ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EURO 2016.

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Go down

EURO 2016. - Page 10 Empty Re: EURO 2016.

Post by kic 19/6/2016, 15:03

i vi imate komplekse od Torcide, bitno da HNS ne želi javno objaviti financijsko izvješće da se vidi šta rade.. to je oke.

hns cvijeće, dalmatinci u smeće.

kic
Admin

Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

EURO 2016. - Page 10 Empty Re: EURO 2016.

Post by rummenigge 19/6/2016, 15:10

ovo stanje danas je zakuhao ministar Jovanović sa izjavama o čišćenju močvare i onda se zavukao u mišju rupu i ostavio budalama da ratuju.... razmislite koliko se je škola, vrtića, nogometnih igrališta (ne stadiona) moglo izgraditi za našu djecu sa lovom kojom su plaćene kazne.... i sad ti isti na ovakav perfidni način pokušavaju ponovo na vlast...

pozdrav od Jare
rummenigge
rummenigge

Posts : 25
2015-11-21


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 10 Empty Re: EURO 2016.

Post by rummenigge 19/6/2016, 15:14

i btw SRETAN ROĐENDAN ANDREJU KRAMARIĆU.....
rummenigge
rummenigge

Posts : 25
2015-11-21


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 10 Empty Re: EURO 2016.

Post by kic 19/6/2016, 15:18

Fénix wrote:Stvari se konstantno krivo detektiraju i na krive načine rješavaju i u stvarnosti se neće baš ništa promijeniti već će biti još gore nego što je bilo.

točno, stvari uvijek u osnovi ostaju iste, Britanci će opet zabiti nož u leđa kontinentu, Srbi jedva čekaju mega-giga-geopolitički obrat da naplate stare račune Albancima-Bošnjacima-Hrvatima, Islam u osnovi treba tretirati kao strano tkivo ali su se uvukli kao kukavičje jaje itd..

huligani su huligani, jebem im mater za upropašten trenutak sreće na euru jer smo dobro igrali, i oni će uvijek biti huligani, makar Boban bio predsjednik HNS-a i sv. Leopold Mandić ustao iz groba da bude ministar sporta, oni će uvijek razbijati si glave na benzinskim pumpama, u kafićima, na stadionu (obviously) itd..

ali problem je što se s tim može živiti kad se udaljiš malo.

ono s čim se ne može živjeti i što isušuje državu je ovaj nad-kriminal.. kojeg smo svi svjedoci, ako je Pavičić šupak (što je), ne znači da nekad ne zna detektirati bolje od nas koji volimo ovo, pa ne želimo vjerovati da se to događa..

uostalom, više sam ljut na huligane ipak jer smo imali šansu  uzeti nešto ovdje, ali i ova žuć spram Dalmatinaca mi dobrano ide na k, jer se perpetuira distanca koja nekad može i rezultirati nečim ozbiljnijim, Dalmacija naša Crna Gora :)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

EURO 2016. - Page 10 Empty Re: EURO 2016.

Post by Guest 19/6/2016, 15:40

kic wrote:
Fénix wrote:Stvari se konstantno krivo detektiraju i na krive načine rješavaju i u stvarnosti se neće baš ništa promijeniti već će biti još gore nego što je bilo.

točno, stvari uvijek u osnovi ostaju iste, Britanci će opet zabiti nož u leđa kontinentu, Srbi jedva čekaju mega-giga-geopolitički obrat da naplate stare račune Albancima-Bošnjacima-Hrvatima, Islam u osnovi treba tretirati kao strano tkivo ali su se uvukli kao kukavičje jaje itd..

huligani su huligani, jebem im mater za upropašten trenutak sreće na euru jer smo dobro igrali, i oni će uvijek biti huligani, makar Boban bio predsjednik HNS-a i sv. Leopold Mandić ustao iz groba da bude ministar sporta, oni će uvijek razbijati si glave na benzinskim pumpama, u kafićima, na stadionu (obviously) itd..

ali problem je što se s tim može živiti kad se udaljiš malo.

ono s čim se ne može živjeti i što isušuje državu je ovaj nad-kriminal.. kojeg smo svi svjedoci, ako je Pavičić šupak (što je), ne znači da nekad ne zna detektirati bolje od nas koji volimo ovo, pa ne želimo vjerovati da se to događa..

uostalom, više sam ljut na huligane ipak jer smo imali šansu  uzeti nešto ovdje, ali i ova žuć spram Dalmatinaca mi dobrano ide na k, jer se perpetuira distanca koja nekad može i rezultirati nečim ozbiljnijim, Dalmacija naša Crna Gora :)
Dignuo mi se tlak s tim prekidom i sve poslije toga više mi nije ni bilo bitno a gol smo nakon toga očekivano dobili. A baš sam s početkom natjecanja dobio pozitivne titraje što nije bio slučaj u kvalifikacijama i onda se dogodilo to što se dogodilo. I sad što uopće više misliti i kako se osjećati... :roll

Ovo crveno malo tko razumije jer najvjerojatnije je i sam govedo od čovjeka ili ima u vlastitim redovima, tj. obitelji i društvu takva smeća i šljamove. Da sad i zamislim scenarij gdje će nekakav uragan pravde krenuti u totalnu destrukciju ove perverzije od države i njegovog kompletnog sustava kao i vrijednosnog u ljudima koji nisu ono za što se kunu, opet će ovi ostati i raditi iste stvari davajući sebi važnost.

Točno to, s distance se sve može i boli te uvo.

Pavičić je u članku pogodio stvari koje se znaju više od zadnjih 10 godina a on sebi, naravno, ne može pomoći a da se usput i ne posere na zemlju i narod s kojim živi i zadovolji svoje osobne potrebe.

Huligani su samo zaslužili da ih ostali ljudi koji su tamo bili obilježe za cijeli život a time. S time će oni imati neke posebne potrebe koje nitko normalan ne bi poželio nikome da ih imaju.

To oko Dalmatinaca znam kroz svoju rodbinu koja se isto sastoji od Dalmatinaca, ali ti ljudi kao da nemaju veze s Dalmacijom, ono nemaju nikakve veze s ovakvima što imaju veze s huliganima, Naš Hajduk, Torcida i sl. Dapače, takvi su okrenuli zadnjih 7-8 godina leđa klubu isključivo zbog tih manjina.

Činjenica je kako Hrvat ne može pljunuti u tanjur iz kojeg jede ili ti odbiti ruku koja ga hrani pri tome biti potpuno svjestan da njegov rođeni je šljam, lopov, kriminalac, čovjek loših manira, prevarant, ljenčuga s državnog i javnog aparata itd. Kako mijenjati sustav a pri tome ne žrtvovati svojeg. Eeeeee to je ono što svatko odbija uopće pomisliti i imati stalno na umu. Masa nakaza a svi uvjeravaju jedni druge kako su nevina lica.
Nema kruha od nas nikad dok se ne pogledaš u lice svako jutro i priznaš sebi s grižnjom savjesti kako uzimam ono što mi ne pripada ili nisam zaslužio/zaradio i da ono što radim nije ni zakonski ni moralno ispravno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 10 Empty Re: EURO 2016.

Post by kic 19/6/2016, 15:53

pozdrav jari kao prvo.

@fenix, ne znam šta bih ti rekao, svi smo osjetili i iznenadili se na tu pozitivu od igrača, borbenost i zapravo brzu i dobru igru, podsjećalo je na trenutke na direktnost i jednostavnost onog Juppovog Bayerna, i umjesto da svi o našem gaženju Europe pričamo, zaokupljeni smo s tim glupim seronjama s tribina, nemaju nikakvu moju podršku, ali sam ipak sposoban detektirati veće zlo, sad nam je već svima završio turnir zapravo, svi ćemo strepit kad će uslijedit prvi topovski udar od 1. minute utakmice, navijači na tribinama će se okretati i tražiti "sumnjiva lica" da mu zabiju nogu u glavu, mi se nakon dugo vremena koljemo na forumu otrovnim strelicama, i mislim ako igrači nađu karakter da se izvuku iz ovakve situacije, onda su nadljudi, i jednostavno sumnjam da će naći snage, i sumnjam da jedva čekaju otić na godišnji, i ne mogu im zamjeriti stvarno..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

EURO 2016. - Page 10 Empty Re: EURO 2016.

Post by Guest 19/6/2016, 16:06

kic wrote:pozdrav jari kao prvo.

@fenix, ne znam šta bih ti rekao, svi smo osjetili i iznenadili se na tu pozitivu od igrača, borbenost i zapravo brzu i dobru igru, podsjećalo je na trenutke na direktnost i jednostavnost onog Juppovog Bayerna, i umjesto da svi o našem gaženju Europe pričamo, zaokupljeni smo s tim glupim seronjama s tribina, nemaju nikakvu moju podršku, ali sam ipak sposoban detektirati veće zlo, sad nam je već svima završio turnir zapravo, svi ćemo strepit kad će uslijedit prvi topovski udar od 1. minute utakmice, navijači na tribinama će se okretati i tražiti "sumnjiva lica" da mu zabiju nogu u glavu, mi se nakon dugo vremena koljemo na forumu otrovnim strelicama, i mislim ako igrači nađu karakter da se izvuku iz ovakve situacije, onda su nadljudi, i jednostavno sumnjam da će naći snage, i sumnjam da jedva čekaju otić na godišnji, i ne mogu im zamjeriti stvarno..
Naši nogometaši nisu pravnici, tužioci, suci - oni su samo sportaši i igraju nogomet, predstavljaju svoju zemlju s najboljim namjerama i željama.

Hrvati opet neće posegnuti za metodama Meksikanaca, Kolumbijaca, Gvatemalaca i sličnih narodâ. Znaš jako dobro na što mislim i mislim kako bi malo tko ostao miran nakon toga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 10 Empty Re: EURO 2016.

Post by kic 19/6/2016, 16:16

EURO 2016. - Page 10 163b9s

xD
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

EURO 2016. - Page 10 Empty Re: EURO 2016.

Post by jalnirajko 19/6/2016, 16:53

http://www.vecernji.hr/euro-2016-navijaci/podizemo-tuzbu-protiv-svih-koji-pisu-lazne-liste-huligana-ljudima-se-prijeti-dobivaju-otkaze-1093364/komentari

kmeče huligančići. sad im je dobra ta pravna država protiv koje se bore. kakvi šupci, sad bi oni malo tužakali jer im se stisnuo šupak
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 10 Empty Re: EURO 2016.

Post by bafalo 19/6/2016, 17:12

Fénix wrote:EURO 2016. - Page 10 1747008348-ronaldo-ard-yTHLNg2X0a6

EURO 2016. - Page 10 ClQTyvqWIAA4Gyd

Šta je ovo jebote život... EURO 2016. - Page 10 1f604
strašno. vidi se da ga mu je u životu falio muški uzor. jedina olakotna okolnost je ako sluša lanu

_________________
EURO 2016. - Page 10 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 10 Empty Re: EURO 2016.

Post by amperinho 19/6/2016, 17:26

rummenigge wrote:ovo stanje danas je zakuhao ministar Jovanović sa izjavama o čišćenju močvare i onda se zavukao u mišju rupu i ostavio budalama da ratuju.... razmislite koliko se je škola, vrtića, nogometnih igrališta (ne stadiona) moglo izgraditi za našu djecu sa lovom kojom su plaćene kazne.... i sad ti isti na ovakav perfidni način pokušavaju ponovo na vlast...

pozdrav od Jare
Pozdrav Jaro...

Mislim da Jovanović nema veze s ovom pričom, on je sasvim nebitan lik ko što je bio nebitan ministar.
amperinho
amperinho

Posts : 127
2016-04-07


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 10 Empty Re: EURO 2016.

Post by bafalo 19/6/2016, 17:30

kako su ispuzali isfustrirani mrzitelji juga haha jadan im život. dalmacija je najljepši dio hrvatske a split na čelu dragulj kakvog nema i cijeli svijet to prepoznaje kad u milijonima dolaze da kroz turizam spase cijelu državu od kolapsa kao uostalom i ljudi iz cijele hrvatske da svoje slobodne dane provedu uz dalmatince. bože kakvi klošari tu pišu, sreća da normalni ljudi ne misle tako i vole hrvatsko gdje god da bilo

_________________
EURO 2016. - Page 10 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 10 Empty Re: EURO 2016.

Post by amperinho 19/6/2016, 17:31

[size=31]Magistra sociologije Jelena Budimlić: Baklje nisu bacili orjunaši, one su metaforički bačene iz lože[/size]

http://dalmatinskiportal.hr/vijesti/magistra-sociologije-jelena-budimlic--baklje-nisu-bacili-orjunasi--baklje-su-metaforicki-bacene-iz-loze/13320
amperinho
amperinho

Posts : 127
2016-04-07


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 10 Empty Re: EURO 2016.

Post by amperinho 19/6/2016, 17:36

[size=31]Torcida: Jedino rješenje je odlazak čelnih ljudi HNS-a, sve ostalo vodi prema daljnjem kaosu[/size]


Sramota je da uopće imaju obraza pozivati represivni aparat ove države da se obračuna s posljedicama njihova vođenja hrvatskog nogometa, dok istovremeno ne žele provoditi važeće izmjene Zakona o sportu, jer im ne odgovaraju.
Strukturne promjene u Hrvatskom nogometnom savezu i odlazak čelnih ljudi jedino su moguće rješenje koje hrvatskom nogometu može pružiti šansu za miran suživot navijača i HNS-a. Sve ostalo vodi prema daljnjem kaosu.

http://dalmatinskiportal.hr/sport/torcida--jedino-rjesenje-je-odlazak-celnih-ljudi-hns-a--sve-ostalo-vodi-prema-daljnjem-kaosu/13341



Svima bi tribalo biti jasno da nikakva uhičenje, zabrane i sve ostalo neće spriječiti da se ovo ponovi. Jedino rješenje je odlazak čelnih ljudi hrvatskog nogometa i strukturne promjene. Ako su uistinu domoljubi i ako im je uistinu stalo do reprezentacije podnjet će ostavke. Ustvari već bi to napravili da nisu koristoljubi kojima je jedino stalo do svog interesa!
amperinho
amperinho

Posts : 127
2016-04-07


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 10 Empty Re: EURO 2016.

Post by jalnirajko 19/6/2016, 17:46

http://www.vecernji.hr/euro-2016-navijaci/vrijeme-je-da-se-drzava-pocne-baviti-tim-problemom-1093274

već vidim reprizu milana. prva dva dana su se svi zgražali nad huliganima a onda je odjednom bio isključivi krivac mamić i to pogotovo nakon izjave josipovića. sad je već orepić počeo to balansirati. pitanje za gospodina orepića i prethodnika mu ostojića: kako napreduje slučaj svastika?
jedan od ljudi koji su bili na češkoj i njegovo ime je objavljeno na fejsu je osvjedočeni huligan, kriminalac, delikvent i propalica koji već godinama i godinama radi sranja na tekmama.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 10 Empty Re: EURO 2016.

Post by jalnirajko 19/6/2016, 17:50

kaže flak da je hajduk drugi klub u državi. koliko znam rijeka je druga a uskoro bu i prvi
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 10 Empty Re: EURO 2016.

Post by amperinho 19/6/2016, 17:50

[size=36]Why did Croatian fans use flares to disrupt their team's Euro matches?[/size]
http://www.espnfc.com/european-championship/74/blog/post/2896570/why-are-croatian-fans-disrupting-their-countrys-matches-at-euro-2016
amperinho
amperinho

Posts : 127
2016-04-07


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 10 Empty Re: EURO 2016.

Post by amperinho 19/6/2016, 17:52

Trenutna pozicija na tablici ne daje odgovor koji je klub gdje...  ;)
amperinho
amperinho

Posts : 127
2016-04-07


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 10 Empty Re: EURO 2016.

Post by jalnirajko 19/6/2016, 17:56

ne volim drotove ali tak se to radi

EURO 2016. - Page 10 Torcida_org_zilina
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 10 Empty Re: EURO 2016.

Post by jalnirajko 19/6/2016, 17:57

i ovak

EURO 2016. - Page 10 3783068252_99baf7c231_z
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 10 Empty Re: EURO 2016.

Post by amperinho 19/6/2016, 17:57

Kristian Petric (Udruga veterana Domovinskog rata i prijatelja):
"Pitamo gospođu predsjednicu Kolindu Grabar Kitarović zar ne bi ljepša poruka bila da u ložama Parka prinčeva i St. Ettienna sjede hrvatski gospodarstvenici ili možda hrvatski branitelji na koje se gospođa često poziva, a ne imenom i prezimenom Zdravko Mamić i Damir Vrbanović, osobe protiv kojih su podignute optužnice za najveće malverzacije u povijesti hrvatskog nogometa i za reketarenje igrača koji danas predstavljaju i igraju za hrvatsku reprezentaciju."
"Mnogi članovi Torcide koji su i bili za vrijeme rata naše kolege na prvoj crti danas od istih tih ratnih profitera doživljavaju pljucanje i obezvrijedivanje istih onih koji su plakali na beogradskoj televiziji na spominjanje raspada Jugoslavije. Danas isti ti klošari imaju milijune u džepovima i na računima, sjede u ložama. Od sveg srca hrvatskim igračima želimo sve najbolje na terenu, junačku borbu i pobjedu onakvu kakvu smo mi imali u stvaranju ove države."
"A klošarima, satelitima i huliganima u odijelima da što hitnije odstupe od hrvatskog nogometa jer su oni uzrok svega onog lošeg što se nažalost događa u hrvatskom nogometu. Ovim putem pozivamo i navijače da podrže one koji igraju na terenu, a za ove druge će se pobrinuti institucije i nadamo se strpati ondje gdje im je mjesto. HRVATSKA U SRCU, HAJDUK ŽIVI VJEČNO!"
amperinho
amperinho

Posts : 127
2016-04-07


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 10 Empty Re: EURO 2016.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum