ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Tue 22 Mar - 13:42

gle ti debila, spominje američko gospodarstvo u kontekstu da je trećina istog namjenska industrija za vojsku i obranu, a u rusiji nema druge industrije osim namjenske u navedene svrhe... znači 7 devetina ruske proizvodnje se odnosi na tu proizvodnju a ostatak je nafta i plin, i zeru brašna što proizvedu... i ono malo jabuka što levi pobere kod Rostova... ajd u pičku materinu i debilizam...

michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Tue 22 Mar - 13:47

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
violator wrote:

Ero, jesi l' to ti? :(

Pa bas si se mogao fino i cijepit', manje bi ti otrova kolalo organizmom od tog koji ti se gomila.
aj odmori i odjebi... otrov se nakuplja za stoku kojoj ovdje nije mjesto...jebali mater svoju latentnu
svakome je u hrvatskoj mjesto. svakome! kaj god mislio i koga god podržavao, to su osnovna ljudska prava, vjerovat i mislit kaj god želi, zato postoji.
govna usrana poput tebe su ispraznila hrvatsku. ljudi poput tebe su se borili za kurac a ne za slobodu, borili ste se da bi gnojili svakoga tko ne misli poput vas.
ne, nikad ja i ti ne bi bili na istoj strani, ja i ti nemamo apsolutno ništa zajedničko.
budeš ti vidio koja su tvoja prava, samo pogledaj onaj video gdje ekipica poput tebe leži po podu naslagana ko inćuni... budeš plivao po podu sa vezicom na palčevima, za plasman n dubrovačke ljetne igre... naravno da ne budemo bili na istoj strani, da bi bili na istoj strani moraš biti na hrvatskoj strani... komadu teletine...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 22 Mar - 14:00

michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
aj odmori i odjebi... otrov se nakuplja za stoku kojoj ovdje nije mjesto...jebali mater svoju latentnu
svakome je u hrvatskoj mjesto. svakome! kaj god mislio i koga god podržavao, to su osnovna ljudska prava, vjerovat i mislit kaj god želi, zato postoji.
govna usrana poput tebe su ispraznila hrvatsku. ljudi poput tebe su se borili za kurac a ne za slobodu, borili ste se da bi gnojili svakoga tko ne misli poput vas.
ne, nikad ja i ti ne bi bili na istoj strani, ja i ti nemamo apsolutno ništa zajedničko.
budeš ti vidio koja su tvoja prava, samo pogledaj onaj video gdje ekipica poput tebe leži po podu naslagana ko inćuni... budeš plivao po podu sa vezicom na palčevima, za plasman n dubrovačke ljetne igre... naravno da ne budemo bili na istoj strani, da bi bili na istoj strani moraš biti na hrvatskoj strani... komadu teletine...


Nije tebi dobro, Miha, nikako nije. :(

Bas mi je zao da pises ovakvo nesto .. godinu dana na topicu o Koroni ostavilo je dojam vrlo prisebne, razumne, vrlo empaticne osobe .. kao da sam odjednom usla u Zonu sumraka. :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Tue 22 Mar - 14:00

Ukrajinski predsjednik Volodimir Zelenski objavio je u nedjelju da je Vijeće za nacionalnu sigurnost i obranu zabranilo rad 11 političkih stranaka u zemlji koje, kako tvrdi Kijev, podržavaju rusku agresiju. Najveća među njima Opozicijska platforma – Za život bila je najveća oporbena stranka u parlamentu, s 43 od 424 mjesta, a osnovao ju je ukrajinski oligarh blizak Vladimiru Putinu.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/ukrajina-zabranila-stranku-blisku-putinu-kao-i-hrvatska-1992-sds-1572679 - www.vecernji.hr
RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Tue 22 Mar - 14:02

vuksadinare wrote:
violator wrote:Ne znam na koje se forumase referira s ovim "Kremljanci", ali nisam primijetila nista u Ebovim upisima sto bi opravdalo Mihino pozivanje na odmazdu u krvi. Usput, argument o Natocistima stoji, necemo se pretvarati da je Putin jedini koljac, pa kad se vec zeli stati na kraj zlu koje se siri, onda treba svim glavnim zlikovcima reci dosta.
...pa koliko je meni poznato 'natocisti' nisu otvoreno pucali na prosvjednike protiv okupacije..i rusili raketama i zrakoplovima gradove i sela...da imaju putra imaju ali realno tako se nisu ponasali..
kao jučer se sjetim, ćosa s plastičnim čelom, duška malovića, ljubiše juzbašića, dragiše stefanovića, siniše nikoliša, čedomira podunavca, siniše martića... onomad slušam njih, kako zaziru od ustašluka koji treba suzbiti, na način da se pokolje i poubija preko 1800 civila na Baniji i u pounju, a danas slušam ove rusofilske kretene koji zaziru od ukronacista, koje treba suzbiti ubijanjem desetaka tisuća ukrajinskih civila... pa bolje je bilo poubijati gore navedene onomad i kamo sreće da smo ih uspjeli pohvatati i poubijati, koliki bi ljudi i danas živjeli... isto vrijedi i za ovu gamad koja danas navija i podržava danas ubijanje ukrajinaca...  a sutra hrvata... zato sam i napisao da debotijustou skidam kapu jer se od prve vidjelo da je razaznao tko je tko i što je što, bez truna zadrške... naravno nitko od njega ne očekuje da bude neki jastreb, ali mi je drago da je konačno stao tamo gdje i treba stajati... budete vidjeli ne ako nego kad kakva raketa padne na hrvatsku, i kad nam ljudi počnu ginuti, kako će u sekundi ovo što ja govorim dobiti svoj smisao....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


kaya and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Tue 22 Mar - 14:08

violator wrote:
michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
svakome je u hrvatskoj mjesto. svakome! kaj god mislio i koga god podržavao, to su osnovna ljudska prava, vjerovat i mislit kaj god želi, zato postoji.
govna usrana poput tebe su ispraznila hrvatsku. ljudi poput tebe su se borili za kurac a ne za slobodu, borili ste se da bi gnojili svakoga tko ne misli poput vas.
ne, nikad ja i ti ne bi bili na istoj strani, ja i ti nemamo apsolutno ništa zajedničko.
budeš ti vidio koja su tvoja prava, samo pogledaj onaj video gdje ekipica poput tebe leži po podu naslagana ko inćuni... budeš plivao po podu sa vezicom na palčevima, za plasman n dubrovačke ljetne igre... naravno da ne budemo bili na istoj strani, da bi bili na istoj strani moraš biti na hrvatskoj strani... komadu teletine...


Nije tebi dobro, Miha, nikako nije. :(

Bas mi je zao da pises ovakvo nesto .. godinu dana na topicu o Koroni ostavilo je dojam vrlo prisebne, razumne, vrlo empaticne osobe .. kao da sam odjednom usla u Zonu sumraka. :(
ja sam prisebniji da više ne mogu biti, ono što ja vidim vi mnogi ćete tek vidjeti, imam ja prijatelje konkretno jednog iz vrbovca koji mi ovom prilikom kaže da se moramo moliti i za svoje neprijatelje, u ovom slučaju za ruse... i ja to ne dovodim u pitanje, ja se usrdno molim da ih što je moguće više izgine, dok napadaju i ubijaju ukrajince, a onda nek im Bog plati. kako su zaslužili..., moja empatija je bezecirana za onog tko je slabiji i tko je napadnut, tko ne dira druge a poštuje svoje...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus Tue 22 Mar - 14:10

Dragovit wrote:puf-pant .... s desetcima milijuna eura i dolara i čega sve ne u kuferima na graničnom prijelazu uhvatili suprugu ukrajinca bivšeg zastupnika u njihovom parlamentu  koji je kao šef neke "domoljubne stranke". sirota je to ipak trebala prijaviti pa nastavila dalje s tim kuferima via poljska ili kamo već.

štakori kad krenu brod napuštati .... puf-pant!

;)

inače u onoj tvojoj rusiji su domoljubi pošteni i ne kradu i nemaju vile jahte i milijune. A vidjet ćemo kako će štakori odande bježat kad krene tarapana

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Tue 22 Mar - 14:20

michaellcmacha wrote:

ja sam prisebniji da više ne mogu biti, ono što ja vidim vi mnogi ćete tek vidjeti, imam ja prijatelje konkretno jednog iz vrbovca koji mi ovom prilikom kaže da se moramo moliti i za svoje neprijatelje, u ovom slučaju za ruse... i ja to ne dovodim u pitanje, ja se usrdno molim da ih što je moguće više izgine, dok napadaju i ubijaju ukrajince, a onda nek im Bog plati. kako su zaslužili..., moja empatija je bezecirana za onog tko je slabiji i tko je napadnut, tko ne dira druge a poštuje svoje...
Rekao je onaj glasnogovornik ruske vojske na početku invazije da oni mogu istrpit pedeset tisuća mrtvih.

Do sad deset tisuća, znači još 40 tisuća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Tue 22 Mar - 14:22

RayMabus wrote:
michaellcmacha wrote:

ja sam prisebniji da više ne mogu biti, ono što ja vidim vi mnogi ćete tek vidjeti, imam ja prijatelje konkretno jednog iz vrbovca koji mi ovom prilikom kaže da se moramo moliti i za svoje neprijatelje, u ovom slučaju za ruse... i ja to ne dovodim u pitanje, ja se usrdno molim da ih što je moguće više izgine, dok napadaju i ubijaju ukrajince, a onda nek im Bog plati. kako su zaslužili..., moja empatija je bezecirana za onog tko je slabiji i tko je napadnut, tko ne dira druge a poštuje svoje...
Rekao je onaj glasnogovornik ruske vojske na početku invazije da oni mogu istrpit pedeset tisuća mrtvih.

Do sad deset tisuća, znači još 40 tisuća.
Al ja bi ode isto doda neki faktor sigurnosti recimo....osam tisuća.

Znači još 48 tisuća moramo pobit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 22 Mar - 14:45

michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
aj odmori i odjebi... otrov se nakuplja za stoku kojoj ovdje nije mjesto...jebali mater svoju latentnu
svakome je u hrvatskoj mjesto. svakome! kaj god mislio i koga god podržavao, to su osnovna ljudska prava, vjerovat i mislit kaj god želi, zato postoji.
govna usrana poput tebe su ispraznila hrvatsku. ljudi poput tebe su se borili za kurac a ne za slobodu, borili ste se da bi gnojili svakoga tko ne misli poput vas.
ne, nikad ja i ti ne bi bili na istoj strani, ja i ti nemamo apsolutno ništa zajedničko.
budeš ti vidio koja su tvoja prava, samo pogledaj onaj video gdje ekipica poput tebe leži po podu naslagana ko inćuni... budeš plivao po podu sa vezicom na palčevima, za plasman n dubrovačke ljetne igre... naravno da ne budemo bili na istoj strani, da bi bili na istoj strani moraš biti na hrvatskoj strani... komadu teletine...
ekipa poput mene nigdje ne leži i nikad nije ležala, debili poput tebe mogu samo sanjat da ću ja pred vama ležat.
ja ti nisam neka srpska baba kojoj si ti 92 upao u kuću i šamarao muža jer je kupio krivi traktor 88-e. spusti se na zemlju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Tue 22 Mar - 14:45

Nije nigdi priša. Skupit će s to, pola od te brojke za pobit ima u Moldaviji.

Ako je Hrvatska praktički sama ratovala pet godina mogu i oni deset sa podrškom Zapada.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/milanovic-u-ukrajini-cijenu-placaju-najslabiji-kad-je-hrvatska-prolazila-kroz-uzas-nije-bilo-podrske-svijeta-1177852
RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 22 Mar - 14:47

michaellcmacha wrote:. naravno da ne budemo bili na istoj strani, da bi bili na istoj strani moraš biti na hrvatskoj strani... komadu teletine...
ti nisi na hrvatskoj strani, ti si totalna suprotnost toga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Tue 22 Mar - 14:55

Nemojte se čudit šta san reka da bi rat moga trajat i deset godina.

Svi uspoređuju Putina s Miloševićem a zaboravljaju da ako je ovo 1990/91 godina tj početak rata da je on otiša tek tamo nakon 1999 godine.

Deset godina. Najmanje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vili40 Tue 22 Mar - 15:03

Lauc: Da nije bilo mjera protiv korone, vjerojatno ne bi bilo rata u Ukrajini
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 6410aff0-8ca2-46b0-a8a4-e99d5c9a51e8

MOLEKULARNI biolog i bivši član vladinog Znanstvenog savjeta Gordan Lauc jučer je na svom Facebook profilu objavio status u kojem dovodi u vezu epidemiološke mjere uvedene zbog pandemije koronavirusa i aktualnu rusku invaziju na Ukrajinu.
"Da je naš odgovor na pandemiju ostao na razini osobne odgovornosti i da nismo nametali razne zabrane sada bi nam svima bilo puno bolje: broj zaraženih bi bio podjednak, no ne bi bilo svih onih koje su ubile 'mjere', ne bi bilo inflacije i krize, a vjerojatno ne bi bilo niti rata u Ukrajini", piše Lauc.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/lauc-da-nije-bilo-mjera-protiv-korone-vjerojatno-ne-bi-bilo-rata-u-ukrajini/2349582.aspx
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Tue 22 Mar - 15:05

UKRAJINSKI vojnik puca iz mitraljeza "Maksim" iz 1941. godine.


Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 208176_mitraljez_kf



https://video.novosti.rs/vesti/video/4212-sta-koristi-ukrajinska-vojska-mitraljez-iz-ii-svetskog-rata-dejstvuje-po-ruskim-snagama
RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Tue 22 Mar - 15:06

A vid ovoga, ko Maksim po diviziji. :aw lol!  :^0


Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 208176_mitraljez_kf

On kako puca ovo kvačilo sa strane mu radi gori doli. lol! lol! lol! lol! lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici Tue 22 Mar - 15:17

ukrainci tvrde da su presjekli ruse sjeverno zapdano od kijeva, baš kako smo nas par jučer komentirali.. 

iskreno nevjerujem u tako nešto, ali postoji jedna cesta koja ih opskrbljuje.. ako je mogu staviti u domet artiljerije i vojnika, onda je kao da su ih stavili u "kotao".. 

ugl saznat ćemo

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Tue 22 Mar - 15:19

Zašto bi ovaj rat moga potrajat ? Rusija uvik može prodat resurse itd , neće se svit sigurno idući deset godina odreć nafte a Europa ipak ne može bez ruskog plina tako jednostavno. Tu su i druge sirovine koje svijet traži a ima i zlata di je Rusija uz bok Kini i to su dva najveća proizvođaća zlata. Uglavnom tih resursa ima.

E sad imaš vojsku koja je doživila neuspijeh i ako Putin padne oni su najebali a za neko napredovanje naprid to ovo ono još Zapad jače reagira a već visi prijetnja potpune blokade energenata itd a mogli bi doživit vojni neuspijeh pa će Putin poslat na frontu da predvode vojsku ka šta ih je posla kad je shvatija da su pokrali zalihe i lažirali stanje pa ih je već pet šest izginilo i sad su narodni heroji.

U takvoj situaciji najpametnije je da se rat oduži jer šta taj rat duže traje njima ( oficirima ) ali i Putinu je glava na ramenima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by niels Tue 22 Mar - 15:23

vili40 wrote:Lauc: Da nije bilo mjera protiv korone, vjerojatno ne bi bilo rata u Ukrajini
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 6410aff0-8ca2-46b0-a8a4-e99d5c9a51e8

MOLEKULARNI biolog i bivši član vladinog Znanstvenog savjeta Gordan Lauc jučer je na svom Facebook profilu objavio status u kojem dovodi u vezu epidemiološke mjere uvedene zbog pandemije koronavirusa i aktualnu rusku invaziju na Ukrajinu.
"Da je naš odgovor na pandemiju ostao na razini osobne odgovornosti i da nismo nametali razne zabrane sada bi nam svima bilo puno bolje: broj zaraženih bi bio podjednak, no ne bi bilo svih onih koje su ubile 'mjere', ne bi bilo inflacije i krize, a vjerojatno ne bi bilo niti rata u Ukrajini", piše Lauc.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/lauc-da-nije-bilo-mjera-protiv-korone-vjerojatno-ne-bi-bilo-rata-u-ukrajini/2349582.aspx

Dobro, ovi znanstvenici su luđi od uobičajenih naplavina na psihijatriji.

Đikić, Lauc, ima ih još par, Lošo je savršeno suvisla i prizemna osoba u odnosu prema njima.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by niels Tue 22 Mar - 15:29

AssadNaPodmornici wrote:ukrainci tvrde da su presjekli ruse sjeverno zapdano od kijeva, baš kako smo nas par jučer komentirali.. 

iskreno nevjerujem u tako nešto, ali postoji jedna cesta koja ih opskrbljuje.. ako je mogu staviti u domet artiljerije i vojnika, onda je kao da su ih stavili u "kotao".. 

ugl saznat ćemo

Jučer je čini mi se bila prekretnica, Rusi su nametali ritam, istina sve sporiji, ali jučer im je pokušaj okruživanja istočno od Harkova, sjeverno od Donbasa stao, pa su Ukrajinci prešli u protunapad. Kod Sumija su jednostavno preuzeli inicijativu i napali.

Rusi drže sukno i škare kod Mariupolja, ali se tamo muče, skupa s Čečenima.

Mislim da su potrošili živu silu, sad jedino opća mobilizacija i bjeloruski ulazak u rat im mogu dati impuls.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 85

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici Tue 22 Mar - 15:32

Od Lauca izjava ima smisla tko poznaje malo ekonomiju i povjest. 
Mjere protiv izmišljene novinarske gripe su uzrokovale najveću ekonomsku recesiju u zadnjih 100godina(ova inflacija je posljedica tih mjera, ne Putina, posljedice rat u Ukraini ćemo tek osjetiti ), a ekonomske recesije često uzorkuju ratove

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 45 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum