ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'NLO NA NEBU' / Ruski piloti ostali zatečeni misterioznim objektom dok je Putin prijetio Zapadu nuklearnim oružjem: 'Mijenjao je boju i visinu!'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

'NLO NA NEBU' / Ruski piloti ostali zatečeni misterioznim objektom dok je Putin prijetio Zapadu nuklearnim oružjem: 'Mijenjao je boju i visinu!' - Page 2 Empty Re: 'NLO NA NEBU' / Ruski piloti ostali zatečeni misterioznim objektom dok je Putin prijetio Zapadu nuklearnim oružjem: 'Mijenjao je boju i visinu!'

Post by RayMabus 5/2/2023, 00:11

Pobijte se slobodno do totalnog istrijebljenja.

Il ćete se istrijebiti ili ćete se konačno opametit i prestat majmunisat.

Tu treću opciju da ćete vi s tim majmunskim umom otić u svemir i maltretirat tako i druge MOŽETE ZABORAVITI.

RayMabus

Posts : 181999
2014-04-11


Back to top Go down

'NLO NA NEBU' / Ruski piloti ostali zatečeni misterioznim objektom dok je Putin prijetio Zapadu nuklearnim oružjem: 'Mijenjao je boju i visinu!' - Page 2 Empty Re: 'NLO NA NEBU' / Ruski piloti ostali zatečeni misterioznim objektom dok je Putin prijetio Zapadu nuklearnim oružjem: 'Mijenjao je boju i visinu!'

Post by RayMabus 5/2/2023, 00:12

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Netko se odlučio da vam se najebe majke.

Tko nagovještava Apokalisu ( dolazak božjeg kraljestva ) ?

---

by RayMabus Thu 6 Oct - 21:37

Vi ćete odlučiti jel se želite poubijat između sebe atomskim oružjem ili ne.

Ja sam samo aktivirao sve i oni će sad težiti uništenju.

---

jutros kad sam vidio konačne rezultate u BiH dao sam naredbu : Aktiviraj sve.

Prevest ću ti : Postoje razna bića u svemiru npr demoni, negativne duše , uglavnom svašta dakle aktiviraj sve.

Pitali su me jer mislim ozbiljno i odgovorio sam da i aktiviraj sve.

U to upadaju i djeca Ništavila.

ARMAGEDON.
'NLO NA NEBU' / Ruski piloti ostali zatečeni misterioznim objektom dok je Putin prijetio Zapadu nuklearnim oružjem: 'Mijenjao je boju i visinu!' - Page 2 220px-Archangel_blows_the_Nafir


https://en.wikipedia.org/wiki/Seven_trumpets





Najebali ste.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181999
2014-04-11


Back to top Go down

'NLO NA NEBU' / Ruski piloti ostali zatečeni misterioznim objektom dok je Putin prijetio Zapadu nuklearnim oružjem: 'Mijenjao je boju i visinu!' - Page 2 Empty Re: 'NLO NA NEBU' / Ruski piloti ostali zatečeni misterioznim objektom dok je Putin prijetio Zapadu nuklearnim oružjem: 'Mijenjao je boju i visinu!'

Post by RayMabus 5/2/2023, 00:13

RayMabus wrote:by RayMabus Thu 6 Oct - 21:55

Ponašate se ka majmuni, tučete se za teritorij i hranu ( resurse ). Gledate samo kako ćete drugoga osvojit i opljačkat i nametnit svoje.

Jeste li mi nametnili Komšića opet ?

Jeste.

Eto imate atomsku i ovi će vam sad pojest um pa onda imate hrpu luđaka koji teže uništenju a drže aktivaciju gađanja naokolo.

Da vas ne bi još spriječava da se uništite ?

Ma kakvi.

Sad ću vas još i poticat na to pa se jebite.

Zato san i aktivira sve.


Pravite se pametni.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181999
2014-04-11


Back to top Go down

'NLO NA NEBU' / Ruski piloti ostali zatečeni misterioznim objektom dok je Putin prijetio Zapadu nuklearnim oružjem: 'Mijenjao je boju i visinu!' - Page 2 Empty Re: 'NLO NA NEBU' / Ruski piloti ostali zatečeni misterioznim objektom dok je Putin prijetio Zapadu nuklearnim oružjem: 'Mijenjao je boju i visinu!'

Post by RayMabus 5/2/2023, 00:35

Nećete vi meni u svemir takvi kakvi ste pa s tim majmunskim umom napadat druge planete naokolo.

Il ćete se sad fino istrijebit il ćete se opametit.

Treće NEMA.

AJ BOG
RayMabus
RayMabus

Posts : 181999
2014-04-11


Back to top Go down

'NLO NA NEBU' / Ruski piloti ostali zatečeni misterioznim objektom dok je Putin prijetio Zapadu nuklearnim oružjem: 'Mijenjao je boju i visinu!' - Page 2 Empty Re: 'NLO NA NEBU' / Ruski piloti ostali zatečeni misterioznim objektom dok je Putin prijetio Zapadu nuklearnim oružjem: 'Mijenjao je boju i visinu!'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum