ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Page 5 of 31 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 31  Next

Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by prckov 19/8/2016, 14:43

asilovski wrote:
kolerik wrote:
asilovski wrote:Jbg svi Hrvati koji nisu iz herceg bosanskih vukojebina nemaju puno šanse u vlastitoj državi, mozda Istra, zagorje, međimurje i primirje ostatak je zarazen štetočinama marićima, glavašima i bandićima
Budaletino jel ti znas kako je bosanskohercegovackim Hrvatima?

Da ti je Bog dao da si se radio na tom kamenu i ledja polomio najprije doma, pa u tudjini, jer tamo kruga nema.

Ne zive svi od poljoprivrednih poticaja usred ravnice koja bi Europu mogla hraniti, jebem te glupog, sovinisticka krvopijo.
Eo svi suci, porezna, drž. uprava, mafijaši, policija, drz odv je ili iz Bosne ili Hercegovine i to sto je doslo u roku 30 godina, osim toga poticaje uzme Pipunić ( derventa) ili Todoric toliko o šovinističkoj krvopiji...
pa neka su jebli te oni, jel vam ko zavrto ruke I nije dao da I vi.

Nemoj mi samo rec rodijacke veze bio sam gore i znam da ste isti. Svi ste vi isti.

Uvedite kvote jebote

prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 14:50

inače problem je Osijeka i ostatka Hrvatske što je razjeban , ne Hercegovcima , nego centralizacijom Zagreba i birokratizacijom Zagreba nad ostatkom Hrvatske.

Ali budimo iskrenu u Zagrebu uglavnom radi birokracija koja siše ostatak Hrvatske, a u toj birokraciji.. pa ruku na srce ima možda najviše hercegovaca, ja znam neke koju otišli u ZG i zaposlili se na državnoj sisi na račun toga.. (recimo u Splitu ih nema, ovdje mi sami sebe guzimo)

eh sada problem je što što vas guzi RH država i birokrati, porezna, ministarstva, regulacije(pa koji kurac onda asila laje protiv slobodnog tržišta a ovdje kuka da ga guzi država) a rješenje je jednostavno - smanjivanje udjela države u vašim životima.. smanjite represiju, kako ekonomsku tako i pravnu na stanovništvo..

ali da Hercegovci barem dominiraju u ZG birokraciji.. iskreno neman egazktne podatke, ali od priča sa drugima jesu.

da ZG guzi ostatak države jest.

ali da su Hercegovci neki veći lopovi od ostalih, jesu kurac, Hrvat je po definicij lopina.. pa i socijalizam u istočnoj Nnjemačkoj nije funkcionirao, od istočnih njemaca je napravio lopine i uhljebe, kamo li neće od Hrvata

iako je osijek razjeban do te mjere(centralizacijom ZGa) da je to već rupa nad rupama..

ja baš se družio sa jednom ekipom Zagrebčana(hercegovci te nešto splićana pa i purgera, uglavnom preko veze upali u državni sektor), kako ta ekipa ima lip život.. pričaju kako su preko veze upali u državnu službu, kako nekada ne rade ništa, i kako mrze index.hr je vrijeđa uhljebe..

i onda se sprdaju kao "vi u dalmaciji živite od prevara turista".. ja ovoj govorim, da tamo gdje ja radim ,konobari rade 12h svaki dan, BEZ SLOBODNOG DANA cijelo ljeto(tako se dogovorili) i da imaju mjesečno 15 000kn primanja, i ta hrane Zagreb.. ova ostala posrana..ali to je istina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by kic 19/8/2016, 14:55

bolje guziti, nego biti gužen a..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Regoč 19/8/2016, 14:56

Ajde, Aso, pa u Americi ima irsku, židovsku i talijansku mafiju pa koji im kurac fali? Iz amerčkoga primjera zaključujem samo da mi imamo premalo mafije.
A i ti. Koleriče, ne piši gluposti, Gnječ se diči IDS-ovom iskaznicom, a to je "in" i proeuropski.

_________________
Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by kic 19/8/2016, 14:59

izgleda da je serbinjo mislim? bio još najrealniji, danas bez beda odeš van, karta jeftina, mreža domaćih klanovi svugdje postoje na zapadu, i visoravan viših prihoda je preprivlačna za odbiti..

korupcije ima svugdje zapravo, čak i famozno efektni nacistički sustav je bio vrlo korumpiran.. u nas je problem što nihi veli, da mi sve subvencioniramo iz državnog proračuna, čak i poduzeća koja posluju s profitom, a gdje su tek neprofitne nakupine..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by kic 19/8/2016, 15:00

tajna Speerova uspjeha u nacizmu je bila u tome što je on bio kapitalistički motor u stranci nacionalsocijalizma..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by kic 19/8/2016, 15:04

inače od predsjednika vrhovnog suda, velika većina je još iz onog sustava ostala..

bosanski klan jbg.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 15:06

Regoč wrote:Ajde, Aso, pa u Americi ima irsku, židovsku i talijansku mafiju pa koji im kurac fali? Iz amerčkoga primjera zaključujem samo da mi imamo premalo mafije.
A i ti. Koleriče, ne piši gluposti, Gnječ se diči IDS-ovom iskaznicom, a to je "in" i proeuropski.

:D Meni su neki članovi IDS- otvoreno bez pardona u četri oka prijetili likvidacijom, ubistvom, premlaćivanjem jer sam se usudio javno kritizitati Ivana Jakovčića.

A ti i dalje trkeljaj da sam IDS iskaznice i ta sranja... vidi se da pojma nemaš...

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus 19/8/2016, 15:06

.. wrote:tajna Speerova uspjeha u nacizmu je bila u tome što je on bio kapitalistički motor u stranci nacionalsocijalizma..
Mora netko i vodit knjige.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182075
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 15:07

Regoč wrote:Ajde, Aso, pa u Americi ima irsku, židovsku i talijansku mafiju pa koji im kurac fali? Iz amerčkoga primjera zaključujem samo da mi imamo premalo mafije.
A i ti. Koleriče, ne piši gluposti, Gnječ se diči IDS-ovom iskaznicom, a to je "in" i proeuropski.

da ali kada klanovi rade u "slobodnom tržištu" poput USA, ili neke druge zemlje, onda te boli kurac. nude i prodavaju svoje usluge ili proizvode na slobodnom tržištu, gdje se slobodno formira cijena proizvoda i usluga, i GDJE nema prisile itd.

kada klanovi funkcioniraju u državnom sustavu, onda si ti prisiljen kupovati njihove usluge/reket, po cijeni koju oni odrede, i na mjesto i vrijeme koji oni odrede. i to generira korupciju, parazitiraje, nad ostatkom države.

inače Hercegovci navodno dominiraju u ZGu, a ZG dominira nad ostatkom Hrvatske. ALI , više manje svi Hrvati su korumpirani po defaultu, evo i ovaj Istarski IDS, to je isto leglo korupcije i nepotizma, ovi su još gori od Hercegovaca, jer nitko ove iz Istre ne kontrolira ,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by aben 19/8/2016, 15:07

.. wrote:

korupcije ima svugdje zapravo
ča je veća zajednička vrića (udio države u bdp) , više je korupcije

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 15:16

aben wrote:
.. wrote:

korupcije ima svugdje zapravo
ča je veća zajednička vrića (udio države u bdp) , više je korupcije

tako je kolega.
cijela jebena filozofija. zamjeni "navodne Hercegovce" , sa njemcima, i opet ćeš imati korupciju.. možda ne odmah, ali za par godina/desetljeća i te švabe će biti jednako korumpirani kao hrvati, hercegovci tko već(hint: istočna njemačka)

rješenje je jednostavno - smanjiti udio države u ekonomiji, prepustiti više ekonomije "nevidljivoj ruci" koju ovdje mrzite, a onda kukate kako vas država odnosno hercegovci guze.. pa neka vas guze
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Regoč 19/8/2016, 15:23

Nevidljiva ruka skrivila je smrt više djece u 19. stoljeću u Britaniji nego bolesti jer je, dok država nije regulira proizvodnju liekovah, pravio tko je htio i što je htio.

_________________
Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Regoč 19/8/2016, 15:25

A ti, Gnječu, nemoj se javno odricati svoga mafijaškoga klana, mogao bi te kum pozvati na red.

_________________
Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 15:26

Regoč wrote:Nevidljiva ruka skrivila je smrt više djece u 19. stoljeću u Britaniji nego bolesti jer je, dok država nije regulira proizvodnju liekovah, pravio tko je htio i što je htio.
država napravila kurac. nevidljiva ruka nije savršena, ali je nevidljiva ruka zbog pohlepe za profitom dovela do razvoja tehnologije i ostalih procesa proizvodnje, pa dica zbog nevidljive ruke , dica od 10godina više nisu bila profitabilna, jer je razvijen parni stroj pa ih nitko više nije zapošljavao..

nevidljiva ruka nije savršena, često je i okrutna(darwinistički) prema slabijima(ali tu se ljudi trebaju međusobno pomagati , amerikanci puno više to rade nego hrvati), ali nećete barem kukati da vas hercegovci guze..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Regoč 19/8/2016, 15:31

Prodaja lažnih i štetnih liekovah tebi je dokaz uspješnosti nevidljive ruke? Bravo!

_________________
Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 15:31

Regoč wrote:A ti, Gnječu, nemoj se javno odricati svoga mafijaškoga klana, mogao bi te kum pozvati na red.

Ja nisam bio niti sam član mafijaških klanova onih političkih ili drugih svejedno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Regoč 19/8/2016, 15:32

Aha.

_________________
Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 15:36

Regoč wrote:Prodaja lažnih i štetnih liekovah tebi je dokaz uspješnosti nevidljive ruke? Bravo!
hercegovac koji preko veze parazitira u državnom sektoru... otkriven si haha.. bježi od mene
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by prckov 19/8/2016, 15:42

ma svi ste vi bosanci I hercegovci, ovi koji jos nisu postace uskoro. Asili sve urote I bijeli misevi iskacu pred oci, ali ima alibi, naime, rekli mu bosanci

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Regoč 19/8/2016, 15:43

Eto, priznajem, u inspekciji liekovah.

_________________
Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 5 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 31 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 31  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum