ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 7 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 11/8/2023, 21:41

Baš fini masakr

https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-bih-ubio-bivsu-zenu-i-dva-muskarca-objavljen-tijek-uzasa-zena-ga-prijavljivala/2486699.aspx

Treba ovako češće pa da stavimo točku na i toj emanicipaciji.

RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 7 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 11/8/2023, 22:31

Zbog ovakvih kretena su se one i emanicipirale. Čak se ni ne čudim tome uopće.

Jedino šta su se u osnovi emanicipirale financijski za sebe al ako dođe potomstvo opet od njih traže pare a uzele im radna mjesta.

U biti su se emanicipirale za sebe al na način da nisu to izvele ako imaju potomstvo nego opet od njega traži pare a usput im uzele radna mjesta.

Zato se fino taj natalitet i prepolovio.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 7 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 11/8/2023, 23:38

Al ne sviđa mi se taj njihov plan.

Ako će one radit a ja da doma ležim i sve četiri u zrak a moje je samo da pravim djecu onda ok al ovako kako su one postavile ipak ne može.

Ispada da ti radiš i kad dođeš doma nečeka te topli obrok nego neka koja ti nije zahvalna ni na ničemu a svađat će se s tobom jer joj ti u osnovi ni ne trebaš ako je budeš gnjavija nego će ti dat rastavu pa daj ti meni pare ( alimentaciju ) i ja mirna a tebe tko šiša.

Više smisla ima nabavit pasa. Bar kad te vidi maše repom i zahvalan ti je na tome jer ga vodiš u šetnju. I drago mu je kad te vidi.

Pas ima više smisla od ovakve žene. Bar ti je zahvalan i drago mu je kad te vidi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 7 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 11/8/2023, 23:46

Sad će netko reč a s pasom se nećeš seksat itd nije to žena.

Pa ne treba ti ni žena za seks. Drkica, ljubavnica, neka sa strane, na kurve odeš itd.

S ovom šemom muški ne dobija ništa jer on i dalje radi ko prije samo šta ga doma umijesto zahvalnosti dočeka neka kojoj on ne treba jer je samostalna financijski pa onda u biti nemaš od toga ništa osim hladnog obroka jer ti ova neće ni kuvat nakon šta se vrati s posla i nije ti zahvalna ni na čemu.

Pas je bolja opcija od ove šeme.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 7 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 12/8/2023, 00:06

Zato se i rastavljaju toliko. Nema poštivanja. Čekaju da im djeca odrastu pa se rastave i svak na svoju stranu jer ta veza postane toksična.

On nema ništa od toga a ona samo za sebe zarađuje i glumi neovisnu i šta joj ti možeš.

Može kad ti uleti rastava braka. Čekaju da dica porastu da ne mora plačat alimentaciju i evo ti pedala i svak na svoju stranu.

https://www.vecernji.hr/vijesti/razvrgava-se-svaki-treci-brak-u-hrvatskoj-cetvrtina-manje-vjencanja-1553480
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 7 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by immortal 12/8/2023, 10:37

RayMabus wrote:Zato se i rastavljaju toliko. Nema poštivanja. Čekaju da im djeca odrastu pa se rastave i svak na svoju stranu jer ta veza postane toksična.

On nema ništa od toga a ona samo za sebe zarađuje i glumi neovisnu i šta joj ti možeš.

Može kad ti uleti rastava braka. Čekaju da dica porastu da ne mora plačat alimentaciju i evo ti pedala i svak na svoju stranu.

https://www.vecernji.hr/vijesti/razvrgava-se-svaki-treci-brak-u-hrvatskoj-cetvrtina-manje-vjencanja-1553480
ne može svatko čekati da dica narastu
izjede te muka, osoba propada duševno i fizički

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 7 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 12/8/2023, 11:37

immortal wrote:
RayMabus wrote:Zato se i rastavljaju toliko. Nema poštivanja. Čekaju da im djeca odrastu pa se rastave i svak na svoju stranu jer ta veza postane toksična.

On nema ništa od toga a ona samo za sebe zarađuje i glumi neovisnu i šta joj ti možeš.

Može kad ti uleti rastava braka. Čekaju da dica porastu da ne mora plačat alimentaciju i evo ti pedala i svak na svoju stranu.

https://www.vecernji.hr/vijesti/razvrgava-se-svaki-treci-brak-u-hrvatskoj-cetvrtina-manje-vjencanja-1553480
ne može svatko čekati da dica narastu
izjede te muka, osoba propada duševno i fizički
Slažem se. Ja ne bi moga tako živit. Gleda bi kako se rastavit i svak na svoju stranu. Bolje i alimentaciju plačat nego tako živit iz dana u dan još puno godina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 7 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 12/8/2023, 11:58

Kad gledaš tu emanicipaciju pa da je to bar one rade a ti doma pa ste zamijenili uloge pa ajd, ima nekog smisla opet al ovo nije to nego su samo sebe osigurale a ti i dalje radiš samo šta te nećeka topli obrok kad dođeš doma nit zahvala nego još dobiješ ono da ti nema za šta zahvalit jer ona ima za sebe i neovisna je itd i još traži da ti njoj nakon posla skuvaš il je odvedeš u restoran ( naravno od svojih para itd ).

Kad pogledaš tu nema ni nikakvog duhovnog razvoja nit ičega uzvišenog.

Kad počmeš o tome razmišljat dođe ti da kupiš psa. Bar se netko raduje kad te vidi kad dođeš doma s posla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 7 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 12/8/2023, 12:31

Ne sviđa mi se ova priča. Ne želim to na vremenskoj crti.

Draže mi je ovo šta sad imam: dignem se kad god ja oću, evo sad san se diga u podne i pijuckan kaficu, ne radin jer neću, para iman od iznajmljivanja nekretnina, nemam obaveza, ne moran nigdi ić trčat radit i ne moran nikojoj polagat račune i prepirat se šta ona oće u mojoj kući.

To mi je ipak puno draže od one gornje šeme.

Jedan je život ( jedna inkarnacija po jedinici vremena ) i imaš vremensku crtu i onda osoba sama odlučuje šta oće i šta neće da tu stavi tj kakvi život želi ili ne želi. Možda baš ne možemo u tolikoj mjeri određivat šta želimo jer za to uglavnom treba da se i neke druge stvari poklope te odluka drugih ljudi ( vezu kreiraju dvoje ) al Boga mi šta nećeš da staviš na tu vremensku crtu to odlučuješ ipak u 100 postotnom omjeru ipak samo ti.

Namjera je uzrok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 7 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 12/8/2023, 12:59

Na moju vremensku crtu ide sad još jedna kava.

Vidija san ja to davno da mi to ne paše pa san se maka. Muški mogu i kasnije imat djecu. Reka san sam sebi da tek kad maknu tu emanicipaciju da ću onda možda ako mi se bude još dalo i buden moga imat djecu gledat to a da prije toga ništa.

Onako za deset godina će se ionako taj natalitet totalno urušit pa nek društvo i država vidi šta će s tim jer im ovo ne funkcionira uopće a niti će.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 7 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 12/8/2023, 13:40

Stvarno sjebano.

Ne čudi me šta je natalitet propa. Kad pogledaš ovu šemu čak i ako ti se zaleti pa napraviš nekoj dite pa je onda eto moraš oženit nećeš ić na to drugo jer je to odma duplo više brige plus produžava ti se vrijeme za alimentaciju ako se rastaviš a u osnovi gledaš samo kako šta prije izač iz ove situacije jer ti je bolje bit sam nego u ovakvoj vezi ostat.

Mora se taj natalitet urušit jer ovdje ništa drugo i nije moglo izać nego slom nataliteta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 7 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 12/8/2023, 15:03

Ne vidim se uopće u toj priči.

Uostalom ja sam general GF najvišeg ranga i inkarnirani anđeo Prijestolnik tako da meni ne možeš naređivat i šta ti oćeš bez obzira o kome je tu riječ s druge strane.

Amo mi slom nataliteta, uspon krajnje desnice koja će uzimat glasove desnom centru i fino dok ne bude kako ja naredim nema mrdanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 7 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 12/8/2023, 15:09

RayMabus wrote:
U Hrvatskoj se rodilo 33.883 djece, gotovo 3000 manje nego 2021. godine, dok je istovremeno umrlo 56.979 osoba: prirodnim putem lani se, dakle, stanovništvo Hrvatske smanjilo za grad veličine Vukovara. Četrdeset godina ranije, 1982., u RH se rodilo 66.737, a umrlo je 50.100 ljudi.

Ove godine ne treba očekivati pozitivne pomake - štoviše, situacija bi mogla biti još gora nego 2022. U prvih pet mjeseci 2023. rođeno je, prema preliminarnim podacima, još 800 djece manje nego u istom periodu lani.

U 2023. bi moglo biti i gore
Ovo ćemo sad za prvu ruku dovest na 30 tisuća pa ćemo onda vidit oće li HDZ koji je kod nas desni centar i dalje gurat ovu temu pod tepih jer mu ne odgovara da bude u naslovnicama jer tako gubi glasove.

Može to drugovi i do dna pa ćete i vi letit s vlasti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 7 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 12/8/2023, 16:37

Jedva čekam da vam pokažem kako se trajno gase tvornice po Njemačkoj jer vi zbog skupe cijene rada, energije i nedostatka sirovina nećete više ni jebenu iglu moć prodat na slopbodnom tržištu.

Baš me zanima za koga će onda ti vaši glasači u Njemačkoj glasat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 7 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by immortal 12/8/2023, 17:27

ZAVRŠI S OVOM TEMOM

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 7 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 12/8/2023, 17:33

Neću, vruče mi je. Baš mi se od ovome piše. Neman volje pratit Ukrajinu non stop.

I onda fino digneš opet kamatne stope i raja nema para pa kupuje samo nužno i onda ode u trgovinu i gleda proizvode i onda onaj švabski 10 posto skupllji od tamo nekog sličnog tomu al iz Indije i pošto nema para onda kupi taj iz Indije.

I tako švabska tvornica propadne.

ZAUVIJEK
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 7 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by immortal 12/8/2023, 17:34

evo ti objašnjenje za tvoju problematiku

https://www.ex-iskon-pleme.com/t55677-zlocin-u-gradaccu

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23238
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 7 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 12/8/2023, 17:39

immortal wrote:evo ti objašnjenje za tvoju problematiku

https://www.ex-iskon-pleme.com/t55677-zlocin-u-gradaccu
Pa nisam mu ja kriv šta se oženija tj nije al je napravija bebu nekoj.

Ja san vidija šta su one pa san se odma maka sa tržišta i njima stavija rampu.

Neman ti ja s tim ništa. Nisam mu ja kriv šta je kreten pa sa ženama ima posla a ne kuži da smo u emanicipaciji i da neće biti po njegovome nego kako je ona zamislila i kako ona oće. To nije moj problem šta on nije na vrime shvatija s kime ima posla i da smo u emanicipaciji i da s njima ne triba imati ama baš nikakva posla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 7 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum