ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gay disident milo...

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

gay disident milo...  - Page 5 Empty Re: gay disident milo...

Post by Guest 21/3/2016, 15:57

tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:Kod nas nije kao kod Hrvata da Hrvat može biit i poturčeni Srbin.
Hrvat je nacionalna pripadnost kao što su to i židovi koji iskoče izvan vaših okvira. To što se to vama ne sviđa možete mačku o rep objesiti. Ni meni se ne sviđa što je koljač tito dio mog naroda ali je to tako i gotovo, to se ne može promjeniti.
Kod nas nije. Sam biraš hoćeš li ostati u krugu židovstva ili ćeš istupiti klanjajući se zlatnom teletu.
Dakle što postaje po nacionalnosti židov koji prihvati kršćanstvo ako više ne može biti židov iako je to po rođenju?
Ono kaj mu je držvaljanstvo. Npr. ja da prihvatim katoličku vjeru bila bih Hrvatica.  Onaj koji ima izraelsko držvaljanstvo vjerojatno Arap kršćanin, jer i kod njih je to moguće.
Dobro a što da prihvati kršćanstvo u izraelu? Zašto misliš da mora biti izvan izraela da bi prigrlio Krista?
Pa velim ti postane Druz, Arap, ili kaj već, jer Židov više nije, samo ima državljanstvo israelsko.
Ne možeš postati nešto što nisi rođenjem postao, ne mogu ja postati japanac kada sam rođen kao Hrvat. Mogu prigrliti njihove običaje, državu...ali i dalje nisam japanac jer nisam tamo ni rođen niti su mi roditelji japanci.
Svatko drugi bi već odustao, samo ja se trudim bounce
 
Gle, možeš postati Židov. Ako prihvatiš judaizam, kod tebe gijurom, konvertiranjem, koji je složen i dugotrajan proces od minimum 3-4 godine i to kod vrijednih đaka :clown i tada si osim stupanjem u savez s Bogom, gdje ide i brit mila (cirkumcizija) stupaš i u izraelski narod. Tada si Židov, a državljasntvo ti može biti bilo koje, a vrlo lako tada dobivaš i izraelsko.
Kako onda može ateist biti židov ako je židovstvo vezano za religiju?
E to je privilegija samo onih koje je rodila majka Židovka. Vraćamo se na prvu lekciju kako se postaje Židov, rođenjem od majke Židovke ili gijurom. Gijur znači da moraš sve naučit jer psotaješ i rabin, svećenik,  kaj je svaki odrasli Židov stariji od 13 godina.
Privilegija vam je za čunu, ne možeš nekome izbrisati identitet ako počne drugačije misliti.
Sam ga poništava prihvaćanjem drugog Boga. Može biti Židov atiest rođen od majke Židovke cijeli život bez brisanja iz kruga pripadnosti narodu.

Guest
Guest


Back to top Go down

gay disident milo...  - Page 5 Empty Re: gay disident milo...

Post by Guest 21/3/2016, 16:04

Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:Kod nas nije kao kod Hrvata da Hrvat može biit i poturčeni Srbin.
Hrvat je nacionalna pripadnost kao što su to i židovi koji iskoče izvan vaših okvira. To što se to vama ne sviđa možete mačku o rep objesiti. Ni meni se ne sviđa što je koljač tito dio mog naroda ali je to tako i gotovo, to se ne može promjeniti.
Kod nas nije. Sam biraš hoćeš li ostati u krugu židovstva ili ćeš istupiti klanjajući se zlatnom teletu.
Dakle što postaje po nacionalnosti židov koji prihvati kršćanstvo ako više ne može biti židov iako je to po rođenju?
Ono kaj mu je držvaljanstvo. Npr. ja da prihvatim katoličku vjeru bila bih Hrvatica.  Onaj koji ima izraelsko držvaljanstvo vjerojatno Arap kršćanin, jer i kod njih je to moguće.
Dobro a što da prihvati kršćanstvo u izraelu? Zašto misliš da mora biti izvan izraela da bi prigrlio Krista?
Pa velim ti postane Druz, Arap, ili kaj već, jer Židov više nije, samo ima državljanstvo israelsko.
Ne možeš postati nešto što nisi rođenjem postao, ne mogu ja postati japanac kada sam rođen kao Hrvat. Mogu prigrliti njihove običaje, državu...ali i dalje nisam japanac jer nisam tamo ni rođen niti su mi roditelji japanci.
Svatko drugi bi već odustao, samo ja se trudim bounce
 
Gle, možeš postati Židov. Ako prihvatiš judaizam, kod tebe gijurom, konvertiranjem, koji je složen i dugotrajan proces od minimum 3-4 godine i to kod vrijednih đaka :clown i tada si osim stupanjem u savez s Bogom, gdje ide i brit mila (cirkumcizija) stupaš i u izraelski narod. Tada si Židov, a državljasntvo ti može biti bilo koje, a vrlo lako tada dobivaš i izraelsko.
Kako onda može ateist biti židov ako je židovstvo vezano za religiju?
E to je privilegija samo onih koje je rodila majka Židovka. Vraćamo se na prvu lekciju kako se postaje Židov, rođenjem od majke Židovke ili gijurom. Gijur znači da moraš sve naučit jer psotaješ i rabin, svećenik,  kaj je svaki odrasli Židov stariji od 13 godina.
Privilegija vam je za čunu, ne možeš nekome izbrisati identitet ako počne drugačije misliti.
Sam ga poništava prihvaćanjem drugog Boga. Može biti Židov atiest rođen od majke Židovke cijeli život bez brisanja iz kruga pripadnosti narodu.
Kršćani ne negiraju Jahvu, dapače priznaju ga za Oca i Boga stvaritelja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

gay disident milo...  - Page 5 Empty Re: gay disident milo...

Post by Guest 21/3/2016, 20:50

marcellus wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/ovo-je-milo-yiannopoulos-najgora-nocna-mora-gay-aktivista-u-sad-905718

Milo je kršćanski Frljić.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

gay disident milo...  - Page 5 Empty Re: gay disident milo...

Post by marcellus 21/3/2016, 20:56

deda na aparatima wrote:
marcellus wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/ovo-je-milo-yiannopoulos-najgora-nocna-mora-gay-aktivista-u-sad-905718

Milo je kršćanski Frljić.

s tom razlikom što je on inteligentan i intelektualac, a frljo je komad budale samo takav i sirovina

_________________
gay disident milo...  - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

gay disident milo...  - Page 5 Empty Re: gay disident milo...

Post by Guest 21/3/2016, 21:00

marcellus wrote:
deda na aparatima wrote:
marcellus wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/ovo-je-milo-yiannopoulos-najgora-nocna-mora-gay-aktivista-u-sad-905718

Milo je kršćanski Frljić.

s tom razlikom što je on inteligentan i intelektualac, a frljo je komad budale samo takav i sirovina
isti komad budale ko i frljić samo priča gluposti s druge strane, no uživa u svojoj ulozi provokatora

priča kako mu je super nadrogirati se amfetaminima pa imati orgije sa 5 crnaca, a onda filozofira o moralu i kršćanskim vrijednostima :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

gay disident milo...  - Page 5 Empty Re: gay disident milo...

Post by Guest 21/3/2016, 21:03

deda na aparatima wrote:
marcellus wrote:
deda na aparatima wrote:
marcellus wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/ovo-je-milo-yiannopoulos-najgora-nocna-mora-gay-aktivista-u-sad-905718

Milo je kršćanski Frljić.

s tom razlikom što je on inteligentan i intelektualac, a frljo je komad budale samo takav i sirovina
isti komad budale ko i frljić samo priča gluposti s druge strane, no uživa u svojoj ulozi provokatora

priča kako mu je super nadrogirati se amfetaminima pa imati orgije sa 5 crnaca, a onda filozofira o moralu i kršćanskim vrijednostima :^0
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

gay disident milo...  - Page 5 Empty Re: gay disident milo...

Post by L'âme 21/3/2016, 21:08

deda na aparatima wrote:
marcellus wrote:
deda na aparatima wrote:
marcellus wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/ovo-je-milo-yiannopoulos-najgora-nocna-mora-gay-aktivista-u-sad-905718

Milo je kršćanski Frljić.

s tom razlikom što je on inteligentan i intelektualac, a frljo je komad budale samo takav i sirovina
isti komad budale ko i frljić samo priča gluposti s druge strane, no uživa u svojoj ulozi provokatora

priča kako mu je super nadrogirati se amfetaminima pa imati orgije sa 5 crnaca, a onda filozofira o moralu i kršćanskim vrijednostima :^0
kad pocne frlja pricat o akciji sa trbovickom,begonjom..:D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

gay disident milo...  - Page 5 Empty Re: gay disident milo...

Post by kic 21/3/2016, 21:30

deda na aparatima wrote:
marcellus wrote:
deda na aparatima wrote:
marcellus wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/ovo-je-milo-yiannopoulos-najgora-nocna-mora-gay-aktivista-u-sad-905718

Milo je kršćanski Frljić.

s tom razlikom što je on inteligentan i intelektualac, a frljo je komad budale samo takav i sirovina
isti komad budale ko i frljić samo priča gluposti s druge strane, no uživa u svojoj ulozi provokatora

priča kako mu je super nadrogirati se amfetaminima pa imati orgije sa 5 crnaca, a onda filozofira o moralu i kršćanskim vrijednostima :^0
njegova partijnerska strana je jednostavno prejaka..

bar je zabavan :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

gay disident milo...  - Page 5 Empty Re: gay disident milo...

Post by n_razbojnik 21/3/2016, 21:31

Čovjek se oduzme, pa radi pizdarije...Frlja trijezan i lucidan pa u qrcu

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

gay disident milo...  - Page 5 Empty Re: gay disident milo...

Post by marcellus 21/3/2016, 22:07

deda na aparatima wrote:
marcellus wrote:
deda na aparatima wrote:
marcellus wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/ovo-je-milo-yiannopoulos-najgora-nocna-mora-gay-aktivista-u-sad-905718

Milo je kršćanski Frljić.

s tom razlikom što je on inteligentan i intelektualac, a frljo je komad budale samo takav i sirovina
isti komad budale ko i frljić samo priča gluposti s druge strane, no uživa u svojoj ulozi provokatora

priča kako mu je super nadrogirati se amfetaminima pa imati orgije sa 5 crnaca, a onda filozofira o moralu i kršćanskim vrijednostima :^0

To je dio provokacije.

_________________
gay disident milo...  - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

gay disident milo...  - Page 5 Empty Re: gay disident milo...

Post by marcellus 21/3/2016, 22:09

ali nipošto nije ista budala kao i frljić, on je inteligentna budala, a frljo je komad govedine

_________________
gay disident milo...  - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

gay disident milo...  - Page 5 Empty Re: gay disident milo...

Post by jastreb 21/3/2016, 22:10

marcellus wrote:ali nipošto nije ista budala kao i frljić, on je inteligentna budala, a frljo je komad govedine
Svejedno,ja bih radije bio na mjestu te govedine koji ima lijepu curu,nego li ....Milo!
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

gay disident milo...  - Page 5 Empty Re: gay disident milo...

Post by Guest 21/3/2016, 23:05

marcellus wrote:ali nipošto nije ista budala kao i frljić, on je inteligentna budala, a frljo je komad govedine

protivnik je npr. neutralnosti interneta, praktički zagovara cenzuru

Frljić možda je neotesani i neugledni bosanac, dok je ovaj profinjeni i uglađeni britanski homoseksualac, no i jedan i grugi uživaju u vsojoj ulozi provokatora dok većinu vremena pričaju gluposti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

gay disident milo...  - Page 5 Empty Re: gay disident milo...

Post by marcellus 22/3/2016, 06:46

deda na aparatima wrote:
marcellus wrote:
deda na aparatima wrote:
marcellus wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/ovo-je-milo-yiannopoulos-najgora-nocna-mora-gay-aktivista-u-sad-905718

Milo je kršćanski Frljić.

s tom razlikom što je on inteligentan i intelektualac, a frljo je komad budale samo takav i sirovina
isti komad budale ko i frljić samo priča gluposti s druge strane, no uživa u svojoj ulozi provokatora

priča kako mu je super nadrogirati se amfetaminima pa imati orgije sa 5 crnaca, a onda filozofira o moralu i kršćanskim vrijednostima :^0

pa i ti pričaš gluposti i uživaš u svojoj ulozi provokatora

nije baš da milo priča gluposti, uglavnom priča stvari koje imaju veze s mozgom

_________________
gay disident milo...  - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

gay disident milo...  - Page 5 Empty Re: gay disident milo...

Post by Kermit 22/3/2016, 06:55

marcellus wrote:svejedno, pročitao sam jučer desetak njegovih tekstova, lik je beskrajno inteligentan, za razliku od lijeve gay ekipe s kolektivnom glavom u kolektivnoj guzici koja samo papagajski ponavlja floskule, trola ih vrhunski
Pa i ja, pa se bojim da ga ne nađu u kadi, ili namjeste silovanje kao Assangeu, danas je manja prava i medijskih sloboda nego npr. 1888.g., a opasno ko u Bejrutu, još ako Hillary pobijedi imat ćemo apsolutnu tiraniju slobode
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

gay disident milo...  - Page 5 Empty Re: gay disident milo...

Post by Guest 22/3/2016, 08:39

jastreb wrote:
marcellus wrote:ali nipošto nije ista budala kao i frljić, on je inteligentna budala, a frljo je komad govedine
Svejedno,ja bih radije bio na mjestu te govedine koji ima lijepu curu,nego li ....Milo!
Marčelo bi radije bil Milo pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

gay disident milo...  - Page 5 Empty Re: gay disident milo...

Post by Guest 22/3/2016, 08:40

gay disident milo...  - Page 5 Getima10
asilovski wrote:
marcellus wrote:svejedno, pročitao sam jučer desetak njegovih tekstova, lik je beskrajno inteligentan, za razliku od lijeve gay ekipe s kolektivnom glavom u kolektivnoj guzici koja samo papagajski ponavlja floskule, trola ih vrhunski
Pa i ja, pa se bojim da ga ne nađu u kadi, ili namjeste silovanje kao Assangeu, danas je manja prava i medijskih sloboda nego npr. 1888.g., a opasno ko u Bejrutu, još ako Hillary pobijedi imat ćemo apsolutnu tiraniju slobode
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

gay disident milo...  - Page 5 Empty Re: gay disident milo...

Post by mrincredible 22/3/2016, 08:52

marcellus wrote:najgore im je što puši na fotkama, to je u gay zajednici i gore od toga što je katolik, politički je nekorektno... neprogresivno i zaostalo

Pa to i je primitivna navika za seljačine. Ali na stranu to, lik ima mozga i vidi se da misli svojom glavom, govori mu se ne svode na ponavljanje parola kao ljevičarskim aktivistima.
mrincredible
mrincredible

Male
Posts : 440
2014-04-16


Back to top Go down

gay disident milo...  - Page 5 Empty Re: gay disident milo...

Post by gargamel0101 22/3/2016, 08:55

Milo the destroyer.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

gay disident milo...  - Page 5 Empty Re: gay disident milo...

Post by marcellus 22/3/2016, 09:01

mrincredible wrote:
marcellus wrote:najgore im je što puši na fotkama, to je u gay zajednici i gore od toga što je katolik, politički je nekorektno... neprogresivno i zaostalo

Pa to i je primitivna navika za seljačine. Ali na stranu to, lik ima mozga i vidi se da misli svojom glavom, govori mu se ne svode na ponavljanje parola kao ljevičarskim aktivistima.

Mislim da je i ta cigareta koju ima na svim fotkama dio provokacije, osmišljenog imagea, kao i partijanerstvo. Naime, gay alliance danas fura gay asimilacionizam, tvrdi da se gay kultura ne razlikuje od kršćanske, oni se žele ženiti, ići u vojsku, odgajati djecu. To nije istina, partijao sam i ja po zagrebu po svim mogućim klubovima osim onih cajka, zalazio i u one gay, frendica lezba je bila didžejka u jednom od njih, to je posve drukčija subkultura, vrlo promiskuitetna i s jako puno supstanci i koječega, i to je zapravo milova poanta kad priča o partijanju. To je realnost gay subkulture, a obitelj i to je uglavnom magla, gay brakovi bilježe puno veći statistički postotak nasilja, nevjere, i razvoda, naročito između žena.

_________________
gay disident milo...  - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

gay disident milo...  - Page 5 Empty Re: gay disident milo...

Post by Guest 22/3/2016, 09:02

Odličan je kandidat za ministra u hrvatskoj vladi. Mogao bi biti ministar ćudoređa i spolnog odgoja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

gay disident milo...  - Page 5 Empty Re: gay disident milo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum