ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Page 6 of 31 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 31  Next

Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 6 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Regoč 19/8/2016, 15:43

Eto, priznajem, u inspekciji liekovah.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 6 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija 19/8/2016, 15:45

prckov wrote:ma svi ste vi bosanci I hercegovci, ovi koji jos nisu postace uskoro. Asili sve urote I bijeli misevi iskacu pred oci, ali ima alibi, naime, rekli mu bosanci
je svi navodno potječemo iz afrke..mi smo prije bili azijati navodno..poslije bosanci, a prije prapočetka smo svi bili srbi, samo smo se tad drugačije zvali.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 6 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by kaya 19/8/2016, 15:50

dva brata wrote:
 ja ovoj govorim, da tamo gdje ja radim ,konobari rade 12h svaki dan, BEZ SLOBODNOG DANA cijelo ljeto(tako se dogovorili) i da imaju mjesečno 15 000kn primanja
E, i koliko onda mjeseci ne rade, 9?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 6 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by kaya 19/8/2016, 15:51

A ako ćemo bas u ovoj političkoj eliti, ili talogu koji je opljačkao hrvatsku ima najviše dalmatinaca
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 6 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 15:51

kaja_333 wrote:
dva brata wrote:
 ja ovoj govorim, da tamo gdje ja radim ,konobari rade 12h svaki dan, BEZ SLOBODNOG DANA cijelo ljeto(tako se dogovorili) i da imaju mjesečno 15 000kn primanja
E, i koliko onda mjeseci ne rade, 9?
6mjeseci tako, ostatak godine "normalno"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 6 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by prckov 19/8/2016, 15:59

frakcija wrote:
prckov wrote:ma svi ste vi bosanci I hercegovci, ovi koji jos nisu postace uskoro. Asili sve urote I bijeli misevi iskacu pred oci, ali ima alibi, naime, rekli mu bosanci
je svi navodno potječemo iz afrke..mi smo prije bili azijati navodno..poslije bosanci, a prije prapočetka smo svi bili srbi, samo smo se tad drugačije zvali.
kakva afrika, bosna...svi ste vi bosanci
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 6 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Regoč 19/8/2016, 16:02

Da, poznat je onaj bosanski pračovjek od prije 25 milijardah godinah.

_________________
Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 6 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by jastreb 19/8/2016, 16:07

Ma dao bi ja tebi kolača.

I kreme.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 6 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by prckov 19/8/2016, 16:10

Regoč wrote:Da, poznat je onaj bosanski pračovjek od prije 25 milijardah godinah.
hahahaha
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 6 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Regoč 19/8/2016, 16:15

prckov wrote:
Regoč wrote:Da, poznat je onaj bosanski pračovjek od prije 25 milijardah godinah.
hahahaha
Šta se smiješ? Ostatke su iskopali ispod onih piramidah, kraj svakog kostura bio indijanadžons šešir i lukovica ljiljana.

_________________
Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 6 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by aben 19/8/2016, 16:18

dva brata wrote:
Regoč wrote:Nevidljiva ruka skrivila je smrt više djece u 19. stoljeću u Britaniji nego bolesti jer je, dok država nije regulira proizvodnju liekovah, pravio tko je htio i što je htio.
država napravila kurac. nevidljiva ruka nije savršena,
koliko je dobrih lijekova država zabronila i time života gustala, ostroha da ne pušti loši?


[size=31]unseen is as important as seen, batistat
[/size]

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 6 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 16:19

Regoč wrote:Eto, priznajem, u inspekciji liekovah.
ok, društveno koristan posao.. (nisam generalno protiv inspkecija i toga čisto da se zna)


ali
zašto zabranjujete uzgoj kanabisa u RH ,a onda uvozite iz Kanade? mislim znam da si pijun, ali imaš li saznanja zašto se radi? tko je podmićen?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 6 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus 19/8/2016, 16:24

Odlazak u Njemačku ovoj je sociologinji pružio niz mini – šokova, kako ih ona naziva. „Nakon što sam shvatila da je hrana jeftinija i da zapravo mogu birati što želim jesti, počela sam računati kolike su to plaće i primanja mojih prijatelja, pa sam došla do jednostavnog zaključka – i ja želim dio tog kolača. Jer moj se trud onda na kraju isplati“, objašnjava Tajana.


PDV 25% a njena poruka vama je :




Svojim prijateljima, od kojih su mnogi već u intenzivnoj fazi razmišljanja o odlasku iz Hrvatske, Tajana sugerira da taj plan zaista i provedu u djelo. „Hrvatska ima mnogo mladih sposobnih ljudi koji misle svojom glavom. I naše obrazovanje nije toliko loše, mi smo poslijeratna djeca i čuli smo o lošim stranama, nemamo sve na pladnju – znamo se boriti i imamo socijalne vještine“, smatra Tajana. Dodaje da joj je baš zato teško gledati da mladi ljudi stagniraju na burzi rada i da su pogubljeni u ovom društvu u Hrvatskoj, a nastala situacija se nije dogodila preko noći, već traje godinama.


Recite im svima DOVIĐEMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182073
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 6 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Regoč 19/8/2016, 16:32

Hercegovački lobij, planiramo se s duvana preorijentirati na kanabis pa želimo čisto tržište. Ali ne pričaj okolo da nam šema ne propadne.

_________________
Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 6 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 16:37

Regoč wrote:Eto, priznajem, u inspekciji liekovah.

Inspekcija liekovah a cijelo radno vrijeme provedeš ovdje na forumu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 6 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Regoč 19/8/2016, 16:40

Pa kad u državnoj službi ništa ne radimo, osim što mito uzimamo.

_________________
Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 6 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 16:53

Regoč wrote:Pa kad u državnoj službi ništa ne radimo, osim što mito uzimamo.

Aha, ti si onaj Doc. dr. sc. prof. komp. knjiž. i inf.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 6 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by epikur37 19/8/2016, 17:00

hercegbosanci su po prirodi snalaživljiji....nema tu...asili se malo skupila slavonska tuga i učmalost pa sad evo bosanci ovo ono :)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 6 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus 19/8/2016, 17:01

Ostat cete vi bez omladine men se cini ....hrana jeftinija u Njemačkoj nego u Hr ...PDV 25% a o placama tko uopce i radi da i ne pricam.

Švica iduce godine oslobađa tržište rada za hr državljane , Austrija nakon toga ....nema to više ono ustaše , četnici , partizani nego nema posla odhebi : Bože cuvaj Hrvatsku odo ja u Njemačku i to tamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182073
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 6 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 17:06

Jel hrana jeftinija Isusati? Ajde neka. Dabogda se nauzivao te i bolje i jeftinije i kvalitetnije spize u tom slucaju. Nevidjena kolicina pizdarija napisano ovdje u stranicu-dvije. Svasta boktemazo. Prije svega dvije trecine sudionika rasprave nema razvijene radne navike do mjere da bi uopce uspjeli u nekoj od tih drzava. A to govorim od frlje ne poznam nikoga uzivo :D . Stojte s mirom gdje jeste...ja ne kuzim opce to toliko izdrkavanje na zivot vani. Svaka cast onima koji stvarno zele razvijati nekakvu karijeru vani i kontaju da imaju bolje uvjete. Svaka cast i sretno. Ali sve ovo ostalo? Odu vani, skontaju da treba radit 10-12 sati dnevno i da pola love ode na smjestaj i rezije....nema ekipe...nema vremena za uzivanje u vlastitim hobijima i shemama. I onda se zivot svodi na pisanje po forumu "spasio sam se odkad sam otisao" i to je otprilike sav drustveni zivot. Svi drapaju isto. A najmanji je problem usuditi se i probati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 6 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Serbinho-3 19/8/2016, 17:09

RayMabus wrote:Ostat cete vi bez omladine men se cini ....hrana jeftinija u Njemačkoj nego u Hr ...PDV 25% a o placama tko uopce i radi da i ne pricam.

Švica iduce godine oslobađa tržište rada za hr državljane , Austrija nakon toga ....nema to više ono ustaše , četnici , partizani nego nema posla odhebi : Bože cuvaj Hrvatsku odo ja u Njemačku i to tamo.

Nemacka mesalica ima opet da obnovi Bratstvo i Jedinstvo, svih Jugoslovenskih naroda i narodnosti  cheers
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27368
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 6 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 31 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 31  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum