ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 34 of 50 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 42 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 34 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser 5/1/2022, 11:30

Vecina cijepljenih su sasvim regularni ljudi koji zive svoj zivot. Medjutim postoje oni koji ocito obozavaju fasizam i zastranili su u potpunosti. Kada se sve uskoro vrati u normalno stanje njima ce se trebati pozabaviti institucije  :x

newuser

Posts : 1995
2015-09-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 34 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by ljubo1212 5/1/2022, 11:31

newuser wrote:Vecina cijepljenih su sasvim regularni ljudi koji zive svoj zivot. Medjutim postoje oni koji ocito obozavaju fasizam i zastranili su u potpunosti. Kada se sve uskoro vrati u normalno stanje njima ce se trebati pozabaviti institucije  :x
isto vrijedi za dio necijepljenih
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2050
2015-08-02


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 34 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by dijagram 5/1/2022, 11:32

Odlicna izjava malog papka.

Ovim zorno pokazuje  o kakvoj se patologiji radi, o kakvom kompleksasu je rijec.

Uljuljkan u sigurnost 90% onih za koje smatra da su slijepo uz njega ovako se obracunava s " neposlusnima"

Mislim da je nasem slavnom stozeru dao upute kako dalje jer oni su to i trazili i pitali ovog politickog " giganta".

Strava!

:kickass
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


newuser and Hektorović like this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 34 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by n_razbojnik 5/1/2022, 11:34

newuser wrote:Vecina cijepljenih su sasvim regularni ljudi koji zive svoj zivot. Medjutim postoje oni koji ocito obozavaju fasizam i zastranili su u potpunosti. Kada se sve uskoro vrati u normalno stanje njima ce se trebati pozabaviti institucije  :x
Tako je, ili smo u svojoj blizini okruženi normalnim ljudima..većina koje znam cijepila se zbog ucjene , mlađi zbog provoda i putovanja (prc, opet brz pcr a nemoš nigdje), stariji neki i od straha...ali ja samo na TVu i ovdje na forumu viđam bolesne male Hitlere, znam da su sitne duše iz podruma i pičke

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-14

Lokacija: : ObiLand

newuser and Hektorović like this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 34 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by n_razbojnik 5/1/2022, 11:36

dijagram wrote:Odlicna izjava malog papka.

Ovim zorno pokazuje  o kakvoj se patologiji radi, o kakvom kompleksasu je rijec.

Uljuljkan u sigurnost 90% onih za koje smatra da su slijepo uz njega ovako se obracunava s " neposlusnima"

Mislim da je nasem slavnom stozeru dao upute kako dalje jer oni su to i trazili i pitali ovog politickog " giganta".

Strava!

:kickass
Macrone čekamo zapovijed

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-14

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 34 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by dijagram 5/1/2022, 11:37

U zemlji mu jucer 220 000 novozarazenih.

Umjesto da kritizira struku,  mjere, neuspjeh, cjepivo, svoje pogreske i sto sve ne

on se konfrontira izrazitoj manjini necijepljenih i proglasit ce ih krivima za sve.

Ide njima zagorcati zivot, i uziva u tome.

To je zrelo za ludnicu.

Slicno adezenjare pokusavaju kod nas, malo ih jebe sto nemaju bas 90%cijepljenih pa se pomalo ustrucavaju.

Kakvi smradovi.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


newuser likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 34 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by dijagram 5/1/2022, 11:38

n_razbojnik wrote:
dijagram wrote:Odlicna izjava malog papka.

Ovim zorno pokazuje  o kakvoj se patologiji radi, o kakvom kompleksasu je rijec.

Uljuljkan u sigurnost 90% onih za koje smatra da su slijepo uz njega ovako se obracunava s " neposlusnima"

Mislim da je nasem slavnom stozeru dao upute kako dalje jer oni su to i trazili i pitali ovog politickog " giganta".

Strava!

:kickass
Macrone čekamo zapovijed
A bas, iako, islo im je dobro i bez njega, znaju oni svoje, kako to treba:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 34 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 5/1/2022, 11:38

ebenica wrote:
violator wrote:
Eroo wrote:

Čuli debilčeka? Da ti slučajno  nisi iz'bosne? Nji'ov vokabular  i  ničim podržan značaj iskazuješ...
Le Penova je na  drugoj strani, srećice, da nisi i ti?

Kokili, tebe nesto jaaako zanima odakle je tko, vidim? :)

Ako ti kazem da si stronzo, cini li me to Talijankom?

Inace, nije mi poznato da je "debilcek" izraz "izBosne", ali tebi komotno mogu reci da si "bedačina", bena, trubilo - izrazi primjereniji mojem kraju. ;) U finom si drustvu s gore spomenutim debilcekom.
debilček je purgerizam. a debilčeku eri je sve izbosne zato kaj je sam iz bosne.
u srcu bosna u glavi fosna.
poliglot ni materinski jezik ne zna

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 34 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by n_razbojnik 5/1/2022, 11:45

dijagram wrote:
n_razbojnik wrote:
dijagram wrote:Odlicna izjava malog papka.

Ovim zorno pokazuje  o kakvoj se patologiji radi, o kakvom kompleksasu je rijec.

Uljuljkan u sigurnost 90% onih za koje smatra da su slijepo uz njega ovako se obracunava s " neposlusnima"

Mislim da je nasem slavnom stozeru dao upute kako dalje jer oni su to i trazili i pitali ovog politickog " giganta".

Strava!

:kickass
Macrone čekamo zapovijed
A bas, iako, islo im je dobro i bez njega, znaju oni svoje, kako to treba:)
Znaju ali nemaju 10% necijepljenih, nebo je granica što bi sada radili ravnozemljašima da je idiotska kampanja misli na druge širi zarazu uspjela

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-14

Lokacija: : ObiLand

newuser likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 34 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser 5/1/2022, 11:53

ljubo1212 wrote:
newuser wrote:Vecina cijepljenih su sasvim regularni ljudi koji zive svoj zivot. Medjutim postoje oni koji ocito obozavaju fasizam i zastranili su u potpunosti. Kada se sve uskoro vrati u normalno stanje njima ce se trebati pozabaviti institucije  :x
isto vrijedi za dio necijepljenih
Moguce, iako nisam primjetio da necjepljeni zagorcavaju zivot ikome. Dok s druge strane khmm...
avatar
newuser

Posts : 1995
2015-09-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 34 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 5/1/2022, 11:54

Eroo wrote:Korona novosti i spoznaje - Page 34 92
Korona novosti i spoznaje - Page 34 93

****
Korona novosti i spoznaje - Page 34 94
****

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/macron-izvan-kontrole-zelim-raspi-iti-necijepljene-to-mi-je-strategija-idem-do-kraja-oni-nisu-gradani-15141977



Ništa ja drugo nisam govorio cijelo vrijeme.   
Imam pravo živjeti sigurno i nitko mi to pravo ne  smije uskraćivati. 
Takva  dva prava u jednom su trnutku došla  ukonflikt. 
Riješenje je u ovome što predlaže Macron...

Macron ce zavrsiti na Sv. Heleni a mogao bi iti s njim biti mu butler i drzati mu predavanja kako i kada se piju vrancuska vina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 34 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by n_razbojnik 5/1/2022, 11:57

Pogubljen lik, pa i vlastite glasače bi progonio, još ne vjerujem šta čitam...radit' će giljotine opet

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-14

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 34 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 5/1/2022, 11:58

Noor wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:

Kokili, tebe nesto jaaako zanima odakle je tko, vidim? :)

Ako ti kazem da si stronzo, cini li me to Talijankom?

Inace, nije mi poznato da je "debilcek" izraz "izBosne", ali tebi komotno mogu reci da si "bedačina", bena, trubilo - izrazi primjereniji mojem kraju. ;) U finom si drustvu s gore spomenutim debilcekom.
debilček je purgerizam. a debilčeku eri je sve izbosne zato kaj je sam iz bosne.
u srcu bosna u glavi fosna.
poliglot ni materinski jezik ne zna
to je problem svih velikih 'rvatina s kamenjara, nitko od njih nije odrastao niti na malom mistu niti gruntovčanima niti smogovcima, kulturološki su mješavina nekog srbizma i turcizma, užičko kolo je najnormalnija stvar na proslavama...identitet im se svodi na popove, hrvati su zato kaj su katolici. ero nije ni prvi ni zadnji koji ovak ispada glup na neke hrvatske žargone ili riječi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 34 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser 5/1/2022, 12:39

ebenica wrote:
Noor wrote:
ebenica wrote:
debilček je purgerizam. a debilčeku eri je sve izbosne zato kaj je sam iz bosne.
u srcu bosna u glavi fosna.
poliglot ni materinski jezik ne zna
to je problem svih velikih 'rvatina s kamenjara, nitko od njih nije odrastao niti na malom mistu niti gruntovčanima niti smogovcima, kulturološki su mješavina nekog srbizma i turcizma, užičko kolo je najnormalnija stvar na proslavama...identitet im se svodi na popove, hrvati su zato kaj su katolici. ero nije ni prvi ni zadnji koji ovak ispada glup na neke hrvatske žargone ili riječi.
Ovdje je tema korona i fasizam koji se sprovodi. Tvoj opis jednog dijela naroda te komotno moze tu svrstati bez obzira sto si necjepljen. Dakle i na toj strani ne nedostaje fasista kako vidimo.
No najbitnije je da si ti pravi inteligentni Hrvat  :coffee
avatar
newuser

Posts : 1995
2015-09-09


n_razbojnik likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 34 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by aben 5/1/2022, 12:52

newuser wrote:
ebenica wrote:
Noor wrote:
poliglot ni materinski jezik ne zna
to je problem svih velikih 'rvatina s kamenjara, nitko od njih nije odrastao niti na malom mistu niti gruntovčanima niti smogovcima, kulturološki su mješavina nekog srbizma i turcizma, užičko kolo je najnormalnija stvar na proslavama...identitet im se svodi na popove, hrvati su zato kaj su katolici. ero nije ni prvi ni zadnji koji ovak ispada glup na neke hrvatske žargone ili riječi.
Ovdje je tema korona i fasizam koji se sprovodi. Tvoj opis jednog dijela naroda te komotno moze tu svrstati bez obzira sto si necjepljen. Dakle i na toj strani ne nedostaje fasista kako vidimo.
No najbitnije je da si ti pravi inteligentni Hrvat  :coffee
Fašisti su hijackali ov plemeniti movement

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


newuser likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 34 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 5/1/2022, 13:00

newuser wrote:
ebenica wrote:
Noor wrote:
poliglot ni materinski jezik ne zna
to je problem svih velikih 'rvatina s kamenjara, nitko od njih nije odrastao niti na malom mistu niti gruntovčanima niti smogovcima, kulturološki su mješavina nekog srbizma i turcizma, užičko kolo je najnormalnija stvar na proslavama...identitet im se svodi na popove, hrvati su zato kaj su katolici. ero nije ni prvi ni zadnji koji ovak ispada glup na neke hrvatske žargone ili riječi.
Ovdje je tema korona i fasizam koji se sprovodi. Tvoj opis jednog dijela naroda te komotno moze tu svrstati bez obzira sto si necjepljen. Dakle i na toj strani ne nedostaje fasista kako vidimo.
No najbitnije je da si ti pravi inteligentni Hrvat  :coffee
možda-. no moj opis nije sprdnja nego je činjenica da velik dio ljudi porijeklom s kamenjara je upravo ovakav iz mog opisa, tipa ere ili epikura. osobno poznajem puno ljudi koji su s tog kamenjara koji spominjem i s jako puno od njih sam si jako dobar čak i jako blizak a s nekima nemam aposlutno ništa zajedničko i u mom opisu su takvi s kojima nemam apsolutno ništa zajedničko i to nije problem, problem je što takvi imaju tu neku crtu učit druge kako biti pravi 'rvat i s tim imam ogroman problem...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 34 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by marcellus 5/1/2022, 13:13

evo samo da podsjetim sve antivaxere na temi s čim su sve do sad cijepljeni i s koliko doza kojeg cjepiva...

Korona novosti i spoznaje - Page 34 Cjepiv10


hvala, nema na čemu

_________________
Korona novosti i spoznaje - Page 34 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 34 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser 5/1/2022, 13:16

marcellus wrote:evo samo da podsjetim sve antivaxere na temi s čim su sve do sad cijepljeni i s koliko doza kojeg cjepiva...

Korona novosti i spoznaje - Page 34 Cjepiv10


hvala, nema na čemu
To su sve dokazana cjepiva, ispitana, ucinkovita... predsjednici i vlade ne komentiraju one koji se nisu cjepili i nije im ogranicen zivot niti se tko u to mijesa.
Cak ne pustaju pse na one koji nisu tim cjepivima tretirani  :D
avatar
newuser

Posts : 1995
2015-09-09


n_razbojnik likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 34 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser 5/1/2022, 13:19

Mislim mjesa se, da se ispravim. Ali ne ovako i na ovaj nacin.
avatar
newuser

Posts : 1995
2015-09-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 34 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 5/1/2022, 13:21

marcellus wrote:evo samo da podsjetim sve antivaxere na temi s čim su sve do sad cijepljeni i s koliko doza kojeg cjepiva...

Korona novosti i spoznaje - Page 34 Cjepiv10


hvala, nema na čemu
ono kaj je zajedničko svim tim cjepivima da nema nikakve veze jel pored tebe netko tko ih nije uzeo, ne trebaš ga se bojat jer si cijepljen bez obzira što on nije, to ti se zove zaštita :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 34 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 5/1/2022, 13:25

marcellus wrote:evo samo da podsjetim sve antivaxere na temi s čim su sve do sad cijepljeni i s koliko doza kojeg cjepiva...

Korona novosti i spoznaje - Page 34 Cjepiv10


hvala, nema na čemu

Postajes naporan ko epi /ero
Nitko nije ovdje rekao da je protiv ovih cijepiva.
1)Prvo to su cijepiva protiv ozbiljnih bolesti a ne protiv prehlade
2)drugo ta cijepiva djeluju, za razliku od cijepiva protiv prehlade koji je nedjeluju
3)sa tim cjepivima cijepiš se jednom u životu i miran si protiv ozbiljne bolesti, ovdje te čeka 10doza protiv prehlade
4)i najvažnije ta cijepiva su godinama testirana i imaju vrlo malo nuspojava, ovo cijepivo protiv prehlade je za većinu zdravih opasnije od same prehlade a zaštita je od kurca
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21836
2018-06-14


T. and n_razbojnik like this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 34 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 34 of 50 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 42 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum