ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 39 of 50 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 00:29

RayMabus wrote:
MDMiridije wrote:
RayMabus wrote:
Rekoh da je to njihov plan a ne da će u tome i uspit.

Ajmo zanimljivosti razgovora radi reći da im je plan poslati par brodova sa vozilima i tenkovima u Jadran, danapadnu nato zemlju....i da čitava američka flota,talijanska,francuska,...nitko ne reagira, i ovi se iskrcaju. Reci mi sad nešto...

Ako ovi idioti nisu u stanju hraniti i snabdjevati gorivom vojsku na par sati vožnje do skladišta sa potrepštinama na koju foru bi organizirali brutalnu operaciju u zemlju u kojoj snage koje eventualno iskrcaju ne mogu ni u teoriji opskrbljivati?
A šta ti očekuješ od ovog bisera ( usput bivši ministar obrane Srbije a sad ministar policije ) :


Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Aleksandar-Suljo-aleksandar-vulin

Vođa kriminalne grupe kojoj se na teret stavljaju najteži zločini u Srbiji Veljko Belivuk je pred tužiocem dao izjavu 7. februara prilikom čega je rekao da je navijačka grupa "Principi" nastala za potrebe i po nalogu predsjednika Srbije Aleksandra Vučića.
-
https://www.klix.ba/vijesti/regija/belivuk-nasa-navijacka-grupa-je-formirana-za-potrebe-i-po-nalogu-aleksandra-vucica/220319051

A čuj igra s kartama koje su mu dodijeljene  :D

Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 00:42

AlfaOmega wrote:A i shopping mall koji su Rusi juče spržili Iskanderom u Kijevu ni bija civilna meta. Tu su Ukri sakrili priličan broj oklopnih vozila. Dakle, korištenje civila ka živi štit.

nije korištenje civila kao štita već sakrivanje naoružanja u civilne objekte što je normalno. kaj bi im trebali, parkirat sve na jedno mjesto i napisat ovo je vojni objekt gađajte?
ja bih sakrivao bombe u pelene da sam na njihovom mjestu, nagovarao bih stare ljude da se dižu u zrak ako su okruženi ruskim vojnicima. to je obrana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 00:51

michaellcmacha wrote:[ kako to da u ovih 8 godina nigdje na slobodnom teritoriju ukrajine pa čak ni sad kad rusija doslovno masakrira ukrajinski narod nema nikakvog niti poriva niti u realitetu zabilježenih slučajeva klanja i ubijanja rusa...
kak nema jebote? o čemu ti pričaš jebote?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 22/3/2022, 01:04

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:[ kako to da u ovih 8 godina nigdje na slobodnom teritoriju ukrajine pa čak ni sad kad rusija doslovno masakrira ukrajinski narod nema nikakvog niti poriva niti u realitetu zabilježenih slučajeva klanja i ubijanja rusa...
kak nema jebote? o čemu ti pričaš jebote?
Jebiga kada ovo gledash i slushash dobro i prolaze ,inache ja bi to sve poravno sa zemljom bez imalo milosti jer neke idiote ne mozesh drugachje uvjeriti da grijeshe.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5214
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 22/3/2022, 01:05

završili smo, ako dođe do šireg sukoba, odnosno ako budemo napadnuti, sjeti se što sam ti rekao... ako budeš imao vremena...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 01:08

michaellcmacha wrote:završili smo, ako dođe do šireg sukoba, odnosno ako budemo napadnuti, sjeti se što sam ti rekao... ako budeš imao vremena...
u čemu je problem? reci mi otvoreno, ovo je tvoja država i ja u njoj nisam slobodan, ako se stvore uvjeti da ćeš ti moć radit kaj god hoćeš prema neistomišljenicima završit ću kao ovi jadnici u odesi. bit ću zapaljen i jaukat. u čemu je problem? kaj se sramiš? budi iskren jebote.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 01:12

mentalitet wrote:
ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:[ kako to da u ovih 8 godina nigdje na slobodnom teritoriju ukrajine pa čak ni sad kad rusija doslovno masakrira ukrajinski narod nema nikakvog niti poriva niti u realitetu zabilježenih slučajeva klanja i ubijanja rusa...
kak nema jebote? o čemu ti pričaš jebote?
Jebiga kada ovo gledash i slushash dobro i prolaze ,inache ja bi to sve poravno sa zemljom bez imalo milosti jer neke idiote ne mozesh drugachje uvjeriti da grijeshe.
ono kaj je nakaradno u cijeloj toj priči da je tam i tv ekipa koja to snima. lik koji puca po prozorima je neki političar u stranci. tipa šešelj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 22/3/2022, 01:17

Ebenica šta se ti zamaraš s time kad će ih Putin uskoro denacifirat.

----

Čitaj moj post četiri dana nakon pokretanja invazije :

by RayMabus Mon 28 Feb - 2:15

Baš me brige za Mariupolj. Jasno je da je ruska mornarica to odlučila zauzet kako im se ne bi sutra neki Briti tu stacionirali s raketama za gađanje druge obale Azovskog mora tj Rusije.

Šta će oni tamo u tom Mariupoliju ili ne boli me kurac. Kad se to osvoji onda ono mornarice iz Azovskog mora izlazi u Crno more i skupa s tom oklopnom vojskom ide na Odesu i središnju Ukrajinu u prostor između Kijeva i Odese.

Odesa se mora osvojiti jer :

1. Da NATO nema još jednu državu na Crnom moru a koja je izrazito antiruska i želi vratiti Krim

2. Da se prekine veza Kijeva ( čak i ako isti ne padne ) s morem ali i s Turskom koja koliko vidim s onim dronovima šta je dala Ukri dobro rokaju Ruse na tlu.

3. Da se spoje s Moldavijom i povrate Transisitriju i osiguraju da Moldavija neće u EU i NATO.

4. Da izađu na rumunsjku granicu a šta je delta Dunava i imaju kontrolu na ušću Dunava ( nije u Ukrajini al je granica i imaju uvid odma )

5. Da se zacementira more oko Zmijskog ostrva ( Ukrajina ne bi imala onda više nikakvi izlaz na more ) i zablokiraju plinska polja koja se nalaze dijelom u rumunjskim vodama kako Rumunji ( čitaj američke, britanske i druge firme ) ne bi mogle tu vadit plin jer plina Rumunjska ima za još samo deset godina ( nalazi se unutra u Transilvaniji ta nalazišta koja imaju plina za Rumunjsku tek za još deset godina ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 182021
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 22/3/2022, 01:18

Ako ima di tih nacista ima u tom Azovu.

Sad će ih denacifirat. Pa nije cila Ukrajina ekstremni desničari nego tu imaš tu šačicu i to je to.


Last edited by RayMabus on 22/3/2022, 01:19; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 182021
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 22/3/2022, 01:19

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:završili smo, ako dođe do šireg sukoba, odnosno ako budemo napadnuti, sjeti se što sam ti rekao... ako budeš imao vremena...
u čemu je problem? reci mi otvoreno, ovo je tvoja država i ja u njoj nisam slobodan, ako se stvore uvjeti da ćeš ti moć radit kaj god hoćeš prema neistomišljenicima završit ću kao ovi jadnici u odesi. bit ću zapaljen i jaukat. u čemu je problem? kaj se sramiš? budi iskren jebote.
 a u kurac, što si naporan... ja sam vama koji jedete što nije za jesti vrlo plastično pojasnio, ali jebiga vama bi lakše ušlo u guzicu neg u glavu, al za to ti eto mentaliteta, iako on da je dobronamjeran on bi ti objasnio što bi mu se dogodilo zbog četnikovanja u zagrebu da nije pobjegao... bio bi ubijen... jebiga ako nisi to u stanju skopčati, a on je šupak pa ti ne želi dati info iz prve ruke, ja ti ne mrem pomoći... ako me pitaš što ću ja raditi ukoliko se dogodi ono što sam naveo...ukoliko budem u moći a nadam se da ću biti, ljudi poput tebe neće preživjeti, jebiga ja ti kažem kako stoje stvari... ja o ratu ne pričam iz druge ruke, i nemam ni trun dileme što sa ljudima poput tebe u navedenom slučaju treba napraviti... ukoliko misliš biti na strani agresora, a očito misliš, moja a i dužnost svakog drugog je da te se likvidira, i tebe i alfu, i levog i epikurca i ostale domaće izdajnike, a pod tu definiciju potpadate zato što bi očito danas deklarativno, a sutra i praktično podrivali obrambenu sposobnost moje države što vas definira kako sam naveo... i sad s nosi u pičku materinu nemoj više biti naporan... jebo ti mentalitet brat po rezonu mater u pičku a ti njemu... aj sad marš... reko sam ti završili smo...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 22/3/2022, 01:22

i ponovit ću sad cijeloj ekipi koja se kliče rusofilima, ako se osjećate ugroženima odite lijepo na policiju i prijavite prijetnje da vam se prijeti zato što podržavate rusku fašističku agresiju na Ukrajinu... ja vas lijepo molim da ne časite trena nego pravac pp i podnesite prijavu...mater vam jebem u usta hladna...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 22/3/2022, 01:27

Miha smanji malo doživljaj kako ćeš šetati naokolo i likvidrati forumaše i svakog tko ti liči na petu kolonu.

Plašiš ljude a onda će svi tako samo zato jer su ovi il oni uteč na drugu stranu.

Prekini s tom politikom ili ti ga začepi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182021
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 01:29

michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:završili smo, ako dođe do šireg sukoba, odnosno ako budemo napadnuti, sjeti se što sam ti rekao... ako budeš imao vremena...
u čemu je problem? reci mi otvoreno, ovo je tvoja država i ja u njoj nisam slobodan, ako se stvore uvjeti da ćeš ti moć radit kaj god hoćeš prema neistomišljenicima završit ću kao ovi jadnici u odesi. bit ću zapaljen i jaukat. u čemu je problem? kaj se sramiš? budi iskren jebote.
 a u kurac, što si naporan... ja sam vama koji jedete što nije za jesti vrlo plastično pojasnio, ali jebiga vama bi lakše ušlo u guzicu neg u glavu, al za to ti eto mentaliteta, iako on da je dobronamjeran on bi ti objasnio što bi mu se dogodilo zbog četnikovanja u zagrebu da nije pobjegao... bio bi ubijen... jebiga ako nisi to u stanju skopčati, a on je šupak pa ti ne želi dati info iz prve ruke, ja ti ne mrem pomoći... ako me pitaš što ću ja raditi ukoliko se dogodi ono što sam naveo...ukoliko budem u moći a nadam se da ću biti, ljudi poput tebe neće preživjeti, jebiga ja ti kažem kako stoje stvari... ja o ratu ne pričam iz druge ruke, i nemam ni trun dileme što sa ljudima poput tebe u navedenom slučaju treba napraviti... ukoliko misliš biti na strani agresora, a očito misliš, moja a i dužnost svakog drugog je da te se likvidira, i tebe i alfu, i levog i epikurca i ostale domaće izdajnike, a pod tu definiciju potpadate zato što bi očito danas deklarativno, a sutra i praktično podrivali obrambenu sposobnost moje države što vas definira kako sam naveo... i sad s nosi u pičku materinu nemoj više biti naporan... jebo ti mentalitet brat po rezonu mater u pičku a ti njemu... aj sad marš... reko sam ti završili smo...
onak iskreno, ne poznaš me. možeš mi kurac popušit a ne me likvidirat i ti i bilo tko tko misli da može i da bude "kad dođe vrijeme". možete mi kolektivno kurac popušit. ja s ovim govnima iz odese nemam ništa zajedničko ti ako imaš puno govori o tebi. i ako si me spreman ubit radi ukrajine isto puno govori o tebi. ja ću uvijek bit na svojoj strani a tebi i šupcima koji "će me likvidirat" "kad za to dođe vrijeme" mogu samo reć da mi možete kurac popušit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 22/3/2022, 01:31

Plašiš ih tako. Onda se oni kad im ti tako prijetiš od straha grupiraju u krda tj tako samo jačaš tu petu kolonu.

Bilo bi dobro da malo prestaneš s time jer ne pomažeš.

Stvaraš probleme u osnovi. Gomilaš ih u osnovi kad im tako stalno prijetiš kako ćeš im doć na kućna vrata i likvidirati ih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182021
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 22/3/2022, 01:34

Čovjek je u svojim tjeskobama sklon lovu na vještice.

Dovoljno je «ljude koji nose crne kape» proglasiti zločincima i pokolj ljudi s crnim kapama može započeti.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t833-antisocijalna-osobnost-i-socijalana-osobnost

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 81gZuVxLQxL
RayMabus
RayMabus

Posts : 182021
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 01:36

Kevin Spacey bi bio odlican Himmler. Doduse Himmler je imao ovako teleci pogled. Spacey bas izgleda procjenjivacki zlo. A i tko zna kako bi mu naocale ili monokl stajali. Mozda ipak ne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 22/3/2022, 01:39

6. Antisocijalna osoba obično odabire pogrešnu metu.

Ako guma pukne zbog čavla na cesti, takva će osoba proklinjati suvozaća ili neki drugi izvor koji nije uzrokovao nezgodu. Ako je susjedov radio preglasan , osoba antisocijalne osobnosti će šutnuti mačku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182021
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 22/3/2022, 01:40

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
u čemu je problem? reci mi otvoreno, ovo je tvoja država i ja u njoj nisam slobodan, ako se stvore uvjeti da ćeš ti moć radit kaj god hoćeš prema neistomišljenicima završit ću kao ovi jadnici u odesi. bit ću zapaljen i jaukat. u čemu je problem? kaj se sramiš? budi iskren jebote.
 a u kurac, što si naporan... ja sam vama koji jedete što nije za jesti vrlo plastično pojasnio, ali jebiga vama bi lakše ušlo u guzicu neg u glavu, al za to ti eto mentaliteta, iako on da je dobronamjeran on bi ti objasnio što bi mu se dogodilo zbog četnikovanja u zagrebu da nije pobjegao... bio bi ubijen... jebiga ako nisi to u stanju skopčati, a on je šupak pa ti ne želi dati info iz prve ruke, ja ti ne mrem pomoći... ako me pitaš što ću ja raditi ukoliko se dogodi ono što sam naveo...ukoliko budem u moći a nadam se da ću biti, ljudi poput tebe neće preživjeti, jebiga ja ti kažem kako stoje stvari... ja o ratu ne pričam iz druge ruke, i nemam ni trun dileme što sa ljudima poput tebe u navedenom slučaju treba napraviti... ukoliko misliš biti na strani agresora, a očito misliš, moja a i dužnost svakog drugog je da te se likvidira, i tebe i alfu, i levog i epikurca i ostale domaće izdajnike, a pod tu definiciju potpadate zato što bi očito danas deklarativno, a sutra i praktično podrivali obrambenu sposobnost moje države što vas definira kako sam naveo... i sad s nosi u pičku materinu nemoj više biti naporan... jebo ti mentalitet brat po rezonu mater u pičku a ti njemu... aj sad marš... reko sam ti završili smo...
onak iskreno, ne poznaš me. možeš mi kurac popušit a ne me likvidirat i ti i bilo tko tko misli da može i da bude "kad dođe vrijeme". možete mi kolektivno kurac popušit. ja s ovim govnima iz odese nemam ništa zajedničko ti ako imaš puno govori o tebi. i ako si me spreman ubit radi ukrajine isto puno govori o tebi. ja ću uvijek bit na svojoj strani a tebi i šupcima koji "će me likvidirat" "kad za to dođe vrijeme" mogu samo reć da mi možete kurac popušit.
ne znam uistinu ne znam što si toliko glup, ne moram te poznavati, u trag se može ući svakom od nas, pa tako i tebi... ali nije poanta u tome... ti u svom okruženju takav lajav si se već odao i netko iz tvoje blizine će te imat na piku... ako ne službe će te po adresi potražiti... mene boli kurac hoćeš li zagnojiti ili ne, ja samo kažem da trebate u tom slučaju fasovati...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 22/3/2022, 01:40

Ja nisam Himler nego nešto puno gore i ne odabirem krivu metu.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f536c7976736d74307333557146773d3d2d3632343330353335332e313534663039333262643564373438633730363037363538333334322e676966
RayMabus
RayMabus

Posts : 182021
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 01:45

michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
 a u kurac, što si naporan... ja sam vama koji jedete što nije za jesti vrlo plastično pojasnio, ali jebiga vama bi lakše ušlo u guzicu neg u glavu, al za to ti eto mentaliteta, iako on da je dobronamjeran on bi ti objasnio što bi mu se dogodilo zbog četnikovanja u zagrebu da nije pobjegao... bio bi ubijen... jebiga ako nisi to u stanju skopčati, a on je šupak pa ti ne želi dati info iz prve ruke, ja ti ne mrem pomoći... ako me pitaš što ću ja raditi ukoliko se dogodi ono što sam naveo...ukoliko budem u moći a nadam se da ću biti, ljudi poput tebe neće preživjeti, jebiga ja ti kažem kako stoje stvari... ja o ratu ne pričam iz druge ruke, i nemam ni trun dileme što sa ljudima poput tebe u navedenom slučaju treba napraviti... ukoliko misliš biti na strani agresora, a očito misliš, moja a i dužnost svakog drugog je da te se likvidira, i tebe i alfu, i levog i epikurca i ostale domaće izdajnike, a pod tu definiciju potpadate zato što bi očito danas deklarativno, a sutra i praktično podrivali obrambenu sposobnost moje države što vas definira kako sam naveo... i sad s nosi u pičku materinu nemoj više biti naporan... jebo ti mentalitet brat po rezonu mater u pičku a ti njemu... aj sad marš... reko sam ti završili smo...
onak iskreno, ne poznaš me. možeš mi kurac popušit a ne me likvidirat i ti i bilo tko tko misli da može i da bude "kad dođe vrijeme". možete mi kolektivno kurac popušit. ja s ovim govnima iz odese nemam ništa zajedničko ti ako imaš puno govori o tebi. i ako si me spreman ubit radi ukrajine isto puno govori o tebi. ja ću uvijek bit na svojoj strani a tebi i šupcima koji "će me likvidirat" "kad za to dođe vrijeme" mogu samo reć da mi možete kurac popušit.
ne znam uistinu ne znam što si toliko glup, ne moram te poznavati, u trag se može ući svakom od nas, pa tako i tebi... ali nije poanta u tome... ti u svom okruženju takav lajav si se već odao i netko iz tvoje blizine će te imat na piku... ako ne službe će te po adresi potražiti... mene boli kurac hoćeš li zagnojiti ili ne, ja samo kažem da trebate u tom slučaju fasovati...
ljudi iz moje okoline mi mogu kurac popušit isto kao i ti, jedina razlika je kaj me znaju i znaju da mi mogu kurac popušit jer sam ja iskren i kad to mislim to kažem svakome u lice.
kaj si ti sebi zabijao? nisam ti ja neka baba koja će se tebe usrat ili nekog bilmeza koji se busa u prsa junačka. ja ću zagnojit? baš bih volio da me ti dođeš zagnojit kad "za to dođe vrijeme", u stvari sad se nadam da ćeš to bit baš ti. :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 22/3/2022, 01:46

Longi, evo ako ti osjećaš nekakvu ugroženost ili ako si zabrinut za sigurnost i tjelesni integritet rusofila koji podržavaju i potiču fašističku agresiju rusije na ukrajinu ti me u njihovo ime prijavi, u srijedu sam u splitu oko 5 popodne... eto iza 5 sam u prostorijama čekaone jadrolinije pa nek me dođu pokupiti.

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 39 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 39 of 50 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum