ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 6 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 22:17

Treba mi neka bistra ženska i koja ne komplicira ništa nego je čista jednostavnost.

Toj bistroj ne bi palo na pamet da muškome jer ju zove na kavu i pokazuje interes dođe s pričom šta ona očekuje od muškog tj tog koji ju je zva na kavu da se nađu i upoznaju jer možda postoji mogućnost veze jer ta zna instiktivno da će svaki muški uteč ako mu tako šta počmeš govorit.

Mislim to samo teškim i umišljenim gluapačama tako šta uopće iti može past na pamet da idu govoriti muškome koji ih zove na kavu i pokazuje neki interes.

To nekoj bistroj pametnoj ženskoj sigurno neće izletit na kavi. Pa nije glupa pa da joj tako šta uopće i izleti. Otjerat će odma tog potencijalnog kandidata.

RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 6 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 22:28

S glupom i umišljenom i kompliciranom osobom je teško ostvariti vezu.

To su ti te emanicipacije di ih nešto uče kao žena ovo žena ono.

Žena mora bit pet puta pametnija od tog muškoga jer oni su i onako glupi pa ako nije najmanje dva puta pametnija od njega od sve u tri pm.

Mora bit pametnija od njega a ne gluplja.

Mora bit pametnija od njega bar duplo jer se neće taj nikad upecat nego će uteč ća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 6 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by Serbinho-3 10/8/2023, 23:04

RayMabus wrote:Treba mi neka bistra ženska i koja ne komplicira ništa nego je čista jednostavnost.

Toj bistroj ne bi palo na pamet da muškome jer ju zove na kavu i pokazuje interes dođe s pričom šta ona očekuje od muškog tj tog koji ju je zva na kavu da se nađu i upoznaju jer možda postoji mogućnost veze jer ta zna instiktivno da će svaki muški uteč ako mu tako šta počmeš govorit.

Mislim to samo teškim i umišljenim gluapačama tako šta uopće iti može past na pamet da idu govoriti muškome koji ih zove na kavu i pokazuje neki interes.

To nekoj bistroj pametnoj ženskoj sigurno neće izletit na kavi. Pa nije glupa pa da joj tako šta uopće i izleti. Otjerat će odma tog potencijalnog kandidata.

Zensko kada pozoves na kafu, prvo sto uradi, jeste da se pohvali svima, izdigne svoj ego, kako je ona eto vredna riba. Zato se po pravilu zenske u firmi gde radis, ne muvaju. Iskoriste te ko budalu i otkace. Iako ona nije ucinila nista, iskoristice u svoju korist i uglavnom otkace. Zato mnogi glume da nisu zainteresovani, mind games sa zenama. One isto na nepoznatom terenu se vise otvore i nadju vezu. Tamo gde je nepoznaju. Nece da se kompromituju po manjim sredinama sa nekime.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27505
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 6 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by Serbinho-3 10/8/2023, 23:11

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27505
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 6 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by Serbinho-3 10/8/2023, 23:26

Nase su komplikovane, generalno vecina. Nemaju inicijativu, nemaju spiku, ne znaju sta da pricaju, iako je spika to brake ice sasvim banalna. Uplase se, pogube, Panic Attack. Sta da ocekujes. Uglavnom, Amerikanke otprilike su broj 1 sa Engleskinjama, zatim Nemice, koje nisu kao ove ispred. Kod mene na pumpi me startuju same. Pitaju najbanalnije odmah da ih izvedem. Dobra riba, ali setao ovaj od Mike prijatelj i moj, ima dete sa njim, sada ja da je peglam, trulo malo. Ali, tamo te pitaju da ih izvedes po Cikagu. Engleska, tamo mogu pitati i da ih jebes kao i po USA, razlike postoje, USA zna biti luda, tamo ti naleti i moze pasti seks odmah, sto u Evropi ni u najludjim snovima. Engleska grizu, same dodju, iako kazu da su konzervativne i to ne rade, misle da po Spaniji prilaze. Yates lanac pubova, tamo ti idu da skidaju muskarce. Rekao jednoj Engleskinji, vise nista nije rekla, kada je ukapirala da znam pricu po Engleskoj. Uglavnom snimam sve, pogled ptice, koliko je znatizeljna, sve zivo. Kada skapiras pricu, lakse funkcionise. Irska, tamo je drugacije nego svuda drugde. Snimao sam ih i tamo, iako niko ne bi to ni pomislio. Zenske, muskarci, frajeri prave grupe prijatelja i hodaju Dablinom u grupama od po 10-15 njih. Onda se nalaze po pubovima, gde zenske i ne vidis. Zenske im realno ne trebaju u toj prici. Onda vidis njih same, jedan pogled i raste ko kvasac. To samo tamo ima. Balkan, zatamnjeni Audi, BMW, seljacka posla, mases novcem, vrtis ture pica, Turcizam, Baja sam. Negde ti zenske i njihova psihologija i mentalitet nece odgovarati, cak i da znas kako sa ih skines. Treba upoznati ljude, kako misle, onda vidis jel to to ili nije. Neke, sa kojima sam bio a skinuo u prolazu na ulici, danas ipak mislim da ne bih vise, iako ti se neka tako dopadne na prvi pogled a onda zgadi. Sve je to iskustvo, Skola, Nauka.

 
 Madjarica ima isto finih a i gledaju, pitaju se zasto ih ne startujes. One su daleko od first move, iako su etiketirane kao lake.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27505
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 6 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 11/8/2023, 12:25

Serbinho-3 wrote:

Zensko kada pozoves na kafu, prvo sto uradi, jeste da se pohvali svima, izdigne svoj ego, kako je ona eto vredna riba. Zato se po pravilu zenske u firmi gde radis, ne muvaju. Iskoriste te ko budalu i otkace. Iako ona nije ucinila nista, iskoristice u svoju korist i uglavnom otkace. Zato mnogi glume da nisu zainteresovani, mind games sa zenama. One isto na nepoznatom terenu se vise otvore i nadju vezu. Tamo gde je nepoznaju. Nece da se kompromituju po manjim sredinama sa nekime.

Zato ih više ni ne zovem na kavu nit išta. Pojavi se ego a kad imaš ego onda imaš i te igrice i to je za mene završena priča i gledaj kako da se izvućeš iz te septičke i odeš doma dobro se istuširaš, sve spereš sa sebe i dobro odspavaš i odmoriš mozak od tih njihovih igri ega koje one proizvode.

To je za mene jednostavno dno dna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 6 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 11/8/2023, 12:46

Gadljivo šta jest jest.

Zato san se i maka jer su meni te igre ega čim je ego priustan dno dna i ne odgovara mi ni na koji način mojoj duhovnoj razini koja je izrazito visoka.

Zato san se sad fino diga maloprije, pijuckan kaficu i mozak na pašu.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Bodisatva

Bodisatva (sanskrt: बोधिसत्त्व, bodhisattva) ili bodhisata (pali: बोधिसत्त, bodhisatta) znači "probuđeno" (bodhi) "biće" (sattva); pojam u raznim školama budizma ima različita značenja. U mahajana budizmu označava probuđenog pojedinca koji se svjesno uzdržava od ulaska u nirvanu kako bi spasio druge.
Također se koristi i za osobu koja stremi bodhiju ("probuđenju"), odnosno za budućeg Budu. Njime se često opisuje Siddhartha Gautama prije no što je postao Buda, počevši od njegovih prvih težnji bodhiju. pa sve do potpunog probuđenja. Budisti jugoistočne Azije su također imali običaj da smatraju svoje kraljeve bodisatvama (npr. tibetski Dalaj Lama).
U teravada budizmu, prema Pali kanonu, bodisatva je, prije nego što se rodio na zemlji u svom posljednjem postojanju kao Buda, obitavao u području blaženstva, raju Tusita, gdje je živio čak šest milijuna godina. Smatra se da je njegovo postojanje kao bodisatva započelo kada je službeno donio odluku da postane Buda, za dobrobit svih bića.

 BUDDHA (Galactic Logos)
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 6 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 11/8/2023, 13:20

Igre ega ne igraš s nekim moje duhovne razine a ona je izrazito visoka zato šta će ti napraviti takvi šou program da ti to više nikad neće past u životu da takvo šta izvodiš.

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 6 800px-Jiuhuashan_bodhisattva_image
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 6 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 11/8/2023, 13:35

Ovo ti se desi kad se nađu dvoje debila pa odluče osnovat bračnu zajednicu:

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/muskarac-iz-gradacca-ubio-suprugu-sve-prenosio-uzivo-na-instagramu/230811056

Zato toga kod mene nema jer ja pijuckan kaficu i puca mi kurc i mozak na pašu i sam svoj gazda a njih nema a niti će ih biit.

Tako pa igrajte vi te igre ega i dalje. To je baš ta razina da vas ovakvi jedan kasnije mlati i na kraju i ubije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 6 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 11/8/2023, 13:52

Šta se uopće može i rodit u vezi između dvoje debila ?

Samo novi debili.

Zato je dobro šta je taj natalitet cici krep jer će biti manje debila na površini ove planete.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 6 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 11/8/2023, 14:00

Znaš šta bi meni rekla ženska osoba koja ima moje znanje tj ona je isto šta i ja samo ženskom tijelu ?

Rekla bi mi da prestanem zajebavat majmune na površini ove planete i prestanem ih jebavat u zdrav mozak.

Zato šta zna koja je moja razina znanja i da ih ja mogu okrečat oko malog prsta i raditi im totalne nerede.

Da popustim. Da vidiš da su plitiki i da ih ne jeben toliko u zdrav mozak.

Prevedeno: Da ih ostavim na miru i ne iživljavam se toliko nad njima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 6 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 11/8/2023, 14:12

Eto riješili smo se jednog kretena. Jedan idiot manje na površini ove planete.

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/nermin-sulejmanovic-koji-je-ubio-tri-osobe-u-gradaccu-izvrsio-samoubistvo/230811075

Sere mi se od vas sviju. 

Galaktičkoj federaciji ova planeta ne triba samo je neće dati negativnim vanzemaljcima. Tu i tamo kad se neki od nas iz GF ovdje inkarnira da izvidi situaciju pa vidi šta je ovo ovdje bljuje mi se od sviju vas ( uz neke iznimke ipak koji pokazuju malo veći domet svijesti i znanja i duhovne razine ) kad vidin di san uopće doša. Doslovno.

Teška septička jama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 6 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 11/8/2023, 14:54

Sad ćemo uništit emanicipaciju na površini ove planete.

To će se desiti jednostavno iz razloga šta ja kao galaktički general ne mogu pobijediti negativne vanzemaljce dok mi one sa svojim umom seru kvake i pametuju pa ih se trebam riješiti tj vratiti opet na razinu di neće imat nikakva prava glasa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 6 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 11/8/2023, 15:04

Negativne vanzemaljce za potrebe ove priče tj objašnjenja ove vojne operacije od strane GF možemo nazvati jednostavno Invazori.

Šta je žena ?

Ona će pustit osvajače na svoj teritorij jer je naivna i jer misli na djecu pa će žrtovat sve samo da ista prežive tj neće pružiti otpor napadaču.

Sad će fino sva stoka navaliti na zapadnu Europu i to je mali rat s ciljem da se digne pokret otpora tj krajnja desnica i makne vladavina žena i ljevičara i na taj način GF uvodi sistem koji neće pustiti nikakve Invazore na svoj teritorij nego će ga braniti.

Vi ćete tu gledati horde iz Azije i Afrike no to je imitacija vanzemaljskog napada s ciljem izazivanja reakcije kod ovih koje ovi osvajaju kako bi se makla vlast žena i ljevičara a uspostavi pokret otpora koji će štiti svoj teritorij tj površinu ove planete od Invazora.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 6 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 11/8/2023, 15:11

Imajte u vidu neke stvari a vezano uz GF:

1. TO SU DUHOVNE RASE I ONI NEMAJU NIKAKVU POTREBU DA NEKOGA NAPDAJU I OSVAJAJU. AKO SE ŽELE NEGDJE INKARNIRATI TJ ŽIVJETI NA NEKOJ PLANETI SAMO SE INKARNIRAJU TAMO. DAKLE NJIMA JE OSVAJANJE DRUGIH POTPUNO DEBILNA STVAR.

2. ONI NE TREBAJU VAŠU PLANETU AL JE ISTO TAKO NEĆE NI DATI NEGATIVNIM VANZEMALJCIMA DA JE OSVOJE. ZATO ĆETE VI SAD DOBITI JEDNOG HITLERA U ZAPADNOJ EUROPI KOJI ĆE POTAMANIT SVE TE LJEVIČARE A ŽENE STAVIT DI IM JE MISTO I TAJ ĆE ŠTITIT TERITORIJ OD OSVAJAČA I TO JE GF SASVIM DOVOLJNO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 6 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 11/8/2023, 15:47

Možete se žalit upravi vodovoda ako vam se ovakav tijek događaja ne sviđa a znam da vam se ne sviđa jer će vaše dupe biti ugroženo u ovom sranju koje počima.

Uprava vodovoda iz gornje rečenice vam je Bog pa slobodno uložite žalbu.

Taj će vam se samo nasmijat kad vidi da je onaj koga je on postavio za autoritet na fizičkoj ravni odlučio razjebat sve.

Tu se misli na ovoga koji vam upravo tipka tj anđela Prijestolnika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 6 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 11/8/2023, 15:51

Dakle šta vas sad čeka ?

Slom nataliteta pa nema radne snage pa trpačina a svi oni idu tamo di treba radne snage, znaju jezik, veće su plaće itd dakle ukratko di je trava zelenija pa će svi završiti samo u jednom dijelu Europe a ne u svoj ravnomjerno raspoređeni.

To će iznjedriti Hitlera.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 6 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 11/8/2023, 16:48

Najija se, iseknja i sad opet kafica.

Neću ništa radit u ovoj inarnaciji osim spavat i odmarat.

Ja zbog te emanicipacije jednostavno ne mogu napraviti ono zbog čega san se inkarnira ovamo tj doša.

Sjebala mi planove ta emanicipacija.

Sad je moram uništiti kako bi mogli počet tamo di smo tribali počet prije sto godina tj sada u ovo vrijeme.

Sad ćete bit u krucu cilo stolječe dok van glavu tu usranu ne stučen.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 6 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 11/8/2023, 17:06

Evo i njih. One će solit pamet reaktivnom umu kad mu se zamrači i krene u pohod. Jašta ćeš. Kako da nećeš.

https://avaz.ba/vijesti/bih/849197/aktivistice-u-mostaru-i-sarajevu-izasli-na-ulice-u-znak-otpora-femicidu


Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 6 Image?url=https%3A%2F%2Fcdn.avaz.ba%2F4721d17e-23e5-41f1-9f7c-ab533dcc10ad
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 6 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 11/8/2023, 17:16

Sad ćemo natrpat te kozojebe primitivne u tu Švabiju i to tamo.

Kad mu ona emanicipirana Švabica nešto obrusi on je samo čekičen u glavu, odvuće u grm i siluje i tamo zadavi i ostavi je ko vriću za smeće u tom žbunju.

Sad ćemo se igrat mi te vaše emanicipacije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 6 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 11/8/2023, 21:41

Baš fini masakr

https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-bih-ubio-bivsu-zenu-i-dva-muskarca-objavljen-tijek-uzasa-zena-ga-prijavljivala/2486699.aspx

Treba ovako češće pa da stavimo točku na i toj emanicipaciji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 6 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum