ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 2 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by Guest 8/8/2023, 15:00

RayMabus wrote:
Sora wrote:
cassa nuowa wrote:
RayMabus wrote:Nije ti to toliko do društvenih mreža nego to ti je do njihove karijere pa kad triba vatat momke ona studira.
A ko im je napumpa glavu da svi moraju zavšit faks?

Ka ono ako ne završiš faks onda si nitko i ništa. Masu njih upiše faks, jes se stvorilo javno mijenje da si onda pametniji.

Ja mislim da je u toj nakaradi internet glavni režiser. Natjerava je ljude na ono šta ne žele. A glupi prihvate tu propagandu, jer misle da i oni to žele.

a ne znam da bi bio internet kriv za sve
kad uzmeš neki nađu ljubav na internetu ili bar prijatelje

krivnja je u političko-ekonomskim sustavima gdje se ne zbližava ljude, vlada strašna kompeticija , novac je glavna vrijednost, a sustav  vrijednost je općenito urušen u svemu , osobito u socijalnom životu
Složio bi se. Ni ja ne vidim nekog smisla u tome da je tamo neki internet kriv za to nego u ovome drugome šta si navela.
Ja sam iznio samo svoje mišljenje. Čak da to i je tako kako vas dvoje tvrdite, društvene mreže su te (internetske) koje nadolijevaju benzin u vatru.

Guest
Guest


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 2 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 8/8/2023, 15:06

Samo neka pada natalitet.

Ja ako kojim slučajem se i odlučim na to da budem ima djecu i moga ih još imat itd to neće biti sada nego tek za nekakvih desetak godina.

Do tada će se ovaj natalitet urušiti i fino izvolite par miljardi eura izvaditi svake godine da van to totalno ne propadne.

Meni je ekonomija u malom prstu. Nemam bez veze par nekretnina itd a imam ih već 15-ak godina.

Vadi pare. Dokazat ću vam da nisu jeftina radna snaga nego skupa.

Uostalom neće ni zamijeniti muškarca na tržištu rada jer se taj kao ja samo makne s istog i više nema tog radnika na ponudi. Ja uopće ne radim već nekoliko godina a niti ću. Zašto bi ? Nemam žene, nemam dice a iman za kavu pa šta ću ja nekome smetat i uzimat mu posao ? Radije ću odmarat i spavat doma. Znači ne dobiješ radnika više kad njih zaposliš.

Idemo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 2 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 8/8/2023, 15:23

Zašto praviš djecu ?

Buduće generacije. Duša je besmrtna pa se inkarnira opet u neku jedinku nakon šta se deinkarnira pa odluči se ponovo negdje inkarnirat itd.

Da ja sutra kad se inkarniran u bilo koji spol gledam ovako šta ko šta je ova emanicipacija pa da kao žena moram još i gledat kako ću zaraditi a kao muški se moran jebavat u zdrav mozak s takvima kojima posao u biti postaje muž i to joj je na prvom mjestu jer se udala za karijeru ?

Pa nema teoretske šanse.

Amo vadi pare sve dok ne donesete zabranu rada ženama tamo di su muškima konkurenkcija i ne uvedete to da njemu s plaće se skida odma pola za potrebe djece tj da se žena ne misli oko toga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 2 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by Serbinho-3 8/8/2023, 16:16

Sto juznije, to tuznije, Mediteranska Kultura. Muskaraca fali, ali su u bivsoj Jugoslaviji visak, zene se po Albaniji. Zenske, imaju misljenje o sebi da ih je vredan Bred Pit ili CEO Apple Corporation. Postale su konacno sve foto model po dating app i sve se na tome zavrsava. Stvoriti vezu a kamoli dete, Mission Imposible. Uzivo to ne startuje vise niko a da je startujes, iskulirala bi te.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27244
2014-08-25

Lokacija: : Italy

RayMabus likes this post

Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 2 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 8/8/2023, 16:26

Serbinho-3 wrote: Zenske, imaju misljenje o sebi da ih je vredan Bred Pit ili CEO Apple Corporation. Postale su konacno sve foto model po dating app i sve se na tome zavrsava. Stvoriti vezu a kamoli dete, Mission Imposible. Uzivo to ne startuje vise niko a da je startujes, iskulirala bi te.
:tu

Umišljene i pune sebe. One su vrijedne a mi nismo vrijedni. 

Zato in i ne triba davat da mogu radit. Neka crknu od gladi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 2 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 8/8/2023, 16:42

Zabraniš im radit.

Nema karijera a ako ne uhvatiš nekoga a neće te ni roditelji hranit fino crkneš od gladi.

JEDNOSTAVNO.

Zbog neke jedinke ne vrijedi žrtovati cijelo društvo kao šta je to slučaj u emanicipaciji pa na kraju zbog takvih jedinki cijelo društvo izumre ( vidi pod slom nataliteta ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 2 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 8/8/2023, 16:47

I sad kad ja ovo napišem onda će me napast pola društva koje čine žene te njihovi očevi jer kako ja to tako njihovim princezama i da šta ja mislim tko sam ja.

Znam ja tko sam ja. General galaktičke konfederacije najvišeg ranga i inkarnirani anđeo Praverdnik.

NEČEŠ JEL ?

DOBRO.

PA PA

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 2 2Q==
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 2 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 8/8/2023, 16:57

Zato šta ti nećeš zato će Bog to uredit.

Pa onda prvo nema radne snage ni djece ( beba ) pa ti ovi trpaju radnu snagu tko zna odakle i tako svake godine sve više dok ti država ne postane KUPUS.

PA UŽIVAJTE TI I TVOJA KČERKICA I SVI SIMPATIZERI EMANICIPACIJE U TOME.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 2 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by Serbinho-3 10/8/2023, 00:57

Ima dosta vise zenskih u ponudi, jos biraju. Ajde ti objasni njima da grese. Muskaraca dosta manje ima. Uglavnom muskarac ne bira, ono sto mu naleti, prihvati i skloni se. Zensko, to ima standarde pre statusa. Onda dodje konkurencija, ima ih previse slobodnih a muskaraca nema. Ceka Bred Pita, ceka ga i Dzenifer Aniston ceo zivot, otprilike...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27244
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 2 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 08:46

Serbinho-3 wrote:Ima dosta vise zenskih u ponudi, jos biraju. Ajde ti objasni njima da grese. Muskaraca dosta manje ima. Uglavnom muskarac ne bira, ono sto mu naleti, prihvati i skloni se. Zensko, to ima standarde pre statusa. Onda dodje konkurencija, ima ih previse slobodnih a muskaraca nema. Ceka Bred Pita, ceka ga i Dzenifer Aniston ceo zivot, otprilike...
Ne pada mi na pamet da šetam naokolo i da im objašnjavam da griješe. Šta mene brige oće li se neka tamo udat ili neće, imat djecu ili neće ? Brige mene za to i za njih. Ako se same nisu snašle ja il netko drugi im sigurno to neće niti može više objašnjavat. Ako je ona upekla u glavi da mora biti po njenome a tako nečega za nju na tržištu nema onda joj nitko i ništa tu ne može više objasniti a niti joj na bilo kakvi način pomoč. To će postat usidjelica i gotovo. Samo je preskočiš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 2 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 09:07

Ne možeš mijenjati nečije umne šeme jer se one razvijaju u ranom i srednjem dijetinstvu pa sve do 25 godine života kad se mozak kao organ prestaje dalje razvijati tj do tada se sive stanice razvijaju itd.

Ti kad naletiš na neku žensku ona već ima nekakvih 20 godina ako je mlađa ženska i kod nje su se te umne šeme već formirale kroz odgoj, društvo, njena vlastita razmišljanja, okolinu itd.

Ako je ona zapekla nešto i da njoj život mora biti bajka i da njen muž mora biti gospodin savršeni i samo tako vidi vezu, to se ne može mijenjati. To otkači odma jer nećeš nigdje s takvom. Samo problemi.

To ti je krivo formirana ženska i neće je više ni Bog izvest na pravi put. Upekla u glavi da je nešto tako i mora biti tako i gotovo. Tu nema pomoči.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 2 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 09:12

Bog ( ili evolucija ) je to riješila na puno jednostavniji način i to se vidi iz demografske piramide.

Takvi mentalni sklopovi će postat usidjelice i bez djece a onda će te neke nove generacije žena imat nekakvu drukčiju okolinu u kojoj će se ta njihova umna šema kovati i neće biti kao kod ove prije.

Priroda to riješava puno učinkovitije jer zna da se ne isplati s takvima bavit kad su upekle jednom u glavi nešto svoje a šta nije istina.

Priroda samo dovede nove s boljom umnom šemom i ide dalje. Priroda se ne bavi pojedincima i njihovim fisk idejama nego opstankom vrste. Za prirodu to šta neki pojedinac ili skup pojedinaca neće imati djece nije nikakva neriješiva prepreka. Ona ih smatra slijepom ulicom i to je sve a vrstu produžavaju oni koji manje kompliciraju oko toga. Na taj način se bolji mentalni geni prenose dalje a ovi loši izumiru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 2 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 09:21

Zamisli da nismo ljudska vrsta nego npr neka životinjska vrst npr hrčak.

Imaš neke ženke koje se ponašaju s visoka i da njima sve treba biti idealno ko u bajci i svaki mužijak koji joj pristupi ona mu nađe neku manu jer nije nikad sve savršeno i odbija ga a tako radi redom jer nije po njenome kako je ona u svojoj umnoj šemi to ( vezu itd ) zamislila.

S druge strane druge ženke nemaju tu mentalnu šemu i jebu se s mužijacima i stvaraju potomstvo.

Sad prevrti vremenski film 30 godina u budućnost i tko ostaje ?

Ostaje potomstvo tih ženki koji nisu imale pogrešnu umnu šemu dok potomstva ovih koje su imale pogrešnu umnu šemu nema uopće tj ta umna šema se ne nastavlja uopće.

Tako to priroda riješava. Neće se ona bavit da njima išta objašnjava pa tako nit meni to ne pada na pamet. Nisan baš toliko blesav da šetam naokolo i da im to objašnjavam kad je već upekla svoje u glavi. Imam ja i pametnijeg posla u opstanku.

Radije ću uživat sam i brige me jer imat s takvima posla i s istima zaglavit nije veza nego psihijatrija.

Čekaš da naleti neka koja neće filozofirat oko toga oće li ti raširit noge ili ne i takvoj radiš potomstvo a ne ovima koje su upekle nešto svoje a nema veze s vezom ta njihova fiks ideja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 2 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 09:35

Lako ih je detetktirati.

Ja imam nepogriješivi alat za to.

Svako živo biće teži opstanku a u to upada i stvaranje potomstva.

Kad ti se ona postavi na način da ona kao tebi rađa djecu a ne sebi bježi odma ća od toga.

Zašto ?

Zato šta ta ženska misli da je to samo tvoj opstanak a ne i njen i da ti njoj moraš biti zahvalan na tome.

E pa draga moja nađi ti nekog drugog pa mu to objašnjaji da to nije i tvoj cilj opstanka nego samo od ovog i da ti on mora biti zahvalan jer ćeš njemu roditi djecu itd.

AJDE VOZI ODMA ĆA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 2 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 09:42

Fino je odjebeš pa nek traži nekog drugog kojem će tu filozofiju objašnjavat.

Cilj svakog organizma je opstanak i samo opstanak i ništa više.

U to spada razmnožavanje i stvaranje potomstva.

Kad meni tako ženska upadne s tom pričom da ona meni rađa djecu a ne sebi ja je odma isti sekund otpišem.

Nema dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 2 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 10:05

To je toliko kretenski ta umna šema da one muškarcima rađaju djecu da kad ti to tako ispali i tako se postavi da odma bježi koliko te noge nose.

Onda na kraju hrpa usidjelica i neudavača koje se pita zašto se ja nisam udala i stvorila potomstvo.

Pa zato šta si onoj drugoj strani rekla da rađaš njemu djecu a ne sebi ko da to tebi uopće nije cilj opstanka nego samo tome tj konkretno općenito gledano ovom drugom spolu tj muškima.

Pa šta on ima više s tobom radit po tom pitanju ?

Ne želi te više ni vidit nit čut u životu kad mu tako šta rečeš il mu se tako postaviš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 2 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 10:11

Nađeš žensku koja ti odma rašii noge i koja ti ne filozofira i koja zna da je njoj cilj opstanka potomstvo tj da ga ima i da si joj ti samo sredstvo za postizanje tog cilja.

A ove šta ti upadaju da one tebi odnosno muškima rađaju djecu i da je to samo tvoj opstanak a ne i njihov i tako ta priča, to odma prekid. Isti sekund kad je to ispalila il se tako postavila.

Ova prva zna točno šta oće i ne filozofira oko toga a ova druga misli da ti njoj moraš biti zahvalan jer je tebi rodila djecu kao da se to nju ne tiče i ona ih ne želi i to nije njen cilj opstanka nego samo tvoj. Tu drugu odma otpiši. Nema dalje više ništa tu s takvom umnom šemom kod nje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 2 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 10:21

Odeš na te forume i portale di su te tzv feministkinje i ta ženska ekipa i onda im baciš namjerno kost.

Šta čuješ od njih ? Da šta će ona nekome rađat djecu ovo ono bla bla bla.

Znači ona nekome rađa djecu dakle nju ne zanima potomstvo nego je to nešto šta ona nekome čini itd a nije njen cilj opstanka ?

Majke mi zanimljivo.

Onda posli kukaju kako se nisu udale, postale majke itd.

Pa šta sad kukaš kad cijelo vrijeme tvrdiš da to nije tvoj cilj opstanka nego od nekog drugog a taj ti mora biti zahvalan ako mu ti izađeš u susret i njemu napraviš uslugu koja tebe uopće ne zanima jer djeca nisu tvoj cilj opstanka ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 2 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 10:44

To je neka feministička ideologija se proširila među tom ženskom populacijom ima nekakvih 30-ak godina najmanje od toga i kako muškarci ugnjetavaju žene i bla bla bla ovo ono itd.

Sidneš s ženskom popit kavu i onda ti priča o tome kako ti moraš bit ovakvi onakvi ako želiš da tu nešto bude i da ona tebi rodi djecu.

Gledan u plafon i mislim se o čemu ova brsti jbte.

Alo čerce ja sam scientolog ( scio = znanje ) i znam da je cilj svakog živog bića opstanak i samo opstanak.

Znači ti kao nećeš djecu, to nije tvoj opstanak nego ti je to uvjet da ako ih ja želim da ja moram ovako i onako kako ti oćeš pa ćeš se ti meni smilovati itd itd.

Jel ?

AJ BOG

PEEEDDDAAAALLLLLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :kickass
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 2 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 11:38

Uzeja san dugu pauzu od tih glupača. Vjerovatno potrajat cijelu ovu inkarnaciju.

Odeš se upoznat, popit kavu i onda slušaš ovakve priče. Okrečeš se iza sebe da vidiš jel ima netko iza da možda tome ne priča a kad ona tebi to priča. Ti buljiš ko tele u šarena vrata šta ove brste koju pm ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 2 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 11:54

Kakvih sve idiota ima pa to je strašno. Još se to nakotilo i uzelo takve stavove pod normalno.

Ono ako želiš da ti rodim djecu moraš se ponašat kako sam ja zamislila.

Ti meni rađaš djecu ?

Stvarno ?

ZBOGOM GLUPAČO

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 2 Dijanetika-l-ron-hubbard-x3-24_1

DINAMIČKO NAČELO POSTOJANJA – opstanak. Beskonačan opstanak možemo smatrati ciljem života. Čovjek se kao životni oblik u svim svojim djelovanjima pokorava zapovjedi „Opstani!“


Osnovno načelo čovjekova života je OPSTANI!
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 2 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum