ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EURO 2016.

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Go down

EURO 2016. - Page 35 Empty Re: EURO 2016.

Post by scorpion 23/6/2016, 18:06

muckodjubre wrote:daj bafalo kakav je to potpis CR sa srpsom zastavom i piše croatia....kic je dozvolio guzatu lanicu,ne vjerujem da će i ovo
Ovdje vlada anarhija! Nema pravila i zato je ovaj forum posebniji od svih drugih ;)

scorpion

Posts : 7484
2014-04-18


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 35 Empty Re: EURO 2016.

Post by muckodjubre 23/6/2016, 18:08

Glavni sudac utakmice osmine finala Eura između Hrvatske i Portugala bit će Španjolac Carlos Velasco Carballo kojeg je Mateo Beusan u HRT-ovoj emisiji proglasio 'najgorim na Euru'

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

EURO 2016. - Page 35 6b8efe2f85c2b63406b2EURO 2016. - Page 35 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500EURO 2016. - Page 35 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 35 Empty Re: EURO 2016.

Post by Zeko 23/6/2016, 18:22

amperinho wrote:Kojice,
1. neću se s tobom prepirati koja je pozicija Modrić, ali tu je sve jasno svima osim tebi. Ti si prije pisao da triba biti ofenzivni veznjak i Kranjčareva pozicija, a zajebao si se... ;)
2. Nikad ja nisam omalovažva Modrića niti pisa onakve gluposti i sranja ko ti za dva junaka protiv španjolaca, za Subašića i Kalinića. Jednog si nazivao koljeno, rupa, drugi je bio panj koji će u Solinu završiti. Ja takve i slične stvari nisam pričao za Modrića. Usporedba njega i Kranjčara? Pa to su takvi poput tebe nametali tu usporedbu, a njih dvojica niti su isti profil igrača niti ista pozicija (premda si ti nekoć tvrdio da jesu!!! ). A što se tiće Modrićevog šuta, ona je danas bolji nego prije jer rad i trening može dosta napraviti, ali ne možeš reći da on ima neki jak šut. Nema, ali mu za njegovu poziciju ni ne treba, ima on druge kvalitete. Rješio je utakmicu protiv turaka, svaka čast, a koliko je takvih rješio u reprezentaciji kad već to spominješ? A koliko je rješio jedan Perišić za kojeg si svojedobno pričao da nema što raditi u reprezentaciji nakon jedne loše utakmice mislim protiv Gruzije na Poljudu? No, Modrićeva pozicija u momčadi to ni ne traži, premda ti sam ne znaš što on igra...  ;)
Orjunašu, Luka Modrić je centralni vezni igrač (ZM) za cijeli svijet osim za tebe i onog poznatog nogometaša. Luka Modrić je, kad je bio u Dinamu, igrao istu poziciju kao i Niko Kranjčar i samo i jedino u to vrijeme su bili konkurencija u reprezentaciji, ali jebiga, Modrić nije imao tatu-izbornika. Jako su malo utakmica odigrali zajedno jer je mali Cicek polagano ispao iz reprezentacije, kao i iz ozbiljnog nogometa, pa nema ni smisla o tome govoriti.Pitam se samo, kako je moguće da je, po tebi, bolji igrač napravio 50 puta lošiju karijeru od Luke ? To je bilo samo vaše laprdanje i hvalospjevi o igraču koji je u Hajduk došao, eto baš iz Dinama iako ni u Hajduku nije odigrao neke nezaboravne partije. Luka Modrić ima izvrstan šut, pogledaj malo njegove golove koji su, gotovo svi, postignuti šutevima izvan 16 m i to kakvim. Do sada je Luka Modrić za reprezentaciju postigao 11 golova od toga smo 9 utakmica dobili i 1 igrali neriješeno, izgubili nismo nijednu, dakle, osim Turske, riješio je još 8 utakmica. Čisto dovoljno za centralnog veznog igrača.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6724
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

EURO 2016. - Page 35 Empty Re: EURO 2016.

Post by Zeko 23/6/2016, 18:29

EURO 2016. - Page 35 Frsd__1466690799_90.137.150.49

Jel' ovdje svima jasno na kojoj poziciji je slika Luke Modrića ?
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6724
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

EURO 2016. - Page 35 Empty Re: EURO 2016.

Post by sat2 23/6/2016, 18:37

Kako neki silom pokušavaju omalovažiti do sadašnji rezultat reprezentacije ... mi kada bi i osvojili ovo prvenstvo bilo bi zato što "nikad nije bilo slabije"!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 35 Empty Re: EURO 2016.

Post by sat2 23/6/2016, 18:39

amperinho wrote:
sat2 wrote:

Da nam je taj sistem bio 2012.? Te godine je dalje otišla ekipa puno lošija od nas (Grčka), a mi sa 4 boda otišli kući!
O čem ti?

Grčka je u svojo grupi sa 4 boda bila druga i otišla dalje ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 35 Empty Re: EURO 2016.

Post by Zeko 23/6/2016, 18:39

amperinho wrote:Idiote, ključna riječ je ovo DANAS! Nije DANAS Juventus kupio Mandžukića i Fiorentina Kalinića.
Danas je ovaj bolji igrač i to je činjenica koju pokazuje na terenu. Imao si dvije utakmice Mandžukića protiv čeha i turaka i jednu Kalinića protiv europskih prvaka i mogao si vidjeti. Imao priliku vidjeti da budem precizniji jer ti nisi u stanju ništa vidjeti...
Glupko, pa sam si rekao da smo 2012-e igrali utakmicu protiv španjolaca koja je bila ŽIVA za obje ekipe, dakle ova neki dan nije bila ŽIVA za nijednu ekipu. Shodno tome, Mandžukić je odigrao na ovom prvenstvu 2 ŽIVE utakmice (Turska, Češka), a Kalinić 1 utakmicu koja nije bila ŽIVA. Gdje ti je onda pamet toliko veličati igru jednog igrača u totalno nebitnoj ili NEŽIVOJ utakmici ? :)
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6724
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

EURO 2016. - Page 35 Empty Re: EURO 2016.

Post by darth_vader 23/6/2016, 18:55

Zeko wrote:
amperinho wrote:Kojice,
1. neću se s tobom prepirati koja je pozicija Modrić, ali tu je sve jasno svima osim tebi. Ti si prije pisao da triba biti ofenzivni veznjak i Kranjčareva pozicija, a zajebao si se... ;)
2. Nikad ja nisam omalovažva Modrića niti pisa onakve gluposti i sranja ko ti za dva junaka protiv španjolaca, za Subašića i Kalinića. Jednog si nazivao koljeno, rupa, drugi je bio panj koji će u Solinu završiti. Ja takve i slične stvari nisam pričao za Modrića. Usporedba njega i Kranjčara? Pa to su takvi poput tebe nametali tu usporedbu, a njih dvojica niti su isti profil igrača niti ista pozicija (premda si ti nekoć tvrdio da jesu!!! ). A što se tiće Modrićevog šuta, ona je danas bolji nego prije jer rad i trening može dosta napraviti, ali ne možeš reći da on ima neki jak šut. Nema, ali mu za njegovu poziciju ni ne treba, ima on druge kvalitete. Rješio je utakmicu protiv turaka, svaka čast, a koliko je takvih rješio u reprezentaciji kad već to spominješ? A koliko je rješio jedan Perišić za kojeg si svojedobno pričao da nema što raditi u reprezentaciji nakon jedne loše utakmice mislim protiv Gruzije na Poljudu? No, Modrićeva pozicija u momčadi to ni ne traži, premda ti sam ne znaš što on igra...  ;)
Orjunašu, Luka Modrić je centralni vezni igrač (ZM) za cijeli svijet osim za tebe i onog poznatog nogometaša. Luka Modrić je, kad je bio u Dinamu, igrao istu poziciju kao i Niko Kranjčar i samo i jedino u to vrijeme su bili konkurencija u reprezentaciji, ali jebiga, Modrić nije imao tatu-izbornika. Jako su malo utakmica odigrali zajedno jer je mali Cicek polagano ispao iz reprezentacije, kao i iz ozbiljnog nogometa, pa nema ni smisla o tome govoriti.Pitam se samo, kako je moguće da je, po tebi, bolji igrač napravio 50 puta lošiju karijeru od Luke ? To je bilo samo vaše laprdanje i hvalospjevi o igraču koji je u Hajduk došao, eto baš iz Dinama iako ni u Hajduku nije odigrao neke nezaboravne partije. Luka Modrić ima izvrstan šut, pogledaj malo njegove golove koji su, gotovo svi, postignuti šutevima izvan 16 m i to kakvim. Do sada je Luka Modrić za reprezentaciju postigao 11 golova od toga smo 9 utakmica dobili i 1 igrali neriješeno, izgubili nismo nijednu, dakle, osim Turske, riješio je još 8 utakmica. Čisto dovoljno za centralnog veznog igrača.




Neke ljubavi su vječne... love
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

EURO 2016. - Page 35 Empty Re: EURO 2016.

Post by muckodjubre 23/6/2016, 19:30

EURO 2016. - Page 35 Porugalindexgetty

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

EURO 2016. - Page 35 6b8efe2f85c2b63406b2EURO 2016. - Page 35 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500EURO 2016. - Page 35 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 35 Empty Re: EURO 2016.

Post by amperinho 23/6/2016, 19:56

Zeko wrote:
Orjunašu, Luka Modrić je centralni vezni igrač (ZM) za cijeli svijet osim za tebe i onog poznatog nogometaša. Luka Modrić je, kad je bio u Dinamu, igrao istu poziciju kao i Niko Kranjčar i samo i jedino u to vrijeme su bili konkurencija u reprezentaciji, ali jebiga, Modrić nije imao tatu-izbornika. Jako su malo utakmica odigrali zajedno jer je mali Cicek polagano ispao iz reprezentacije, kao i iz ozbiljnog nogometa, pa nema ni smisla o tome govoriti.Pitam se samo, kako je moguće da je, po tebi, bolji igrač napravio 50 puta lošiju karijeru od Luke ? To je bilo samo vaše laprdanje i hvalospjevi o igraču koji je u Hajduk došao, eto baš iz Dinama iako ni u Hajduku nije odigrao neke nezaboravne partije. Luka Modrić ima izvrstan šut, pogledaj malo njegove golove koji su, gotovo svi, postignuti šutevima izvan 16 m i to kakvim. Do sada je Luka Modrić za reprezentaciju postigao 11 golova od toga smo 9 utakmica dobili i 1 igrali neriješeno, izgubili nismo nijednu, dakle, osim Turske, riješio je još 8 utakmica. Čisto dovoljno za centralnog veznog igrača.
Nikad Luka i Niko nisu bili konkurencija jer je svima koji iole razumiju nogomet jasno ko dan da su sasvim dva različita tipa igrača s različitim pozicijama. Modrić je napravio veču karijeru jer je bolji igrač na svojoj poziciji nego Niko na svojoj i to je to. Mi smo pričali u pojedinom trenutku tko je kad bio bolji. Danas je Niko daleko o stare forme i starih igara (ne želim ulaziti u to koliko su ozljede za to krive koliko neke druge stvari) a Luka je trenutno na svom vrhuncu, bolji igrač nego što je ikad prije bio.
Niko je fantazista, tehnički jak igrač, modrič je motoričan igrač s vrlo dobrom tehnikom i takvi su danas više na cjeni, bolje prolaze.

Što se tiće šuta, moraš shvatiti da on nema neki izvrstan šut, a te golove koje spominješ (a kojih nema toliko puno jer nije igrač koji će zabiti 15 golova u sezoni ko neki veznjaci) izvan 16-ca su više precizni, rekli bi odmjereni udarci nego neki šutevi. O tome smo pričali, on nema neki šut i to je to, pa ne može imati sve da ima bio bi vjerovatno šta ja znam Messi. I tu nije nikakvo sranje, već čista činjenica ko što je trka i motorika Niki problem, na stranu što je znao istrčati utakmicu više nego drugi. S druge strane, ti si doslovno blatio igrače tipa Kalinić i Subašić, nazivao svakakvim imenima, što je razlika u odnosu na to za napisati da netko nema dobar šut... 

Btw. koliko je to utakmica Modrić rješio, koje su to utakmice i u koliko nastupa?
amperinho
amperinho

Posts : 127
2016-04-07


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 35 Empty Re: EURO 2016.

Post by amperinho 23/6/2016, 19:59

sat2 wrote:
amperinho wrote:
sat2 wrote:

Da nam je taj sistem bio 2012.? Te godine je dalje otišla ekipa puno lošija od nas (Grčka), a mi sa 4 boda otišli kući!
O čem ti?

Grčka je u svojo grupi sa 4 boda bila druga i otišla dalje ...
E da... Pa jbg. kad Grčka nije bila u najjačoj grupi ko što smo mi bili, nikad jača grupa, a prolaze samo 2...
amperinho
amperinho

Posts : 127
2016-04-07


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 35 Empty Re: EURO 2016.

Post by amperinho 23/6/2016, 20:02

Zeko wrote:
Glupko, pa sam si rekao da smo 2012-e igrali utakmicu protiv španjolaca koja je bila ŽIVA za obje ekipe, dakle ova neki dan nije bila ŽIVA za nijednu ekipu. Shodno tome, Mandžukić je odigrao na ovom prvenstvu 2 ŽIVE utakmice (Turska, Češka), a Kalinić 1 utakmicu koja nije bila ŽIVA. Gdje ti je onda pamet toliko veličati igru jednog igrača u totalno nebitnoj ili NEŽIVOJ utakmici ? :)
cheers cheers cheers
Nisam rekao da je totalno nebitna jer se igralo za 1-mjesto,ali ipak utakmica nije bila "živa". Idiote glupi, "živa" pod navodnim znakovima, a probaj proguglati na što se tu misli...  ;)

Btw. nije Kalinić kriv što nije igrao prve dvije...  ;)
amperinho
amperinho

Posts : 127
2016-04-07


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 35 Empty Re: EURO 2016.

Post by amperinho 23/6/2016, 20:05

Zeko wrote:EURO 2016. - Page 35 Frsd__1466690799_90.137.150.49

Jel' ovdje svima jasno na kojoj poziciji je slika Luke Modrića ?
Haha...
A koja je to formacija, a koju formaciju mi igramo?  :D :D :D

Jeli Bale igra usamljen u napadu, jeli reprezentacije imaju različite sustave igre, jeli kad biraš najboljih 11 moraš izabrati neki sustav u kojih ćeš ih "ubaciti"?!?

Znam, znam puno pitanja za tebe, ali uzmi si vremena...  ;)
amperinho
amperinho

Posts : 127
2016-04-07


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 35 Empty Re: EURO 2016.

Post by muckodjubre 23/6/2016, 20:10

smiješno je da nema Payeta u sastavu

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

EURO 2016. - Page 35 6b8efe2f85c2b63406b2EURO 2016. - Page 35 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500EURO 2016. - Page 35 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 35 Empty Re: EURO 2016.

Post by muckodjubre 23/6/2016, 20:13

nadam se da nam bijelo-crveni dresovi neće donesti nesreću

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

EURO 2016. - Page 35 6b8efe2f85c2b63406b2EURO 2016. - Page 35 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500EURO 2016. - Page 35 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 35 Empty Re: EURO 2016.

Post by amperinho 23/6/2016, 20:23

muckodjubre wrote:smiješno je da nema Payeta u sastavu
amperinho
amperinho

Posts : 127
2016-04-07


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 35 Empty Re: EURO 2016.

Post by kic 23/6/2016, 20:25

scorpion wrote:
IvyTeasdale wrote:Portugal je vrlo dobra ekipa, sa izvrsnim Ronaldom, odličnim Pepeom i Nanijem..da ostale ne nabrajam..nemaju neki team spirit, a rekla bih ni sreće..kao kad je cura lijepa i zgodna, a ne zrači..nadam se samo da im s nama neće krenuti..
Portugal je imao svu nesreću ovog svijeta u grupi (to je glavni razlog što ih sad svi podcjenjuju, jer ne gledaju realno na stvari), a ta nesreća ne može vječno trajat. Sad ćemo vidit hoće li ih krenut protiv nas. Zapravo igraju jako dobro i ako Ronaldo i Nani budu imali svoj dan, neće bit dobro

sad ste me zabrinuli hmmm :/
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

EURO 2016. - Page 35 Empty Re: EURO 2016.

Post by Zeko 23/6/2016, 20:58

amperinho wrote:Nikad Luka i Niko nisu bili konkurencija jer je svima koji iole razumiju nogomet jasno ko dan da su sasvim dva različita tipa igrača s različitim pozicijama.
Jebote glupane, pa onaj pijani Redknap ti je doveo u Tottenham Kranjčara kad su Luki polomili nogu i na sva zvona trubio kak' ga je doveo da zamijeni Luku dok je ovaj ozlijeđen. I igrao je čak mali Cicek u Tottenhamu dok se Luka nije vratio i onda opet ispao iz sastava, a nedugo potom i iz Tottenhama. Ja se slažem da oni u principu jesu različiti tipovi igrača s time da će Luka Kranjčarovu poziciju uvijek odigrati i to dobro odigrati, a Kranjčar Lukinu neće nikada, jer postoji velika opasnost da od iscrpljenosti umre na terenu.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6724
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

EURO 2016. - Page 35 Empty Re: EURO 2016.

Post by Guest 23/6/2016, 21:14

Propalih igraca kao.kranjcar mozes naci na svakom skolskom igralistu.

Modric je danas u top1 veznjaka.svijeta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 35 Empty Re: EURO 2016.

Post by L'âme 23/6/2016, 21:16

kic wrote:
scorpion wrote:
IvyTeasdale wrote:Portugal je vrlo dobra ekipa, sa izvrsnim Ronaldom, odličnim Pepeom i Nanijem..da ostale ne nabrajam..nemaju neki team spirit, a rekla bih ni sreće..kao kad je cura lijepa i zgodna, a ne zrači..nadam se samo da im s nama neće krenuti..
Portugal je imao svu nesreću ovog svijeta u grupi (to je glavni razlog što ih sad svi podcjenjuju, jer ne gledaju realno na stvari), a ta nesreća ne može vječno trajat. Sad ćemo vidit hoće li ih krenut protiv nas. Zapravo igraju jako dobro i ako Ronaldo i Nani budu imali svoj dan, neće bit dobro

sad ste me zabrinuli hmmm :/
ne brini se,but be aware..;D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 35 Empty Re: EURO 2016.

Post by Zeko 23/6/2016, 21:22

amperinho wrote:
Zeko wrote:EURO 2016. - Page 35 Frsd__1466690799_90.137.150.49

Jel' ovdje svima jasno na kojoj poziciji je slika Luke Modrića ?
Haha...
A koja je to formacija, a koju formaciju mi igramo?  :D :D :D

Jeli Bale igra usamljen u napadu, jeli reprezentacije imaju različite sustave igre, jeli kad biraš najboljih 11 moraš izabrati neki sustav u kojih ćeš ih "ubaciti"?!?

Znam, znam puno pitanja za tebe, ali uzmi si vremena...  ;)
Pa je, ali kakav god sustav da odabereš nećeš defanzivnog veznog Luku Modrića kaj laprdate onaj poznati nogometaš i ti staviti na ovu poziciju i kako pokazuje ova slika. :) :) :)  Ako već biraš najboljih 11 onda ih valjda biraš po pozicijama koje stvarno igraju, a ne prema pozicijama kaj ste si poznati nogometaš i ti zabrijali da netko igra. Vama dvojici bi se stvarno moglo dogoditi da Mandžukića za golmana proglasite. :) :) :)


Last edited by Zeko on 23/6/2016, 21:26; edited 1 time in total
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6724
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

EURO 2016. - Page 35 Empty Re: EURO 2016.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum