ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Page 28 of 31 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Next

Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by kaya Sat 20 Aug - 18:32

Winter is coming wrote:nema veze  cat
Al to mjesto gdje se dolazilo oko 3:00 :) znaju svi kao " kod bosanca" . Ne po Ramazzotti .

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 18:35

Winter is coming wrote:nema veze  cat
Trebao si joj postat zološki vrt......to bi znala.

lol!







Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 F41facb0adba49fe9033


Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 9ddc09aef9a6bd2f10d6


http://www.24sata.hr/video/neodoljivi-blizanci-bebe-lavici-u-zoo-u-zagreb-samo-se-maze-486175
RayMabus
RayMabus

Posts : 182058
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Winter is coming Sat 20 Aug - 18:36

otkud znam,ja sam visio preko puta pa reko da ga shkljocnem,na prozoru je bio tamburao neki lik sa gitarom  pirat a ja tuko neku gricku vjesticu

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by kaya Sat 20 Aug - 18:37

RayMabus wrote:
Winter is coming wrote:nema veze  cat
Trebao si joj postat zološki vrt......to bi znala.

lol!







Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 F41facb0adba49fe9033


Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 9ddc09aef9a6bd2f10d6


http://www.24sata.hr/video/neodoljivi-blizanci-bebe-lavici-u-zoo-u-zagreb-samo-se-maze-486175
Preslatko.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Winter is coming Sat 20 Aug - 18:39

longi pazi ovu ekipu  pirat

https://www.youtube.com/watch?v=DlFQ8KzsLSc

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by kaya Sat 20 Aug - 18:41

Winter is coming wrote:otkud znam,ja sam visio preko puta pa reko da ga shkljocnem,na prozoru je bio tamburao neki lik sa gitarom  pirat a ja tuko neku gricku vjesticu
Aha, u tkalci ? :).
To je sad bezveze ali prije 7, 8 godina tamo su bili najluđi provodi , gazda spaljen potpuno , do 6 je pio s gostima poslje 6 s policijom po gradu vraćao vozačke gostima jer su svima bile oduzete čim bi se spustili s autom. Tamo je red bio na ulazu i redari koji su puštali ljude kako koji izlaze jer je prostor 5 sa 5. Ali zabava luda.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 18:45

Winter is coming wrote:longi pazi ovu ekipu  pirat

https://www.youtube.com/watch?v=DlFQ8KzsLSc
Podsjecaju me na :

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 Y209777510405969

MINISTARSTVO SMIJEŠNOG HODA
RayMabus
RayMabus

Posts : 182058
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Winter is coming Sat 20 Aug - 18:47

ne sjecam se imena,prevarila me vjestica  cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 18:48

Winter is coming wrote:
Hooliganjetta wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja sam s vecinom gostiju koji su bili postao prijatelj automatski nakon prvog puta. Pa mi gust uvijek bude biti u njihovom drustvu. Neovisno od toga odakle dolaze. Redom dobri ljudi. Masa ove familije sta dodju iz USA i to...sve redom karijere brutalne imaju,para za popizdit. Ostavi to traga na ljudima kad odu vani, ne ponasaju se vise kao supci cak ni oni koji su do odlaska bili supci. Interesantno je promatrati promjene na ljudima kroz vrijeme.
Pa to je logično. A logično je i da čovjek poradi na sebi. Svakako su ljudi vani, što stranci, što Hrvati, manje u grču.
manje u grcu? a meni se cini sasvim suprotno
Meni polako i frendovi počinju ići na živce sa svojim grintanjem i kukanjem po defaultu. Ljudi su baš nabrijani - ovi u Zagrebu, kad dodjem. E, onda odem u Istru na odmor i izguštam si.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 18:48

Winter is coming wrote:ne sjecam se imena,prevarila me vjestica  cat

Hoce to ponekad. Tu je jedan danas i erm nebitno...napio se ko zemlja, istuklo nekog decka iz Opuzena. Ovaj usao u lokal i vice tko je to napravio imam pistolj. Na sta mu je gazda dosao i rekao mu da se smiri jer su svi gosti naoruzani :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 18:50

RayMabus wrote:
bogomdani wrote:
RayMabus wrote:
kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:
OK.

Dobro nismo na senasi pa ono uglavnom imaš izraženu :


5. Peta dinamika je poticaj prema opstanku kroz životne oblike kao sto su životinje, ptice, insekte,
ribe i biljke, i kao poticaj opstanka kao(kroz) ove vrste.
E jel? Sto to znaci..
Znaci da te to zanima i privlaci tj to ti je izraženo. To nije nešto loše da se razumijemo nego je to tvoja karakteristika kao osobe ( duše ) šta ti je izraženo kdo tebe tj šta tebe najviše zanima. Ima osam dinamika i ono kod ljudi jedna il dvije malo više iskacu nego ove druge tako da kod tebe je to ova koju sam naveo.

Kod mene je to :



7. Sedma dinamika je poticaj prema opstanku kroz duše ili kao duša (spirit).
Bilo sto duševno (i duhovno), sa ili bez identiteta, bi se svrstalo u sedmu dinamiku.
Neke komponente ove dinamike su- ideje, i pojmovi kao sto su lepota, i zelja za opstankom kroz ove.

I na tu se još kao izražena nadovezuje ova :


4. Četvrta dinamika je poticaj prema opstanku kroz celo čovečanstvo i kao celo čovečanstvo.
A koja sam ja Dinamika Longi?
Druga i prva :


1. Prva dinamika je poticaj prema opstanku samog sebe.

2. Druga dinamika je poticaj prema opstanku kroz sex i potomstvo.


Te su ti izražene.

Dinamike nisu poticaji nego urođeni nagoni. Urođeni nagon a ne poticaj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by kaya Sat 20 Aug - 18:50

MaximusDecimusMiridije wrote:
Winter is coming wrote:ne sjecam se imena,prevarila me vjestica  cat

Hoce to ponekad. Tu je jedan danas i erm nebitno...napio se ko zemlja, istuklo nekog decka iz Opuzena. Ovaj usao u lokal i vice tko je to napravio imam pistolj. Na sta mu je gazda dosao i rekao mu da se smiri jer su svi gosti naoruzani :D
:)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 18:52

MaximusDecimusMiridije wrote:
Winter is coming wrote:ne sjecam se imena,prevarila me vjestica  cat

Hoce to ponekad. Tu je jedan danas i erm nebitno...napio se ko zemlja, istuklo nekog decka iz Opuzena. Ovaj usao u lokal i vice tko je to napravio imam pistolj. Na sta mu je gazda dosao i rekao mu da se smiri jer su svi gosti naoruzani :D
lol!


Zvuci kao nešto iz ovog vica :

Ulazi kauboj u bar,stade i ljutito se dreknu:ko mi je ofarbo konja?
- Ne javi se niko, pa on ljutito upita jos jednom:
- Posljednji put pitam, ko mi je ofarbo konja?
- Iz coska se dize dobro razvijen atleta sa vincesterkom, pun pistolja i rece:
- Ja sam, ima li kakvih problema?
- Nema, rece ovaj isprepadano, htjeo sam samo reci da se osusio pa ga mozes lakirati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182058
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by kaya Sat 20 Aug - 18:53

Hahaha
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Winter is coming Sat 20 Aug - 18:54

MaximusDecimusMiridije wrote:
Winter is coming wrote:ne sjecam se imena,prevarila me vjestica  cat

Hoce to ponekad. Tu je jedan danas i erm nebitno...napio se ko zemlja, istuklo nekog decka iz Opuzena. Ovaj usao u lokal i vice tko je to napravio imam pistolj. Na sta mu je gazda dosao i rekao mu da se smiri jer su svi gosti naoruzani :D
da,dobar je i onaj city tour sa busom  cat
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija Sat 20 Aug - 19:36

kaya + raya
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 19:47

frakcija wrote:kaya + raya
NIsmo mi par. Mora naci nekoga koga isto zanimaju stvari koje i nju pa ce imat komunikaciju s tom osobom a da je i jednom i drugom tema strašno zanimljiva. Mislim ovo ne znaci da ja ne mogu pricat o životinjama i tome al ni izbliza i sa istim žarom i zanimanjem za te teme kojemu je isto ta dinamika kao kod nje izražena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182058
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 19:57

Kako bilo da bilo ja bi kolac :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 19:58

frakcija wrote:.udrit ću je i počupat..
Necu. Matrijahlana imperija. Žene šta dalje od mene.

Evo ti situacija danas :

Ja njoj : da si muško sad bi te prebija

Ona meni : bla bla bla iako je ono bezobrazna sa tim svojim ponašanjem zbog kojega sam joj ja to i reka i to bi se muškome i desilo dakle ti si žensko tebi nece samo ti kažem da si u kurzu .....i ova ti mene napadne ...i ja se maknem i ona za menom i ja je pošaljem u tri pizdhe malterine i ona ti se nagne mrko me pogleda i kaže : reci to još samo jednom i zvat cu ti muža.

Ok a ja mobitel i šefa i ono ne želim imat sa ovom više posla.

Aj ti moja odhebi od mene.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182058
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija Sat 20 Aug - 20:01

izbrisala ja..pusti..ma prebila bi me ona..
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest Sat 20 Aug - 20:05

frakcija wrote:izbrisala ja..pusti..ma prebila bi me ona..

shame
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 28 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 31 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum