ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EURO 2016.

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Go down

EURO 2016. - Page 36 Empty Re: EURO 2016.

Post by Zeko Thu 23 Jun - 21:22

amperinho wrote:
Zeko wrote:EURO 2016. - Page 36 Frsd__1466690799_90.137.150.49

Jel' ovdje svima jasno na kojoj poziciji je slika Luke Modrića ?
Haha...
A koja je to formacija, a koju formaciju mi igramo?  :D :D :D

Jeli Bale igra usamljen u napadu, jeli reprezentacije imaju različite sustave igre, jeli kad biraš najboljih 11 moraš izabrati neki sustav u kojih ćeš ih "ubaciti"?!?

Znam, znam puno pitanja za tebe, ali uzmi si vremena...  ;)
Pa je, ali kakav god sustav da odabereš nećeš defanzivnog veznog Luku Modrića kaj laprdate onaj poznati nogometaš i ti staviti na ovu poziciju i kako pokazuje ova slika. :) :) :)  Ako već biraš najboljih 11 onda ih valjda biraš po pozicijama koje stvarno igraju, a ne prema pozicijama kaj ste si poznati nogometaš i ti zabrijali da netko igra. Vama dvojici bi se stvarno moglo dogoditi da Mandžukića za golmana proglasite. :) :) :)


Last edited by Zeko on Thu 23 Jun - 21:26; edited 1 time in total

Zeko

Posts : 6724
2015-08-26


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 36 Empty Re: EURO 2016.

Post by Guest Thu 23 Jun - 21:25

amperinho wrote:
Zeko wrote:EURO 2016. - Page 36 Frsd__1466690799_90.137.150.49

Jel' ovdje svima jasno na kojoj poziciji je slika Luke Modrića ?
Haha...
A koja je to formacija, a koju formaciju mi igramo?  :D :D :D

Jeli Bale igra usamljen u napadu, jeli reprezentacije imaju različite sustave igre, jeli kad biraš najboljih 11 moraš izabrati neki sustav u kojih ćeš ih "ubaciti"?!?

Znam, znam puno pitanja za tebe, ali uzmi si vremena...  ;)
:lol: :lol:
:lol:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 36 Empty Re: EURO 2016.

Post by jalnirajko Thu 23 Jun - 21:26

jebeš taj portugal. živa su pušiona ko momčad i to već duže vrijeme. zabit ćemo im 3 komada
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 36 Empty Re: EURO 2016.

Post by Guest Thu 23 Jun - 21:29

Obrana im je uvjerljivo najgori dio ekipe. I u vezi smo bolji od njih. Bitno je spriječit dotok lopte Ronaldu. Nije on Messi da može sam proći par igrača i zabit gol.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 36 Empty Re: EURO 2016.

Post by Zeko Thu 23 Jun - 21:30

kuracodigraca wrote:jebeš taj portugal. živa su pušiona ko momčad i to već duže vrijeme. zabit ćemo im 3 komada
Samo neznam 'ko bude Ronalda čuval. Svi naši obranbeni su prespori za njega. A stavit Strinića, koji je najsporiji, bilo bi samoubistvo. Mi ako ne zabijemo bar 2-3 gola, nebudemo pobijedili.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6724
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

EURO 2016. - Page 36 Empty Re: EURO 2016.

Post by jalnirajko Thu 23 Jun - 21:34

mene jedino kaj smeta su sad naslovnice kak smo već u finalu, hvalospjevi, najbolji, najjači, favoriti bla bla. a kaj smo napravili, još ništa. ak ispadnemo od nalickanog, gdje smo bili i kaj smo radili, kurac. zato samo mirno, hladno i da maleni hodamo pod zvijezdama
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 36 Empty Re: EURO 2016.

Post by scorpion Thu 23 Jun - 21:38

Svaka obrana se više fokusira na Ronalda, što Naniju onda daje dodatni prostor. Imaju zajeban napad, dobru vezu i solidnu obranu. Ako ste na osnovu primljena 3 gola protiv Mađarske zaključili da imaju lošu obranu, onda ne znam zašto vi uopće pratite nogomet?!

_________________
EURO 2016. - Page 36 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

EURO 2016. - Page 36 Empty Re: EURO 2016.

Post by Guest Thu 23 Jun - 21:44

Obrana im je loša jer im stoperi imaju 75 godina, jer su im smiješne ekipe ko Island, Austrija i Mađarska stvorile pun kurac prilika i zabili 4 gola, u najslabijoj grupi su završili treći i zato jer smo mi ofenzivno i u vezi tri puta jači od njihovih dosadašnjih protivnika. Jel sad jasnije, ljubitelju zalizanog padavičara?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 36 Empty Re: EURO 2016.

Post by jalnirajko Thu 23 Jun - 21:47

scorpion wrote:Svaka obrana se više fokusira na Ronalda, što Naniju onda daje dodatni prostor. Imaju zajeban napad, dobru vezu i solidnu obranu. Ako ste na osnovu primljena 3 gola protiv Mađarske zaključili da imaju lošu obranu, onda ne znam zašto vi uopće pratite nogomet?!
interview
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 36 Empty Re: EURO 2016.

Post by Guest Thu 23 Jun - 21:50

kako ce najveci svih vremena poslati ustase u mirovinu... 
a cacke ce verovatno napraviti kardinalnu gresku i umesto kaleta klase staviti nosatu neznalicu-cime ce sebi iskopati grob. B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 36 Empty Re: EURO 2016.

Post by scorpion Thu 23 Jun - 21:53

Tommy Ramone wrote:Obrana im je loša jer im stoperi imaju 75 godina, jer su im smiješne ekipe ko Island, Austrija i Mađarska stvorile pun kurac prilika i zabili 4 gola, u najslabijoj grupi su završili treći i zato jer smo mi ofenzivno i u vezi tri puta jači od njihovih dosadašnjih protivnika. Jel sad jasnije, ljubitelju zalizanog padavičara?
Stari moj da se malo razumiješ, znao bi da je jedan Island trenutno kvalitetnija momčad od Turske i Češke. Al dobro, ja sam ljubitelj Ronalda jer sam realan :vidiga:  Nije tajna da respektiram najboljeg nogometaša na svijetu, ali samo ne znam kakve to veze ima sa ovim što ja pričam? Nije nemoguće da Hrvatska prođe, naravno da nije. Ali ako Portugalci proigraju, pa nas izbace, onda će se ovdje večina čudit ko pura dreku

_________________
EURO 2016. - Page 36 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

EURO 2016. - Page 36 Empty Re: EURO 2016.

Post by FRANK Thu 23 Jun - 21:55

samo za glupe NAJVECI SVIH VREMENA IGRA FINALE COPA AMERICE jer argentina zemljopisno pripada juznoj americi a BUENOS AIRES je glavni grad iste drzave...jebte nekada su profesuri bili skolovaniji ove danasnje generacije za kurac

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 36 Empty Re: EURO 2016.

Post by scorpion Thu 23 Jun - 21:57

pablo_escobar wrote:NAJVECI SVIH VREMENA IGRA U SUBOTU PROTIV HRVATSKE
:thumbup1

_________________
EURO 2016. - Page 36 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

EURO 2016. - Page 36 Empty Re: EURO 2016.

Post by FRANK Thu 23 Jun - 22:01

scorpion wrote:
pablo_escobar wrote:NAJVECI SVIH VREMENA IGRA U SUBOTU PROTIV HRVATSKE
:thumbup1
lol! :rain  najveci peder svakako koji omalovazava igrace islanda kojima je zivotni uspjeh viditi ronalda ali mamin sin se naljutio jer nije u stanju pobjediti nikoga bez modrica i sudacke masinerije luzer ala karte koji je svu svoju malocu iskazao napadom na novinara kojemu je mikrofon  bacio u neku baru
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 36 Empty Re: EURO 2016.

Post by Guest Thu 23 Jun - 22:01

scorpion wrote:
Tommy Ramone wrote:Obrana im je loša jer im stoperi imaju 75 godina, jer su im smiješne ekipe ko Island, Austrija i Mađarska stvorile pun kurac prilika i zabili 4 gola, u najslabijoj grupi su završili treći i zato jer smo mi ofenzivno i u vezi tri puta jači od njihovih dosadašnjih protivnika. Jel sad jasnije, ljubitelju zalizanog padavičara?
Stari moj da se malo razumiješ, znao bi da je jedan Island trenutno kvalitetnija momčad od Turske i Češke. Al dobro, ja sam ljubitelj Ronalda jer sam realan :vidiga:  Nije tajna da respektiram najboljeg nogometaša na svijetu, ali samo ne znam kakve to veze ima sa ovim što ja pričam? Nije nemoguće da Hrvatska prođe, naravno da nije. Ali ako Portugalci proigraju, pa nas izbace, onda će se ovdje večina čudit ko pura dreku
Bože moj, ako nas izbace neće biti senzacija. Ali previše ih se diže u nebesa. I njih i Ronalda. Island je čvrsta radna ekipa, ali nisu bolji ni od Čeha ni Turaka. Portugal je protiv njih dominirao jer su se povukli u bunker, no i takvi su stvorili par prilika.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 36 Empty Re: EURO 2016.

Post by Guest Thu 23 Jun - 22:03

pablo_escobar wrote:
scorpion wrote:
pablo_escobar wrote:NAJVECI SVIH VREMENA IGRA U SUBOTU PROTIV HRVATSKE
:thumbup1
lol! :rain  najveci peder svakako koji omalovazava igrace islanda kojima je zivotni uspjeh viditi ronalda ali mamin sin se naljutio jer nije u stanju pobjediti nikoga bez modrica i sudacke masinerije luzer ala karte koji je svu svoju malocu iskazao napadom na novinara kojemu je mikrofon  bacio u neku baru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 36 Empty Re: EURO 2016.

Post by Guest Thu 23 Jun - 22:03

pablo_escobar wrote:
scorpion wrote:
pablo_escobar wrote:koji je svu svoju malocu iskazao napadom na novinara kojemu je mikrofon  bacio u neku baru

vidi se da maloumnik revnosno prati cergabalkan.
psihopato, on je bacio mikrofon tog pedercica jer je to televizija koja je iznosila lazne informacije o njemu i izgubila spor protiv njega po njegovoj tuzbi za klevetu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 36 Empty Re: EURO 2016.

Post by Guest Thu 23 Jun - 22:04

portugalska odbrana je smesna. 
madjari su im skoro iz svakog suta uvalili gol prekjuce. 
a ni sredina im nije puno bolja, da nemaju ronalda, nanija i moutinha, ne bi ni ovo prvenstvo videli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 36 Empty Re: EURO 2016.

Post by FRANK Thu 23 Jun - 22:06

brani ga brani jebo ti on mater glupu uzalud svima svi znaju tko je kompleksasko

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 36 Empty Re: EURO 2016.

Post by Guest Thu 23 Jun - 22:10

pablo_escobar wrote:brani ga brani jebo ti on mater glupu uzalud svima svi znaju tko je kompleksasko


nemam ga ja sta braniti, idiote. on je najveci svih vremena, najbolji strelac svih vremena svog nacionalnog tima i drugog najveceg kluba na svetu.
on sam vuce tu raspalu reprezentaciju u kojoj igra godinama, da njega nije-gori bi od srbije bili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 36 Empty Re: EURO 2016.

Post by FRANK Thu 23 Jun - 22:10

koliko druga najveca slina foruma prica o toj nekoj cergibalkan ispada da je on najvise i prati.. sto i necudi ionako mu je zivot laptop i te stvari..

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 36 Empty Re: EURO 2016.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum