ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zločin u Gradačcu

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Zločin u Gradačcu Empty Zločin u Gradačcu

Post by Ringo10 12/8/2023, 16:55

E nisam vjerovao da ću i onako nešto vidjeti u životu. Žena sjedi na klupi kao na nekoj terasi ... naslonila se na drveni stup... ona je toliko isprebijana da je sva izobličena. On je naziva kurvom i pita što ga je prijavila policiji. Ona jedva izgovori - bojala sam se za sebe i za dijete 
To su joj posljednje riječi. On kaže - e sad ćete vidjeti ubistvo u živo. 
Prilazi i vidiš pištolj kako joj prislanja na čelo ... on puca njoj u čelo ... užasnuti pogled i otvorena usta... glava pada u nazad beživotno.
JA ne mogu spavat... ono je košmar... frajer je psihopata ludjak manijak. 
Prikazuje bebu kako leži na betonu iza njega ... beba cijelo vrijeme plače histerično. 
Bože dragi ono je strašno
Ringo10
Ringo10

Posts : 21653
2015-09-24


Back to top Go down

Zločin u Gradačcu Empty Re: Zločin u Gradačcu

Post by immortal 12/8/2023, 17:04

gdje ti je link

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23270
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zločin u Gradačcu Empty Re: Zločin u Gradačcu

Post by immortal 12/8/2023, 17:04

sad da se opet netko buni protiv emancipacije

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23270
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zločin u Gradačcu Empty Re: Zločin u Gradačcu

Post by Ringo10 12/8/2023, 17:14

immortal wrote:gdje ti je link
Slučajno našao na Internetu. Ukucao u google Nermin Sulejmanovic i dobilo gomilu nekih naslova i u jednom sam našao snimak
Ringo10
Ringo10

Posts : 21653
2015-09-24


immortal likes this post

Back to top Go down

Zločin u Gradačcu Empty Re: Zločin u Gradačcu

Post by immortal 12/8/2023, 17:33

znači ubio potpuno mladu ženu i majku
vlastitom djetetu zapečatio sudbinu sirotog djeteta
bitno da je napuhivao mišiće umjesto da je mozak stavio malo u pogon
nakon ovog nisu više toliko sulude pojave kada žene idu u institute da zatrudne bez muškarca
ne znaš šta je luđe

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23270
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zločin u Gradačcu Empty Re: Zločin u Gradačcu

Post by Ringo10 12/8/2023, 17:36

immortal wrote:znači ubio potpuno mladu ženu i majku
vlastitom djetetu zapečatio sudbinu sirotog djeteta
bitno da je napuhivao mišiće umjesto da je mozak stavio malo u pogon
nakon ovog nisu više toliko sulude pojave kada žene idu u institute da zatrudne bez muškarca
ne znaš šta je luđe
Žene moraju biti zaštićene od nasilja
U Australiji ako te žena prijavi za nasilje odmah stiže policija i vrši uviđaj  i on ima vremena da napuni kofer i noga iz kuće
Dobija da ne smije prići ženi na manje od 400 metara  a ako prekrši hapšenje i zatvor
Kasnije sud vodi raspravu hoće li se pomiriti ili rastaviti i sud razdjeljuje imovinu i to je to
Ženu sam tri puta udario, dva puta sam bio pijan i danas se kajem radi toga. 
Jednom je stvarno zaslužila toliko me iziritirala da sam poludio i izgubio samokontrolu a i zato se kajem


Last edited by Ringo10 on 12/8/2023, 17:38; edited 2 times in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21653
2015-09-24


immortal likes this post

Back to top Go down

Zločin u Gradačcu Empty Re: Zločin u Gradačcu

Post by omni 12/8/2023, 17:36

Ringo10 wrote:E nisam vjerovao da ću i onako nešto vidjeti u životu. Žena sjedi na klupi kao na nekoj terasi ... naslonila se na drveni stup... ona je toliko isprebijana da je sva izobličena. On je naziva kurvom i pita što ga je prijavila policiji. Ona jedva izgovori - bojala sam se za sebe i za dijete 
To su joj posljednje riječi. On kaže - e sad ćete vidjeti ubistvo u živo. 
Prilazi i vidiš pištolj kako joj prislanja na čelo ... on puca njoj u čelo ... užasnuti pogled i otvorena usta... glava pada u nazad beživotno.
JA ne mogu spavat... ono je košmar... frajer je psihopata ludjak manijak. 
Prikazuje bebu kako leži na betonu iza njega ... beba cijelo vrijeme plače histerično. 
Bože dragi ono je strašno
Zasto gledas to??? Jbt kretencina je ubila obitelj i tu nema nazad, nadam se da ce snimke svuda izbrisati i pokvarenog idiota sahraniti bar medijski.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

michaellcmacha and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Zločin u Gradačcu Empty Re: Zločin u Gradačcu

Post by Ringo10 12/8/2023, 17:39

omni wrote:
Ringo10 wrote:E nisam vjerovao da ću i onako nešto vidjeti u životu. Žena sjedi na klupi kao na nekoj terasi ... naslonila se na drveni stup... ona je toliko isprebijana da je sva izobličena. On je naziva kurvom i pita što ga je prijavila policiji. Ona jedva izgovori - bojala sam se za sebe i za dijete 
To su joj posljednje riječi. On kaže - e sad ćete vidjeti ubistvo u živo. 
Prilazi i vidiš pištolj kako joj prislanja na čelo ... on puca njoj u čelo ... užasnuti pogled i otvorena usta... glava pada u nazad beživotno.
JA ne mogu spavat... ono je košmar... frajer je psihopata ludjak manijak. 
Prikazuje bebu kako leži na betonu iza njega ... beba cijelo vrijeme plače histerično. 
Bože dragi ono je strašno
Zasto gledas to??? Jbt kretencina je ubila obitelj i tu nema nazad, nadam se da ce snimke svuda izbrisati i pokvarenog idiota sahraniti bar medijski.
Mislim da su izbrisane snimke a on se ionako samoubio kad ga je policija opkolila
Ringo10
Ringo10

Posts : 21653
2015-09-24


Back to top Go down

Zločin u Gradačcu Empty Re: Zločin u Gradačcu

Post by omni 12/8/2023, 17:46

Stoji da je tele imalo debeli policijski dosije, zenama mora biti jasno da se za kriminalca ne udaje i ne veze niti komunicira u protivnom dobiju nagradu od takvoga beskorisnoga primata. Inace za ljude s debljim krimi dosijeom je prinudni rad u rudniku nekih 40 godina dok ga ne ugusi metan jedini dobar i koristan lijek. Drzava nikad doci pameti...


Last edited by omni on 12/8/2023, 17:46; edited 1 time in total
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Zločin u Gradačcu Empty Re: Zločin u Gradačcu

Post by RayMabus 12/8/2023, 17:46

omni wrote:

 Jbt kretencina je ubila obitelj i tu nema nazad, nadam se da ce snimke svuda izbrisati i pokvarenog idiota sahraniti bar medijski.
Dvoje kretena manje. Tj četvero jer je još neku dvojicu s kojima je ima razmirice smaka nakon toga prije nego šta je sebi presudio.

Planeta je u plusu: četvero kretena manje na površini ove planete. Idemo dalje.

Svijet je sad pametnije mjesto. Manje kretena = pametnije društvo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181783
2014-04-11


Back to top Go down

Zločin u Gradačcu Empty Re: Zločin u Gradačcu

Post by RayMabus 12/8/2023, 18:13

Ringo10 wrote:
immortal wrote:znači ubio potpuno mladu ženu i majku
vlastitom djetetu zapečatio sudbinu sirotog djeteta
bitno da je napuhivao mišiće umjesto da je mozak stavio malo u pogon
nakon ovog nisu više toliko sulude pojave kada žene idu u institute da zatrudne bez muškarca
ne znaš šta je luđe
Žene moraju biti zaštićene od nasilja
U Australiji ako te žena prijavi za nasilje odmah stiže policija i vrši uviđaj  i on ima vremena da napuni kofer i noga iz kuće
Dobija da ne smije prići ženi na manje od 400 metara  a ako prekrši hapšenje i zatvor
Kasnije sud vodi raspravu hoće li se pomiriti ili rastaviti i sud razdjeljuje imovinu i to je to
Tako je. To triba i u Bosni uvest. I kod nas u Hrvatskoj isto ako već do sad nije uvedeno. Jedan kilometar najmanje.

Tako da kad se kenji digne kurac i krivo je pogledaš ona ti samo nazove policiju i onda te oni izbace iz te nekretnine u kojoj ste i ona uđe u posjed itd a ti na ulicu i ne smiješ se više ni približit ni njoj ni djetetu ili djeci ako je više al moraš po nalogu suda plačat alimentaciju.

To tako i ovdje triba uvest obavezno. Al bar jedan kilometar da bude jer je domet snajpera najmanje dva kilometra pa da ne bi iz daljine slučajno opalija put nje.

Ja san za to da se to uvede svugdje: dva kilometra odma zabrana približavanja na fizičkom planu k istoj ako se kenji kurac digne i nije po njenome pa ti zove policiju i prijavi te za nasilje itd.

Brže će propast taj natalitet ako ništa drugo jer nakon toga nitko normalan s njima neće tit imat ništa dakle ni vezu ni djecu.

Neće ih više ni na kave zvat kad to skuže. Bižat će od njih ko vrag od tamjana kad shvate šta se tu sve može odigravat ako se ona digne na livu nogu i nije joj nešto po volji jer taj dan ima menzis il tako nešto pa je peru neke njene frustracije i mušice.

Ili ti je jednostavno odlučila dat nogu pa je smislia plan kako ćete iritrat dok ne poludiš i ne digneš ruku il nogu na nju il tako šta da ima povod zvat policiju i tako te se riješi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181783
2014-04-11


Back to top Go down

Zločin u Gradačcu Empty Re: Zločin u Gradačcu

Post by RayMabus 12/8/2023, 18:23

Nisu vam to žene ko od prije sto godina nego vam je to emanicipirano i nešto joj krivo reci il je krivo pogledaj i da nije po njemome ona će ti odma zvat policiju.

I onda je tako naletila na ovoga pa mu je pozvala policiju pa ju je pajdo izdeveta i onda prosvira mozak metkom u čelo i idemo dalje.

Treba tako još da bude. Šta češće to bolje. Da svaki dan tako neki nekoj mozak prosvira. Tako da stavimo konačno točku na i toj emanicipaciji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181783
2014-04-11


Back to top Go down

Zločin u Gradačcu Empty Re: Zločin u Gradačcu

Post by Guest 12/8/2023, 18:33

Gle čuda.

Opet društvene mreže umješane u zločin. Ma tko bi to mogao i zamisliti.

Bit će toga još.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zločin u Gradačcu Empty Re: Zločin u Gradačcu

Post by RayMabus 12/8/2023, 18:37

Da vas ja nešto pitam: dvoje se posvade i onda netko od njih zove policiju.

Jese vama čini da ta osoba koja je zvala policiju da napravi zapisnik i ovoj drugoj strani napiše nekakvu prijavu šta će joj posli bit problem pri zapošljavanju i drugo želi riješiti taj problem ili samo želi da policija ovoga stavi pod kontrolu kako bi ona pobijedila u tom sukobu i nametnila svoje dakle il da on bude miran ko bubica od straha od policije i sluša ili da se makne kako joj ne bi smeta ?

Šta je njena stvarna namjera kad je ona zvala policiju ?

Da riješi problem tj sve bude ok ?

Ne ne. Jo jo. Nešto drugo je njoj namjera.

KONTROLA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181783
2014-04-11


Back to top Go down

Zločin u Gradačcu Empty Re: Zločin u Gradačcu

Post by RayMabus 12/8/2023, 18:44

Kad želiš riješiti problem u vezi a svi parovi prije ili poslije imaju nekakve probleme onda ne zoveš policiju nego bračnog savjetnika.

Dakle osobu kojoj je to struka, time se bavi i poslušat će vas i vidit šta bi tu bilo najpametnije itd.

Ako zoveš policiju onda znači da ti želiš da ta policija kontrolira tog i tog a ne da riješiš problem.

Želiš da bude po tvome jer ako nije evo ja policiju pa ti sad vidi jer nije po mome.

Izbubeta ju je i prosvira joj je čelenku ?

Ima i pravo. Nego šta. Eto ti sad policija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181783
2014-04-11


Back to top Go down

Zločin u Gradačcu Empty Re: Zločin u Gradačcu

Post by RayMabus 12/8/2023, 18:55

Muž viče na mene.

Zovem ti policiju.

I onda oni naprave zapisnik i ti nećeš vikat na nju jer će ti opet zvat policiju jer ona je gazda jer ona ima policiju iza sebe i šta ti njoj možeš.

Bit će kako ona kaže jer inače ideš u zatvor.

Vladavina žena.

E pa neka ju je izbubeta krvnički i prosvira joj čelenku. Još najbolje da nije. To triba svaku tako pa da stavimo točku na i toj emanicipaciji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181783
2014-04-11


Back to top Go down

Zločin u Gradačcu Empty Re: Zločin u Gradačcu

Post by RayMabus 12/8/2023, 19:00

Ja bi je odvuka na neki neboder s najmanje sedam katova visine pa ju bacija dole.

Pa eto ako preživiš to te je Bog spasija i tija da preživiš to.

A ako ne jebi ga.

Može i s petog.

Nije mi je toliki cilj ubit nego nešto drugo.

Ne bi više zvala nikome policiju nakon toga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181783
2014-04-11


Back to top Go down

Zločin u Gradačcu Empty Re: Zločin u Gradačcu

Post by RayMabus 12/8/2023, 19:15

Goni ih u pm.

Ova je samo naletila na kretena koji je usput ima i pištolj pa mu je puka film al inače kakve su i kakvo im je ponašanje ovoga bi trebalo biti svaki dan najmanje jedna.

Mora bit po njenome kako je ona zamislila pa ako nije onda psihičko maltretiranje dok ne pukneš s njom ko cvrčak pa onda ti dođe s e sad ću ti zvat policiju jer vičeš na mene i ovo ono itd i nije po mome al će bit kako ja oću il nikako.

To ti je ta ženska iz ove teme i toga ima more. Nakotilo se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181783
2014-04-11


Back to top Go down

Zločin u Gradačcu Empty Re: Zločin u Gradačcu

Post by RayMabus 12/8/2023, 19:26

Čitam tu neke vijesti jučer i danas oko toga pa razno razne udruge pa kako ju država dakle nju nije zaštitila kako treba veće kazne itd.

Nitko da spomene bračnog savjetnika nego samo još više policije za takve.

To je njima cilj: vladat.

Nametat svoja pravila pa oće još strožije kazne i još policije.

Bračno savjetnika to ništa. Ne triba to. Mora odma odred policije doć kad kenja nazove.

To ti je ta priča: emanicipacija VLADAVINA ŽENA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181783
2014-04-11


Back to top Go down

Zločin u Gradačcu Empty Re: Zločin u Gradačcu

Post by RayMabus 12/8/2023, 19:29

Kako bi meni odma letila s nekog krova odma da mi zove policiju.

Nosila bi gips iduće tri godine.

Zvala je meni jedna tako policiju pa je najebala ko žuti nakon toga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181783
2014-04-11


Back to top Go down

Zločin u Gradačcu Empty Re: Zločin u Gradačcu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum