ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lijep i organiziran život s većinskim hrvatskim narodom BOŠNJACI U DRAGULJU JADRANA

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Lijep i organiziran život s većinskim hrvatskim narodom  BOŠNJACI U DRAGULJU JADRANA - Page 6 Empty Re: Lijep i organiziran život s većinskim hrvatskim narodom BOŠNJACI U DRAGULJU JADRANA

Post by Guest Sun 24 Apr - 10:22

Ero wrote:Ako si u NATO savezu onda je logično da su ti saveznici Ameri. 
Ako  neki pojedinac, u današnjim  zategnutim međunarodnim odnosima, misli da su
mu saveznici Rusi, onda takvog treba policija pratiti jer je opasan po društvo.  :]
JA nisam u NATO-u,naime,nisam niti u jednoj organizaciji potpisom i svojom voljom,dakle,nije to moj špilung.. :clown

Ostalo..mogu pratiti slobodno,no stocemo sa milijunima Amera koji misle da im je Gavrment of Junajted stejts,direktni neprijatelj??..

Ero,ero,Svabi i Rusi imaju bolji odnos,nego Svabi i Ameri..jednostavno svabi TRPE Amere,nadalje ti konjkljužaj sam.. ;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Lijep i organiziran život s većinskim hrvatskim narodom  BOŠNJACI U DRAGULJU JADRANA - Page 6 Empty Re: Lijep i organiziran život s većinskim hrvatskim narodom BOŠNJACI U DRAGULJU JADRANA

Post by catabbath Sun 24 Apr - 16:04

Ero wrote:Smrad te je donio na ovaj svijet.

Turski smrad ti jebao mater i babu i prababu i tako stoljeća u natrag lol!
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-21


Back to top Go down

Lijep i organiziran život s većinskim hrvatskim narodom  BOŠNJACI U DRAGULJU JADRANA - Page 6 Empty Re: Lijep i organiziran život s većinskim hrvatskim narodom BOŠNJACI U DRAGULJU JADRANA

Post by Guest Sun 24 Apr - 16:07

dawson wrote:
Ero wrote:Smrad te je donio na ovaj svijet.

Turski smrad ti jebao mater i babu i prababu i tako stoljeća u natrag lol!
ŽPosto je ero rekao da kasno reagiram sa piskiperskom ulogom,ovaj put se necu ocitovati...

:carryon
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lijep i organiziran život s većinskim hrvatskim narodom  BOŠNJACI U DRAGULJU JADRANA - Page 6 Empty Re: Lijep i organiziran život s većinskim hrvatskim narodom BOŠNJACI U DRAGULJU JADRANA

Post by Guest Sun 24 Apr - 16:09

Ero wrote:
bogomdani wrote:
Ero wrote:
bogomdani wrote:Ajmo,ajmo,ne se svaditi i vrijedjati,mozemo mi i lijepo i argumentirano... ;)
Propustio si to  navrijeme napisati, pa se ti ne pika. ;)
ero,ja sam to jos davno pisao,ne mogu bas nasvakoj ebenoj temi,bas svaki ebeni dan,i bas svakom ebenom Forumasu...zamorno je..ionako to nije moj posel,ali avaj..!!! No
Pogledaj mu još jednom sadržaj komentara.  Za dom spremni je kamilica u usporedbi s onim šta je izreko.
Sad mi postaje jasno zašto se ga u zadnje vrijeme sve češće čuje. Što više bude nepoštivanja s druge strane
bit će takvih pokliča sve više i više. Ono, tražili ste i gledajte. Izzivanja je započepo Mesić, nastavio Zoki
Pusić, Stazić etc, a evo, mladunci nastavili kopiranje...
Hodaš i ti po tankoj crti, nek ti ovo bude upozorenje.
Kao i svima ostalima da smire strasti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lijep i organiziran život s većinskim hrvatskim narodom  BOŠNJACI U DRAGULJU JADRANA - Page 6 Empty Re: Lijep i organiziran život s većinskim hrvatskim narodom BOŠNJACI U DRAGULJU JADRANA

Post by marcus-t Sun 24 Apr - 16:12

Ero wrote:
bogomdani wrote:
Ero wrote:
bogomdani wrote:Ameri saveznici??..Jedino Sotoni,a tako se i ponasaju.
Tvoji su tamo di jesu upravo zahvaljujući Amerima. To će ti znati objasniti svi koji imaju barem jedno zrno soli u glavi.
Da, jesu naši saveznici, to nije nikakva tajna. Mi nikad ne napuštamo naše saveznike. Ne prosuđuj nas na osnovu budalastog Zokija.
Ostalo nisam čitao, pa nemam ni komentara.
Pa cupanje iz konteksta ti i jeste specijalnost..probaj se prisiliti pa procitati argumentirani tekst..
Moji?Misliš Rusi??

E pa ebote Irud Ero,ako ti doista mislis da bez Amera Rusija bi krenula osvajati Europu..Ponasas se identicno onima koji su u Titinoj Jugi govorili da Ameri zele da osvoje Jugoslaviju,vanjskih neprijatelja,a u pichqu mtr... lol!..
Onaj pravi iiskonski neprijatelj polako pohodi Europu,bez ijednog ispaljenog metka,sa par eksplozija da se europskim pickastim politicarima poruci da mogu raditi sto pozele,a TO AMERI PODRZAVAJU,to pakiranje Khozoepima europu..eto,slobodno nek ti takvi ghovnari budi saveznici..karakteri su u pichqu mtr..
Zato i jesu naši saveznici. Dopusti da sami biramo...bez sufliranja sa strane, molit ću lijepo. ;)
Što govoriš u množini efendija Ero? Ti biraš to što biraš a drugima ne podmeći. Smeće UDBAŠKO.
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Lijep i organiziran život s većinskim hrvatskim narodom  BOŠNJACI U DRAGULJU JADRANA - Page 6 Empty Re: Lijep i organiziran život s većinskim hrvatskim narodom BOŠNJACI U DRAGULJU JADRANA

Post by Guest Sun 24 Apr - 16:13

Dobro, možemo i tako. Molim, sljedeći.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lijep i organiziran život s većinskim hrvatskim narodom  BOŠNJACI U DRAGULJU JADRANA - Page 6 Empty Re: Lijep i organiziran život s većinskim hrvatskim narodom BOŠNJACI U DRAGULJU JADRANA

Post by jastreb Sun 24 Apr - 17:43

Ero wrote:
bogomdani wrote:Ameri saveznici??..Jedino Sotoni,a tako se i ponasaju.
Tvoji su tamo di jesu upravo zahvaljujući Amerima. To će ti znati objasniti svi koji imaju barem jedno zrno soli u glavi.
Da, jesu naši saveznici, to nije nikakva tajna. Mi nikad ne napuštamo naše saveznike, pa čak ni kad se ne slažemo s
njihovim postupcima. . Ne prosuđuj nas na osnovu budalastog Zokija.Ostalo nisam čitao, pa nemam ni komentara.
Ero,ne seri i ne sramoti se(i me).

Ameri nisu i nikada neće biti naši saveznici.

Ne do Bog da nas unesu u nekakvu gungulu protiv Rusa jer ćebit svega.

Samo ne do Bog da nas pokušaju zavaditi sa Rusima,jer za Ruse sam kadar robovati na Golom.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Lijep i organiziran život s većinskim hrvatskim narodom  BOŠNJACI U DRAGULJU JADRANA - Page 6 Empty Re: Lijep i organiziran život s većinskim hrvatskim narodom BOŠNJACI U DRAGULJU JADRANA

Post by jastreb Sun 24 Apr - 17:44

Ero wrote:
bogomdani wrote:
Ero wrote:
bogomdani wrote:Ameri saveznici??..Jedino Sotoni,a tako se i ponasaju.
Tvoji su tamo di jesu upravo zahvaljujući Amerima. To će ti znati objasniti svi koji imaju barem jedno zrno soli u glavi.
Da, jesu naši saveznici, to nije nikakva tajna. Mi nikad ne napuštamo naše saveznike. Ne prosuđuj nas na osnovu budalastog Zokija.
Ostalo nisam čitao, pa nemam ni komentara.
Pa cupanje iz konteksta ti i jeste specijalnost..probaj se prisiliti pa procitati argumentirani tekst..
Moji?Misliš Rusi??

E pa ebote Irud Ero,ako ti doista mislis da bez Amera Rusija bi krenula osvajati Europu..Ponasas se identicno onima koji su u Titinoj Jugi govorili da Ameri zele da osvoje Jugoslaviju,vanjskih neprijatelja,a u pichqu mtr... lol!..
Onaj pravi iiskonski neprijatelj polako pohodi Europu,bez ijednog ispaljenog metka,sa par eksplozija da se europskim pickastim politicarima poruci da mogu raditi sto pozele,a TO AMERI PODRZAVAJU,to pakiranje Khozoepima europu..eto,slobodno nek ti takvi ghovnari budi saveznici..karakteri su u pichqu mtr..
Zato i jesu naši saveznici. Dopusti da sami biramo...bez sufliranja sa strane, molit ću lijepo. ;)
Ne seri! Još jednom!

Nisu ni moji ni slovenski.

Možda vas desnohrvata koji ste vavijek služili mračnim silama.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Lijep i organiziran život s većinskim hrvatskim narodom  BOŠNJACI U DRAGULJU JADRANA - Page 6 Empty Re: Lijep i organiziran život s većinskim hrvatskim narodom BOŠNJACI U DRAGULJU JADRANA

Post by flumen Tue 26 Apr - 16:36

jastreb wrote:Ameri nisu i nikada neće biti naši saveznici.
Hrvati nemaju ni prijatelja ni saveznika. Nigdje, pa ni u Hrvatskoj medju nacionalnim manjinama koje u Hrvatskoj zive, je li srpce?
Doduse, Ameri imaju neke interese u Hrvatskoj, pa su jedini dosljedni partneri (ako vec nisu saveznici) i od Domovinskog rata do danas, jedini koji nas nisu prevarili ni iznevjerili...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Lijep i organiziran život s većinskim hrvatskim narodom  BOŠNJACI U DRAGULJU JADRANA - Page 6 Empty Re: Lijep i organiziran život s većinskim hrvatskim narodom BOŠNJACI U DRAGULJU JADRANA

Post by jastreb Tue 26 Apr - 16:53

flumen wrote:
jastreb wrote: je li srpce? 
Nisi li ti ,ono neki dan napisao kako bi Srbima u HR dao autonomiju,ili status konstitutivnog naroda?
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Lijep i organiziran život s većinskim hrvatskim narodom  BOŠNJACI U DRAGULJU JADRANA - Page 6 Empty Re: Lijep i organiziran život s većinskim hrvatskim narodom BOŠNJACI U DRAGULJU JADRANA

Post by flumen Tue 26 Apr - 16:55

jastreb wrote:
flumen wrote:
jastreb wrote: je li srpce? 
Nisi li ti ,ono neki dan napisao kako bi Srbima u HR dao autonomiju,ili status konstitutivnog naroda?
konstitutivni narod godine 1990. kad je situacija zahtjevala hladne glave...sad mozete jedino da dobijete traktor na kredit.

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Lijep i organiziran život s većinskim hrvatskim narodom  BOŠNJACI U DRAGULJU JADRANA - Page 6 Empty Re: Lijep i organiziran život s većinskim hrvatskim narodom BOŠNJACI U DRAGULJU JADRANA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum