ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Page 30 of 31 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Next

Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 30 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 20:55

frakcija wrote:
jel ja tebi idem na živce?  Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 30 A055
Ne l ne ide mi ni ova tj ženska mi uopce ne smeta kao osoba al ja nedam da me netko pravi budalom pa ti ako misliš da si u pravu a nisi onda cemo to riješit bez obzira o kojem je spolu rijec a ja uvijek idem onda do kraja pa ti vidi .....slobodno zovi i tu trecu osobu i radi šta god oceš ja popustit necu.

RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 30 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by crvenkasti Sat 20 Aug - 20:56

kaja_333 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja ne zelim nigdje ici vani. Meni je lijepo u Hr.
Pa je ne bi otišla da me puškom tjeraju.

Ja ću otići iz EU čim prime Srbiju.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 30 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 20:58

frakcija wrote:
RayMabus wrote:Zamisli obrnutu situaciju.


Ona meni : da si žensko ja bi te prebila.

Pa nisam žensko dakle to je neka konstatacija kad bi al ne mogu to biti dakle to nije moguca opcija.

I sad ja lijepo koji kuraz ti oceš a onda ona odgovori goni se u tri pizdhe malterine i onda ja kažem cuj reci mi to još jednom i dovest cu ti sumo hrvacicu.

Oh ho ho

ja sam sumo hrvačica meka srca..prebila bi me kaja..ona je opaka.
To je bio samo ogledni primjer kako to izgleda kad zamjenimo spolove  prica je ista.

Ono ja nju pravim budalom , ova puca , prigovori mi a onda ja umjesto da se izvinem ono napad i šta ti oceš i onda ona pukne i aj ti u pizdhu mlterinu i ja joj se unesem u facu i kažem : još jednom mi to reci dovest cu ti sumo hrvacicu.

Šta da sad ta ženska nakon svega radi ono ?

Ceka tu sumo rvacicu

trpi moje mušice

zove nadređenoga i kaže mu da nece više radit s menom jer mi se nesmije ništa prigovorit a ako se to pak i napravi on ce mi dovest neku sumo rvacicu ovo ono
RayMabus
RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 30 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija Sat 20 Aug - 20:59

RayMabus wrote:
frakcija wrote:
jel ja tebi idem na živce?  Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 30 A055
Ne l ne ide mi ni ova tj ženska mi uopce ne smeta kao osoba al ja nedam da me netko pravi budalom pa ti ako misliš da si u pravu a nisi onda cemo to riješit bez obzira o kojem je spolu rijec a ja uvijek idem onda do kraja pa ti vidi .....slobodno zovi i tu trecu osobu i radi šta god oceš ja popustit necu.
to se zove malo koketiranje..to je vrckavost..snalažljivost.. ne odma za tešku artiljeriju


frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 30 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 21:02

frakcija wrote:
RayMabus wrote:
frakcija wrote:
jel ja tebi idem na živce?  Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 30 A055
Ne l ne ide mi ni ova tj ženska mi uopce ne smeta kao osoba al ja nedam da me netko pravi budalom pa ti ako misliš da si u pravu a nisi onda cemo to riješit bez obzira o kojem je spolu rijec a ja uvijek idem onda do kraja pa ti vidi .....slobodno zovi i tu trecu osobu i radi šta god oceš ja popustit necu.
to se zove malo koketiranje..to je vrckavost..snalažljivost.. ne odma za tešku artiljeriju


Nešto mi se zamjerila prije nekih 20 dana i to gadno pa mi je puka film.

Nije ti ovo teška artiljerija nego smišljeno sa ciljem.

Zove se : odhebi za sva vremena i to zato jer si ti prešla na tu razinu koja više nije hebavanje mahke jedno drugome pa nikom ništa nego prijetiš dovlacenjem trece osobe jer si eto ti savršena i jedina ispravna a nije u ovom slucaju definitvno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 30 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija Sat 20 Aug - 21:09

ja sam dobrra!

frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 30 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 21:17

frakcija wrote:ja sam dobrra!

I ova je dobra. Ne igra ti to nego jel me praviš budalom.

Šta mojoj ženi sutra igra da sam ja dobar a ono stalno radim na svoju ruku suprotno dogovora koje sam eto cak i sam postavija a kad ih prekršim i žena mi s pravom prigovori ja je napadnem ono ko da je ona kriva a ne ja jer eto ja mislim da sam ja uvijek u pravu ?

Zašto bi me trpila ?

Samo ja sam još gori jer kad mi netko ugazi na žulj taj je naheba ....jer ova je u kurzu nitko joj ništa ne smi a ja njoj ništa nisma reka osim da je muško da bi se zbog takvog ponašanja potuka sa takvom osobom da se tako ponaša ( bezobrazno i boli mene kuraz za tebe plus svoja vlastita pravila krši koje je sama nametnila al ocito samo kad njoj paše ) i kad je poceo napad štaš ti meni samo se povuka i reka joj goni u tri pizdhe malterine i ova sama za menom dakle ne ja za njom i prijeti dovlacenjem trece osobe ako tako budem prica sa njom.

Eto necu a sad ce svi dobit informaciju da ti u slucaju da sa nekim ne možeš tj nije po tvome zoveš trecu osobu koja valjda treba prislit na ovaj ili onaj nacin toga koji ti šta rece kad nisi u pravu da bude po tvome.

Moš sad zamislit kako ce bit ostalima nakon ove price radit sa istom a vecina ima i djecu tj mora razmišljat o njima a ova luda ih maltretira.

Odhebat ce je a ja u suštini nemam s time ništa nego ja samo tražim da nemam sa njom posla više jer ne želim nikakve svađe niti se tuc sa nekim njenim trecim osobama koje ce ona dovodit ako joj tko šta s pravom prigovori a onda onda umjesto isprike napada pa je isti pošalje u tri pizdhe malterine i makne se jer štaš ti sa takvim karakterom raspravljat dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 30 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija Sat 20 Aug - 21:22

a kakve veze ta ima sa mnom.. koje su to karakterne poveznice? confused
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 30 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 21:32

frakcija wrote:a kakve veze ta  ima sa mnom.. koje su to karakterne poveznice? confused
Ima ono sa time da ja nekoga tucem , cupam i udaram.

Ne ja to nikad ne radim osim ako nemam izbor tj moram živjeti sa tom osobom u 24 kvadrata a ona nece da se iseli unatoc upozorenjenima.

Posao ocito nije ta prica.

Ulica nije ta prica.

Nikad nije ta prica osim ako ne živiš tocno na mom kvadratu ( kuca , stan ) a ja nemam gdje drugdje.

Nikad u životu nisam taka neku žensku na ulici , na poslu , bilo gdje ....doduše jednu sam pljunija na jednoj zabavi ispred sviju okolo al ta je baš bila bezobrazna ono pa eto ti na zelenka u facu i odhebi al kao šta vidiš fizike nema.

Jedine dvi ženske osobe koje su imale fizickih kontakta sa menom su rodica u Italiji , dijeli isti stan a ova malteretira ( problemi s drogom , poslije je išla na lijecenje i sad je ok šta se tog tice ) i mater ovdje u kuci nece da iseli nego prca svako malo ko da nece a zashrala je.

U prevodu nema ti u mene diranja i nasrtanja na slabije a žene to bar velikom vecinom jesu ako nisi u istom kvadratu 24 sata di i j a neceš sama da odeš il se sam/a urazumiš jer to je jedina situacija kad ja jednostavno na kraju nemm drugog izbora nego me prisiljavaš da krenem i tijelom.

I ako sam prvi ne napadneš al u slucaju slabijeg od sebe to ce više biti odgurivanje nego da cu se ja tu sad nešto stvarno tuc sa takvom osobom ovo ono bla bla bla tj cisto cu se micat i odgurivat jer nema smisla da tu fizicki nešto ovo ono a jaci sam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 30 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija Sat 20 Aug - 21:36

RayMabus wrote:
frakcija wrote:a kakve veze ta  ima sa mnom.. koje su to karakterne poveznice? confused
Ima ono sa time da ja nekoga tucem , cupam i udaram.

Ne ja to nikad ne radim osim ako nemam izbor tj moram živjeti sa tom osobom u 24 kvadrata a ona nece da se iseli unatoc upozorenjenima.

Posao ocito nije ta prica.

Ulica nije ta prica.

Nikad nije ta prica osim ako ne živiš tocno na mom kvadratu ( kuca , stan ) a ja nemam gdje drugdje.

Nikad u životu nisam taka neku žensku na ulici , na poslu , bilo gdje ....doduše jednu sam pljunija al ta je baš bila bezobrazna ono pa eto ti na zelenka u facu i odhebi al kao šta vidiš fizike nema.

Jedine dvi ženske osobe koje su imale fizickih kontakta sa menom su rodica u Italiji , dijeli isti stan a ova malteretira i mater ovdje u kuci nece da sieli nego prca svako malo ko da nece a zashrala je.

U prevodu nema ti u mene diranja i nasrtanja na slabije a žene to bar velikom vecinom jesu ako nisi u istom kvadratu 24 sata di i j a neceš sama da odeš il se urazumiš jer to je jedina situacija kad ja jednostavno na kraju nemm drugog izbora nego me prisiljavaš da krenem i tijelom.

I ako sam prvi ne napadneš al u slucaju slabijeg od sebe to ce više biti odgurivanje nego da cu se ja tu sad nešto stvarno tuc sa takvom osobom ovo ono bla bla bla tj cisto cu se micat i odgurivat jer nema smisla da tu fizicki nešto ovo ono a jaci sam.
pa kaja i ja bi se valjale u blatu..sigurno bi većina forumaša to podržala svim srcem
bi li ti zauzeo stanu u toj hipotetskoj situaciji?
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 30 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 21:39

Na poslu se kao šta vidiš stvari mogu riješti i to na nacin da jednostavno ne želiš sa nekim raditi i to kažeš i ono ok ti vamo ti tamo i sve ok.

Samo jbg osoba ženskog spola da meni tako pukne film da je prekrižim ne može proci samo tako nego i sa izjavom da ce napravit nešto ovo ono a to je ova danas napravila tj zvat cu trecu osobu.

Nitko ne voli imat posla sa nekim tko je bezobrazan , misli da je uvijek u pravu a kad nije onda joj nesmiš ništa ni odgovorit jer eto : zvat ce ti trecu osobu koja bi valjda trebala nekom prisilom tebe poducit da ti nemsiš prnit a da te ista ta osoba koja je zvala smije nastavit prcat u mozak.

Jesmo mi u matrijahu al ono ......ne vrijedi ti to šta si žensko pa si odma po nekom pravilu u pravu sad kad si se sama ukopala.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 30 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 21:43

RayMabus wrote:Na poslu se kao šta vidiš stvari mogu riješti i to na nacin da jednostavno ne želiš sa nekim raditi i to kažeš i ono ok ti vamo ti tamo i sve ok.

Samo jbg osoba ženskog spola da meni tako pukne film da je prekrižim ne može proci samo tako nego i sa izjavom da ce napravit nešto ovo ono a to je ova danas napravila tj zvat cu trecu osobu.

Nitko ne voli imat posla sa nekim tko je bezobrazan , misli da je uvijek u pravu a kad nije onda joj nesmiš ništa ni odgovorit jer eto : zvat ce ti trecu osobu koja bi valjda trebala nekom prisilom tebe poducit da ti nemsiš prnit a da te ista ta osoba koja je zvala smije nastavit prcat u mozak.

Jesmo mi u matrijahu al ono ......ne vrijedi ti to šta si žensko pa si odma po nekom pravilu u pravu sad kad si se sama ukopala.
I opet joj ništ nisam napravio , samo necemo radit više skupa nit išta .....a sad joj je još gore jer sad mora nastavit radit a svi okolo ce bježat od nje.

Vidiš to ti je baš ono :naghuzim te i onda te pustim da se ghuziš i šta više tu radiš više ce se ghuzit sa ostalima okolo koji cete izbjegavat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 30 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 21:45

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Na poslu se kao šta vidiš stvari mogu riješti i to na nacin da jednostavno ne želiš sa nekim raditi i to kažeš i ono ok ti vamo ti tamo i sve ok.

Samo jbg osoba ženskog spola da meni tako pukne film da je prekrižim ne može proci samo tako nego i sa izjavom da ce napravit nešto ovo ono a to je ova danas napravila tj zvat cu trecu osobu.

Nitko ne voli imat posla sa nekim tko je bezobrazan , misli da je uvijek u pravu a kad nije onda joj nesmiš ništa ni odgovorit jer eto : zvat ce ti trecu osobu koja bi valjda trebala nekom prisilom tebe poducit da ti nemsiš prnit a da te ista ta osoba koja je zvala smije nastavit prcat u mozak.

Jesmo mi u matrijahu al ono ......ne vrijedi ti to šta si žensko pa si odma po nekom pravilu u pravu sad kad si se sama ukopala.
I opet joj ništ nisam napravio , samo necemo radit više skupa nit išta .....a sad joj je još gore jer sad mora nastavit radit a svi okolo ce bježat od nje.

Vidiš to ti je baš ono :naghuzim te i onda te pustim da se ghuziš i šta više tu radiš više ce se ghuzit sa ostalima okolo koji cete izbjegavat.
Kao da je Lucifer osobno to smilsio.

He he he he he

Ajmo dalje.

Šta ima u svijetu ?

Jel poceo neki novi rat ?

lol! lol! lol! lol! lol! lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 30 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija Sat 20 Aug - 21:48

ajde dobro, pobjedio si. neću tuč kaju.. eto ti je.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 30 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 22:03

frakcija wrote:ajde dobro, pobjedio si. neću tuč kaju.. eto ti je.
Meni ?

Šta da radim s njom , ona voli životinje i prirodu .....mogu je jedino provocirat dok nepukne kao ova danas pa ono da bude aaaaaaaaaa ubit cu te ha ha ha ha

Znaš kako se Kaja provocira ? Uzmeš mačku il tako neku životinju i onda je staviš u narucje i opaljuješ joj čvoke dok ova to gleda. Živcani bi dobila , oci bi mi iskopala. lol!

Šalim se , nema nekog razloga da maltretiram mačku .......bezveze, lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 30 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija Sat 20 Aug - 22:09

jedino što tipada na pamet u toj hipotetskoj situaciji je da njenoj mici lijepiš čvoke? :|
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 30 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 22:10

Nema potrebe a nije ispravno provocirati nekoga tj izazivati njegovu rekaciju bijesa i dovoditi ga u reaktivni um ako taj nije to zaslužio svojim ponašanjem i stavom prema nekome konkretno u ovom primjeru meni osobno.

Ova danas je baš zaslužila a i sama je diktirala razvoj situacije jer je moga rec ajme izvini , zapricala sam se itd itd itd a ne ono napad štaš ti meni ovo ono tko si ti bla bla bla ...hbi se a tko si ti jbte ?

Ta je napala i poslovođu , nesmi joj nitko ništa a ovaj sad kad cuje da je ova meni pritila sa mužem tj da ce dovest nekoga sa strane da me prisili na ovaj i onaj nacin ako ne plešem kako ona oce ovi ce je škartat na neko drugo mjesto koje nije pod njime tj njegova obaveza jer nitko nije glup sa tako necim imat posla ono : svojeglavo , ja cu kako ja ocu , nitko mi ne može ništa , ja sam jedina u pravu  vi ste svi u krivu .....evo danas smo otkrili šta se dešava kad ne može bit kako ona oce nikako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 30 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 22:13

frakcija wrote:jedino što tipada na pamet u toj hipotetskoj situaciji je  da njenoj mici lijepiš čvoke? :|
Profesionalna deformacija. Psihologija u malom prstu. Ako ti želim naci bol i bolnu emociju ......to je tamo di pucaš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 30 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija Sat 20 Aug - 22:14

RayMabus wrote:
frakcija wrote:jedino što tipada na pamet u toj hipotetskoj situaciji je  da njenoj mici lijepiš čvoke? :|
Profesionalna deformacija. Psihologija u malom prstu. Ako ti želim naci bol i bolnu emociju ......to je tamo di pucaš.
de nađi neku drugu akupunkturnu točku.. di mi je gula.. love
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 30 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by RayMabus Sat 20 Aug - 22:23

frakcija wrote:
RayMabus wrote:
frakcija wrote:jedino što tipada na pamet u toj hipotetskoj situaciji je  da njenoj mici lijepiš čvoke? :|
Profesionalna deformacija. Psihologija u malom prstu. Ako ti želim naci bol i bolnu emociju ......to je tamo di pucaš.
de nađi neku drugu akupunkturnu točku.. di mi je gula.. love
Tebi ?

Pa nemaš baš neki ego koliko vidim ( samo ego može biti povrijeđen ) no eto mogao bih kad bih htio no ono to mi je vec malo prenisko npr dobaciti ti svašta na npr tvoju težinu i onda hrpa pogrdnih rijeci na taj racun i onda cekam tvoju reakciju. No iskreno ovo baš i neradim zato šta nesmatram baš da je to cilj tj ruganje sa nekim neko tražim ono di je netko bezobrazan , bahat i to pa tu najviše udarim jer nije poanta ovoga ruganje nego da udariš nekoga tamo di on udara druge.

Jednom sam i reako jednoj nešto na racun fizickog izgleda ( ženska nema uopce sise tj neke mrvice a zaglumila nešto ) i onda ono kad sam vidio kako je digla nosinu samo joj rekao : ako neceš ti onda cu nac neku sa vecim sisama.

Munje i gormovi.



...našem selu ništa ne mogu. lol!


PS : Ti se sama šališ sa svojom debljinom i to a osoba koja se može šalit na svoj nacin oko necega znaci da ga to i ne žulja tj nemam šta tu radit .....traži dalje bol i bolnu emociju.

Radar :

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 30 Radar


Radar .....moraš imat oko za detalje .......ono šta nekoga ne žulja nije bitno tj nije bol i bolna emocija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182028
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 30 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by frakcija Sat 20 Aug - 22:28

ma jebo to..bolno ovo ono..napipaj mi godimente :D
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 30 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 30 of 31 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum