ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Page 29 of 31 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31  Next

Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 20:05

frakcija wrote:izbrisala ja..pusti..ma prebila bi me ona..

shame

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 20:06

RayMabus wrote:
frakcija wrote:.udrit ću je i počupat..
Necu. Matrijahlana imperija. Žene šta dalje od mene.

Evo ti situacija danas :

Ja njoj : da si muško sad bi te prebija

Ona meni : bla bla bla iako je ono bezobrazna sa tim svojim ponašanjem zbog kojega sam joj ja to i reka i to bi se muškome i desilo dakle ti si žensko tebi nece samo ti kažem da si u kurzu .....i ova ti mene napadne ...i ja se maknem i ona za menom i ja je pošaljem u tri pizdhe malterine i ona ti se nagne mrko me pogleda i kaže : reci to još samo jednom i zvat cu ti muža.

Ok a ja mobitel i šefa i ono ne želim imat sa ovom više posla.

Aj ti moja odhebi od mene.
Najveca baza je šta sam ja u pravu jer je ženska u kurzu i neke svoje kriterije ono kako njoj paše a kad još šta receš odma napad i omalovažavanje tj štaš ti meni.

Eto šta ću : odhebat cu te.

Al pošto svi znaju kakva si napravila si veliku grešku : prijetiš mužem pa sad ......dobro da znam da uvijek mora biti po tvome a kad nije onda zoveš joker koji držiš iza leđa cijelo vrijeme i daje ti tu snagu.

Sad smo to danas izvukli tj ja sam izvukao.

Sad znamo di je trik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182040
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 20:08

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
frakcija wrote:.udrit ću je i počupat..
Necu. Matrijahlana imperija. Žene šta dalje od mene.

Evo ti situacija danas :

Ja njoj : da si muško sad bi te prebija

Ona meni : bla bla bla iako je ono bezobrazna sa tim svojim ponašanjem zbog kojega sam joj ja to i reka i to bi se muškome i desilo dakle ti si žensko tebi nece samo ti kažem da si u kurzu .....i ova ti mene napadne ...i ja se maknem i ona za menom i ja je pošaljem u tri pizdhe malterine i ona ti se nagne mrko me pogleda i kaže : reci to još samo jednom i zvat cu ti muža.

Ok a ja mobitel i šefa i ono ne želim imat sa ovom više posla.

Aj ti moja odhebi od mene.
Najveca baza je šta sam ja u pravu jer je ženska u kurzu i neke svoje kriterije ono kako njoj paše a kad još šta receš odma napad i omalovažavanje tj štaš ti meni.

Eto šta ću : odhebat cu te.

Al pošto svi znaju kakva si napravila si veliku grešku : prijetiš mužem pa sad ......dobro da znam da uvijek mora biti po tvome a kad nije onda zoveš joker koji držiš iza leđa cijelo vrijeme i daje ti tu snagu.

Sad smo to danas izvukli tj ja sam izvukao.

Sad znamo di je trik.
Ova je mislila dacu se ja ushrat a ja odma rukom za telefon i zovi šefa i ono ne želim sa ovom imat posla.

Aj Bog.

Inace nebitno sad al šta ako sam ja stvarno u pravu i ona zove muža a ima dvoje djece .....ja necu popustit i šta sad ?

Ubijem covjeka ni krivog ni dužnog jer mu je ova napunila glavu a eto kao žena mu je mora on reagirat na to i bla bla bla.

Pa da i reagira ono šta onda ?

Aj mala prgavice bahata umišljena koja misli da se cijeli svijet vrti oko tebe odhebi u skokovima.


Last edited by RayMabus on Sat 20 Aug - 20:09; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 182040
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija Sat 20 Aug - 20:08

jel se ta isto zacopenzi u te?
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 20:11

frakcija wrote:jel se ta isto zacopenzi u te?
Ha ha ha

Nije mi uopce ni antipaticna al je bezobrazna i menipuka film prije 20 dana i ja lijepo plan.

Eto ti danas šah mat : sama si rekla da ceš zvat muža.

Aj Bog.

Kraj priče i hvala na toj recenici.

DOVIĐEMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182040
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija Sat 20 Aug - 20:13

RayMabus wrote:
frakcija wrote:jel se ta isto zacopenzi u te?
Ha ha ha

Nije mi uopce ni antipaticna al je bezobrazna i menipuka film prije 20 dana i ja lijepo plan.

Eto ti danas šah mat : sama si rekla da ceš zvat muža.

Aj Bog.

Kraj priče i hvala na toj recenici.

DOVIĐEMA.

frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 20:13

Znaš ti šta ti je tu baza ?

Ti si prgava i bezobrazna pa sam i ja a onda kad nije po tvome i ne možeš ono manipulirat po sistemu ja sam žensko i to ti meni ne smiješ ništa onda je zadnja : joker zovi.

I to je danas napravila.

A joker zovi kad nisi u pravu znaci samo daceš imat problema s menom i da je to kraj price.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182040
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 20:15

RayMabus wrote:Znaš ti šta ti je tu baza ?

Ti si prgava i bezobrazna pa sam i ja a onda kad nije po tvome i ne možeš ono manipulirat po sistemu ja sam žensko i to ti meni ne smiješ ništa onda je zadnja : joker zovi.

I to je danas napravila.

A joker zovi kad nisi u pravu znaci samo daceš imat problema s menom i da je to kraj price.
Ovo ti je nešto ko da radiš sa muškim kolegom koji je u kurzu i onda kad mu šta receš napad i kad nemože tu dobit ond zvat cu ti neku ekipu da te razbuca.

Ok.

Prijetiš eskalacijom.

PA PA
RayMabus
RayMabus

Posts : 182040
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 20:17

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Znaš ti šta ti je tu baza ?

Ti si prgava i bezobrazna pa sam i ja a onda kad nije po tvome i ne možeš ono manipulirat po sistemu ja sam žensko i to ti meni ne smiješ ništa onda je zadnja : joker zovi.

I to je danas napravila.

A joker zovi kad nisi u pravu znaci samo daceš imat problema s menom i da je to kraj price.
Ovo ti je nešto ko da radiš sa muškim kolegom koji je u kurzu i onda kad mu šta receš napad i kad nemože tu dobit ond zvat cu ti neku ekipu da te razbuca.

Ok.

Prijetiš eskalacijom.

PA PA
Da je rekla probit cu te nože , ubit cu te , razapet cu te dakle ona koja radi pizdarije i kurci se nebi zva šefa nego bi se nasmija al kad zove nekog treceg sa strane koji nema veze da se umiješa ....a cuj ....šta ja imam sa tim likom ?

Nije mi on diga živce nego ti ...ti ga moš zvat al ono .......nisi u pravu jbga.

Makni se ca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182040
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 20:19

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Znaš ti šta ti je tu baza ?

Ti si prgava i bezobrazna pa sam i ja a onda kad nije po tvome i ne možeš ono manipulirat po sistemu ja sam žensko i to ti meni ne smiješ ništa onda je zadnja : joker zovi.

I to je danas napravila.

A joker zovi kad nisi u pravu znaci samo daceš imat problema s menom i da je to kraj price.
Ovo ti je nešto ko da radiš sa muškim kolegom koji je u kurzu i onda kad mu šta receš napad i kad nemože tu dobit ond zvat cu ti neku ekipu da te razbuca.

Ok.

Prijetiš eskalacijom.

PA PA
Da je rekla probit cu te nože , ubit cu te , razapet cu te dakle ona koja radi pizdarije i kurci se nebi zva šefa nego bi se nasmija al kad zove nekog treceg sa strane koji nema veze da se umiješa ....a cuj ....šta ja imam sa tim likom ?

Nije mi on diga živce nego ti ...ti ga moš zvat al ono .......nisi u pravu jbga.

Makni se ca.
Kako je to lijepo kurcit se i onda kad nemože bit po tvome ond zovi nekog treceg.

Ja svoje stvari sam riješavam : oci u oci.

Oš neš Bangladeš i to je to.

Ne glumim šerifa pa kad naiđe neki opanak zovem nekog jaceg da stane tu i mu zaprijeti.

Ja cu to napravit pa neka ih i deset dođe.

Aj cerce moja glumi ti šerifa nekome drugome.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182040
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija Sat 20 Aug - 20:20

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Znaš ti šta ti je tu baza ?

Ti si prgava i bezobrazna pa sam i ja a onda kad nije po tvome i ne možeš ono manipulirat po sistemu ja sam žensko i to ti meni ne smiješ ništa onda je zadnja : joker zovi.

I to je danas napravila.

A joker zovi kad nisi u pravu znaci samo daceš imat problema s menom i da je to kraj price.
Ovo ti je nešto ko da radiš sa muškim kolegom koji je u kurzu i onda kad mu šta receš napad i kad nemože tu dobit ond zvat cu ti neku ekipu da te razbuca.

Ok.

Prijetiš eskalacijom.

PA PA
Da je rekla probit cu te nože , ubit cu te , razapet cu te dakle ona koja radi pizdarije i kurci se nebi zva šefa nego bi se nasmija al kad zove nekog treceg sa strane koji nema veze da se umiješa ....a cuj ....šta ja imam sa tim likom ?

Nije mi on diga živce nego ti ...ti ga moš zvat al ono .......nisi u pravu jbga.

Makni se ca.
ja pretpostavljam da te je mobingirala u mračnom ćošku skladišta na temelju priče.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 20:24

Nek ona mobingira nekom drugome posebno ostalim muškima u firmi kad znaju kakva je i da je prijetila zvanjem muža ako ne umuknem.

Nek to drugome radi pa neka je drugi trpi al sada sa informacijom koji je njen potez ako nedaš nase do kraja tj il ceš je trpit il ako ne ima on muža pa če ti on objasnit neke stvari tj da ti trebaš trpit njene mušice bio il nebio u pravu a onda kad ona to zna onda ce pocet još više bit bahata prema tome koji joj to pusti.

Zato sam nakon te njene prijetnje odma zva šefa.

Aj ti ....šta dalje od mene ...nađi neku drugu žrtvu pa ga hebi u zdrav mozak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182040
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 20:30

A šta je najveca baza ima tu još žena i niti jedna je ne može smsilit : ove same kažu da je u kurzu , bezobrazna , bahata , puna sebe , neda na se , napada cim je kritiziraš ...ono napad je najboljaj obrana nebitno jel govoriš ispravno nešto ili ne ....cim osjeti da ceš je nešto kritizirat odma napada.


Sad moš mislit kakva je kad ni žene tu o njoj nemaju dobro mišljenje.

Ono brajo šerif u ženskom tijelu al eto danas smo otkrili da ako ne može nikako da ce zvat neku trecu osobu da se dođe obracunavati.

Oceš li ?

Dobro.

Eto kad ceš i kad mora sve bit po tvome i ti si uvijek u pravu.

MI ostalimo smo svi debili jedino ona je ispravna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182040
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija Sat 20 Aug - 20:31

1. ukrala ti je griz sendviča
2. popila ti je po pive
3. šlatala te po gujici

koji odgovor je točan?
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 20:36

frakcija wrote:1. ukrala ti je griz sendviča
2. popila ti je po pive
3. šlatala te po gujici

koji odgovor je točan?
Nijedan. Uvela je neka svoja pravila a onda nešto joj iskrslo i nestala i kad sam joj ja reka a ono : hebe se tebe jel    onda ona a šta ti meni ovo ono bla bla bla.

Ahaaaa znaci uvodiš pravila al eto sad kad ti nešto treba samo nestaneš i praviš se blesava.

I lijepo ona meni da šta ja ocu ovo ono jer normalno recenica : da si muško sad bi te prebija ......odma joj skocija tlak i ja se povuka i onda meni došla popovat ovo ono i ja je posla u tri pizdhe malterine i onda da ce zvat muža ako joj se još jednom tako obratim.

Super.

Ti ceš kako tebi paše , pravila kad ti odgovaraju odgovaraju tebi a kad ne praviše se blesava a kad te netko pita šta je sad napad odma i kad te taj netko pošalje onda u tri pizdhe malterine jer je to licmjerno i bahato te bezobrazno onda ceš ti zvat neku trecu osobu koja bi se kao valjda trebala obracunati sa menom ili mi bar objasnit kako tebi nitko nesmije prigovorit.

JO JO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182040
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija Sat 20 Aug - 20:42

RayMabus wrote:
frakcija wrote:1. ukrala ti je griz sendviča
2. popila ti je po pive
3. šlatala te po gujici

koji odgovor je točan?
Nijedan. Uvela je neka svoja pravila a onda nešto joj iskrslo i nestala i kad sam joj ja reka a ono : hebe se tebe jel    onda ona a šta ti meni ovo ono bla bla bla.

Ahaaaa znaci uvodiš pravila al eto sad kad ti nešto treba samo nestaneš i praviš se blesava.

I lijepo ona meni da šta ja ocu ovo ono jer normalno recenica : da si muško sad bi te prebija ......odma joj skocija tlak i ja se povuka i onda meni došla popovat ovo ono i ja je posla u tri pizdhe malterine i onda da ce zvat muža ako joj se još jednom tako obratim.

Super.

Ti ceš kako tebi paše , pravila kad ti odgovaraju odgovaraju tebi a kad ne praviše se blesava a kad te netko pita šta je sad napad odma i kad te taj netko pošalje onda u tri pizdhe malterine jer je to licmjerno i bahato te bezobrazno onda ceš ti zvat neku trecu osobu koja bi se kao valjda trebala obracunati sa menom ili mi bar objasnit kako tebi nitko nesmije prigovorit.

JO JO.
sad to ne mogu baš povezat sa ovim neminovnim sukobom između mene i kaje.Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 M1147
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 20:48

frakcija wrote:
sad to ne mogu baš povezat sa ovim neminovnim sukobom između mene i kaje.Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 M1147
To ti je bio klasicni primjer psihologije kad meni netko digne živce a nema potrebe da boravim sa tom osobom na istim kvadratima 24 sata dnevno.

DIgneš mi živce do te mjere da je moja tolerancija gotova a inace sam stvarno ono boli me kuraz onda znaš kakvi moraš bit , je te lijepo prekrižim i cekam tvoju grešku.

Da si muško sad bi te prebija.

Jesi li muško ? Nisi. Znaci necu te prebit.

Sad ti pukneš i ja se povucem i ti ono za menom kao šta ovo ono i ja ti lijepo kažem da se goniš u tri pizdhe malterine.

I sad ti meni to moš rec isto i ok ....hebeme se.

A moš me i udarit ili napravit ono šta je ona napravila : zvat cu ti nekog treceg.

O super.

To je prijetnja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182040
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija Sat 20 Aug - 20:52

RayMabus wrote:
frakcija wrote:
sad to ne mogu baš povezat sa ovim neminovnim sukobom između mene i kaje.Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 M1147
To ti je bio klasicni primjer psihologije kad meni netko digne živce a nema potrebe da boravim sa tom osobom na istim kvadratima 24 sata dnevno.

DIgneš mi živce do te mjere da je moja tolerancija gotova a inace sam stvarno ono boli me kuraz onda znaš kakvi moraš bit , je te lijepo prekrižim i cekam tvoju grešku.

Da si muško sad bi te prebija.

Jesi li muško ? Nisi. Znaci necu te prebit.

Sad ti pukneš i ja se povucem i ti ono za menom kao šta ovo ono i ja ti lijepo kažem da se goniš u tri pizdhe malterine.

I sad ti meni to moš rec isto i ok ....hebeme se.

A moš me i udarit ili napravit ono šta je ona napravila : zvat cu ti nekog treceg.

O super.

To je prijetnja.
jel ja tebi idem na živce? Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 A055
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 20:53

Zamisli obrnutu situaciju.


Ona meni : da si žensko ja bi te prebila.

Pa nisam žensko dakle to je neka konstatacija kad bi al ne mogu to biti dakle to nije moguca opcija.

I sad ja lijepo koji kuraz ti oceš a onda ona odgovori goni se u tri pizdhe malterine i onda ja kažem cuj reci mi to još jednom i dovest cu ti sumo hrvacicu.

Oh ho ho
RayMabus
RayMabus

Posts : 182040
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija Sat 20 Aug - 20:55

RayMabus wrote:Zamisli obrnutu situaciju.


Ona meni : da si žensko ja bi te prebila.

Pa nisam žensko dakle to je neka konstatacija kad bi al ne mogu to biti dakle to nije moguca opcija.

I sad ja lijepo koji kuraz ti oceš a onda ona odgovori goni se u tri pizdhe malterine i onda ja kažem cuj reci mi to još jednom i dovest cu ti sumo hrvacicu.

Oh ho ho

ja sam sumo hrvačica meka srca..prebila bi me kaja..ona je opaka.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 20:55

frakcija wrote:
jel ja tebi idem na živce?  Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 A055
Ne l ne ide mi ni ova tj ženska mi uopce ne smeta kao osoba al ja nedam da me netko pravi budalom pa ti ako misliš da si u pravu a nisi onda cemo to riješit bez obzira o kojem je spolu rijec a ja uvijek idem onda do kraja pa ti vidi .....slobodno zovi i tu trecu osobu i radi šta god oceš ja popustit necu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182040
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 29 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 29 of 31 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum