ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 32 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AlfaOmega 8/7/2023, 14:27



Ukrajinska ofenziva u Zaporožju čini se jenjava. Jučer i danas su tu i tam zabilježeni neki pomaci, ali sve je to jalovo ak se uzmi u obzir gdi je cilj. 
To pak samo po sebi implicira da sve ovo dosad što im je zapad isporučio ni dovoljno (Leopardi su prilično zakazali). Ili su možda pak dobili naredbu da sačuvaju resurse da neki drugi put (plan B je idalje pričat kak prava ofenziva zapravo još ni ni počela). Možda plan B i nije loš. Sačekati Abramse i F-16 zrakoplove, pa prije rasputitse (period u listopadu kad teren zbog jesenjih kiša postaje neprohodan) krenuti nanovo. 
Ipak, sve su prilike da će na obuci za F-16 zrakoplove trebati više vremena, što bi značilo da je za Ukre možda bolje čekati - ili siječanj (kad se teren stvrdne usljed leda) ili pak naredni svibanj (kad prestanu proljetne kiše). Kak god, vrijeme je na strani Rusa. Njima se nigdi ne žuri.

AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 32 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 8/7/2023, 14:30

RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 32 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 8/7/2023, 14:33

Opći izbori trebali bi se održati u Nizozemskoj u jesen 2023. na kojima će se birati članovi Zastupničkog doma. Očekivalo se da će se izbori održati 2025., ali su prijevremeni izbori raspisani nakon što je vlada pala zbog spora oko useljeničke politike 7. srpnja 2023.

https://en.wikipedia.org/wiki/2023_Dutch_general_election

Enlarge this imageClick to see fullsize
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 32 800px-Opinion_polls_NL_2021-2025.svg

https://en.wikipedia.org/wiki/Opinion_polling_for_the_next_Dutch_general_election

https://www.ex-iskon-pleme.com/t55454-pala-je-nizozemska-vlada
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 32 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 8/7/2023, 14:54

Ovaj post šta ću sad napisat će Yoda izbrisati jer ne pripada temi al shvatit ćete neke principe mog rada.

Niste pratili kad sam se Prckovom prepucavao oko toga jer je on podržavao ove seljake u Nizozemskoj a ja sam govorio da ih triba zgaziti i ne dati im disat.

Sad vidite koliko su se digli u anketama i najača su stranka u Nizozemskoj i sad im je pala vlada.

Namjerno san forsira njihovo gaženje tako da dobijem tu reakciju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 32 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 8/7/2023, 15:53

ekipa iz azova dolazi doma

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21821
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 32 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 8/7/2023, 19:36

RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 32 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 8/7/2023, 21:25

ima dosta videa gubitaka na obje strane. ali ovaj put kao i zadnjih mjesec dana kao što i ona jedna analiza gubitaka pokazuje, gubici su li-la

evo primjer propalog UKR napada.. 

ima i gadnih gubitaka i sa druge strane i s UKR strane. 

primjer ovdje 2 tenka i par vojnih džipova ukrajinaca upali u minsko polje.. tenkovi onespossobljeni kao i đipovi. iz njih izalzi ošamućena posada. sreća njihova barem nema videa gdje ih rusi poklapaju artiljeriom a možda je toga i bilo kasnije ali ovdje se ne vidi ali izgubljena je tehnika sigurno a možda i koji ljudski život


ekipa koja je analizirala Oryx gubitke, je gore nam ostavila excel tablicu za gubitke jedne i druge strane u zaporožje frontu od kada je počela kontra prije mjesec dana. 
zaključak - vizualno potvrđeni gubici su li-la. imate gore tablicu. ukrajinci su izgubili više ovih vojnih džipova i inžinjerskih vozila, rusi više artiljerije i kamiona. gubici u tenkovima i oklopu su tu negdje. 
sve skupa li-la. 

zaključak , oslobođeno par sela uz velike poprilično izjednačene obostrane gubitke. da li to igra ukrajincima? ne baš. 

sjećam se Harkivske kontra ofanzive, teritorij veličine SRAO Krajine je skršen, zarobljeno je 500-600 komada tehnike - što oštećene što nove. sjećam se kada sam sam zbraja zarobljeno oružje tada bilo je za dvije mehanizirane-oklopne brigade. čak je isto i izjavio neki ukrajinski čelnik. toliko su tada zarobili oružja da je UKR vlada morala skrivati tehniku da ovi sa zapada ne bi prestali slati oružje. ukrajinski gubici su bili minimalni, ruski ljudski su bili dosta veći, iako je većina rusa utekla i ostavila tehniku i streljivo iza sebe.

međutim ovdje ide drugačije. ništa od krima ovo ljeto, to je i bilo jasno i meni i dijagramu naprimjer, jer sam analizirajući stanje na fronti, još krajem zime prije 3-4mjeseca vidio da bi za brzi prodor trebalo puno sreće i da su rusi totalno neposobni, a tada su bile naznake da rusi nisu toliko nesposobni da su neke stvari naučili. 

naravno , i rusi imaju jednake otprilike gubitke, oni nisu gubili vojne đipove ali zato imaju veće gubitke u artiljeriji i PZO sustavima i logistici jer su im to ukrajinci kršili himarsima. i danas su im krepala dva -tri Uragana

(ruska verzija HIMARsa, malo primitivnija i ispaljuju uglavnom nenavođeno streljivo jer ono navođeno gps ne proizvode toliko)


naravno i rusi i dalje kada skuže da negdje imaju malo viška ljudi i oklopa, pošalju u napad tako da puše to.. tako da je strelkov bjesan na telegramu tvrdi da ruski generali se trude uništiti rusku vojsku tako da što prije završi se rat.



međutim , tko vam god kaže "Rusi ginu/Ukrajinci ginu 8-10x više od protivnika "   "eno ovo sam vam službene brojke koje je objavilo Rusko ministarstvo/Ukrajinsko ministarstvo obrane" taj vam priča pizdarije i nema veze o ratu. Kao jedan "ludi bivši pukovnik HVa Domagoj Franić".  pa su mu jebavali sve po spisku po fejsu, "kako to da ukrajinci ne napreduju do krima, pa rekao si da su rusi bez tenkova, da umiru od gladi, da nemaju granata, a da su američki bradleiji i njemački leopard tenkovi neuništivi".. jebiga, lik stavlja i Ukrajinske gubitke kao Ruske, priča pizdarije, ja mu napišen da  Ruska granata Krasnopol nije ništa lošija od Američkog excalibura, i odmah salva uvreda od njega.. pa eto.. 


trenutno su obje strane priprilično izjednačene. koliko su Ukrajinci dobili hrpu zapadnog oružja(a konačno stiže sve, i kazetno i avijacija, dakle konačno dobijaju sve , još balističke rakete i imaju sve), i dobili dio obuke (iako čitam po komentarima da ukrajinski vojnici koji su prošli iskustvo rata sa rusima pun kurac više vrijede nego ovi sa NATO obuke, jer NATO obuka vrijedi više kada se ratuješ sa nekim talibanima ne Rusijom) , nije dovoljno.

Rusi ukratko na fronti, iako se sprdamo i često vidimo T-55 tenkove i mossant-nagant puške iz WW2, i topove iz 50tih godina, u isto vrijeme imaju i gomilu sustava sa termalnim kamerama i noćnom optikom, oružje precizno kao i zapadno, helikoptere koji nisu ništa lošiji od zapadnih, i avione koji bacaju bombe velike razorne moći sa 40-50km udaljenost veoma precizno".. imaju i gomilu sirotinje što se preda i gine kao muve bez glave, a imaju i hrpu vrhunski obučenih i naoružanih jedincia koje naprave dar mar .. eto

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21821
2018-06-14


Piglet likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 32 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 8/7/2023, 22:45

  • Oružane snage Ukrajine neće koristiti kasetnu municiju u gradovima kako bi se izbjegli rizici po civilno stanovništvo. Kasetna municija će se koristiti samo na poljima gdje je koncentracija ruske vojske velika. Oni će se koristiti za probijanje neprijateljskih linija uz minimalan rizik po živote vojnika Ukrajine

  • Ukrajinci naveli pet principa kojih će se pridržavati prilikom upotrebe kasetne municije

RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 32 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 8/7/2023, 23:59

Kazetne bombe se rasprskavaju u zraku, oslobađajući na stotine i tisuće zvončića, malih eksplozivnih naprava, raspršenih na velikom području radi uništavanja više ciljeva odjednom.


 U zajedničkom priopćenju republikanski čelnici u odborima za vanjske poslove Predstavničkog doma i Senata poručili su da će Bidenov potez omogućiti ukrajinskim snagama da učinkovitije ciljaju i eliminiraju ruske snage.


Bidenov savjetnik Sullivan rekao je da američke kazetne bombe imaju stopu neispravnosti manju od 2,5 posto, a ruske između 30 i 40 posto. To znači da će odluka predsjednika Bidena o slanju kazetnih bombi Ukrajini zaobići američki zakon koji zabranjuje proizvodnju, korištenje ili predaju kazetnog streljiva s više od 1 posto neispravnosti.


Pola svijeta se zgražava, ali konačna odluka je donesena: Rusi su sada u problemima!


Lijepo. Skoro pa sve eksplodiraju. Bit će to prekrasan masakr ovog ološa tamo. Kažu da im se to ne sviđa. Pa ajte ća ako vam se ne sviđa. Jednostavno je. Pokupite se i nestanite.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 32 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 9/7/2023, 11:06

čitao sam jednu analizu ,...imaju i kazetne bombe svoje minuse. 

jedan od minusa je da nisu toliko savršene za uništavanje rovova.. možda onih otvorenih rovova , bolje nego granate(jer veća je šansa da će bombica pasti unutar rova) ali ako je netko ukopan ispod malo zemlje , ne možeš mu baš ništa.

drugo američke kazetne bombe bi mogle imati "dud rate" oko 3-4% realnije pa čak i malo više. 
dakle u jednoj manji artiljerijskoj pripremi na ruski položaj to će biti deseci ili stotine ne-explodiranih kazetnih bombi. što znači da ukrajinci koji budu nastupali na to područje će biti u jebenoj opasnosti, da će im biti isplativije da ne osvajaju te rovove ... 

eto to su neki minusi.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21821
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 32 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 9/7/2023, 11:34

nastavlja se prženje Ruske PZO


ono je uništen neki RU PZO sustav, BUK ili možda čak S300 po veličini eksplozije.. međutim pogledajte video jedan sustav ne vidim koji je izgleda utekao zadnji tren od HIMARS projektila.. doslovno 10 sekundi zakašnjenja.. 

eh sada neki tvrde da je taj što je "uteka" , sve jedno praćen i eliminiran na drugoj lokaciji


neki tvrde da su ovo dva odvojena napada. 

čekamo geo-lokaciju od oba videa pa ćemo znati.. više

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21821
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 32 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 9/7/2023, 11:39

nažalost ovo ljeto koliko imaju i RU gubitaka toliko imaju i Ukrajinci. tako statistika ide od ekipe koja skuplja ova videa i slike uništene tehnike što jedni i drugi stavljaju na net. 
Ovdje vidimo dva Ukrajinska tenka, jedan je Poljski "Tvrdi" , jedan T72,  te jedan Američki vijetnamski APC 
------
ostaje samo nada da se ljudstvo izvuklo iz njih.. obično tako i bude, malo toga u ovom ratu može tenk uništiti jednim pogotkom.. obično budu oneposobljeni pa onda posada utekne pa dokrajčeni.. 


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21821
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 32 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou 9/7/2023, 12:11

AssadNaPodmornici wrote:čitao sam jednu analizu ,...imaju i kazetne bombe svoje minuse. 

jedan od minusa je da nisu toliko savršene za uništavanje rovova.. možda onih otvorenih rovova , bolje nego granate(jer veća je šansa da će bombica pasti unutar rova) ali ako je netko ukopan ispod malo zemlje , ne možeš mu baš ništa.

drugo američke kazetne bombe bi mogle imati "dud rate" oko 3-4% realnije pa čak i malo više. 
dakle u jednoj manji artiljerijskoj pripremi na ruski položaj to će biti deseci ili stotine ne-explodiranih kazetnih bombi. što znači da ukrajinci koji budu nastupali na to područje će biti u jebenoj opasnosti, da će im biti isplativije da ne osvajaju te rovove ... 

eto to su neki minusi.
Koliko puta smo vidjeli pješaštvo koje ide preko poljana, šumaraka itd, zatim kolonu kamiona.. kad upotrjebiš ovakvu granatu velika je vjerojatnost da ćeš potaracati dobar dio protivnika bilo u obrambenoj bilo u ofenzivnoj fazi i ja tu nemam nikakve rezerve oko isporuke tih granata ukrima ( slušam kmek na dnevniku od UNa, evropskih zemalja, nek se gone u pizdu materinu i kad zabrane rusima zabranjeno oružje nek onda pizde ukrima)

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 32 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 32 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 9/7/2023, 12:57

Šandor Winnetou wrote:
AssadNaPodmornici wrote:čitao sam jednu analizu ,...imaju i kazetne bombe svoje minuse. 

jedan od minusa je da nisu toliko savršene za uništavanje rovova.. možda onih otvorenih rovova , bolje nego granate(jer veća je šansa da će bombica pasti unutar rova) ali ako je netko ukopan ispod malo zemlje , ne možeš mu baš ništa.

drugo američke kazetne bombe bi mogle imati "dud rate" oko 3-4% realnije pa čak i malo više. 
dakle u jednoj manji artiljerijskoj pripremi na ruski položaj to će biti deseci ili stotine ne-explodiranih kazetnih bombi. što znači da ukrajinci koji budu nastupali na to područje će biti u jebenoj opasnosti, da će im biti isplativije da ne osvajaju te rovove ... 

eto to su neki minusi.
Koliko puta smo vidjeli pješaštvo koje ide preko poljana, šumaraka itd, zatim kolonu kamiona.. kad upotrjebiš ovakvu granatu velika je vjerojatnost da ćeš potaracati dobar dio protivnika bilo u obrambenoj bilo u ofenzivnoj fazi i ja tu nemam nikakve rezerve oko isporuke tih granata ukrima ( slušam kmek na dnevniku od UNa, evropskih zemalja, nek se gone u pizdu materinu i kad zabrane rusima zabranjeno oružje nek onda pizde ukrima)
naravno. sjećamo se onih videa RU kolona kod ugljedara.. da je tamo bilo bacit par kazetnih bombi.. a i ovako su imali ogromne gubitke. 
ove bombice uništavaju sve osim tenka a i njih će sjebati tipa ako ti ekplodira gdje je motor ili osjetljiva optika

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21821
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 32 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 9/7/2023, 13:10

Diga san se maloprije ( dobro jutro radni narode Crne Gore  sunny ) i vidim da je sad u tijeku rasprava da se il kako može zaštiti od tih kazetnih granata itd i kako je bolje Ukrima da tamo ne ulaze nakon šta taj položaj izrokaju s time. 

Prvo smiješ se kad ti kažem da ja nikad ne gubim ratove a drugo ja u proglasu nigdje nisam napisao išta za Ukre osim da ne želim da ih zarobljavaju žive ( Ruse ) u krugu 30 km oko Bahmuta.

Oni tamo u šumarku skriveni, medvjedića mali dom, i fino im to pošalješ pa neka žvaču. Idemo dalje.

Pijen kavu, tek san se diga. Kad mi se bude dalo napisat ću ti obranu ( širi raspon svega i svačega ) od toga a evo za početak jedna: povećanje broja Lanceta da uništava te haubice 155 mm iz čega se to ispaljuje. Domet toga je najviše 30 km tako da se ta haubica mora ipak dosta približiti tome šta želi pogoditi pa ako imaš Lanceta il nešto slično tome ona im to skidaš i tako uklanjaš tu opasnost.

Čak je i puno manji domet za ovu jednu granatu: samo 17 km

M483 se počeo proizvoditi 70-ih godina, a njegova modernizirana inačica M483A1 ušla je u službu već 1975. Sadrži 88 M42/M46 podstreljiva dvostruke namjene (64 M42 i 24 M46) i maksimalni domet od 17 km. 

M864 počeo se proizvoditi 1987. godine. Zbog prisutnosti plinskog generatora, broj granata je morao biti smanjen na 72 komada (48 M42 i 24 M46), ali zahvaljujući tome, raspon je postao oko 30 km.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 32 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 9/7/2023, 13:30

Ode još jedan tenk đenerala tenkova ( Šojgu ) u tri pičke mile materine. Lijepo. Pošalji ti toga još da ih pelcujemo. Basketball

:coffee
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 32 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 9/7/2023, 13:38

Koja makljaža đenerala tenkova ( Šojgu ):




Basketball :coffee :10
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 32 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 9/7/2023, 14:24


Napoleon Bonaparte : la marseillaise
https://www.youtube.com/watch?v=TKtCVblxDRc
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 32 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 9/7/2023, 14:56



Ako Ukrainci moraju napadati, koja je poanta Ruskih samoubilačkih napada?

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21821
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 32 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 9/7/2023, 14:59

Planirana anglosaska ofenziva prema Azovu i Krimu i na Krim se mora odgoditi jer im i danas pada kiša na zaporoškom bojištu a teška mehanizacija ne može po blatu a ovo bojište oko Bahmuta je bojište čiju glavnu udarnu snagu nosi pešadija a ne teška mehanizacija a Zelenski još uvijek nije donio nikakvi plijen svojim zapadnim gospodarima da opravda onoliko slanje zapadne vojne i druge pomoći a već je 9.07 i sad će opet morat čekat nekoliko dana da se tlo u Zaporožju prosuši a kratki su s vremenom a Bahmut im se nudi.

https://www.meteoblue.com/en/weather/maps/bakhmut_ukraine_713174#coords=6/48.594/38&map=cloudsAndPrecipitation~hourly~auto~sfc~none
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 32 Clouds32

SVI NA BAHMUT

Vjetar je povoljan.

Zajedrimo prema Bahmutu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 32 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus 9/7/2023, 15:10

AssadNaPodmornici wrote:
Ako Ukrainci moraju napadati, koja je poanta Ruskih samoubilačkih napada?
Prigožin je tražio da ministar obrane Sergej Šojgu i načelnik glavnog stožera Valerij Gerasimov - koje je kritizirao zbog, kako kaže, katastrofalnog vodstva rata protiv Ukrajine - dođu u Rostov. Rekao je da ima 25.000 boraca koji će "vratiti pravdu" i naveo je, bez pružanja dokaza, da je ruska vojska ubila veliki broj boraca iz njegove privatne milicije Wagner u zračnom napadu, što je ministarstvo obrane zanijekalo.

Prigožinova milicija Wagner predvodila je zauzimanje ukrajinskog grada Bahmuta prošlog mjeseca, a on već mjesecima otvoreno optužuje Šojgua i Gerasimova za nesposobnost i uskraćivanje Wagneru streljiva i podrške. U petak se činilo da je prešao novu crtu u tom sukobu, rekavši da je Putinovo obrazloženje za invaziju na Ukrajinu prije 16 mjeseci bilo temeljeno na lažima koje je izmislio vrh vojske. "Rat je bio potreban... kako bi Šojgu mogao postati maršal... kako bi mogao dobiti drugu medalju 'heroja' (Rusije)", rekao je Prigožin u video isječku.

https://www.vecernji.hr/vijesti/proukrajinska-skupina-rusa-na-bojnom-polju-smo-neprijatelji-ali-sada-prigozin-govori-istinu-1690215
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 32 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum