ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 15/2/2024, 00:51

Kako god. Đeneral Šojgu ima jedan desatni brod manje. Piši minus jedan.

Idemo dalje.

RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 15/2/2024, 12:26

RayMabus wrote:Prevest ću ti osnovnu filozofiju:

Ti ako imaš previše transportnih brodova onda izvodiš gluposti ( ko šta on izvodi gluposti pa ide s time do Sevastopolja a zna da ga anglosasi i Ukri prate i samo čekaju da im dođe na megdan da ga potope i idiot to ide radit pa ga potopilo ) e onda ti tako može past i glupost da se zaletiš i na Crnu Goru jer ih imaš viška pa ne znaš šta ćeš s njima pa onda hajmo na Crnu Goru kad nam je već dosadno a imamo viška brodova i ne znamo šta ćemo od dosade.

E sad kad nema onda će gledat di će šta poslat jer je kratak a poslat će ih i usmjerit će se tamo di su mu prioriteti a to bi u ovom slučaju kad je Sredozemlje u pitanju bila Sirija i sjeverna Afrika ( čitaj sad najviše pod istočna Libija tj Haftar mada nije samo on ).
Ruski mediji izvještavaju o smjeni s dužnosti zapovjednika Crnomorske flote Viktora Sokolova, koji je tu dužnost obnašao od rujna 2022.

:kickass
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 15/2/2024, 12:36

Baš fin pokolj Orka. Inače ne gledam previše ovakve snimke jer me mesarenje ne zanima pošto mi vojno ti štrumpfovi nisu bitni ( to samo triba pobit ) al ovo sam pogleda dva puta uz kaficu. Stvarno lijep snimak za dobro jutro. Ovo mi je ulijepšalo dan. Kako ih fino tamane. Milina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 15/2/2024, 12:57

Kao što sam jučer rekao đeneral Šojgu će za odmazdu jer mu je potopilo brodić izvršiti napade na Ukrajinu raketama itd tj bombardiranje i sad se hvale kako su pogodili sve mete a šute ko pičke o potopljenom brodiću. Da je stvar ozbiljnija nego šta to oni žele priznat govori i smjena zapovijednika crnomorske flote ( Sokolov ). 
-

Pohvalili su se kako su "svi objekti pogođeni, cilj udara postignut".

"Ujutro je ruska vojska preciznim oružjem pogodila poduzeća Vojne industrije Ukrajine koja su vršila popravak i proizvodnju zrakoplovnih motora, radio opreme i minobacačkog streljiva", navodi se u priopćenju ruskog Ministarstva obrane.

"Cilj udara je postignut": Ministarstvo obrane Ruske Federacije pohvalilo se masovnim napadom na Ukrajinu
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by dijagram 15/2/2024, 14:52

Sto je vise s tom Avdivkom, kad ce vise.
Ero se petlja, ne da rusima tek tako naprijed.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18833
2015-08-09


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 15/2/2024, 15:10

by RayMabus Thu 8 Feb - 22:40

Gledam tu Avdivku, al ne gledam opet puno jer me to baš toliko ni ne zanima al eno jučer san pogleda i reka šta tribaju radit i danas smjenilo obrambenog generala i stavilo ovog više napadački raspoloženog. Znači udarit na bokove, napast, rastegnit njegove jedinice, olakšat ovima u Avdivki obranu itd.

Putinu su izbori i ne žali para da ovo osvoji pred izbore, pa će dovest sve i svašta, najbolje jedinice, ispalit miljon granata i koječega po kvadratnom metru itd. 

Anglosasija i Ukrajinci s druge strane mogu mu oduzet zadoovljstvo da ako je već to u nekakvom okruženju a jest skoro da mu pruže izrazito žestok otpor ( jedna od metoda su i ovi bočni napadi na njegove postrojbe da ih se razvuče itd ) da to ne padne prije tih izbora u Rusiji.

Mislim to je to, ovako šta ja po kartama vidim i šta se tamo dešava al osobno mi je ishod te bitke potpuno nevažan jer se tu krše i jedni i drugi i vrijeme ide a s njime dakle dok je to tako stoji i pat pozicija.

Plamen gori, val se pjeni, jebe se meni. Čačkaju se između sebe a kurca se ne pomiču nego metar sim metar tam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 15/2/2024, 15:14

by RayMabus Thu 8 Feb - 7:43

Anglosasija bi trebala izvršit protutenkovski napad na ove bokove koji okružuju Avdivku.

Al gdje češ sad to kad su im poslali samo 14 Chalengera. Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Lol Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Lol Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Lol Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Lol Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Lol
.


by RayMabus Thu 8 Feb - 7:59

Ne možeš samo igrat obranu.

Ovo kod Avdivke je situacija di oni moraju pritisnit njihove bokove tenkovskim napadom pa makar isti bili neuspješni al ih moraš razvuć i dat do znanja da imaš i tu opciju.

-

by RayMabus Thu 8 Feb - 8:36

Zato im i je svađa između Zelenskog i onog drugog jer im je ova Avdivka u sjebanoj situaciji.

Triba se zaletit tenkovima na njihove bokove. Razvući ih. Potrošiš sto tenkova. Šta te brige ? Pa to se i koristit tu u ovakvim situacijama. Potrošna roba.

Zamisli boks. Jedan udara a drugi se samo brani. Moš se ti branit al on te klepa. Ti primaš udarce. Normalno da ćete naklepat na kraju.

.

8-02-2024
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 15/2/2024, 15:16

dijagram wrote:Sto je vise s tom Avdivkom, kad ce vise.
Ero se petlja, ne da rusima tek tako naprijed.
Treba potrošit sto tenkova da se đeneral galaksije može smijat anglosasima kad dođu s time da fali tenkova Ukrajini pa da mi pošaljemo svoje ( i ove kuvajtske ) jer su oni eto velesila a poslali 14 tenkova ( Challenger 2 ) Ukrajini.


Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Images?q=tbn:ANd9GcRMziKobjPL3L6h-He5_6dxxJISCC-seTpjNw&usqp=CAU
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 15/2/2024, 15:27

Ukrajina je u četvrtak objavila da povlači snage iz nekih dijelova istočnog grada Avdijivke na bolje položaje nakon višemjesečnih teških borbi, a u bici protiv ruskih vojnika pridružili su im se borci jedne od najboljih ukrajinskih brigada.

Rusija pokušava opkoliti i zauzeti Avdijivku, a ukrajinsko uporište u tom gradu čini se sve nesigurnije, s ugroženim linijama snabdijevanja.
Zauzimanje Avdijivke ključno je za cilj Rusije koja želi kontrolirati Donjeck i Lugansk koji čine industrijsku regiju Donbas, a predsjedniku Vladimiru Putinu to bi moglo koristiti da osvoji još jedan mandat na izborima u martu.

“U Avdijivki su na nekim područjima u toku manevri za povlačenje naših jedinica na povoljnije položaje, a na drugima su (manevri) za tjeranje (Rusa) s položaja”, rekao je glasnogovornik Ukrajinske vojske Dmitro Likovij.

Jedna od najistaknutijih ukrajinskih borbenih jedinica, Treća jurišna brigada, objavila je da je hitno premještena u Avdijivku kako bi osnažila postojeće kijevske snage.

Brigada, koja se sastoji od jurišne pješadije, saopćila je da je stanje u Avdijivki “kao u paklu, prijeteće i nestabilno”, ali da je napala ruske snage u nekim dijelovima grada i nanijela im teške gubitke.

Ukrajinska vojska se povlači iz dijelova Avdijivke
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Hoholo Mudovski 15/2/2024, 16:09

on trashumanizam budućnosti WEFa ... oružani sukob ala ovaj, ekipa uplati svotu i prikopča se online na dron koji leta u0okolo po bojištu i tamani ljude...

_________________
Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5903
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 15/2/2024, 16:20

Hoholo Mudovski wrote:on trashumanizam budućnosti WEFa ... oružani sukob ala ovaj, ekipa uplati svotu i prikopča se online na dron koji leta u0okolo po bojištu i tamani ljude...
Nisu to ljudi, to je ološ jer samo ološ može ić napadat drugu državu a posebno jer tu di oni napadaju nema ni Rusa pa da su to neki domaći Rusi il došla braća iz Rusije da ih brani.

To je ološ. To sve triba pobit. Planeta se riješava ološa. Planeta će biti ljepše mjesto. Rokaj Roki.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Hoholo Mudovski 15/2/2024, 16:37

RayMabus wrote:
Hoholo Mudovski wrote:on trashumanizam budućnosti WEFa ... oružani sukob ala ovaj, ekipa uplati svotu i prikopča se online na dron koji leta u0okolo po bojištu i tamani ljude...
Nisu to ljudi, to je ološ jer samo ološ može ić napadat drugu državu a posebno jer tu di oni napadaju nema ni Rusa pa da su to neki domaći Rusi il došla braća iz Rusije da ih brani.

To je ološ. To sve triba pobit. Planeta se riješava ološa. Planeta će biti ljepše mjesto. Rokaj Roki.
drago mi je da si otkrio da postoje ratovi,  još malo i otkriti ćeš tko prednajači u njima...

_________________
Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5903
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 15/2/2024, 16:37

"Skupina saveznika udružit će snage i prebaciti 1.000.000 bespilotnih letjelica u Ukrajinu, dok se 20 NATO saveznika također složilo stvoriti koaliciju za uklanjanje mina za Ukrajinu", rekao je šef NATO-a Stoltenberg.

Potamanit ćemo sav ološ i planeta će biti ljepše mjesto.

LP od GF5

ili punom titulom:

General galaktičke konfederacije s pet zvjezdica ( najviši rank ), pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije reda Znanja

Pri ćemu je anđeo Znanja samo drugi naziv za anđela Prijestolnika ili anđela Pravednika al to su tri naziva za jednu te istu stvar ( jednu od nekoliko postojećih anđeoskih hijerarhija itd ).


Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 15/2/2024, 19:59

General galaksije vam je 23.01.2022 godine dakle punih mjesec dana prije njegovog napada rekao da ako napadne cijelu Ukrajinu da će se vračati u crnim vrećama i da sam ja stavio vojni tabor na Karpatima ( ja sam duh i mogu odletit u manje od sekunde u bilo koji dio svijeta i tamo doć osobno itd itd itd da sad ne objašnjavam koje su moje moći jer sam anđeoska hijerarhija i k tome još i Prijestolnik a oni su Bog i batina na fizičkoj ravni i to doslovno ) i da kad ih i ako to napadne da ću se spustit s Karpata i da ako to napravi neka ponese crne vreće jer će mu trebati. Isto tako sam tu rekao da će se onda čačkat na istoku Ukrajine al da me za to nije brige, ako im se bije međusobno tamo neka se biju i da će biti manje budala na ovoj planeti.

Evo poveznica:

23.01.2022

E sad, ... danas je godišnjica sovjetskog povlačenja iz Afganistana pa da usporedimo kolike su batine dobili ( i još će ih dobit ) od generala galaksije.


Na današnji dan 1989. sovjetske trupe povukle su se iz Afganistana. Rat je ostavio više od 12 000 mrtvih sovjetskih vojnika i pridonio raspadu Sovjetskog Saveza.

Ruski gubici u sadašnjem ratu u Ukrajini već su 20 puta premašili tu brojku.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 15/2/2024, 23:23

Čini se da je situacija za ukrajinske kopnene snage unutar grada Avdiivka u istočnoj Ukrajini otišla iz loše u goru, s nekoliko jedinica koje su povučene iz grada, dok je otprilike 1.500-2.000 vojnika sada zarobljeno pod vatrom u južnom okrugu nakon njihove rute za evakuaciju nedavno su ga zarobile ruske snage; 3. jurišna brigada, dok je pomagala u kontroliranom povlačenju, pokušala je napraviti niz proboja, ali do sada se čini da nisu uspjeli.
Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 GGaL6VpW0AE22Da?format=jpg&name=small

Pošaljite onih 14 britanskih tenkova Challenger 2. Možda oni nešto promijene na terenu. king
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by FRANK 15/2/2024, 23:51

dijagram wrote:Sto je vise s tom Avdivkom, kad ce vise.
Ero se petlja, ne da rusima tek tako naprijed.
Rodijace caca je vec skoro 12 godina u penziji normalno Njemačkoj a registracije normalno na Mercedesu su i dalje 
M AP 1004 Basketball

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo 16/2/2024, 03:20


_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78039
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 16/2/2024, 07:42

Ukrajinske kopnene snage zapadno od Avdiivke navodno su u procesu užurbane izgradnje utvrđene obrambene linije u pokušaju da zaustave nedavna napredovanja ruskih mehaniziranih snaga, koje pokušavaju "odsjeći" preostale rute za evakuaciju i opskrbu do grada.
Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 GGb-BK3WsAAPCRF?format=jpg&name=small
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Hoholo Mudovski 16/2/2024, 09:03


_________________
Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5903
2023-08-31


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 16/2/2024, 12:37

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Images?q=tbn:ANd9GcTxTZX89lPKN8p0bFqeJEX0Qrkote9EMCpcVA&usqp=CAU


Na zapadnom ulazu u Avdiivku sada se vidi zastava Rusije/SSSR-a. Prije samo 1,5 mjesec, Zelenskyi je snimio video na istom mjestu kada je posjetio 110. mehaniziranu brigadu na prvoj crti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 16/2/2024, 13:16

Predstavnički dom američkog Kongresa otišao je na pauzu do kraja februara bez glasanja o prijedlogu zakona koji je odobrio Senta i koji sadrži paket pomoći Ukrajini, što je potez koji je Bijela kuća kritikovala.


Biden ogoročen nakon što Kongres nije glasao o pomoći Ukrajini: Ovo nikad neće biti zaboravljeno
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 30 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum