ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Page 5 of 38 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21 ... 38  Next

Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 5 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by crvenkasti Sun 7 Feb - 11:00

lobo1 wrote:
bogomdani wrote:eto ne moze crveni..jer ste ponosno se uvlaceci Hici gradili konc logore i ubijali sve sto se nije slagalo sa vasim ustasoidnim idejama... jocolor

ĆIFUTE!  jeba te  Hićo ,, da je  napravija  posa do  kraja  , ti  i  crveni  nebi  danas  srali   po  tastaturi.

Koja je metoda tebi naljepša?
Bat, nož, plinska komora..?

crvenkasti

Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 5 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by crvenkasti Sun 7 Feb - 11:03

Nožem je najljepše, ali sporo ide, jel da?
Zato su Nijemci bili puno efikasniji.
Kod njih u tome nije bilo poetike.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 5 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Guest Sun 7 Feb - 11:18

pretpostavljam da ovo nije genocid niti išta(nije da mi idu suze za ovim palestincima, ali kada smo već kod duplih standarda)

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 5 Palestinian%20Land%20Loss%201948-2014
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 5 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Yehudi Sun 7 Feb - 11:22

jastreb wrote:
bogomdani wrote:eto ne moze crveni..jer ste ponosno se uvlaceci Hici gradili konc logore i ubijali sve sto se nije slagalo sa vasim ustasoidnim idejama... jocolor
Zašto generaliziraš kompletan narod???

Koliko je znano najviše je Hrvata sudjelovalo na strani antifašizma,a u redovima NOVJ i POJ bilo je najviše Hrvata.

Dalmacija je procentualno bila najpartizanskija pokrajina na prostoru Jugoslavije.

Šačica izdajnika je počinila ogromne zločine,ali je na kraju strogo kažnjena. Od Hrvata.

  U pravu si. Takvi su bili manjina koja je ocrnila obraz Hrvata.

A Dalmacija , Istra, otoci .....ma svuda je bilo Partizana.....Hrvata.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 5 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Yehudi Sun 7 Feb - 11:27

crvenkasti wrote:
Zašto nam ne daju da budemo ustaše, kad to volimo?

  Zato jer su takvi hrabri samo kad se kriju iza neke veće sile.

  Izdajnici koji bi opet prodali Istru Rijeku i otoke za svoju guzicu.

I zato jer takvi samo kmeče kad dobiju po tamburi.

  Mada su neki ponekad i dobri bili. Recimo oni šta su bili na

  - Istočnoj fronti -

  čim se malo ozbiljnje zapucalo ovi se predali Crvenoj Armiji

 i okrenuli puške na do jučeranje gazde.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 5 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Guest Sun 7 Feb - 11:29

ustaše su izgubili rat 45 godine, partizani su ih dobili, istina, ali danas da se pobiju u RH ustaše i partizani, rat bi trajao 48 sati, toliko bi trebalo ustašama i fašistima, da se pobrinu za antifašiste, tako da su opet ustaše na neki način i dobile rat, jer vladaju RH državom, i antifašisti su u strahu, ako ustaše krenu, potamanit će ih za 48sati


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 5 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by crvenkasti Sun 7 Feb - 11:31

upravo_sa_jebachine wrote:tako da su opet ustaše na neki način i dobile rat, jer vladaju RH državom,


:tu :tu :tu
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 5 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Guest Sun 7 Feb - 11:33

crvenkasti wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:tako da su opet ustaše na neki način i dobile rat, jer vladaju RH državom,


:tu :tu :tu

pa nećemo se lagati, branitelji su ustaše, Hrvatska je ustaška država, a a antifašisti tipa platforma 112, zoki, opačićka, centar za mirovne studije, zoran pusić, mesić, ostoja ranko, iskorak, kontra, dokumenta, rekum, lupiga.com, radnička fronta, umjetnici sa puškama, itd, - oni su opozicija, manjina su, i da krene obračun antifašista i fašista, trajao bi 48sati..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 5 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by crvenkasti Sun 7 Feb - 11:34

upravo_sa_jebachine wrote:
crvenkasti wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:tako da su opet ustaše na neki način i dobile rat, jer vladaju RH državom,


:tu :tu :tu

pa nećemo se lagati, branitelji su ustaše, Hrvatska je ustaška država,

:tu :tu :tu :tu :tu :tu
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 5 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Guest Sun 7 Feb - 11:38

zašto ustaše vladaju RH državom, matematika.

Partizani su dobili rat, i pobili većinu ustaša.

Međutim ovdje je matematika na djelu.. Recimo da je preživjelo 10 ustaša, i 1000 partizana 1945.. (omjer 100:1 - dakle totalno istrebljenje ustaša)

Od 10 ustaša(u prvoj generaciji), imaš 5 parova, svi imaju po 10djece.. to je 50 djece.. onda je to 25 parova, po 10djece, i to je 250djece.. to je 125 parova po 10djece, to je 1250 ustaša u trećoj generaciji.. a krenu sa 10 ustaša -3 generacije je taman prošlo od WW2,

kod antifašista, 1000 antifašista, 500 parova, 1 kilavo dijete(bude često i dvoje djece ali jedan je u pederskoj udruzi , pa ispadne 1 reporoduktivno)

Dakle u prvoj generaciji pad sa 1000 antifašista na 500.. u drugoj pad na 250, a u trećoj na 125..

A ustaša u trećoj ima 1250 -- sada je 90% RH države ustaške, dakle rat bi trajao 48sati.. ustaše pobjedile kurcom antifašiste, a bogami onda ih je lako potaracati i oružjem

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 5 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by veber Sun 7 Feb - 11:43

Yoda! Mijenjaj dilera pod hitno

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 5 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Guest Sun 7 Feb - 11:44

veber wrote:Yoda! Mijenjaj dilera pod hitno
šta će ti to ruglo za avatar lol
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 5 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by jastreb Sun 7 Feb - 11:47

upravo_sa_jebachine wrote:ustaše su izgubili rat 45 godine, partizani su ih dobili, istina, ali danas da se pobiju u RH ustaše i partizani, rat bi trajao 48 sati, toliko bi trebalo ustašama i fašistima, da se pobrinu za antifašiste, tako da su opet ustaše na neki način i dobile rat, jer vladaju RH državom, i antifašisti su u strahu, ako ustaše krenu, potamanit će ih za 48sati


Kad bi se to dogodilo,tj,revival ustaštva.

Ustala bi na noge cijela bivša Juga i ustašoidi bi opet bježali preko Slovenije i Austrije. 

U pomoć Hrvatskoj pristupili bi dobrovoljci iz čitave bivše Juge,pa i šire.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 5 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Guest Sun 7 Feb - 11:52

jastreb wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:ustaše su izgubili rat 45 godine, partizani su ih dobili, istina, ali danas da se pobiju u RH ustaše i partizani, rat bi trajao 48 sati, toliko bi trebalo ustašama i fašistima, da se pobrinu za antifašiste, tako da su opet ustaše na neki način i dobile rat, jer vladaju RH državom, i antifašisti su u strahu, ako ustaše krenu, potamanit će ih za 48sati


Kad bi se to dogodilo,tj,revival ustaštva.

Ustala bi na noge cijela bivša Juga i ustašoidi bi opet bježali preko Slovenije i Austrije. 

U pomoć Hrvatskoj pristupili bi dobrovoljci iz čitave bivše Juge,pa i šire.
haha, možeš misliti kako bi srbi išli vama pomagati a napravili ste sranja srbima 95godine taman posla..

a samo da ponovim u srbiji je slična situacija, tamo su četnici baš otvoreno na vlasti, dapače oni isto mrze svoju petu kolonu partizane itd, prije bi došli četnici dobrovoljci na praksu klanja antifašista u Hrvatsku,

a ne samo to, nego antifašizam je ideološki nesposoban da se nosi sa fašizmom..

pogledaj samo vodeće antifašiste u RH,... sve pederi, lezbe, a ako ima koji muškarac poput zokija, onda klasični dezerter
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 5 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by veber Sun 7 Feb - 11:53

Jastrebe ti se okani te brlje.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 5 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by crvenkasti Sun 7 Feb - 11:54

jastreb wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:ustaše su izgubili rat 45 godine, partizani su ih dobili, istina, ali danas da se pobiju u RH ustaše i partizani, rat bi trajao 48 sati, toliko bi trebalo ustašama i fašistima, da se pobrinu za antifašiste, tako da su opet ustaše na neki način i dobile rat, jer vladaju RH državom, i antifašisti su u strahu, ako ustaše krenu, potamanit će ih za 48sati


Kad bi se to dogodilo,tj,revival ustaštva.

U pomoć Hrvatskoj pristupili bi dobrovoljci iz čitave bivše Juge,pa i šire.

Pa to je bio Domovinski rat. Samo, dobrovoljci iz Juge su bili protiv Hrvatske, ali oni iz "šire" su nam pomogli da ipak pobijedimo.

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 5 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by jastreb Sun 7 Feb - 11:55

veber wrote:Jastrebe ti se okani te brlje.
Bedak jeden. A kad sam ja to uopće lokao brljetinu???

Ja i u trenucima najvećeg pretjerivanja sa cugom bio sam vjeran Karlovačkom.

Nekada ljeti znao sam popiti i hladni gemišt.

Sada,hvala Bogu ne pijem niš alkoholnoga.

Dokle? ne znam ni sam,ali činjenicu da sam trezven morat ćeš prihvatiti što prije.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 5 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Ero Sun 7 Feb - 11:55

Nešto neovisno o Hasi, Zuroffu, partizanima, ustašama, Hići, Staljinu itd...
Jednom sam ovdje napisao jednu moju misao, koja je više stav, do kojeg sam došao logičkim zaključivanjem.
Rekoh jednom prilikom " Iza svakog zločina  u daljnjoj  pozadini stoje dobre namjere".
Polako, ne napadajte me odmah... :) 
Ovu tvrdnju možete prrovjeriti i u svakodnevnom životu. Nakon ljubavne strasti, iz koje se porodi voljena djeca, u takvim obiteljima se, nažalost, ponekad dogode i najstravičniji zločini.
Ako idete dovoljno unazad vidjet ćete da iza toga stoji ljubav.
I šta sad? Kako u ovakvim situacijama suditi i prosuđivati?
Vidimo ono što se dogodilo na površini, ali nam je nepoznata dubina -razlozi za to što se dogodilo.
Ne treba meni ni mišljenje  Hase ni Zuroffa, kad su u pitanju zločini nacizma i fašizma, ili staljinizma. Moj poklon židovskim žrtvama...do poda, ali mene još uvijek zanima pozadina, razlozi zašto je do tako stravičnih zločina uopće došlo.
Mišljenje Partije o tim stvarima je irelevantno, neupotrebljivo za upravo iznijeto moje razmišljanje o zločinima općenito.
Mala korekcija, ustvari sva razmišljanja su prava i istinita, ako se ih promatra sa stanovišta onoga koji ih iznosi. Svatko ih iznosi glede na podatke s kojim raspolaže, a ima i onih koje vode sitni kokošarski interesi. U ovu zadnju skupinu spadaju političari.
Na njihovo mišljenje ne dam ni 5 lipa. Posebno kad o zločinima pričaju oni čiji su očevi pobili 10% mojih Hercegovaca u ww2, 30% mladići mlađih od 20 godina i skoro pa svo katoličko svećenstvo. Neće oni nikad priznati ove zločine, to je meni jasno, ali se o njima mora govoriti na pravi način-argumentirano.
Nemam Hasine knjige, ali ću ih prvom prilikom nabaviti.
Baš me zanima što on piše o ovim zločinima.
Namjerno ne spominjem druge zločine, jer se o njima ponešto već zna, ali o ovim u Hercegovini se skoro pa  uopće ne priča, ne piše...

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 5 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by veber Sun 7 Feb - 12:00

Jastrebe, trk po brlju. Uzimaj deci svaki jedan sat slijedecih mjesec dana.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 5 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by crvenkasti Sun 7 Feb - 12:01

Ero wrote:
Jednom sam ovdje napisao jednu moju misao, koja je više stav, do kojeg sam došao logičkim zaključivanjem.

Ja sam par puta probao misliti, i svaki put me zabolila glava.

Nemoj ni ti više, vidiš da ne valja.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 5 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by jastreb Sun 7 Feb - 12:02

upravo_sa_jebachine wrote:

haha, možeš misliti kako bi srbi išli vama pomagati a napravili ste sranja srbima 95godine taman posla..

a samo da ponovim u srbiji je slična situacija, tamo su četnici baš otvoreno na vlasti, dapače oni isto mrze svoju petu kolonu partizane itd, prije bi došli četnici dobrovoljci na praksu klanja antifašista u Hrvatsku,

a ne samo to, nego antifašizam je ideološki nesposoban da se nosi sa fašizmom..

pogledaj samo vodeće antifašiste u RH,... sve pederi, lezbe, a ako ima koji muškarac poput zokija, onda klasični dezerter
Da se u Hrvatskoj dogodi revival ustaštva. Hrvatska bi postala nova Sirija. S time da ustašoidi ne bi imali potporu izvana kao islamisti DAIŠ-a,dočim bi njihovim protivnicima koje nazivaš antifašistima pristizala pomoć i u dobrovoljcima širom Europe,a najviše iz bivše Juge,a i pomoć kakvu danas dobijaju Novorusi u Ukrajini i asadovci u Siriji.

Zato vas molim ko dragoga Boga da ne tražite belaj,jer bi moglo opet biti kukanja i pisanja tužaljki po Australiji i Kanadi.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 5 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 38 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21 ... 38  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum