ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijedlozi

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Prijedlozi - Page 6 Empty Re: Prijedlozi

Post by kic 14/4/2014, 23:03

nek ostane ovak, jebeš boje.

kic
Admin

Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Prijedlozi - Page 6 Empty Re: Prijedlozi

Post by Guest 14/4/2014, 23:06

sasvim je oke...fina tekstura ona bijela..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijedlozi - Page 6 Empty Re: Prijedlozi

Post by Winter is coming 14/4/2014, 23:24

ako forum ostane ovakav bice super,na indexu npr i na onom foru.hr-u imaju neka rigorozna pravila,dodjemtamo na neku temu o fotografiji i onako spontano pocnem metati neke svoje fotke sa kompa i odjednom...ban ha ha,nakon isteka bana pitam sta je bilo zasto sam baniran i kazu mi da sam prekrsio neka pravila tog podforuma,ne smije se staviti vise od 2 slike u roku od neznam ni ja bla bla,svaka tema neka svoja luda drugacija pravila opiana u detalje,pa jbt ko to ide citati ha ha,a na www.net hr mi se ne svidja hrpa klonova,korisnici koji se registriraju sa novim nikovima iz nekih ludih razloga pa zajebavaju a admini i modovi zbog foruma u banani ili ko zna cega nisu mogli tu nista naparaviti,a takve stvari srozavaju kvalitetu foruma

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Prijedlozi - Page 6 Empty Re: Prijedlozi

Post by Guest 14/4/2014, 23:26

Vidi uopće nisam zamijetila promjenu boje, valjda mi je bitniji tekst.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijedlozi - Page 6 Empty Re: Prijedlozi

Post by Guest 14/4/2014, 23:29

medolino_zg wrote:ako forum ostane ovakav bice super,na indexu npr i na onom foru.hr-u imaju neka rigorozna pravila,dodjemtamo na neku temu o fotografiji i onako spontano pocnem metati neke svoje fotke sa kompa i odjednom...ban ha ha,nakon isteka bana pitam sta je bilo zasto sam baniran i kazu mi da sam prekrsio neka pravila tog podforuma,ne smije se staviti vise od 2 slike u roku od neznam ni ja bla bla,svaka tema neka svoja luda drugacija pravila opiana u detalje,pa jbt ko to ide citati ha ha,a na www.net hr mi se ne svidja hrpa klonova,korisnici koji se registriraju sa novim nikovima iz nekih ludih razloga pa zajebavaju a admini i modovi zbog foruma u banani ili ko zna cega nisu mogli tu nista naparaviti,a takve stvari srozavaju kvalitetu foruma

Meni oni na Indexu nisu baš čisti, stvarno previše ljevičare, trenutno su valjda razočarani Milanovićem. Oni su već pravi extrem. To se Babić nadao da će imati privilegije kao Jutarnji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijedlozi - Page 6 Empty Re: Prijedlozi

Post by genitalni_herpes 14/4/2014, 23:29

i ja isto imam još crno-bijeli ekran
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Prijedlozi - Page 6 Empty Re: Prijedlozi

Post by RayMabus 14/4/2014, 23:30

Index je samo za vatanje treba he he he
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Prijedlozi - Page 6 Empty Re: Prijedlozi

Post by Winter is coming 14/4/2014, 23:32

hm,jos uvjek mi dolaze na e mail notifications,iako sam uradio ono po instrukcijama  :? 

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Prijedlozi - Page 6 Empty Re: Prijedlozi

Post by Guest 14/4/2014, 23:33

kicinjo wrote:
charry wrote:Nema autformat. Ova je upala u gabarit. Nego, stavila sam jednu sliku i ispala je ogromna pa sam morala scrollat. Odlučila sam je izbrisati. Međutim kad se stavlja foka ima ona opcija za određivati joj dužinu i širinu. Prije sam to znala raditi, dok je forum bio Iskonov, u međuvremenu sam malo to pozabila, ali budem uvježbala. :)

gle imaš "preview" lijevo od send, pa vidiš kolika će ti slika ispasti, uglavnom width preko 1100 je previše već.
To sam skužila, opciju preview, vidjet ću ipak malo s veličinama, s vremenom ću i to uvježbati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijedlozi - Page 6 Empty Re: Prijedlozi

Post by Guest 14/4/2014, 23:45

medolino_zg wrote:hm,jos uvjek mi dolaze na e mail notifications,iako sam uradio ono po instrukcijama  :? 
Interesantno, meni ne dolazi ništa. Nakon što si odklikao sve one opcije s mailom jesi li kliknuo save?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijedlozi - Page 6 Empty Re: Prijedlozi

Post by genitalni_herpes 14/4/2014, 23:48

pf...ja se registriro s nekim žnj mailom....tako da nek to tamo ide... :^0 
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Prijedlozi - Page 6 Empty Re: Prijedlozi

Post by kic 14/4/2014, 23:49

ja ne šaljem, to automatski izgleda, šta si se prijavljivao toliko puta :^0
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Prijedlozi - Page 6 Empty Re: Prijedlozi

Post by Winter is coming 14/4/2014, 23:49

pametno genijalac  :face: 

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Prijedlozi - Page 6 Empty Re: Prijedlozi

Post by Winter is coming 15/4/2014, 01:01

chari valjda jesam  :silent: 

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Prijedlozi - Page 6 Empty Re: Prijedlozi

Post by Guest 15/4/2014, 08:36

A ebo te,sanjah ova forum noćas i Kicinja kako se igra bojicama.. :^0 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijedlozi - Page 6 Empty Re: Prijedlozi

Post by Guest 15/4/2014, 10:13

charry wrote:Nema autformat. Ova je upala u gabarit. Nego, stavila sam jednu sliku i ispala je ogromna pa sam morala scrollat. Odlučila sam je izbrisati. Međutim kad se stavlja foka ima ona opcija za određivati joj dužinu i širinu. Prije sam to znala raditi, dok je forum bio Iskonov, u međuvremenu sam malo to pozabila, ali budem uvježbala. :)

Pa meni se čini da je gabarit 800 i tako sam i jutros uspjela staviti jednu veliku fotku obradivši je preko Host an image ikonice.  :) Samo još trebam pronaći kako zaustaviti obavijesti na mailu, pun mi ih je inbox.  :) 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijedlozi - Page 6 Empty Re: Prijedlozi

Post by Guest 15/4/2014, 10:24

Dirlewanger wrote:

'profile' -----> 'preferences' -----> 'always notify me of replyes' -----> NO

Vidim, Kicinjo je ukinuo opciju Merci, ali hvala za uputu.  :) 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijedlozi - Page 6 Empty Re: Prijedlozi

Post by Guest 15/4/2014, 12:05

kicinjo wrote:Prijedlozi - Page 6 LrqVNp4

desno kod svakog posta imate opciju "merci" tj hvala je li, pa ako ste nešto doznali možete se zahvaliti fino i još desnije imate +/-, tako da možete dizati ili spuštati reputaciju nekome (reputation ispod postova), čini mi se zgodnim jer se tako mogu odvojiti oni koji su aktivni i nešto pridonose od onih spamkatora.

Sad sam vidjela kod jedne korisnice reputaciju -1. Mislim da to destimulira za daljnje pisanje. Meni je svejedno jer ja ionako imam ograničeno vrijeme za internet, ali mislim za ostale... Tako je jedno vrijeme bilo na Iskonu, uvijek su najpopularniji bili moderatori, njima su svi višestruko klikali na nickove, valjda da se dodvore. :D Ne znam je li još uvijek tako kod njih, odavno ništa tamo ne pišem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijedlozi - Page 6 Empty Re: Prijedlozi

Post by kic 15/4/2014, 12:26

bogomdani wrote:A ebo te,sanjah ova forum noćas i Kicinja kako se igra bojicama.. :^0 

no life e.

metilda wrote:
kicinjo wrote:Prijedlozi - Page 6 LrqVNp4

desno kod svakog posta imate opciju "merci" tj hvala je li, pa ako ste nešto doznali možete se zahvaliti fino i još desnije imate +/-, tako da možete dizati ili spuštati reputaciju nekome (reputation ispod postova), čini mi se zgodnim jer se tako mogu odvojiti oni koji su aktivni i nešto pridonose od onih spamkatora.

Sad sam vidjela kod jedne korisnice reputaciju -1. Mislim da to destimulira za daljnje pisanje. Meni je svejedno jer ja ionako imam ograničeno vrijeme za internet, ali mislim za ostale... Tako je jedno vrijeme bilo na Iskonu, uvijek su najpopularniji bili moderatori, njima su svi višestruko klikali na nickove, valjda da se dodvore. :D Ne znam je li još uvijek tako kod njih, odavno ništa tamo ne pišem.

hm oke, lako to maknem.
.
nego da vam velim za ovakvo multi-kvotanje, kliknete na citation multiple na par postova koje želite kvotirati recimo i onda idete na vrh reply..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Prijedlozi - Page 6 Empty Re: Prijedlozi

Post by Winter is coming 15/4/2014, 12:38

bogomdani wrote:A ebo te,sanjah ova forum noćas i Kicinja kako se igra bojicama.. :^0 
a ja sanjao stari forum,jbt koja bolest..i u snu smo na forumu  :W 

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Prijedlozi - Page 6 Empty Re: Prijedlozi

Post by Guest 15/4/2014, 12:50

Trenutačno mi ne radi ni obično citiranje.  :roll Valjda je neka prolazna greškica. I ono se nije odnosilo na Iskon nego na Index, moja zabuna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijedlozi - Page 6 Empty Re: Prijedlozi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum