ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Tue 22 Mar - 11:03

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Screenshot-2162
Fašist... :)

Eroo

Posts : 78079
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare Tue 22 Mar - 11:04

...a da su se po divljastvu svrstali uz bok srbljima jesu..no takva loza...spali,ubij,siluj,opljackaj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Tue 22 Mar - 11:10

"Chechen tiktokers!" Kadyrov's gangsters continue to shoot videos for TikTok. Surrounded by bodyguards, State Duma deputy Adam Delimkhanov makes Ukrainian residents repeat his words about Bandera. It can be seen that this is done with the aim of mockery, he finds it funny from what is happening ...



Ovo su Džankotova braća. Takorekuć rođena braća. :] :)
Eroo
Eroo

Posts : 78079
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Tue 22 Mar - 11:43

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Screenshot-2163

Znači da ima istine u onome da Rusi teško popunjavaju posade.
Eroo
Eroo

Posts : 78079
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare Tue 22 Mar - 11:43

gdje je nestao zoki?..kako kopni ruska moc kopni i zokijev rijecnik..nema vise interesa nastupila sutnja ili stratesko izvlacenje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare Tue 22 Mar - 11:48

a nis sad bu se pokusao ubaciti kinezima da cica njih...joj sto volem malo raditi a bogato ziveti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 22 Mar - 11:52

michaellcmacha wrote:
violator wrote:
michaellcmacha wrote:završili smo, ako dođe do šireg sukoba, odnosno ako budemo napadnuti, sjeti se što sam ti rekao... ako budeš imao vremena...

Ero, jesi l' to ti? :(

Pa bas si se mogao fino i cijepit', manje bi ti otrova kolalo organizmom od tog koji ti se gomila.
aj odmori i odjebi... otrov se nakuplja za stoku kojoj ovdje nije mjesto...jebali mater svoju latentnu
svakome je u hrvatskoj mjesto. svakome! kaj god mislio i koga god podržavao, to su osnovna ljudska prava, vjerovat i mislit kaj god želi, zato postoji.
govna usrana poput tebe su ispraznila hrvatsku. ljudi poput tebe su se borili za kurac a ne za slobodu, borili ste se da bi gnojili svakoga tko ne misli poput vas.
ne, nikad ja i ti ne bi bili na istoj strani, ja i ti nemamo apsolutno ništa zajedničko.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare Tue 22 Mar - 11:54

https://www.telegram.hr/kultura/procitali-smo-radove-filozofa-koji-je-presudno-utjecao-na-putina-ukrajinci-ubiti-ubiti-ubiti/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare Tue 22 Mar - 11:58

zapravo amerima nije u interesu slaba rusija i da popuse rat u ukrajini...jer onda njihova prisutnost narocito vojna u europi gubi smisao..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 22 Mar - 12:09

vuksadinare wrote:zapravo amerima nije u interesu slaba rusija i da popuse rat u ukrajini...jer onda njihova prisutnost narocito vojna u europi gubi smisao..
posao ne smije stati. trećina američkog gospodarstva je ratna industrija ili je usko vezana uz ratnu indutriju. ne prodaje se samo ukrajini, naoružava se hrpa zemalja, neke tajno a neke javno jer im je rečeno da su "sljedeće". nakon ukrajine sukob će bit negdje drugdje, dogodit će se "proljeće" ili "dešavanje naroda" koji više ne želi bit pod "jarmom" korumpiranih političara, "diktatora" ili nekog trećeg. kad se to isto "proljeće", "dešavanje naroda", dogodi u americi ili nekoj zapadnoj zemlji onda panduri pobrišu asfalt s tim ljudima. a ako se dogodi negdje drugdje onda ih se naoruža, sririja, libija, irak, afganistan, dođe im se držat govor na majdan i dijelit kruh.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare Tue 22 Mar - 12:25

imam osjecaj da amer koci ukrajince..daju im usmenu podrsku nesto love i oruzja..ali kad ukri zatraze jace oruzje narocito raketno i pzo amer kaze 'ne meze'..ili kad ukri zadaju ozbiljne udarce rujama amer poziva na pregovore..putin trazi razgovor samo sa bidnim...pa kad saberes realno vise su oruzano ukrajini pomogle druge clanice natoa nego ameri..a ne bi imali nista protiv da se ukre naoruza i sa jacim naoruzanjem..ali amer odmah stop..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Službenik Tue 22 Mar - 12:49

puf-pant .... s desetcima milijuna eura i dolara i čega sve ne u kuferima na graničnom prijelazu uhvatili suprugu ukrajinca bivšeg zastupnika u njihovom parlamentu  koji je kao šef neke "domoljubne stranke". sirota je to ipak trebala prijaviti pa nastavila dalje s tim kuferima via poljska ili kamo već.

štakori kad krenu brod napuštati .... puf-pant!

;)

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2932
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Tue 22 Mar - 13:23

kaya wrote:Ja mihu potpuno razumijem, naime kremljanci su toliko odvratni u svojoj sladostrasnoj podršci ovom maskru nad ukrajinom da bi ih ja naslagala na hrpu i kalašom. A nisam ubila mrava u životu! Možda slučajno..
naravno da se mi razumijemo, nisu kremljanci od jučer kremljanci... ja imam koju godinu života iza sebe, pa se dobro sjećam tko je kupovao vladimireca, a tko zetora i ursusa, igrom slučaja, kad bi se lagali naravno, hrvati su mahom kupovali čeha i poljaka i pod mus ferdžu od imt-a, ali rusa nikada, dok su srbendare po defaultu grabili prvo ruse, pa onda ferdže, a poljaka i čeha jedvom mukom... nstavno na tvoj upis ja jesam i znam vrlo dobro što je peta kolona i koliku štetu obrani države može napraviti, a svi ovi rusofili su potencijalna peta kolona, shodno tomu ja sam i naglasio da se njima trebaju pozabaviti sigurnosne službe, jer ako se one ne pozabave onda će se s njima pozabaviti ljudi na individualnoj osnovi, a između ostalih tu će pod određenim uvjetima, koje sam naveo, biti i moja malenkost... znači sve sam pojasnio do u detalj, nikakvo ubijanje nisam spomenuo dok nije krenulo podjebavanje i spominjanje prava na "mišljenje", jebem im mater i njihovom mišljenju, koje podrazumijeva odobravanje ubijanja tisuća civila zbog nemoći obračunavanja na bojnom polju sa nedvojbeno superiornijim i vještijim i vičnijim suparnikom... 
uglavnom ne da mi se više obrazlagat, tko je razumio, razumio je tko nije, a bude se pravio mutav, dobiće zasluženu porciju... i to je to... mi koji od prve sekunde nemamo dileme, a dobro je znano koji smo to mi, da nas ne nabrajam, ćemo svak na svoj način i u svojim mogućnostima doprinositi dobrobiti i našoj državi i našem narodu ako budemo ugroženi... i tu je priči po tom pitanju kraj... a ovi kremljani nek mole boga da se rat ne proširi jer će ih u tom slučaju njihova rusofilska "mišljenja" skupo koštati

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus Tue 22 Mar - 13:26

michaellcmacha wrote:
kaya wrote:Ja mihu potpuno razumijem, naime kremljanci su toliko odvratni u svojoj sladostrasnoj podršci ovom maskru nad ukrajinom da bi ih ja naslagala na hrpu i kalašom. A nisam ubila mrava u životu! Možda slučajno..
naravno da se mi razumijemo, nisu kremljanci od jučer kremljanci...

mislim da ih ukri zovu "moskalji"

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Tue 22 Mar - 13:31

violator wrote:
michaellcmacha wrote:
violator wrote:

Ero, jesi l' to ti? :(

Pa bas si se mogao fino i cijepit', manje bi ti otrova kolalo organizmom od tog koji ti se gomila.
aj odmori i odjebi... otrov se nakuplja za stoku kojoj ovdje nije mjesto...jebali mater svoju latentnu

Trebao bi ti malo puno odmorit'. Pises krvolocne pizdarije. Ali, hej, mozda je ovo pravi Miha, a onaj trezveni na Rona topicu - nije.
pravi miha je imao krvava iskustva sa petom kolonom, i skotove koji su dojavljivali važne podatke četničkoj bandi u prvim danima rata i tražio i nalazio... ne zbog hira ili mržnje, nego zato jer su oni činili ogromnu štetu i izazivali strašne gubitke... pravom Mihi je banda poput ove ruske ubijala članove obitelji, kasapila ih i mrcvarila, i njemu se to ponovo ne gleda i ne doživljava i ovom prilikom, koju je mnogo puta navodio da bi se mogla otvoriti, pravi Mihaće zasigurno na temelju ranijih iskustava ovaj puta poduzimati, učinkovitije mjere za suzbijanje saboterstva i podrivanja sigurnosti naših ljudi odnosno naše vojske...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Noor and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 22 Mar - 13:33

Dragovit wrote:puf-pant .... s desetcima milijuna eura i dolara i čega sve ne u kuferima na graničnom prijelazu uhvatili suprugu ukrajinca bivšeg zastupnika u njihovom parlamentu  koji je kao šef neke "domoljubne stranke". sirota je to ipak trebala prijaviti pa nastavila dalje s tim kuferima via poljska ili kamo već.

štakori kad krenu brod napuštati .... puf-pant!

;)
dolari? od kud dolari u europi? sigurno je išla kupit osnovne portrepštine za svoje sunjarodnjake po skloništima, podrumima i rovovima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare Tue 22 Mar - 13:34

....drago:'dakle ja sam petokolonas'

jok nisi... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 22 Mar - 13:35

michaellcmacha wrote: a ovi kremljani nek mole boga da se rat ne proširi jer će ih u tom slučaju njihova rusofilska "mišljenja" skupo koštati
ponovit ću ti još jednom, možeš mi kurac popušit i moli se bogu da mi ti ne dolaziš nekaj "naplatit".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 22 Mar - 13:36

Dobro jutro dobri ljudi!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Tue 22 Mar - 13:38

marcellus wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:Ja mihu potpuno razumijem, naime kremljanci su toliko odvratni u svojoj sladostrasnoj podršci ovom maskru nad ukrajinom da bi ih ja naslagala na hrpu i kalašom. A nisam ubila mrava u životu! Možda slučajno..
naravno da se mi razumijemo, nisu kremljanci od jučer kremljanci...

mislim da ih ukri zovu "moskalji"
to sam odmah na početku napisao, da su to moskovljani, a taj ljudski talog u osnovi nema neke veze sa nazivom rus... pod tim nazivom su napadali švede, fince, svoju južnu braću, koja su imala nesreću da su bili na prohodu istočnih hordi i teško stradavali, a poslije imali još veću nesreću da su bili potčinjeni toj moskovljanskoj bagri... poslije otimaju ime rus, ukrajincima, i pod tim imenom maltretiraju pola europe, i upravo zbog njihovog maltretiranja NATO i stvoren, da bi se europa od njih branila... a znaš sve koji kurac to i ponavljati..

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Tue 22 Mar - 13:42

gle ti debila, spominje američko gospodarstvo u kontekstu da je trećina istog namjenska industrija za vojsku i obranu, a u rusiji nema druge industrije osim namjenske u navedene svrhe... znači 7 devetina ruske proizvodnje se odnosi na tu proizvodnju a ostatak je nafta i plin, i zeru brašna što proizvedu... i ono malo jabuka što levi pobere kod Rostova... ajd u pičku materinu i debilizam...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 44 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum