ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Page 3 of 31 Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Next

Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 3 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 12:27

asilovski wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
kolerik wrote:
asilovski wrote:Jbg svi Hrvati koji nisu iz herceg bosanskih vukojebina nemaju puno šanse u vlastitoj državi, mozda Istra, zagorje, međimurje i primirje ostatak je zarazen štetočinama marićima, glavašima i bandićima
Budaletino jel ti znas kako je bosanskohercegovackim Hrvatima?

Da ti je Bog dao da si se radio na tom kamenu i ledja polomio najprije doma, pa u tudjini, jer tamo kruga nema.

Ne zive svi od poljoprivrednih poticaja usred ravnice koja bi Europu mogla hraniti, jebem te glupog, sovinisticka krvopijo.

Pa zašto ste na tom kršu ostali 24.000 godina kako Ero kaže a i eminentni stručnjaci na koje se Ero poziva? Valjda postoji neki racionalan razlog ili ste mazohisti?
Pripremali su se na invaziju krša i goleti jer gdje su dosli u vecem broju i zavladali sve se pretvara u njihovu postojbinu, ko pustinja Gobi guta i tjera život...

Istina. Kad zbrojiš koliko je političara u RH iz ili porijeklom iz Hercegovine sve bude jasno, pretvorili su Hrvatsku u pustinju poharali sve ko ona najezda skakavaca u Egiptu.

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 3 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 12:28

asilovski wrote:
kolerik wrote:
asilovski wrote:Jbg svi Hrvati koji nisu iz herceg bosanskih vukojebina nemaju puno šanse u vlastitoj državi, mozda Istra, zagorje, međimurje i primirje ostatak je zarazen štetočinama marićima, glavašima i bandićima
Budaletino jel ti znas kako je bosanskohercegovackim Hrvatima?

Da ti je Bog dao da si se radio na tom kamenu i ledja polomio najprije doma, pa u tudjini, jer tamo kruga nema.

Ne zive svi od poljoprivrednih poticaja usred ravnice koja bi Europu mogla hraniti, jebem te glupog, sovinisticka krvopijo.
Eo svi suci, porezna, drž. uprava, mafijaši, policija, drz odv je ili iz Bosne ili Hercegovine i to sto je doslo u roku 30 godina, osim toga poticaje uzme Pipunić ( derventa) ili Todoric toliko o šovinističkoj krvopiji...
 To su barem standardni poslovi u pravosudju i upravi. Ti si se pripremao da ljude maltene usred njihovog (dojucerasnjeg) doma svlacis i ispipavas pa kad se to ukinulo psovao si vlast i drzavu.
I sad su oni mafija a ti si cist, posten i u redu.
Ja bi prije bio kruha gladan nego proklet. I sad su mu krivi Hercegovci, covjek postao strucnjak za porijeklo po prezimenu.
Valjda su Hrvatin, Bajic i Cvitan isto Hercegovci.Ili onaj Vrenk.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 3 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 12:30

dzango wrote:
kolerik wrote:
dzango wrote:
RayMabus wrote:Na pitanje o tome tko će davati to nešto hrvatskom društvu i tko će ga činiti, ako svi mladi odu u „bijeli svijet“

To je pitanje za političare a ne za mlade. I moja deca kada završe škle idu napolje. Neće valjda neka budala poput Vučića da im kroji sudbinu.
A sto ce napolju sa tim diplomama?
Tjeraj to sada napolje, neka zavrse skole i sveucilista vani, lakse ce kasnije naci i posao
Možda master napolju. Od njih zavisi. Inače, može se i sa tim diplomama i sa znanjem.
Ovisi koja struka, gdje i da li priznaju diplome iz SRB.

Tjeraj to van cim prije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 3 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by dzango 19/8/2016, 12:31

kolerik wrote:
dzango wrote:
kolerik wrote:
dzango wrote:
RayMabus wrote:Na pitanje o tome tko će davati to nešto hrvatskom društvu i tko će ga činiti, ako svi mladi odu u „bijeli svijet“

To je pitanje za političare a ne za mlade. I moja deca kada završe škle idu napolje. Neće valjda neka budala poput Vučića da im kroji sudbinu.
A sto ce napolju sa tim diplomama?
Tjeraj to sada napolje, neka zavrse skole i sveucilista vani, lakse ce kasnije naci i posao
Možda master napolju. Od njih zavisi. Inače, može se i sa tim diplomama i sa znanjem.
Ovisi koja struka, gdje i da li priznaju diplome iz SRB.

Tjeraj to van cim prije.
Čim dobiju diplomu u ruke. Ako uzmu neku stipendiju, onda i pre.

_________________
Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 3 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Kermit 19/8/2016, 12:32

Usne Stjepana Gnječa wrote:
asilovski wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
kolerik wrote:
asilovski wrote:Jbg svi Hrvati koji nisu iz herceg bosanskih vukojebina nemaju puno šanse u vlastitoj državi, mozda Istra, zagorje, međimurje i primirje ostatak je zarazen štetočinama marićima, glavašima i bandićima
Budaletino jel ti znas kako je bosanskohercegovackim Hrvatima?

Da ti je Bog dao da si se radio na tom kamenu i ledja polomio najprije doma, pa u tudjini, jer tamo kruga nema.

Ne zive svi od poljoprivrednih poticaja usred ravnice koja bi Europu mogla hraniti, jebem te glupog, sovinisticka krvopijo.

Pa zašto ste na tom kršu ostali 24.000 godina kako Ero kaže a i eminentni stručnjaci na koje se Ero poziva? Valjda postoji neki racionalan razlog ili ste mazohisti?
Pripremali su se na invaziju krša i goleti jer gdje su dosli u vecem broju i zavladali sve se pretvara u njihovu postojbinu, ko pustinja Gobi guta i tjera život...

Istina. Kad zbrojiš koliko je političara u RH iz ili porijeklom iz Hercegovine sve bude jasno, pretvorili su Hrvatsku u pustinju poharali sve ko ona najezda skakavaca u Egiptu.
Političari, mafijaši, poduzetnici ko Klica ili Marić jednostavno to je plemenski sustav gdje mjesta ljudima koji nisu iz klana jednostavno nema, zatvoreni plemenski kastinski sustav gdje su oni brahmani, kšatrije, vajišije ili ina kasta, a svi ostali parije.
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 3 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Kermit 19/8/2016, 12:37

kolerik wrote:
asilovski wrote:
kolerik wrote:
asilovski wrote:Jbg svi Hrvati koji nisu iz herceg bosanskih vukojebina nemaju puno šanse u vlastitoj državi, mozda Istra, zagorje, međimurje i primirje ostatak je zarazen štetočinama marićima, glavašima i bandićima
Budaletino jel ti znas kako je bosanskohercegovackim Hrvatima?

Da ti je Bog dao da si se radio na tom kamenu i ledja polomio najprije doma, pa u tudjini, jer tamo kruga nema.

Ne zive svi od poljoprivrednih poticaja usred ravnice koja bi Europu mogla hraniti, jebem te glupog, sovinisticka krvopijo.
Eo svi suci, porezna, drž. uprava, mafijaši, policija, drz odv je ili iz Bosne ili Hercegovine i to sto je doslo u roku 30 godina, osim toga poticaje uzme Pipunić ( derventa) ili Todoric toliko o šovinističkoj krvopiji...
 To su barem standardni poslovi u pravosudju i upravi. Ti si se pripremao da ljude maltene usred njihovog (dojucerasnjeg) doma svlacis i ispipavas pa kad se to ukinulo psovao si vlast i drzavu.
I sad su oni mafija a ti si cist, posten i u redu.
Ja bi prije bio kruha gladan nego proklet. I sad su mu krivi Hercegovci, covjek postao strucnjak za porijeklo po prezimenu.
Valjda su Hrvatin, Bajic i Cvitan isto Hercegovci.Ili onaj Vrenk.
Standardni poslivi u pravosuđu a 8 sudaca iz istog sela a porezna uprava niti jedan koji nije iz Bih pa hehe da govorim o glavasu i mafijasima koji su iz dva do tri ista sela, a dovoljno je vidjeti u koje stanje su doveli Osijek. Istina Bog to njima odgovara jer ce otici autohton živalj a doci ce jos krša i makije a i opcenito oni mrze drustvo...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 3 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Kermit 19/8/2016, 12:39

Da i nisam se ja školovao za ispipavanje nego krš i makija a sto rade i danas...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 3 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 12:41

Ma pa zbrojite koliko ih je bilo iz Hercegovine, evo samo u dva zadnja sastava Vlade i Sabora, a koliko iz Slavonije, Zagreba, Dalmacije ili cak samo Metkovica.

Jel Vidosevic Hercegovac? Sabo? Linic? Merzel? Sanader? Kalmeta? Seks, koji ti je asila iskadrovirao pravosudje.

Vi ste samo sposobni lezati, brati rentu, drmati Zuju i kukati. Ponavljam, da imate hercegovacke radne navike i da ne koljete prvo svog sunarodnjaka kad ga vidite vani, nego da se drzite skupa i ne date na sebe i svoje, mozda bi nesto od vas i bilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 3 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 12:47

Budite egzaktni kad vec prozivate, u Vladi, Saboru, tko su sefovi Porezne, koliko je u postotku sudaca iz Hercegovine, itd. Brojke na stol.

Ali kmetovima ionako netko mora biti kriv sto nisu uspjeli, pa da jamraju...

I najkvalitetniji radnici sa ovih prostora dolaze iz Hercegovine, valjda drmaju i u Njemackoj, Americi i Australiji.

Dajme najme:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 3 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Kermit 19/8/2016, 12:48

Pa niste vi dosli u Mongoliju nego jedan od najrazvijenijih geadova u Jugi iz najvece zabiti koji ste u 20 godina pretvorili u Prnjavor, pa toliko o radnim navikama, žuji i sl. papazjanijama
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 3 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Kermit 19/8/2016, 12:52

kolerik wrote:Budite egzaktni kad vec prozivate, u Vladi, Saboru, tko su sefovi Porezne, koliko je u postotku sudaca iz Hercegovine, itd. Brojke na stol.

Ali kmetovima ionako netko mora biti kriv sto nisu uspjeli, pa da jamraju...

I najkvalitetniji radnici sa ovih prostora dolaze iz Hercegovine, valjda drmaju i u Njemackoj, Americi i Australiji.

Dajme najme:)
Uzmi samo da u krajevima gdje nema krša i makije vlada red, zakon i postoji društvo., a tamo gdje vladaju je kosovo..pametnom dosta
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 3 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 13:00

E i sto se tice plemensko-klanovskog itd. to se zove zajednica. Imaju je svi narodi i sredine koji imaju jake zajednicke vrijednosti, od Zidova do Iraca.

Socijalni ljudozderi se u konacnici pretvaraju u frustrirane pojedince.

Ovo je svijet za timske igrace, a vi uzmite Zuju, jamrajte i cekajte poticaje. Cijela Slavonija vec tri godine ne zna ispuniti obrasce za projekte EU fondova.

Kockoglavi Ercegovci po Njemackoj izvlace iz EU fondova (a probaj tamo aplicirati pa ces vidjeti sto je tesko) i kao kooperanti i kao izvodjaci.

Vi ne znate sto vam je na traktoru registracija, sto serijski broj sasije a sto motora, pa je lakse cekati poticaje od drzave za polja na kojima samo sijete drac. I onda je kriv Todoric kad uvozi paprike iz Kine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 3 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 13:03

kolerik wrote:Ma pa zbrojite koliko ih je bilo iz Hercegovine, evo samo u dva zadnja sastava Vlade i Sabora, a koliko iz Slavonije, Zagreba, Dalmacije ili cak samo Metkovica.

Jel Vidosevic Hercegovac? Sabo? Linic? Merzel? Sanader? Kalmeta? Seks, koji ti je asila iskadrovirao pravosudje.

Vi ste samo sposobni lezati, brati rentu, drmati Zuju i kukati. Ponavljam, da imate hercegovacke radne navike i da ne koljete prvo svog sunarodnjaka kad ga vidite vani, nego da se drzite skupa i ne date na sebe i svoje, mozda bi nesto od vas i bilo.

Znači priznaješ da su hercegovci predatori.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 3 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija 19/8/2016, 13:05

uvijek se doseljenici drže u čvršćim pokroviteljskim zajednicama.. ko imoćani u splitu..ko dalmoši u zgju npr..
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 3 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 13:05

asilovski wrote:Pa niste vi dosli u Mongoliju nego jedan od najrazvijenijih geadova u Jugi iz najvece zabiti koji ste u 20 godina pretvorili u Prnjavor, pa toliko o radnim navikama, žuji i sl. papazjanijama
Pazi ovo, pa da nije bilo Hercegovaca najprije biste sami kucali table Ocek. Od Babica do Zadre, i sto da se lazemo i Glavasa.

Mislim da sam zorno objasnio kako ste postali Prnjavor. Nisu vam krivi Hercegovci, dapace. U Yugi ste morali rintati za nerazvijene a sad ste vi nerazvijeni koji cekate doznake iz Zagreba.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 3 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Kermit 19/8/2016, 13:06

kolerik wrote:E i sto se tice plemensko-klanovskog itd. to se zove zajednica. Imaju je svi narodi i sredine koji imaju jake zajednicke vrijednosti, od Zidova do Iraca.

Socijalni ljudozderi se u konacnici pretvaraju u frustrirane pojedince.

Ovo je svijet za timske igrace, a vi uzmite Zuju, jamrajte i cekajte poticaje. Cijela Slavonija vec tri godine ne zna ispuniti obrasce za projekte EU fondova.

Kockoglavi Ercegovci po Njemackoj izvlace iz EU fondova (a probaj tamo aplicirati pa ces vidjeti sto je tesko) i kao kooperanti i kao izvodjaci.

Vi ne znate sto vam je na traktoru registracija, sto serijski broj sasije a sto motora, pa je lakse cekati poticaje od drzave za polja na kojima samo sijete drac. I onda je kriv Todoric kad uvozi paprike iz Kine.
Točno to se zove zajednica i to plemenska, ali to nije društvo jer je dizajnirana iskljucivo za Vas, a diskriminatorna je za sve ostale, osim toga ona samo imitira drustvo kao patvorina vino, a da se vratimo na temu zato ostali i odlaze van jer jednostavno za njih nema mjesta u Vašoj mafijaško-plemenskoj "zajednici" koja u biti propada isto tako kao sto parazit ubija domacina...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 3 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 13:06

kolerik wrote:E i sto se tice plemensko-klanovskog itd. to se zove zajednica. Imaju je svi narodi i sredine koji imaju jake zajednicke vrijednosti, od Zidova do Iraca.

Socijalni ljudozderi se u konacnici pretvaraju u frustrirane pojedince.

Ovo je svijet za timske igrace, a vi uzmite Zuju, jamrajte i cekajte poticaje. Cijela Slavonija vec tri godine ne zna ispuniti obrasce za projekte EU fondova.

Kockoglavi Ercegovci po Njemackoj izvlace iz EU fondova (a probaj tamo aplicirati pa ces vidjeti sto je tesko) i kao kooperanti i kao izvodjaci.

Vi ne znate sto vam je na traktoru registracija, sto serijski broj sasije a sto motora, pa je lakse cekati poticaje od drzave za polja na kojima samo sijete drac. I onda je kriv Todoric kad uvozi paprike iz Kine.

Ma šta si ti budala ili ti fali prednji režanj mozga?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 3 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 13:08

frakcija wrote:uvijek se doseljenici drže u čvršćim pokroviteljskim zajednicama.. ko imoćani u splitu..ko dalmoši u zgju npr..

kameno doba.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 3 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija 19/8/2016, 13:10

Usne Stjepana Gnječa wrote:
frakcija wrote:uvijek se doseljenici drže u čvršćim pokroviteljskim zajednicama.. ko imoćani u splitu..ko dalmoši u zgju npr..

kameno doba.
civilizacije rastu i propadaju..plemenski neolit je jedina konstanta..s tim se treba pomiriti.. ako ne možeš pobijediti, pridruži se.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 3 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 19/8/2016, 13:10

asilovski wrote:
kolerik wrote:Budite egzaktni kad vec prozivate, u Vladi, Saboru, tko su sefovi Porezne, koliko je u postotku sudaca iz Hercegovine, itd. Brojke na stol.

Ali kmetovima ionako netko mora biti kriv sto nisu uspjeli, pa da jamraju...

I najkvalitetniji radnici sa ovih prostora dolaze iz Hercegovine, valjda drmaju i u Njemackoj, Americi i Australiji.

Dajme najme:)
Uzmi samo da u krajevima gdje nema krša i makije vlada red, zakon i postoji društvo., a tamo gdje vladaju je kosovo..pametnom dosta
A u kojim to krajevima vlada red i zakon i nema pljacke na mrtvo ime, rente i nerada?

U Rijeci, gdje dva poduzetnika dijele Korzo?

U Istri, gdje ni livadu ne mozes kupiti bez IDS Cosa Nostra clanstva?

To je tebi ideja razvoja i napretka?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 3 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Kermit 19/8/2016, 13:11

kolerik wrote:
asilovski wrote:Pa niste vi dosli u Mongoliju nego jedan od najrazvijenijih geadova u Jugi iz najvece zabiti koji ste u 20 godina pretvorili u Prnjavor, pa toliko o radnim navikama, žuji i sl. papazjanijama
Pazi ovo, pa da nije bilo Hercegovaca najprije biste sami kucali table Ocek. Od Babica do Zadre, i sto da se lazemo i Glavasa.

Mislim da sam zorno objasnio kako ste postali Prnjavor. Nisu vam krivi Hercegovci, dapace. U Yugi ste morali rintati za nerazvijene a sad ste vi nerazvijeni koji cekate doznake iz Zagreba.
Pa naravno jer zivimo u Vašoj plemenskoj utopiji, odnosno za sve ostale distopiji...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 3 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 31 Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum