ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Page 8 of 26 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 17 ... 26  Next

Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 09:44

crvenkasti wrote:
Leviathan2 wrote:
 digresije, one su pozeljne u svakom razgovoru da bi se razgovor odrzao zivim i da ne postane kao liturgija, dosadan

Kod nas katolika se liturgija zove misa.
Apsolutno.  :bless

Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Leviathan2 30/10/2016, 09:45

Gnječ wrote:
Leviathan2 wrote:marc, sta te jebu ova gey pipulacija oko oblacenja, oblacis se ok, oko govora, govori brate onak kako govoris kad govoris o necemu vaznom bez ustogljenosti, lezerno,
 digresije, one su pozeljne u svakom razgovoru da bi se razgovor odrzao zivim i da ne postane kao liturgija, dosadan,  (u normalnom razgovoru u zivotu uz temu se jos vuce bar tri cetiri podteme koje daju samo sirinu temi), genijalci koji televiziju smatraju nekim mjestom gdje se mora ponasati pricati i izgledati u nekim propisanim ili nepropisanoobaveznim okvirima su shabani,
pogledah tvoj intervju i odradjeno ok, lezerica bez vidljivog izrazaja kao kod vecine ljudi kojima nije profesija biti stalno pred kamerama" i boze ja sam na tv , snimaju me"

Strašilo je strašilo pa taman ga obukao u Armani odijelo.
zato ja ne nosim armani odijela,
dzeparice hlace, tenisice il gojzerice, gore nepromociva jakna il neka majica koja nema felkova ni natpisa i frizura kao da sam se petardom pocesljao :D

_________________
M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 09:52

ti si lumberjack  :tu :cro
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Leviathan2 30/10/2016, 09:53

nestoizmedju wrote:Nego, dje si rodjo? Kako pleme?
hvala na pitanju rodjo, pleme ok, eo u zadnjih mjesec dana 6 prinova, sirimo se sirimo :D, 
dogurali smo do 300 vrhunskih obucenih lovaca, aktivnih (6 ih se upravo vratilo sa intezivne ratne obuke),  plus nas ima jos toliko "penzionisanih"
plemensku imovinsku karticu smo nagurali na nekih 300 milijuna eura i idemo dalje
jednog dana ce pleme u sledecim godinama postat neovisno  i niko nam vise nece komandovat
uglavnom pozitiva

_________________
M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 09:57

Leviathan2 wrote:
nestoizmedju wrote:Nego, dje si rodjo? Kako pleme?
hvala na pitanju rodjo, pleme ok, eo u zadnjih mjesec dana 6 prinova, sirimo se sirimo :D, 
dogurali smo do 300 vrhunskih obucenih lovaca, aktivnih (6 ih se upravo vratilo sa intezivne ratne obuke),  plus nas ima jos toliko "penzionisanih"
plemensku imovinsku karticu smo nagurali na nekih 300 milijuna eura i idemo dalje
jednog dana ce pleme u sledecim godinama postat neovisno  i niko nam vise nece komandovat
uglavnom pozitiva
cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 10:01

siri kolo... :lell
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by marcellus 30/10/2016, 10:35

Indulge wrote:sljedeći put dovedi sidekicka Robina, tj Zrinku :hippie

obavezno! Zrinka će o utjecaju masona, sotonista, i ljudi guštera na izbore u SAD

(zapravo, kad izbaciš ono što je plod mašte, i nije daleko od pameti)

_________________
M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by marcellus 30/10/2016, 10:37

veber wrote:i ne zajeavaj, tebi na svadbi bio sam u odjelu, cak sam i prsluk imao

je, odijelo je veliš za vjenčanja i sprovode :D

doduše i ja ga u pravilu nosim kad moram, makar volim odijela, pogotovo ta trodijelna s prslukom, trodijelno čak imam po mjeri rađeno, dvodijelna su mi konfekcijska

_________________
M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 10:37

marcellus wrote:
Indulge wrote:sljedeći put dovedi sidekicka Robina, tj Zrinku :hippie

obavezno! Zrinka će o utjecaju masona, sotonista, i ljudi guštera na izbore u SAD

(zapravo, kad izbaciš ono što je plod mašte, i nije daleko od pameti)

freak show.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 10:39

Marca zena dovoljno ne hrani...ajm vorry.. Suspect..il su u pitanju one pomodne dijete... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 10:45

bogomdani wrote:Marca zena dovoljno ne hrani...ajm vorry.. Suspect..il su u pitanju one pomodne dijete... :clown

Boli me kurac tko ga hrani ili ne, ali lik uopće nije svjestan svog izgleda umislio si je da je Jimmy Hendrix a ustvari izgleda kao Alan Ford.

Ili možda Sir Oliver...


Last edited by Gnječ on 30/10/2016, 10:46; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 10:46

Gnječ wrote:
bogomdani wrote:Marca zena dovoljno ne hrani...ajm vorry.. Suspect..il su u pitanju one pomodne dijete... :clown

Boli me kurac tko ga hrani ili ne, ali lik uopće nije svjestan svog izgleda umislio si je da je Jimmy Hendrix a ustvari izgleda kao Alan Ford.
Meni vise baca na Trumpa. Ono kravata za koju trebas oruzani list.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 10:46

ajd u Qrc.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 10:50

bogomdani wrote:ajd u Qrc.. jocolor
:h5
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Kermit 30/10/2016, 10:52

Odlično kolega Marcel, ali sada ste ti i Pernar na crnoj listi Buzina
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 10:58

Hau jes nou.  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by marcellus 30/10/2016, 10:59

bogomdani wrote:Marca zena dovoljno ne hrani...ajm vorry.. Suspect..il su u pitanju one pomodne dijete... :clown

Pa oko sto kila imam, nije ni malo

_________________
M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 11:02

asilovski wrote:Odlično kolega Marcel, ali sada ste ti i Pernar na crnoj listi Buzina

Bravo ako ovaj forum nestane zahvalite Marčelu nemojte mene krivit ni pravit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 11:03

marcellus wrote:
bogomdani wrote:Marca zena dovoljno ne hrani...ajm vorry.. Suspect..il su u pitanju one pomodne dijete... :clown

Pa oko sto kila imam, nije ni malo
a dobro,ponesto se izgubi na visinu..ja primjer imam vrlo teske kosti,90 kila,misicast i krupan,i 185..trenutno mi suiti i ne stoje bas..lagano vitak najbolje,pogotovbo danasnja moda prilagodjena metroseksualnim glistama,sa velikim stopalima glavama i defekcijom sveg drugog..ne mogu podlakticu provuci kroz XL suite,kao niti kroz hoodye,džempere..must XXL..tsss...pogledaj malo modu 50-60tih..komotna odijela sirokih nogavica rukava i u ramenima..cisto udobnost i komfor..ovo danas,uzas..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 11:07

bogomdani wrote:
a dobro,ponesto se izgubi na visinu..ja primjer imam vrlo teske kosti,90 kila,misicast i krupan,i 185..trenutno mi suiti i ne stoje bas..lagano vitak najbolje,pogotovbo danasnja moda prilagodjena metroseksualnim glistama,sa velikim stopalima glavama i defekcijom sveg drugog..ne mogu podlakticu provuci kroz XL suite,kao niti kroz hoodye,džempere..must XXL..tsss...pogledaj malo modu 50-60tih..komotna odijela sirokih nogavica rukava i u ramenima..cisto udobnost i komfor..ovo danas,uzas..
ko ti je kriv kad nisi metro...  :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Guest 30/10/2016, 11:09

nestoizmedju wrote:
bogomdani wrote:
a dobro,ponesto se izgubi na visinu..ja primjer imam vrlo teske kosti,90 kila,misicast i krupan,i 185..trenutno mi suiti i ne stoje bas..lagano vitak najbolje,pogotovbo danasnja moda prilagodjena metroseksualnim glistama,sa velikim stopalima glavama i defekcijom sveg drugog..ne mogu podlakticu provuci kroz XL suite,kao niti kroz hoodye,džempere..must XXL..tsss...pogledaj malo modu 50-60tih..komotna odijela sirokih nogavica rukava i u ramenima..cisto udobnost i komfor..ovo danas,uzas..
ko ti je kriv kad nisi metro...  :P
eto na.. No ..takvi me gledaju u svabiji kao Tiranosaura na ulici..e-bote,cak i turci mi se sklanjaju sa puta iako ih je po nekoliko skupa...u pocetku imonira,kasnije te rastuzuje... Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30 - Page 8 Empty Re: M. Holjevac o američkim izborima, danas mreža 14:30

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 26 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 17 ... 26  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum