ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Page 14 of 31 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 31  Next

Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 14 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 20/8/2016, 00:52

Ja i dalje pojma nemam tko je ovo. Zena jel. Bogami.

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 14 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 20/8/2016, 00:53

Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:
Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:

Nego, ako ne vladas potpuno sa nekim jezikom, nemoj se blamirati u javnosti.  :bash

Doduse, u tvom slucaju, to bi znacilo da bi morala izigravati gluhonijemu, sto i nije los savjet za tebe.
Pišem sporo jer mi je internet kanjekšn spora i stalno se prekida veza. Živim na selu. Slabo govorim hrvatski.

E, a što se pismenosti tiče, primjećujem da ne znaš pravilno koristiti prijedlog s. Naime, prijedlogu s dodaje se a, samo ispred riječi koje počinju glasovima s, š, z i ž. U gornjem slučaju, štoviše, prijedlog s je suvišan i nepotreban. Ne kaže se vladati s jezikom, nego vladati jezikom. Sad si dobil jezikovu juhu.  B-)

Ne pises sporo jer ti je internet u kurcu. I/Ili pises sporo i/ili ti je internet u kurcu. U svadji si sa sobom i elementarnom logikom.

Sto je OK, ne bi se dopisivao sa tobom da si iole normalna.

Sta velis, over and out. :20 

Nista, hvala ti, znam da ti je tesko, evo jos jedan flower
Pravo si se uživio pa ne kužiš da smetaš.

Upitnik, cerce, upitnik.

Spora si ti ili tvoje selo ili tvoj internet ili 2 od 3 ili sve tri, ali pozuri pobogu.

Tebi vec dogorijeva do nokata.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 14 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 20/8/2016, 00:55

kolerik wrote:Nego...kako ti je vec nick, nisi mi odgovorila na preliminarni psiholoski upitnik.

Vidis, ja volim pomoci, akhm, damama u nevolji, a ti si jedno od toga dvoga.

Dijagnozu mozemo pronaci do 3-4 najranije, 6 optimalno.

Lijecenje bi trajalo eonima, a vjerojatno ima i neurosinapticke stete, generalka.

Dakle, upitnik :) ne sumnjam da slazes odgovor, ali spontanost je najbolja. flower
Fala ti ko bratu. Vidim da voliš roleplay. Jebote, nisam ratni zločinac da se s tobom idem igrat.  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 14 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 20/8/2016, 00:55

MaximusDecimusMiridije wrote:Ja i dalje pojma nemam tko je ovo. Zena jel. Bogami.

Zena je, nije da sluzi na cast svom spolu, ali eto Maxo, sto imamo na forumu sa time se snalazimo. Takvi su resursi.

Ko Federacija za vrijeme Dominionskih ratova, ako si gledao Deep Space Nine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 14 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 20/8/2016, 00:56

MaximusDecimusMiridije wrote:
Hooliganjetta wrote:Max, možeš li ga zamoliti da ode?

Nemogu. Mene ti nitko ne slusa. Kazu ljudi da ne ulijevam strahopostovanje niti ostavljam nekakav minimum dostojanstva osobe koju bi drugi postivali dovoljno da bi poslusali ono sto im se govori. Nego....znas onaj arboretum u Trstenome? Jednom sam se tamo popiskio ko dijete u onaj akvarij s ribicama.
Ako sad odeš među nama je sve gotovo. :whistle
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 14 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 20/8/2016, 00:58

Hooliganjetta wrote:
kolerik wrote:Nego...kako ti je vec nick, nisi mi odgovorila na preliminarni psiholoski upitnik.

Vidis, ja volim pomoci, akhm, damama u nevolji, a ti si jedno od toga dvoga.

Dijagnozu mozemo pronaci do 3-4 najranije, 6 optimalno.

Lijecenje bi trajalo eonima, a vjerojatno ima i neurosinapticke stete, generalka.

Dakle, upitnik :) ne sumnjam da slazes odgovor, ali spontanost je najbolja. flower
Fala ti ko bratu. Vidim da voliš roleplay. Jebote, nisam ratni zločinac da se s tobom idem igrat.  lol!

Normalno da volim roleplay, bez nasilnih ispada. Ti odradjujes, jebiga.

Ajde, barem si krenula odgovarati.

Dakle, povijesno siromasan seksualni zivot, check.

Danas vjerojatno nepostojeci.

Sto, jesu li te obrezali u tom tvom selu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 14 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by neva 20/8/2016, 01:00

MaximusDecimusMiridije wrote:Kakav mir. Davno je prosla ponoc. Covjek moze biti ili napaljen ili gladan ili u kurcu ako je jos budan.
a može li čovjek biti sve to zajedno i istovremeno, pitam se ja
kolač je dobra ideja, slatkiši podižu osjećaj sreće bounce
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 14 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 20/8/2016, 01:00

Smetaš, jebiga => To Whom It May Concern.


Last edited by Hooliganjetta on 20/8/2016, 01:01; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 14 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 20/8/2016, 01:00

Hooliganjetta wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Hooliganjetta wrote:Max, možeš li ga zamoliti da ode?

Nemogu. Mene ti nitko ne slusa. Kazu ljudi da ne ulijevam strahopostovanje niti ostavljam nekakav minimum dostojanstva osobe koju bi drugi postivali dovoljno da bi poslusali ono sto im se govori. Nego....znas onaj arboretum u Trstenome? Jednom sam se tamo popiskio ko dijete u onaj akvarij s ribicama.
Ako sad odeš među nama je sve gotovo. :whistle

''Maxo, ne pustaj me samu sa kolerikom...smrc, smrc.''

Bez brige, Maxo, hodi ti u krevet, sutra ujutro mozes provjeriti narednih 30-ak stranica :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 14 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 20/8/2016, 01:00

Hooliganjetta wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Hooliganjetta wrote:Max, možeš li ga zamoliti da ode?

Nemogu. Mene ti nitko ne slusa. Kazu ljudi da ne ulijevam strahopostovanje niti ostavljam nekakav minimum dostojanstva osobe koju bi drugi postivali dovoljno da bi poslusali ono sto im se govori. Nego....znas onaj arboretum u Trstenome? Jednom sam se tamo popiskio ko dijete u onaj akvarij s ribicama.
Ako sad odeš među nama je sve gotovo. :whistle

Dramaticno nema sta :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 14 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 20/8/2016, 01:02

Neve wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Kakav mir. Davno je prosla ponoc. Covjek moze biti ili napaljen ili gladan ili u kurcu ako je jos budan.
a može li čovjek biti sve to zajedno i istovremeno, pitam se ja
kolač je dobra ideja, slatkiši podižu osjećaj sreće bounce

Podizu podizu...i napucaju te energijom i onda pogotovo nema spavanja. Dobro ja nisam gladan, ali bih svejedno pojeo kolac. Zasto? Zato jer volim jesti :D . Napaljen...ok to sam od trenutka kad sam skuzio da chuna ne sluzi samo za piskiti. A u kurcu...pa nisam. Barem u zadnje vrijeme mi je bas sve okej :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 14 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by L'âme 20/8/2016, 01:02

Opet wknd...;)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 14 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 20/8/2016, 01:02

Tanana nit je u pitanju.  B-) Ono, dogodilo se na današnji dan - tananana, tananana, tananana...


Last edited by Hooliganjetta on 20/8/2016, 01:05; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 14 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 20/8/2016, 01:04

Hooliganjetta wrote:Smetaš, jebiga

Ne budi posesivna.

Ne smeta nitko, pa ni ti.

Nastavi sa upitnikom. Znaci ti ne volis roleplay. Sto volis? Osim rostilja.

Da li citas kakvu knjigu? Heidi i to?

Nego, zbilja, jesi li cula za Alisin kompleks? Nije na netu, osim mozda na Wolfram Alphi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 14 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by neva 20/8/2016, 01:06

MaximusDecimusMiridije wrote:Podizu podizu...i napucaju te energijom i onda pogotovo nema spavanja. Dobro ja nisam gladan, ali bih svejedno pojeo kolac. Zasto? Zato jer volim jesti :D . Napaljen...ok to sam od trenutka kad sam skuzio da chuna ne sluzi samo za piskiti. A u kurcu...pa nisam. Barem u zadnje vrijeme mi je bas sve okej :)
ionako mi se ne spava i bez slatkiša, sigurno imam negdje neki keksić.. sad mi je baš došlo da zaboravim salate za večeru i malo živim opasno :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 14 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 20/8/2016, 01:07

Neve wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Podizu podizu...i napucaju te energijom i onda pogotovo nema spavanja. Dobro ja nisam gladan, ali bih svejedno pojeo kolac. Zasto? Zato jer volim jesti :D . Napaljen...ok to sam od trenutka kad sam skuzio da chuna ne sluzi samo za piskiti. A u kurcu...pa nisam. Barem u zadnje vrijeme mi je bas sve okej :)
ionako mi se ne spava i bez slatkiša, sigurno imam negdje neki keksić.. sad mi je baš došlo da zaboravim salate za večeru i malo živim opasno :D

Zivi opasno okej je to :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 14 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 20/8/2016, 01:07

Hooliganjetta wrote:Smetaš, jebiga => To Whom It May Concern.

E ona i editira.

Veli selo i internet krivo, pise ona i brzo i logicno i lucidno, ali eto editira si postove.

Jebote kompleksa.

No, dobro, nastavimo.

Roleplay?

Upitnik?

Alisin kompleks?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 14 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by darth_vader 20/8/2016, 01:09

maggie13 wrote:Opet wknd...;)

Ahm... B-)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 14 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Guest 20/8/2016, 01:09

Ufff, kako Srbi razvaljuju Australce...steta sto nismo prosli, mogli smo do finala. Mario, jebem ti majku za sut pri 75:76, na sto je ono licilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 14 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by neva 20/8/2016, 01:09

sad i mene zanima što je Alisin kompleks
ne znam što je to, pa mi skreće pažnju s keksića :(
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 14 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by darth_vader 20/8/2016, 01:10

Neve wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Podizu podizu...i napucaju te energijom i onda pogotovo nema spavanja. Dobro ja nisam gladan, ali bih svejedno pojeo kolac. Zasto? Zato jer volim jesti :D . Napaljen...ok to sam od trenutka kad sam skuzio da chuna ne sluzi samo za piskiti. A u kurcu...pa nisam. Barem u zadnje vrijeme mi je bas sve okej :)
ionako mi se ne spava i bez slatkiša, sigurno imam negdje neki keksić.. sad mi je baš došlo da zaboravim salate za večeru i malo živim opasno :D

Hod po rubu...nema do zova adrenalina u krvi...sad je upravo Milka platila boga svoga...


Last edited by jasambrend on 20/8/2016, 01:12; edited 2 times in total
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača" - Page 14 Empty Re: Hrvatica u Njemačkoj: "I ja želim dio tog kolača"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 31 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 31  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum