevoj i Ćopićevoj Bosni,koja je na mnogim forumima i društvima odlično primljena. Ili pak o NDH kao proširenoj BIH,sa kojom se mnogi i ne slažu,tako i o onoj kao o Janjevcima kao o posebnoj nacionalnosti,koju podržavaju čak i neki hrvatski desničari,uključujući i one sa Metapedije!!!

No,moja najnovija teza je ta da je izvor svega zla koje se 90-tih gogađalo na našim prostorima nije ni 1941. ni 1945. već 1948.

1948. je utrla put u nacionalizam,kojeg ne bi bilo moguće utrijeti da smo razvijali znanstveni socijalizam,iliti marksizam -lenjinizam i da nismo okrenuli leđa drugu Staljinu.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 4 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by IL Risorto 29/10/2016, 14:15

jastreb wrote:!!

No,moja najnovija teza je ta da je izvor svega zla koje se 90-tih gogađalo na našim prostorima nije ni 1941. ni 1945. već 1948.

1948. je utrla put u nacionalizam,kojeg ne bi bilo moguće utrijeti da smo razvijali znanstveni socijalizam,iliti marksizam -lenjinizam i da nismo okrenuli leđa drugu Staljinu.
Tvoja teza ? affraid Ali to je bila moja teza,dok si ti još podržavao obračun s infobiroovcima.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 4 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by jastreb 29/10/2016, 14:17

Iknar je gay wrote:
jastreb wrote:!!

No,moja najnovija teza je ta da je izvor svega zla koje se 90-tih gogađalo na našim prostorima nije ni 1941. ni 1945. već 1948.

1948. je utrla put u nacionalizam,kojeg ne bi bilo moguće utrijeti da smo razvijali znanstveni socijalizam,iliti marksizam -lenjinizam i da nismo okrenuli leđa drugu Staljinu.
Tvoja teza ? affraid Ali to je bila moja teza,dok si ti još podržavao obračun s infobiroovcima.
Da,ali ti nisi 1948. prikazivao kao krucijalno za sva kasnija događanja i nacionalizme.

Dakle emisija sa mnom kao gostom otvorila bi mnoge taboo teme i podigla mnogo prašine.

Mogla bi to biti i serija znanstveno političkih predavanja,slična onima kakva je po Hrvatskoj održavao Miroljub Petrović,samo što ja ne bih govorio o Bibliji i njenim čudima.

Predavanja bi,otprilike nosile slijedeće naslove:

1.1948. kao izvor svih kasnijih zala na Balkanu-Što je propušteno neodlaskom u Bukurešt?

2.Janjevci nisu Hrvati-Tko je torlačkom plemenu bacio u uho bubu o dubrovačkom porijeklu?

3. 85% Bošnjaka islamizirani su Srbi-Od Mehmed paše Sokolovića do Kusturice.

4.NDH kao velika i proširena BIH-Od islamske medrese i crvenog fesića do prijestolnice u Banjaluci.

5.Dvije Bosne-Mračna Bosna Ive Andrića i raspjevana Bosna Branka Ćopića.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 4 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 29/10/2016, 14:25

Imam par komentara (molim da se shvate krajnje dobronamjerno, oni to i jesu). O temi necu, dovoljno pricamo na forumu o tome.

No (a ako netko toliko mladji od tebe to primjeti, uzmi to u obzir):
1. Ne nosi bijelu kosulju na televiziju. Nju nose politicari, ali ne i novinari. Mogao si obuci plavu ili crnu. Kravata je pretpostavljam trebala biti crvena, ali na TV izgleda roza, a to ti nije bila namjera. Kravata se tako ne veze, a i inace, ako hoces svezati kravatu kako treba, moras imati meksu od ove koju si donio. Veber ti je to vec rekao. Za kosulju ne znam, ali stvarno izgleda nepopeglano. Nemas neki sat, to podsvjesno ukazuje na tocnost, pouzdanost i samosvijest. Uglavnom, promasaj.
2. U stolicu se inace ne zavaljuje kao kurva u bordelu. Sjedni uspravno i ispravi ramena, posve su ti utonula u sako, a trbusinu si izbacio. Pazi kako se drzis.
3. Cuvaj se afektacije u govoru (''za Boga miloga''. ''ne, ne, ne'', itd.). Svi mi imamo postapalice dok pricamo, ali dok si na TV-u ispeci pa reci :)
4. Dosta ides u nekakve price sa strane. Navesti kao usputni podatak nesto u dijelu recenice je OK. Pricati o Sandersu i kuci na jezeru jednu minutu nije OK. Reci usput da je Sanders pogazio sve sto je rekao o Hillary i da je sad on taj koji je moralno upitan je ok.
5. Znas nekontrolirano podignuti glas pa ispada kao da bezrazlozno vices. Drzi glas na ideniticnoj modulaciji, osim ako ne zelis nesto naglasiti, ali onda usporis i naglasavas, bez dizanja glasa.

Uglavnom ovo pod 1 i 2 moze jos i kaja iskomentirati, ipak je ona strucnjak :) Da te utjesim, vidio sam novinare, ozbiljne novinare na TV-u koji su dosli obuceni kao da su ih vadili iz kanala. :)

Ali ako si se vec prihvatio odijela i kravate, onda napravi to kako treba.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 4 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 29/10/2016, 14:33

jastreb wrote:
Predavanja bi,otprilike nosile slijedeće naslove:

1.1948. kao izvor svih kasnijih zala na Balkanu-Što je propušteno neodlaskom u Bukurešt?

2.Janjevci nisu Hrvati-Tko je torlačkom plemenu bacio u uho bubu o dubrovačkom porijeklu?

3. 85% Bošnjaka islamizirani su Srbi-Od Mehmed paše Sokolovića do Kusturice.

4.NDH kao velika i proširena BIH-Od islamske medrese i crvenog fesića do prijestolnice u Banjaluci.

5.Dvije Bosne-Mračna Bosna Ive Andrića i raspjevana Bosna Branka Ćopića.

Zanimljivo, ali mozda ne bi bilo siroj populaciji.

Daj si oduska za sad na forumu :) Po 4-toj tocci ispada da je jedino Haso ispravno protumacio narav NDH.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 4 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by debotoijusto 29/10/2016, 14:43

kolerik wrote:Imam par komentara (molim da se shvate krajnje dobronamjerno, oni to i jesu). O temi necu, dovoljno pricamo na forumu o tome.

No (a ako netko toliko mladji od tebe to primjeti, uzmi to u obzir):
1. Ne nosi bijelu kosulju na televiziju. Nju nose politicari, ali ne i novinari. Mogao si obuci plavu ili crnu. Kravata je pretpostavljam trebala biti crvena, ali na TV izgleda roza, a to ti nije bila namjera. Kravata se tako ne veze, a i inace, ako hoces svezati kravatu kako treba, moras imati meksu od ove koju si donio. Veber ti je to vec rekao. Za kosulju ne znam, ali stvarno izgleda nepopeglano. Nemas neki sat, to podsvjesno ukazuje na tocnost, pouzdanost i samosvijest. Uglavnom, promasaj.
2. U stolicu se inace ne zavaljuje kao kurva u bordelu. Sjedni uspravno i ispravi ramena, posve su ti utonula u sako, a trbusinu si izbacio. Pazi kako se drzis.
3. Cuvaj se afektacije u govoru (''za Boga miloga''. ''ne, ne, ne'', itd.). Svi mi imamo postapalice dok pricamo, ali dok si na TV-u ispeci pa reci :)
4. Dosta ides u nekakve price sa strane. Navesti kao usputni podatak nesto u dijelu recenice je OK. Pricati o Sandersu i kuci na jezeru jednu minutu nije OK. Reci usput da je Sanders pogazio sve sto je rekao o Hillary i da je sad on taj koji je moralno upitan je ok.
5. Znas nekontrolirano podignuti glas pa ispada kao da bezrazlozno vices. Drzi glas na ideniticnoj modulaciji, osim ako ne zelis nesto naglasiti, ali onda usporis i naglasavas, bez dizanja glasa.

Uglavnom ovo pod 1 i 2 moze jos i kaja iskomentirati, ipak je ona strucnjak :) Da te utjesim, vidio sam novinare, ozbiljne novinare na TV-u koji su dosli obuceni kao da su ih vadili iz kanala. :)

Ali ako si se vec prihvatio odijela i kravate, onda napravi to kako treba.

kolega sjajno seciras , poci cu s vama jer volim salu , hocu da vidim jeza budalu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 4 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 29/10/2016, 15:00

Dobro, da ne ispadnem prestrog, ima vrlo melodican glas i pravilno disanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 4 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 29/10/2016, 15:08

ima li neki interview sa Zrinkom K?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 4 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 29/10/2016, 15:14

deda sindikalac wrote:ima li neki interview sa Zrinkom K?

Nju uglavnom intervjuiraju po NLO-ima i crnim rupama, moja kabelska to ne lovi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 4 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by IL Risorto 29/10/2016, 15:24

Mišak bi trebao napraviti emisiju i ugostiti Zrinku.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 4 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by debotoijusto 29/10/2016, 15:37

kolerik wrote:Dobro, da ne ispadnem prestrog, ima vrlo melodican glas i pravilno disanje.

znaci moze na talent show s nekom uspjesnicom od benda
kurac od ovce
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 4 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 26 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum