ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 22/3/2022, 02:46

Longi, evo ako ti osjećaš nekakvu ugroženost ili ako si zabrinut za sigurnost i tjelesni integritet rusofila koji podržavaju i potiču fašističku agresiju rusije na ukrajinu ti me u njihovo ime prijavi, u srijedu sam u splitu oko 5 popodne... eto iza 5 sam u prostorijama čekaone jadrolinije pa nek me dođu pokupiti.

michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 22/3/2022, 02:47

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
onak iskreno, ne poznaš me. možeš mi kurac popušit a ne me likvidirat i ti i bilo tko tko misli da može i da bude "kad dođe vrijeme". možete mi kolektivno kurac popušit. ja s ovim govnima iz odese nemam ništa zajedničko ti ako imaš puno govori o tebi. i ako si me spreman ubit radi ukrajine isto puno govori o tebi. ja ću uvijek bit na svojoj strani a tebi i šupcima koji "će me likvidirat" "kad za to dođe vrijeme" mogu samo reć da mi možete kurac popušit.
ne znam uistinu ne znam što si toliko glup, ne moram te poznavati, u trag se može ući svakom od nas, pa tako i tebi... ali nije poanta u tome... ti u svom okruženju takav lajav si se već odao i netko iz tvoje blizine će te imat na piku... ako ne službe će te po adresi potražiti... mene boli kurac hoćeš li zagnojiti ili ne, ja samo kažem da trebate u tom slučaju fasovati...
ljudi iz moje okoline mi mogu kurac popušit isto kao i ti, jedina razlika je kaj me znaju i znaju da mi mogu kurac popušit jer sam ja iskren i kad to mislim to kažem svakome u lice.
kaj si ti sebi zabijao? nisam ti ja neka baba koja će se tebe usrat ili nekog bilmeza koji se busa u prsa junačka. ja ću zagnojit? baš bih volio da me ti dođeš zagnojit kad "za to dođe vrijeme", u stvari sad se nadam da ćeš to bit baš ti. :coffee
mogu se misliti kako si hrabar... evo ko 1+1 da se tomu nadaš... aj marš u pičku materinu... šupčino nepodojena

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 22/3/2022, 02:48

michaellcmacha wrote:Longi, evo ako ti osjećaš nekakvu ugroženost ili ako si zabrinut za sigurnost i tjelesni integritet rusofila koji podržavaju i potiču fašističku agresiju rusije na ukrajinu ti me u njihovo ime prijavi, u srijedu sam u splitu oko 5 popodne... eto iza 5 sam u prostorijama čekaone jadrolinije pa nek me dođu pokupiti.
Prijaviti ? Zabrintu za rusofile ?

Ne. Samo ti kažem da radiš pogrešno i samo gomilaš probleme jer će se skupiti u krdo ako im stalno prijetiš da ćeš im doći na kućna vrata i likvidirati ih.

Stvaraš i gomilaš problem tako jer se od straha i oni koji su ok priključuju ovoj drugoj strani.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 22/3/2022, 02:49

završili smo, ako se osjećaš uskraćeno opsuj i ti nešto i finito, kad i ako bude grmilo onda ćemo se spominjati...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 22/3/2022, 02:50

RayMabus wrote:
michaellcmacha wrote:Longi, evo ako ti osjećaš nekakvu ugroženost ili ako si zabrinut za sigurnost i tjelesni integritet rusofila koji podržavaju i potiču fašističku agresiju rusije na ukrajinu ti me u njihovo ime prijavi, u srijedu sam u splitu oko 5 popodne... eto iza 5 sam u prostorijama čekaone jadrolinije pa nek me dođu pokupiti.
Prijaviti ? Zabrintu za rusofile ?

Ne. Samo ti kažem da radiš pogrešno i samo gomilaš probleme jer će se skupiti u krdo ako im stalno prijetiš da ćeš im doći na kućna vrata i likvidirati ih.

Stvaraš i gomilaš problem tako jer se od straha i oni koji su ok priključuju ovoj drugoj strani.
ma ko ih jebe, i bolje da su na hrpi, neće ih se morati tražiti po jazbinama...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 02:50

michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
ne znam uistinu ne znam što si toliko glup, ne moram te poznavati, u trag se može ući svakom od nas, pa tako i tebi... ali nije poanta u tome... ti u svom okruženju takav lajav si se već odao i netko iz tvoje blizine će te imat na piku... ako ne službe će te po adresi potražiti... mene boli kurac hoćeš li zagnojiti ili ne, ja samo kažem da trebate u tom slučaju fasovati...
ljudi iz moje okoline mi mogu kurac popušit isto kao i ti, jedina razlika je kaj me znaju i znaju da mi mogu kurac popušit jer sam ja iskren i kad to mislim to kažem svakome u lice.
kaj si ti sebi zabijao? nisam ti ja neka baba koja će se tebe usrat ili nekog bilmeza koji se busa u prsa junačka. ja ću zagnojit? baš bih volio da me ti dođeš zagnojit kad "za to dođe vrijeme", u stvari sad se nadam da ćeš to bit baš ti. :coffee
mogu se misliti kako si hrabar... evo ko 1+1 da se tomu nadaš... aj marš u pičku materinu... šupčino nepodojena
nisam ja hrabar, ti si. ti ćeš gnojit ljude, nepoćudne, to je hrabrost, bit na pravoj strani, gnojit ljude. di ćeš veće hrabrosti od toga, čak će i službe bit na tvojoj strani, kaj ti više treba od toga?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 02:52

Ili onaj...jebote kako se zvao onaj sto je glumio Poirota...mada mozda on ne bi bio dobar Himmler pomalo je star vec. Iako ima bezosjecajan pogled i mirne oci nekako.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 22/3/2022, 02:52

michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:
michaellcmacha wrote:Longi, evo ako ti osjećaš nekakvu ugroženost ili ako si zabrinut za sigurnost i tjelesni integritet rusofila koji podržavaju i potiču fašističku agresiju rusije na ukrajinu ti me u njihovo ime prijavi, u srijedu sam u splitu oko 5 popodne... eto iza 5 sam u prostorijama čekaone jadrolinije pa nek me dođu pokupiti.
Prijaviti ? Zabrintu za rusofile ?

Ne. Samo ti kažem da radiš pogrešno i samo gomilaš probleme jer će se skupiti u krdo ako im stalno prijetiš da ćeš im doći na kućna vrata i likvidirati ih.

Stvaraš i gomilaš problem tako jer se od straha i oni koji su ok priključuju ovoj drugoj strani.
ma ko ih jebe, i bolje da su na hrpi, neće ih se morati tražiti po jazbinama...
Reci mi jednu stvar : da ti živiš u Srbiji i da ti neki Srbin stalno prijeti kako će ti doć na kućna vrata i likvidirati te ( a znači kućna vrata to je ono dolazi ti i ženi i djeci ) jer ti navijaš da se Ukrajinci obrane a on navija za Rusiju itd dakle imate drukčije stavove.

Kako bi se ti osjećao ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 22/3/2022, 02:55

koja slučajnost, da su deklarirani jugoslaveni kojima nitko njihov ili koji nisu sudjelovali u obrani od srpske agresije, baš ko za kurac sad drže lojtru velikom srbinovom bratu dok također vrši agresiju koristeći iste metode ko i srbin samo u većem formatu... i kad im ja kažem da ukoliko nas rusi napadnu, da oni kao ruski poklonici to neće preživjeti, glupe šupčine se nađu uvrijeđene.... a pomalo i iznenađene...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 22/3/2022, 02:57

michaellcmacha wrote:koja slučajnost, da su deklarirani jugoslaveni kojima nitko njihov ili koji nisu sudjelovali u obrani od srpske agresije, baš ko za kurac sad drže lojtru velikom srbinovom bratu dok također vrši agresiju koristeći iste metode ko i srbin samo u većem formatu... i kad im ja kažem da ukoliko nas rusi napadnu, da oni kao ruski poklonici to neće preživjeti, glupe šupčine se nađu uvrijeđene.... a pomalo i iznenađene...
Pa kažu Britanci da su potrošili rakete Iskander pa sad koriste hipersonične.

Malo nestaje tih raketa a nismo im mi baš ni prva meta.

Napast će oni nešto drugo s tim raketama šta in je ostalo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 03:00

michaellcmacha wrote:koja slučajnost, da su deklarirani jugoslaveni kojima nitko njihov ili koji nisu sudjelovali u obrani od srpske agresije,
a ja sam cijelo vrijeme mislio da se obraćaš meni kad ono nisam u tom tvom opisu.
i ponovo te pitam, jesi se ti borio za slobodu ikli koji kurac? da ti objasnim sloboda ili postoji ili ne, ako postoji onda svatko, tko god bio, koje god vjere, nacije, boje kože ima pravo reć' i podržavat koga god hoće od isusa do vraga, od hitlera do majke tereze, nebitno je, to je sloboda. tiranija, diktatura je da netko mora mislit ono kaj ti misliš i to onda nije sloboda. pa da te ponovo pitam, za kaj si se točno ti borio?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 22/3/2022, 03:01

RayMabus wrote:
michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:
Prijaviti ? Zabrintu za rusofile ?

Ne. Samo ti kažem da radiš pogrešno i samo gomilaš probleme jer će se skupiti u krdo ako im stalno prijetiš da ćeš im doći na kućna vrata i likvidirati ih.

Stvaraš i gomilaš problem tako jer se od straha i oni koji su ok priključuju ovoj drugoj strani.
ma ko ih jebe, i bolje da su na hrpi, neće ih se morati tražiti po jazbinama...
Reci mi jednu stvar : da ti živiš u Srbiji i da ti neki Srbin stalno prijeti kako će ti doć na kućna vrata i likvidirati te ( a znači kućna vrata to je ono dolazi ti i ženi i djeci ) jer ti navijaš da se Ukrajinci obrane a on navija za Rusiju itd dakle imate drukčije stavove.

Kako bi se ti osjećao ?
gdje je logika ići uspoređivati ljude koji podržavaju ukrajince i ljude koji podržavaju fašistički ruski nakot, ili srpski... isti kurac samo drugi format pakovanja...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 22/3/2022, 03:02

michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:
michaellcmacha wrote:
ma ko ih jebe, i bolje da su na hrpi, neće ih se morati tražiti po jazbinama...
Reci mi jednu stvar : da ti živiš u Srbiji i da ti neki Srbin stalno prijeti kako će ti doć na kućna vrata i likvidirati te ( a znači kućna vrata to je ono dolazi ti i ženi i djeci ) jer ti navijaš da se Ukrajinci obrane a on navija za Rusiju itd dakle imate drukčije stavove.

Kako bi se ti osjećao ?
gdje je logika ići uspoređivati ljude koji podržavaju ukrajince i ljude koji podržavaju fašistički ruski nakot, ili srpski... isti kurac samo drugi format pakovanja...
Pa logika je u tome da ako kažeš kućna vrata + pištolj + likvidirat 

Žena i dica su mu u kući pa si u u osnovi rekao da ćeš mu likvidrat i djecu.

AJ PREKINI S TIME VIŠE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 22/3/2022, 03:07

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:koja slučajnost, da su deklarirani jugoslaveni kojima nitko njihov ili koji nisu sudjelovali u obrani od srpske agresije,
a ja sam cijelo vrijeme mislio da se obraćaš meni kad ono nisam u tom tvom opisu.
i ponovo te pitam, jesi se ti borio za slobodu ikli koji kurac? da ti objasnim sloboda ili postoji ili ne, ako postoji onda svatko, tko god bio, koje god vjere, nacije, boje kože ima pravo reć' i podržavat koga god hoće od isusa do vraga, od hitlera do majke tereze, nebitno je, to je sloboda. tiranija, diktatura je da netko mora mislit ono kaj ti misliš i to onda nije sloboda. pa da te ponovo pitam, za kaj si se točno ti borio?
ako si faca, javi se u pp, pa da izmijenimo brojeve, pa da vidimo jesi li u reali frajer kao tu na forumu, eto mlađi si zdrav si ne bojiš se nikog, zaboravi, znamo da nisi... shodno tomu završi, gotovi smo, moli se Bogu vragu da rat ne dođe do nas, i to bi bilo to...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 03:10

michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:koja slučajnost, da su deklarirani jugoslaveni kojima nitko njihov ili koji nisu sudjelovali u obrani od srpske agresije,
a ja sam cijelo vrijeme mislio da se obraćaš meni kad ono nisam u tom tvom opisu.
i ponovo te pitam, jesi se ti borio za slobodu ikli koji kurac? da ti objasnim sloboda ili postoji ili ne, ako postoji onda svatko, tko god bio, koje god vjere, nacije, boje kože ima pravo reć' i podržavat koga god hoće od isusa do vraga, od hitlera do majke tereze, nebitno je, to je sloboda. tiranija, diktatura je da netko mora mislit ono kaj ti misliš i to onda nije sloboda. pa da te ponovo pitam, za kaj si se točno ti borio?
ako si faca, javi se u pp, pa da izmijenimo brojeve, pa da vidimo jesi li u reali frajer kao tu na forumu, eto mlađi si zdrav si ne bojiš se nikog, zaboravi, znamo da nisi... shodno tomu završi, gotovi smo, moli se Bogu vragu da rat ne dođe do nas, i to bi bilo to...
nemoj se ljutit ali ja ne dogovaram obračune na internetu, ako nas kojim slučajem put nanese jedne na druge to je druga priča. ovo kaj si sad ponudio je balavo.
ja se ne molim nikome, nisam vjernik. da bog kojim slučajem postoji vjerojatno ljudi poput tebe ne bi postojali.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 22/3/2022, 03:11

RayMabus wrote:
michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:
Reci mi jednu stvar : da ti živiš u Srbiji i da ti neki Srbin stalno prijeti kako će ti doć na kućna vrata i likvidirati te ( a znači kućna vrata to je ono dolazi ti i ženi i djeci ) jer ti navijaš da se Ukrajinci obrane a on navija za Rusiju itd dakle imate drukčije stavove.

Kako bi se ti osjećao ?
gdje je logika ići uspoređivati ljude koji podržavaju ukrajince i ljude koji podržavaju fašistički ruski nakot, ili srpski... isti kurac samo drugi format pakovanja...
Pa logika je u tome da ako kažeš kućna vrata + pištolj + likvidirat 

Žena i dica su mu u kući pa si u u osnovi rekao da ćeš mu likvidrat i djecu.

AJ PREKINI S TIME VIŠE.
ja nikom nisam spominjao djecu, tak da ne sereš Longi, a što se rusofilskih ološara tu nemam više ništa za dodati...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 22/3/2022, 03:14

michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:
michaellcmacha wrote:
gdje je logika ići uspoređivati ljude koji podržavaju ukrajince i ljude koji podržavaju fašistički ruski nakot, ili srpski... isti kurac samo drugi format pakovanja...
Pa logika je u tome da ako kažeš kućna vrata + pištolj + likvidirat 

Žena i dica su mu u kući pa si u u osnovi rekao da ćeš mu likvidrat i djecu.

AJ PREKINI S TIME VIŠE.
ja nikom nisam spominjao djecu, tak da ne sereš Longi, a što se rusofilskih ološara tu nemam više ništa za dodati...
Nisi al postoji nešto šta se zove subliminarna ili podsvjesna poruka.

Kućna vrata + pištolj + likvidirat.

Di žive djeca ? U kući.

Ti ne ideš za time, to nije rečeno al je njegov um podsvjesno skopčao da ćeš mu doć likvidrati djecu jer mu dolaziš na kućna vrata s pištoljem s ciljem da ga likvidiraš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 22/3/2022, 03:23



rusi su naveli da su navedenu lokaciju gađali zbog ogromne koncentracije ukrajinskih artiljerijskih samohodnih oruđa i raketnih lansera... gdje su od te ogromne količine teškog naoružanja olupine, dijelovi, cijevi, gusjenice, to su sve fragmenti koje eksplozija ne bi rastočila i rastopila do neprepoznaljivosti...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 03:25

RayMabus wrote:

Di žive djeca ? U kući.

i djeca će kad tada narast, treba i njih da se ne bi poželjela osvetit kasnije u životu. nemreš zagnojit jednu osobu i ostavit mu obitelj živu, nema logike.
kad se gnoji onda se gnoji pošteno, junački.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 22/3/2022, 03:26

RayMabus wrote:
michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:
Pa logika je u tome da ako kažeš kućna vrata + pištolj + likvidirat 

Žena i dica su mu u kući pa si u u osnovi rekao da ćeš mu likvidrat i djecu.

AJ PREKINI S TIME VIŠE.
ja nikom nisam spominjao djecu, tak da ne sereš Longi, a što se rusofilskih ološara tu nemam više ništa za dodati...
Nisi al postoji nešto šta se zove subliminarna ili podsvjesna poruka.

Kućna vrata + pištolj + likvidirat.

Di žive djeca ? U kući.

Ti ne ideš za time, to nije rečeno al je njegov um podsvjesno skopčao da ćeš mu doć likvidrati djecu jer mu dolaziš na kućna vrata s pištoljem s ciljem da ga likvidiraš.
Longi ne postoje subliminarne poruke... to su ti subliminalne poruke... ne vrijedi ti takve termine pročitati dok sjediš na školjci...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 22/3/2022, 03:27

Rusi lažu. To je neki trgovački centar i unutra je bilo hrane i onda su im to raketirali po noći kad nema puno ljudi ( vjerovatno to noćni stražari u tom trgovačkom centru šta su poginili ) i tako im uništavaju zalihe hrane.

Žele ih izgladniti i poremetiti im lance opskrbe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum