ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AlfaOmega 6/1/2024, 13:20

Plan B postoji, ovisi šta Zelen$ki ustvari želi. Ako želi povratiti teritorijalni integritet Ukrajine (bez Krima), to može na način da se vrati politici legitimno izabrane vlade Janukovića. 

Ako pak insistira na EU i NATO integracijama, i to može, ali onda se mora oprostiti od teritorija koje ne kontrolira. Možda on lično s tim nema problema, ali da li tako razmišljaju i sami Ukrajinci?

AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 6/1/2024, 13:27

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 GDHz2K-XEAAO1HQ?format=jpg&name=900x900
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 6/1/2024, 13:59

RayMabus wrote:Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 GDHz2K-XEAAO1HQ?format=jpg&name=900x900
Ukrajina bi bolje prošla da je u Americi na vlasti bio netko iz obitelji Buš ili Obitelj Klinton...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5913
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 6/1/2024, 19:52

Nisam stiga još pregledati front. 
Vijest je da nema nekih pomaka na terenu.
Ima dosta video snimki gubitaka sa obje strane, kasnije ću baciti pogled detaljnije. 

Ukratko USA je službeno gotova sa pomoći Ukrajini dok/ako se ne izglasa novi paket pomoći. Dakle nema više Patriot/HIMARS raketa i ostaloga.

Ostatak Europe pomaže Ukrajinu, to je dobro, sukladno sa našim skromnim mogućnostima međutim USA drži neke kritične sustave i njihova pomoć je kritična za 2024 godinu. 

E da ona snimka gdje Ukrajinci vade neki projektil i tvrde da je oboreni Kinžal, pogledao sam razne proUkrajinske stručnjake i nitko od njih se nije oglasio oko toga projektila, tipa nitko iz Oryxa i takve ekipe, dakle ono nije Kinžal. 

Ukrajinci postaju malo očajni sa tim Kinžalima, non stop tvrde da ih obaraju 10/10 kao i druge projektile a onda pun kurac snimki eksplozija, a svako smeće uvaljuju pod "dokaze" pa se na to nakače ljudi.. bolje bi im bilo da drže možda jezik za zubima

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 6/1/2024, 22:10

Jedna sočna informacija 
Rusi našli ostatke raketa kojima su ubijeni ljudi u Bjelogoradu. I pazi ovo Srpske rakete za Grad sustave hahaha.
Inače kada su Rusi još kada je bio napad na Bjelogorad, govorili su da je napadnut sa Grad sustavima ekipa je komentirala "nema šanse jedino Srbi i možda Pakistan su razvili rakete 40km dometa za taj sustav.
A ne bi braća Srbi slali najbolje rakete za Ukrainske višecijevne bacače raketa... 
Ma kakavi. 
Ja cijelo vrijeme pričam Srbija je jedan od glavnih dobavljača municije za UA vojsku. 


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 6/1/2024, 22:19

Jebat ce im putko kevu.
Samo zavadjaju rusofilne navijace.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 6/1/2024, 22:34

Dva brutalno skupa Ruska pzo sustava unutar tla Rusije napadnuta naprednijim dronovima kamikazama... Ili je ovo onaj poljski ili američki switchblade ili nešto novo jer su i Ukrainci pokušali kopirati Lancet. 

Problem za Oryx ekipu je što ovo neće verificati kao Ruske gubitke jer nema dokaza kakva je šteta. Iako je dron vjerojatno pogodio oba sustava ali jednostavno nema drugog drona ili snimke koja bi ispratila vrlo vjerojatno ovaj gubitak. 
Slažem se, treba se držati standarda. 
Ako pretpostavimo da je ovo oštećeno/uništeno Rusi su u zadnjih dva tjedna  imali 6-7 gubitaka u pzo sustavima. Pzo sustavi su skupi, zajebani za proizvoditi a posada treba dobru obuku. 


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 6/1/2024, 22:37

dijagram wrote:Jebat ce im putko kevu.
Samo zavadjaju rusofilne navijace.
Iskreno volio bih da nisu ispalili na Ruse, jer će ovi vršiti presing na Vučića koji je zapravo zapadni saveznik. 
Zato na zapadu se ne bune na izborne krađe na ništa, jer Adem Vuchiqi je kao nacionalist koji obuzdava Srbe koji su radikalno pro Ruske orijentacije (ne svi ali većina). Srbija je jedan od glavnih snabdijevača Ukrainca sa streljivom. Srbija ima jebenu vojnu industriju za veličinu države i ekonomije.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 6/1/2024, 22:46

Rusi i dalje ginu ko muhe dok pokušavaju uništiti UA mostobran. 
Sve više je gubitaka na tom pravcu. Ukrainci jednostavno svaki Ruski pokušaj napad unište minama (koje dostavljaju dronovi) i dronovima kamikazama. Vidio sam snimku gdje UA dronovi bacaju čak i protu tenkovske mine, to uništava tenk.
Iskreno bolje bi bilo da nisu objavili takvu snimku jer će Rusi sigurno kopirati to 



Još jedna UA otvorena baza koja je imala 10ak kamiona pogođena balističkom raketom, duboko iza fronte, Kerson oblast.
Otkrili je Ruski izvidnički dronovi.

https://t.me/OtkrivanjeIstorijeYT/6019?single

Vidio sam snimke gdje Američki Avenger pzo sustavi kratkog dometa uništavaju te dronove, i to nedavno par snimki međutim UA nema puno tih sustava. Zato je bitna nova Američka pomoć da UA može zatvoriti rupe u zraku.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 6/1/2024, 22:49

AssadNaPodmornici wrote:Jedna sočna informacija 
Rusi našli ostatke raketa kojima su ubijeni ljudi u Bjelogoradu. I pazi ovo Srpske rakete za Grad sustave hahaha.
Inače kada su Rusi još kada je bio napad na Bjelogorad, govorili su da je napadnut sa Grad sustavima ekipa je komentirala "nema šanse jedino Srbi i možda Pakistan su razvili rakete 40km dometa za taj sustav.
A ne bi braća Srbi slali najbolje rakete za Ukrainske višecijevne bacače raketa... 
Ma kakavi. 
Ja cijelo vrijeme pričam Srbija je jedan od glavnih dobavljača municije za UA vojsku. 

rekoh ja Mile Martić
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5913
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 7/1/2024, 12:48

Mi smo im dali dva transportna aviona da imaju s čime prevozit srpske granate s kojima će gađat rusku nejač po Belgorodu.

Upravo smo Ukrajini dali još dva transportna zrakoplova
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Šandor Winnetou and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 7/1/2024, 13:07

Dobar business. Mi Srbi i Ukrainci zajedno kontra Rusa. Kasnije ću na Srpske forume da vidim kako komentiraju Srpske rakete koje su padale po Ruskim gradovima

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 7/1/2024, 15:02

Izrada i kopanje ukrajinskih metalnih podzemnih skloništa za ljudstvo, koja su sada masovno postavljena na linijama obrane, duž cijele fronte.

https://twitter.com/front_ukrainian/status/1743981517817180337
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 GDPfBTWW0AAGUuZ?format=jpg&name=small

https://twitter.com/Bunkerhunter/status/1743982699910427022

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 GDPd9CCWkAAO6om?format=jpg&name=360x360
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 GDPd9CEWMAA4aMm?format=jpg&name=small

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 GDPd9CCXoAAwlgQ?format=jpg&name=360x360

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 GDPd8hHWcAA2_09?format=jpg&name=small
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 7/1/2024, 17:13

taman gledam.. izgleda brutalno. 
jebiga rat će preći u pozicijski rat. 
Rusi će imati više granata, a UA će imati precizniju artiljeriju sa više dronova i tako su nekako "egal".

Rusi će imati više aviobombi, a UA će imati više FPV dronova kamikaza.
Zato Rusi zbog toga što ima UA nanosi ogromne gubitke dronovima kamikazama počeli su na svako vozilo instalirati mini urađenja za elkt ometanje a Ukrajinci zbog Ruskih FAB bombi moraju kopati ovo.. 

granata može eventualno napraviti krater od par desetaka cm, pa si siguran ispod zemlje ali za preživjeti FAB bombu ovo stvarno trebaš

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by melkior 7/1/2024, 18:42

Lako je biti general poslije bitke, ali nije svako zlo za zlo. Ili ipak jest?



Može li Ukrajina i NATO ne ponoviti taktičke i strateške pogreške iz 2023.?

avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 7/1/2024, 19:50

melkior wrote:Lako je biti general poslije bitke, ali nije svako zlo za zlo. Ili ipak jest?



Može li Ukrajina i NATO ne ponoviti taktičke i strateške pogreške iz 2023.?



Situacija je takva da čak i ako dođe novac neće biti moguće bez prisilne mobilizacije pola miliona ljudi ili ulaska Poljske s ciljem uvlačenja cijelog NATOa u sukob održavati ovaj tempo...
Pitanje je koliko je ludi Biden, odnosno oni koji mu pišu govore spreman ići daleko, a kako reče Kenedi; nuklearnu silu ne valja tjerati da bira između poraza i upotrebe nuk. oružja, a Biden i kabala koju zastupa je u Ukrajini pred porazom.

Slušam ekipu kako se veseli što se Rusija gura ka Kini...
Pretpostavljam da su se prije 80tak godina Njemci veselili na protuprirodni blud Amerike i Rusije dok su ratovali na dva fronta.
Samo danas je Kina Industrijski  što je tada bila Amerika.
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Gdit5p10
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5913
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 7/1/2024, 22:32

A šta Ukrajini preostaje? Pazi Ukrajina je pod brutalnom invazijom, nije Rusija. Rusi teritorij koji su osvojili su anektirali u Rusiju a svatko tko se unutar toga teritorija ne slaže sa time, pokupi FSB i potrpa u konc logore. 

Iz osvojenog teritorija brišu svaki spomen na Ukrajinsku naciju i povijest. 
Teritorij koji osvajaju, osvajaju tako da totalno razore grad. Tako recimo Mariopol, Bahmut, Sjeverni Donjec, Lisičnjask, svi ti gradovi su prije rata imali 50/50  Rusko-Ukrajisnko stanovništvo, većina su iz mješanih brakova, i većina je pričala Ruski. 

Rusi su granatama pobili sve redom. i etničke Ruske, i Ukrajince, i mješane, a razaraju gradove gdje se priča Ruski. u Mariopolu su svi pričali Ruski uključujući i Azov. Na kraju su Azovci pušteni a Rusi su granatama pobili na tisuće i svojih etničkih Rusa, i stanovništvo (uglavnom mješano) koje je pričalo isključivo Ruski. 

Mislim koja je alternativa Ukrajini?  Onaj pijan Medvjedev prijeti da neće biti mira dok ne zauzmu Zaporožje, Dnjepropetrovsk, Odesi, Krahiv i Nikolajev. To je teritorij od 15milijuna stanovnika, koji bi trebalo prvo razorit do temelja. 

Ja sam otišao na jednu Ukrajinsku telegram grupu, pitao sam ih, da li su za pregovore i primirje, predstavio se sam se kao Hrvat i da me zanima samo mišljenje, svi su rekli da sa Putinom nema pregovora, jer će ih zajebati, da je prekršio svaki prethodni dogovor, i čak i ako se dogovori primirje da će ih napasti ponovo. 

Pokušajte i sami. 
Dok je tako, jebiga šaljemo mi oružje. Mi svi radimo i plaćamo porez i dio toga se odvaja za financiranje Ukrajine. 

Ne znam kako da se dogovore za mir. Rusi prijete da žele još gradova i teritorija, iako navodno Putin je spreman "da se zadovolji" sa ovim što je osvojio. 

Ukrajinci jednostavno nevjeruju ovome ništa, jer smatraju da ako Putin stane, samo će reformirati vojsku a njih će se ostaviti same i napast će ih ponovo.

Zapad bi najradije završio rat, to je činjenica.  Morate uvjeriti Ukrajince da pristanu na nepovoljne pregovore, ne mene ili Amere

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 8/1/2024, 08:19

AssadNaPodmornici wrote:

Ukrajinci jednostavno nevjeruju ovome ništa, jer smatraju da ako Putin stane, samo će reformirati vojsku a njih će se ostaviti same i napast će ih ponovo.


Nije problem Ukrajine što oni ne vjeruju Putinu ništa, nego što Putin ne vjeruje više njima ni pokroviteljima im. Tako da će se ići na trajno rješenje, a ja ga još ne vidim. Ide mrcvarenje i iscrpljivanje dalje dok se Ukrajina ne iscrpi skroz, a onda će Bidenova administracija imati raspravu hoće li ući Poljaci i zaratiti NATO, Rusija...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5913
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 8/1/2024, 08:41

Oholo Mudovski wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

Ukrajinci jednostavno nevjeruju ovome ništa, jer smatraju da ako Putin stane, samo će reformirati vojsku a njih će se ostaviti same i napast će ih ponovo.


Nije problem Ukrajine što oni ne vjeruju Putinu ništa, nego što Putin ne vjeruje više njima ni pokroviteljima im. Tako da će se ići na trajno rješenje, a ja ga još ne vidim. Ide mrcvarenje i iscrpljivanje dalje dok se Ukrajina ne iscrpi skroz, a onda će Bidenova administracija imati raspravu hoće li ući Poljaci i zaratiti NATO, Rusija...
Bolja opcija za Ukrajinu da brže izgubi 😂.
Ono kad te napadne medo, praviš se mrtav.
Ali stvari ne ovise o njima, provali su na početku ruske invazije napraviti mir pod pokroviteljstvom Izraela, ali su ga odbacili i sada ratuju za Kabalu tako da ne ovise o sebi.
Problem im je što su Bidenu izbori u koje ulazi još senilniji i pred porazom u Ukrajini, nakon onog ludog povlačenja iz Afganistana... Tako da može biti svašta od tamo, u medijima se već vidi treniranje sekte da ne reže vene kada Ukrajina izgubi...
“Rat u Ukrajini bi mogao biti izgubljen u prvoj polovici 2024.”
— Politico

The Telegraph: “Zapad ne vjeruje da će ih Rusija napasti ako pobijedi u Ukrajini.”

Kratak sažetak napisanog u članku:

- Pogrešno je Zapadu govoriti da se Ukrajinci ne bore samo za svoju zemlju, već i za cijelu Europu.

- Nema znakova da zapadni čelnici vjeruju da će postojati izravna prijetnja od Rusije ako pobijede u Ukrajini. Inače bi već imali dovoljno oružja da poraze Rusiju.

- Svako ozbiljno razmatranje mirovnih pregovora uvelike će jamčiti poraz Ukrajine.

- Sad se Zelensky i njegovo vodstvo suočavaju s najvećim izazovima, težim od 24. veljače 2022.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5913
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 8/1/2024, 08:55

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Gdq6xm10


S nestrpljenjem se očekuje iduće izdanje :clown
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5913
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 8/1/2024, 10:41

Sada isti ti zapadni mediji koji govore "Ukrajinci gube rat, moraju hitno pristati na mir makar izgubili još teritorija",  sada su ti isti ti mediji relevantni?

Ili je cijela svrha ovoga foruma, da ovdje komentiramo, rat, činjenice itd, a ne da se informiramo sa indexa, cnn-a, bbca, (ili sa istočne strane Russia Today, Kurir.RS , Islambosna.Ba, TeheranNews) ?

Ja ne vidim da Ukrajinci gube rat, ne još. Dijagram je odlično rekao još prošle godine u ovo vrijeme, kada je Rusija bila neorganizirana, skladišta zimske robe pokradena, logistika korumpirana,  tada je ekipa zbog toga predviđala "Rusi će se smrznuti zimi, ostat će bez streljiva i hrane, a Ukrajinci će se uštetati dalje".

Lijepo je dijagram rekao, da jedna i druga strana uče i prilagođavaju se, neki malo sporije(Rusi kada napadaju) negdje malo brže, neće nitko ostati bez granata i streljiva i hrane. Čak i sama Ukrajina proizvodi sve više toga. Recimo treutno proizvode daleko najviše FPV dronova na svijetu. vodeći su proizvđači i drugih dronova. Proizvode 3x više samohodnih haubica(koje su još i bolje) nego Francuska. Druge EU zemlje će im slati pomoć.

Ne znam ima li kakvih saznanja o RH vojnoj industriji jel bila neka mobilizacija da se pokrene neka proizvodnja, miha je pričao o jednoj Zagorskoj tvornici 155mm i drugih granata.. miha je rekao da ima saznanja da i druge firme pojačavaju proizvodnju koja ide u vojne svrhe.

Uvijek će biti oružja i svega u nekom obliku.

Naravno da je za Ukrajinu bolje da USA odobri nove pakete pomoći pa da dobiju novih par tisuća raketa za HIMARS, dronove, stotine novih Bradley, još koji bataljun Abrams tenkova, još koju brigadu Strykera, još koji NASAMS, patriot, rakete za ovo, granate iz USA proizvodnje..

ali da i ne prođe ne znači da UA gubi rat. EU se sporo mobilizira , neke zemlje brže (Njemačka) neke sporo(RH) ali UA iz europe dobija sve više streljiva i para neće falit.

Vidimo na primjeru Ruskih napada, da trenutnu nadmoć u količini vojnika, oklopa i granata, ne mogu realizirati nikako drugačije nego na samoubilačkim napadima koji često završe tako da niti ne dođu do Ukrajinskih prvih položaja a oklop i ljudstvo im budu uništeni(ili se daju u bjeg često ).

u isto vrijeme UA FPV dronovi kamikaze odrađuju svoje.

Nemaju niti rusi neograničeno resursa, gube ljudstvo koje im treba za ekonomiju, nemaju neograničenu količinu oklopa još po Sibiru , 80% oklopa im je sovjetski oklop manje od 20% je novi proizvedeni a i taj novi je  na način da često štede na skupim djelovima, crno morska flota je postala zakurac.

Jel znate da trenutno Ukrajina izvozi kroz Odesu nikada više, iako su Rusi izašli iz sporazuma? Zašto?
Zbog Ukrajinskih krstarećih raketa i brodova-kamikaza,  oni su suzbili Rusku crnomorsku flotu koja mora uteći u Rusiju. A zapadne pičkice ne daju Ukrajincima da gađaju Rusiju, zamisli tamo u Ruskim lukama, da im doleti par storm shadow raketa, gotova im crno morska flota

ako prođe USA paket pomoći, a to ovisi o demokratima, (ne republikancima nego demokratima), kako možeš očekivati Rusku pobjedu? na temelju čega? UA će ponovo dobiti paritet u oružju,  a Rusi su OK dok se brane, dok napadaju to su samoubojice.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 40 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum