ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 10/12/2023, 17:38

Piglet wrote:
Oholo Mudovski wrote:
Oholo Mudovski wrote:https://www.google.com/amp/s/amp.theguardian.com/world/2023/nov/11/ex-nato-chief-proposes-ukraine-joins-without-russian-occupied-territories

Baloni se puštaju sa svih strana... Rusi nisu pozitivno odgovorili na nijedan od Nato prijedloga koji uključuje ostatak Ukrajine u tom vojnom savezu.
Mislim, ono, ratuje se da Ukrajina uđe u NATO, kad odjednom ona još manja i neutralnija...
Bit će našmrkani nešto zajebao s pristupnim papirima.
Ovo znači, rusi ne napaduju nato članice, nato članice ne napadaju ruse. ☮
A opet Rusi koji gube rat neće da pristanu
Koji im je qurac

Na kojim si tek ti drogama, čak i zapadni mediji pišu da Ukrajina polako gubi rat kako se smanjuje vojna pomoć, eno imaš svaki dan na indexu tekstove Marija Galića koji plače nad ukrajinskom sudbinom. A tek komentirati te izjave bivših koji 10 godina nisu na funckiji ima baš puno smisla.

.
Malo se zajebajem na ozbiljnoj temi kad kažem da Rusi gube rat. Rat će dobiti onaj koji bude bolje srat.
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Ga5qkt10

Hoholo Mudovski

Posts : 6577
2023-08-31


Piglet likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 10/12/2023, 17:44

Rekla bi Vesna Pusić: Ako ne bude granata za Ukrajinu neće biti mirovina.

:D Basketball lol! :D
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


catabbath, Piglet and Hoholo Mudovski like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by michaellcmacha 10/12/2023, 18:32

AssadNaPodmornici wrote:

južna koreja je nakon USA drugi najveći dobavljač granata za Ukrajinu. pola milijuna 155mm granata, EU tek 440 000 (od obećanih 1milijun i to najviše iz zaliha). 

Jedina je utjeha da će Reinmetal dignuti za 2024 proizvodnju na čak 700 000 155mm granata, proizvedenih u Njemačkoj, Španjlskoj i JARu. (njihovim tvornicama). Kažu da su procjenjivali 600 000 a da sada očekuju i 700 000. budemo vidjeli. 

Samo to u 2024 te nešto što pošalju ostali, čak i bez USA bi moglo biti dovoljno za Ukrajince - za obranu. 
Međutim USA pomoć je kritična da bi Ukrajina uopće ostala u pat poziciji. Rusi su pokrenuli svoju mega ofanzivu koja je u prvom valu završila katastrofalno sa ogromnim gubicima, međutim Rusi imaju dovoljno resursa i konstatno napadaju. Sada napadaju sa manjim skupinama (kao Ukrajinci na ljeto) kod Bahmuta su pomali crtu u dva-tri pravca za par stotina metara i vratili se u Kliščijevku (ili ispred nje). 
Na Ukrajince bacaju ogromnu količinu FAB bombi i lancet dronova. 
Ukrajinci se za sada OK brane, nanose Rusima veće gubitke prema svim analizama(dostupnoj količini videa) , međutim UA neki blogeri tvrde da su pri kraju sa Američkim resursima koji su im kritično za ratovanje. Jednostavno Europa sama nema dovoljno resursa niti proizvodnje da zaustavi Ruse. 

Evo ponavljam. Što smo mi napravili da pomognemo Ukrajincima. Istina je, poslali smo dosta oružja iz skladišta - međutim što je RH država napravila da osposobi neke pogone ovdje? Dolazi vrijeme ratova - naš poduzetnik Zubak je dobio milijune naših € i ukrao pare. Nikome ništa. Šta da sutra izbije ovdje neki rat ? nemamo proizvodnju ničega ,u domovinskom ratu se proizvodilo dosta toga i imali smo iz juge dosta pogona i radnika koji su mogli sklepati oružje. 

Amerika je vidimo nepouzdan partner na njih se ne možemo kurca oslonuti, iako je Njemačka odbijala pomagati Ukrajini u početku, sada im Švabe , Poljaci, Britanci, Skandinavci i Česi i Rumunji su im najpouzdaniji. Njemačka popravlja pogone, diže proizvodnju , i šalje sve što proizvede u UA.
i mi proizvodimo 155 granate

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 10/12/2023, 18:43

Njemačka će sljedeće godine moći isporučiti Ukrajini oko 200.000 komada artiljerijske municije, izjavio je generalni inspektor njemačkih oružanih snaga (Bundeswehr) Carsten Breuer.

Kako prenosi RIA, jedan neimenovani izvor iz EU-a rekao je da su zemlje članice tog bloka isporučile Ukrajini 300.000 od planiranih milion komada municije, a njemački ministar odbrane Boris Pistorius je rekao da EU neće moći ispuniti obećanje o milion granata do marta 2024. godine.

Njemačka Ukrajini isporučuje 200.000 komada artiljerijske municije


Evo sad će ovi naš "ustaša" iz Argentine uskočit s najmanje sto tisuća granata iz svojih skladišta. To njemu ne triba, ne koriste ih a dugo stoje tamo a ima i granata vijek trajanja a ovome tribaju pare od MMMF-a za gospodarski oporavak Argentine.

RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 10/12/2023, 18:50

Piglet wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Piglet wrote:
Oholo Mudovski wrote:
Oholo Mudovski wrote:https://www.google.com/amp/s/amp.theguardian.com/world/2023/nov/11/ex-nato-chief-proposes-ukraine-joins-without-russian-occupied-territories

Baloni se puštaju sa svih strana... Rusi nisu pozitivno odgovorili na nijedan od Nato prijedloga koji uključuje ostatak Ukrajine u tom vojnom savezu.
Mislim, ono, ratuje se da Ukrajina uđe u NATO, kad odjednom ona još manja i neutralnija...
Bit će našmrkani nešto zajebao s pristupnim papirima.
Ovo znači, rusi ne napaduju nato članice, nato članice ne napadaju ruse. ☮
A opet Rusi koji gube rat neće da pristanu
Koji im je qurac

Na kojim si tek ti drogama, čak i zapadni mediji pišu da Ukrajina polako gubi rat kako se smanjuje vojna pomoć, eno imaš svaki dan na indexu tekstove Marija Galića koji plače nad ukrajinskom sudbinom. A tek komentirati te izjave bivših koji 10 godina nisu na funckiji ima baš puno smisla.

Vidjet ćemo što donosi iduća godina, ekonomski indikatori idu na bolje u EU i SAD nakon obračuna s inflacijom, ako Amerikanci odobre novu pomoć, a cijene nafte nastave padati, sve se može u trenu preokrenuti. Puno je to "ako", kao uvijek tajm vil tel. Ni Rusi ne stoje baš sjajno.

ovo sa indexom je bolesno. 
ekipa je zadnjih mjesec dana totalno prešla na stranu Rusije. Bitće Matiji Babiću zafalilo para, pa mu Ruska ambasada u Beogradu ubacila kuvertu a on svojim piskaralima rekao da okreću priču u korist Rusije. 

Stanje na terenu nije toliko očajno kako Index piše. Prvo su pisali da Rusija za 2mjeseca ostaje bez raketa i granata, a sada da UA propada a Rusija dominira.
U realnosti Ruski napadi diljem istočne fronte propadaju sa gomilom uništenog oklopa i jadnih vojnika koje dovršavaju dronovi kamikaze, kazetna municija i obična artiljerija. HIMARSi udaraju po RU pozadini svaki dan. međutim dosta toga ovisi o USA pomoći ali za sada se UA drži dobro , iako kukaju da su im rezerve USA pomoći i rezervnih djelova za oružje pri kraju.
Kad pogledaš brojke, stvarno je rapidno opala vojna pomoć zadnjih par mjeseci i vjerojatno su to rezerve od ranije. Nešto uspiju Amerikanci posredno dogovoriti, kao što je slučaj s Južnom Korejom ili Srbijom koji preko posrednikovog posrednika šalju municiju Ukrajini, ali bez glavnih američkih paketa, mislim da će sve to biti kratkoročno.

Troškovi satelita i obavještajnih službi su inače isto dio svakog američkog paketa, takve stvari su baš nužne za ovakav način ratovanja dronovima, preciznim udarima i artiljerijom kakav je dosad bio u Ukrajini.

Zadnjih par mjeseci je došlo najmanje američke pomoći još od početka rata:

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 1223USUkrainemonthlyallocationsoffundingbymonth

sve se to još može vrlo lako okrenuti.
Amerikanci imaju na tisuće i tisuće Abrams tenkova(2600 u aktivnoj službi + 3000  u rezervi)  a Ukrajinci su dobili samo 31, i isto tako Bradlija (a Ukrajinci su dobili 160 komada mislim). 
Ameri proizvode još prije rata 5000 HIMARS projektila godišnje, sada je to već 9000-10000k, dovoljno da Rusima zagorčavaju život neograničeno. 
USA pomoć je osim toga bila sateliti i sve to, sve to ide u novi paket. a da ne govorim javelini, stingeri, dronovi, granate, USA proizvodi i streljivo za sve svoje sustave, kao što naglo diže proizvodnju granata, proizvode i rezervne djelove za svoje sustave, PZO rakete, itd itd. 

Europa diže proizvodnju, ali jednostavno Njemačka, Francuska, Poljska, Britanij, Španjolska (a mi?? kurčinu), nisu u ratnom stanju pa ne rade kao Rusi(ili Ukrajinci) ali nakon 30godina se značajno šire kapaciteti. Recimo Njemačka je od Švicarske kupovala 35mm streljivo za Geparde, i Švicarci im nisu htjeli prodavati(neutralnost) a onda su Njemci digli proizvodnu liniju i sada sami opskrbljuju Ukrajinu sa streljivom. Njemačka osim toga je restartala i povećala proizvodnju svega. UA je dobila dosta novih PZO sustava, PZO rakete se proizvode.. ali pošto EU nije u ratu, nije im tolika "panika" ali skače to. 

Dakle Ukrajincima realno da prežive samo treba USA pomoć 2024. Onda će to biti ubijačina po rovivima nitko neće moći naprijed nazad. u tom slučaju rat ide na šemu sjeverna i južna koreja zamrzavanje linija sukoba. Rusi ako se taj scenarij ostvari, osvojili su(ne računam donbas i krim) teritorij gdje će živjeti 600 000 ukrajinaca +200 000 etničkih rusa (zaporožje i herson oblast) a vjerojatno su ciljali na 30milijuna stanovnika. 
kada se vrati većina izbjeglica u UA, ona će ostati na 35milijuna ljudi..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 22000
2018-06-14


Piglet likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 10/12/2023, 18:55

RayMabus wrote:Njemačka će sljedeće godine moći isporučiti Ukrajini oko 200.000 komada artiljerijske municije, izjavio je generalni inspektor njemačkih oružanih snaga (Bundeswehr) Carsten Breuer.

Kako prenosi RIA, jedan neimenovani izvor iz EU-a rekao je da su zemlje članice tog bloka isporučile Ukrajini 300.000 od planiranih milion komada municije, a njemački ministar odbrane Boris Pistorius je rekao da EU neće moći ispuniti obećanje o milion granata do marta 2024. godine.

Njemačka Ukrajini isporučuje 200.000 komada artiljerijske municije


Evo sad će ovi naš "ustaša" iz Argentine uskočit s najmanje sto tisuća granata iz svojih skladišta. To njemu ne triba, ne koriste ih a dugo stoje tamo a ima i granata vijek trajanja a ovome tribaju pare od MMMF-a za gospodarski oporavak Argentine.

200 000 iz njemačke, a još su pogoni reinmetala u španjolskoj i JARu mislim čak i u Danskoj. Reinmetal je tako rekao da može do 700 000 granata. Ne vidim razloga da UA od ove 4zemlje ne dobije barem 500 000 granata. 

moga bi ostatak europe skupit još 1milijun.
australija, kanada, USA, južna koreja, pakistan.. ne vidim zašto ne 500 000. 
to je 2milijuna, to je već 7000 granata dnevno sasvim dovoljno za obranu i manje kontra udare. 

naravno postoje njemačke SMART grante, imaju francuski i švedi svoju verziju tih "smart granata", te američke excalibur. čak i Talijani imaju neku svoju verziju gps granata. to je jako bitno. dronovi. dosta EU zemalja zbog ukrajine je povećalo proizvodnju dronova. 

kako rekoh UA samo treba dobiti USA paket pomoći da im odobre, onda će sve biti lakše. onda Rusija mora shvatit da ne može pobjediti(a Ukrajinci shvaćaju Zapadju je jasno iako index kmeči kao da ih Putin plaća) , i da je to pat pozicija.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 22000
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 10/12/2023, 19:08

Moga bi da nema Židova. Zato samo 200 tisuća za Ukrajinu iduće godine.

Jerveji pokupili sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 10/12/2023, 19:10

ne treba Izraelu vs HAMASa. to im je samo u slučaju eskalacije rata. Hamas je ostao sam i neće još dugo.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 22000
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 10/12/2023, 19:14

Ima Yoda i Libanon. Prati malo bolje šta se tamo dešava a onda kad je Njemačka u pitanju oni su cionisti i imaju moralnu obvezu pomagat Izraelu plus pitaj Boga tko drži tu njemačku vojnu industriju al svejedno Židovi opet kontroliraju tokove novca i utjecajni su itd.

Malo je više to od tog Hamasa u Gazi a i tamo ispaljuju granate 155 mm na njih al ima i Libanon plus Golanska visoravan dakle granica sa Sirijom itd i tu se troši još više na dnevnoj bazi granata 155 mm nego li dole oko Gaze.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 10/12/2023, 19:29

Tko bi rekao prije godinu dana da će se brojiti granate... Tko zna što bi se moglo brojiti za još jednu godinu...

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6577
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 10/12/2023, 19:31

AssadNaPodmornici wrote:ne treba Izraelu vs HAMASa. to im je samo u slučaju eskalacije rata. Hamas je ostao sam i neće još dugo.
ne može izrael čekati moguću eskalaciju spuštenih gaća. Mora biti spreman kao da će se dogoditi...

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6577
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 10/12/2023, 19:34

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 B_231210057

Da li će Putin premašiti Staljinov rekord kao najdugovječniji ruski lider
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 10/12/2023, 19:36

Oholo Mudovski wrote:Tko bi rekao prije godinu dana da će se brojiti granate... Tko zna što bi se moglo brojiti za još jednu godinu...
Pare. Pare bi se mogle brojat uskoro. Svi će bit švorc.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 10/12/2023, 20:02

U nedjelju je eskaliralo nasilje na granici između Libanona i Izraela kada je Hezbolah poslao dronove s eksplozivom i lansirao snažne projektile na izraelske položaje, a Izrael je napao iz zraka nekoliko gradova i sela na jugu Libanona. Izrael i proiranski Hezbolah razmjenjuju vatru od početka rata u Pojasu Gaze prije dva mjeseca. Nasilje je uglavnom ograničeno na pogranično područje.

Eskalirao rat Hezbolaha i Izraela

Ovdje vam svako nekoliko izraelske granate pogode neke novinare koji tu dođu izvještavat a nađu se u Libanonu ( s ove strane granice koju drže cionisti neće jer globalna kabala sprovodi cenzuru pa ne da novinarima blizu tom pograničnom području da se približi i snima itd ). Zato šta oni sprovode cenzuru novinari su im jedna od glavnih meta kako ovdje u ovom pograničnom području na sjeveru Izraela tako i u Gazi. Zato vi ne primate podatke od tamo no ovdje vam je linija bojišta duža nego u Gazi plus ova druga strana također ima neke topove i rakete pa se stalno gađaju granatama. Al kažem opet globalna kabala sprovodi cenzuru no ovdje vam se na dnevnoj bazi potroši više granata 155 mm nego dole oko Gaze di se također troše no ipak manje nego ovdje na sjeveru Izraela jer je ovdje duže bojište u kilometrima i jer ova druga strana ima čime uzvratit pa onda stalno razmjenjuju vatru a to razmjenjivanje vatre u ovom pograničnom području vam je u osnovi to trošenje tih granata 155 mm.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by vili40 10/12/2023, 20:16

Oholo Mudovski wrote:Tko bi rekao prije godinu dana da će se brojiti granate... Tko zna što bi se moglo brojiti za još jednu godinu...
i da će bivša velesila žicati gladnu sjevernu koreju streljivo
vili40
vili40

Male
Posts : 11031
2015-08-02


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 10/12/2023, 20:21

vili40 wrote:
Oholo Mudovski wrote:Tko bi rekao prije godinu dana da će se brojiti granate... Tko zna što bi se moglo brojiti za još jednu godinu...
i da će bivša velesila žicati gladnu sjevernu koreju streljivo
Uz pomoć izoliranih Irana i N Koreje, bivša velesila bolje stoji s granatama od cijelog NATO pakta uz pomoć ostatka svijeta.
Pa tko je tu bivši ostavljam da razmisliš prije spavanja...

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6577
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by vili40 10/12/2023, 20:42

Oholo Mudovski wrote:
vili40 wrote:
Oholo Mudovski wrote:Tko bi rekao prije godinu dana da će se brojiti granate... Tko zna što bi se moglo brojiti za još jednu godinu...
i da će bivša velesila žicati gladnu sjevernu koreju streljivo
Uz pomoć izoliranih Irana i N Koreje, bivša velesila bolje stoji s granatama od cijelog NATO pakta uz pomoć ostatka svijeta.
Pa tko je tu bivši ostavljam da razmisliš prije spavanja...
probaj malo i ti razmišljati,ako je kepec koji glumata Petra Velikog već sad zaglavio u ukrajinskom blatu bez dovoljno ratnog materijala,kako je mislio "osloboditi" i ostale nacističke zemlje,baltik,moldaviju,poljsku itd.Ruskom je medvjediću već sad izbijeno pola zubala a ako se rat nastavi za godinu do dvije neće se više moći ni nahranit a kamoli okolo napadat.A ratovali bi sa NATO-om,ma da kako nebi,sakupio patuljak oko sebe gomilu luđaka,budala i kretena.
vili40
vili40

Male
Posts : 11031
2015-08-02


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by T. 10/12/2023, 22:16

vili40 wrote:A ratovali bi sa NATO-om,ma da kako nebi...

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 60810
T.
T.

Posts : 17480
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by catabbath 10/12/2023, 22:30

Ukrainci su ispali jako naivni, jbt. Boris Johnson ih nagovorio da ratuju dalje i da ništa ne brinu i da će ih podržavati beskonačno, lik kojemu vjerojatno ni vlastita mater ne vjeruje. Ali opet, izabrali su klauna za predsjednika, vjerovali da će ameri doći ratovati umisto njih i sl., znači glupi ko k.

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12436
2015-08-22


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hoholo Mudovski 10/12/2023, 22:37

vili40 wrote:
Oholo Mudovski wrote:
vili40 wrote:
Oholo Mudovski wrote:Tko bi rekao prije godinu dana da će se brojiti granate... Tko zna što bi se moglo brojiti za još jednu godinu...
i da će bivša velesila žicati gladnu sjevernu koreju streljivo
Uz pomoć izoliranih Irana i N Koreje, bivša velesila bolje stoji s granatama od cijelog NATO pakta uz pomoć ostatka svijeta.
Pa tko je tu bivši ostavljam da razmisliš prije spavanja...
probaj malo i ti razmišljati,ako je kepec koji glumata Petra Velikog već sad zaglavio u ukrajinskom blatu bez dovoljno ratnog materijala,kako je mislio "osloboditi" i ostale nacističke zemlje,baltik,moldaviju,poljsku itd.Ruskom je medvjediću već sad izbijeno pola zubala a ako se rat nastavi za godinu do dvije neće se više moći ni nahranit a kamoli okolo napadat.A ratovali bi sa NATO-om,ma da kako nebi,sakupio patuljak oko sebe gomilu luđaka,budala i kretena.
Kada su Rusi u pitanju onda ide :
Blato
Petar Veliki
Nacisti
Napad na Baltičke zemlje
Napad na Poljsku
Kepec
Propali,.iduća dva tjedna su ključna

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6577
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 11/12/2023, 00:00

Propao još jedan RU napad ovaj put kod Mariinke (isto predgrađe Donjecka). Rekao sam prošli tjedan da su Rusi osvojili dobar dio toga sela i tako pomakli crtu nakon dugo vremena. Danas su pokušali novi napad, samo ovaj put neuspješno jer očito imaš baš brutalnih snimki uništavanja Ruskog oklopa i pješadije. Sutra ujutro stavim koju snimku kada i provjerim gdje je uništen taj RU oklop tako ćemo točno znati liniju razgraničenja.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 22000
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 28 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum