ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 Empty Re: najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson

Post by marcellus 22/12/2021, 15:05

epikur37 wrote:Meni su rekli da joj slomim oklop i stavim u brudet s ostalom ribom...ona pusti svoj dio.

E sad, premda je glup ka kurac, valjda zna jel to ok ...pa će nam reć.

tako rade gumbo s onim njihovim rakovima u Louisiani. E sad... valjda isto, rak ko rak, jeboga rak

marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 Empty Re: najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson

Post by marcellus 22/12/2021, 15:06

nego... da se vratimo điksonu... ovo mu je deda

najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 File-210

_________________
najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 Empty Re: najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson

Post by darth_vader 22/12/2021, 23:23

epikur37 wrote:
Glupkakurac wrote:najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 Screen19
najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 Screen20
najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 Screen21

Da ne ispadne da lažem... Period kad se još nešto moglo i čapat, ali daleko od perioda prije 25 godina... Sve na vesla, buraz... I primitivni arti.

Svega ima, obilato za blagdane..

sipe i ligdnje kao u priči, pazi kolesterol :)
čak i grancigula čini mi se...sve si pokupio

Grmalj... Puno ukusniji od grancigule... Nekad ih je baš bilo, sad su rijetkost... Pojavio se u zadnje vrijeme plavi rak kao invazivna vrsta, iznimno ukusan
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 Empty Re: najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson

Post by darth_vader 22/12/2021, 23:31

marcellus wrote:šta je ovo, pagar ili zubatac?

e da i di nestala skuša iz jadrana, nema nigdje?

Orada...

A za skušu nisam siguran, ali brijem da većinu otkupi prerađivačka industrija ili imaju čak i neku šemu s izvozom, samo kod sitne plave ribe je to zajebano jer prebrzo počne ispuštati histamin...rijetko je na ribarnici, a ova u Konzumu je iz uvoza i baš se osjeti da je stara.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 Empty Re: najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson

Post by epikur37 22/12/2021, 23:33

Skoro je bilo na relji, pa sam uzeo domaće skuše...ali baš bude jako rijetko. Nema je.

Zahvalna riba, ukusna i fina za obrok.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 Empty Re: najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson

Post by darth_vader 22/12/2021, 23:33

epikur37 wrote:Meni su rekli da joj slomim oklop i stavim u brudet s ostalom ribom...ona pusti svoj dio.

E sad, premda je glup ka kurac, valjda zna jel to ok ...pa će nam reć.

Dobro su ti rekli, daje izuzetan okus, ali je zajebancija velika izboriti se s ono malo mesa ispod oklopa i u nogama... No, gušti su uvik zajebani...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

epikur37 likes this post

Back to top Go down

najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 Empty Re: najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson

Post by darth_vader 22/12/2021, 23:33

epikur37 wrote:Skoro je bilo na relji, pa sam uzeo domaće skuše...ali baš bude jako rijetko.  Nema je.

Zahvalna riba, ukusna i fina za obrok.

Plavica je isto odlična, čak mi je i draža jer je masnija...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 Empty Re: najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson

Post by epikur37 22/12/2021, 23:37

Glupkakurac wrote:
epikur37 wrote:Skoro je bilo na relji, pa sam uzeo domaće skuše...ali baš bude jako rijetko.  Nema je.

Zahvalna riba, ukusna i fina za obrok.

Plavica je isto odlična, čak mi je i draža jer je masnija...

kad sam u redu i disciplini ja jedem ribu 3 puta tjedno i treniram 5 puta

kad sam u neredu a to je sad

onda am pomalo u hurcu jedem sve šta stignem isto pijem :)

ali to je još ovih 10ak dana

epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


darth_vader likes this post

Back to top Go down

najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 Empty Re: najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson

Post by darth_vader 22/12/2021, 23:57

Na takvoj sam dijeti i ja trenutno... :)

I onda iza Nove nema više labavo... :D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 Empty Re: najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson

Post by AssadNaPodmornici 22/12/2021, 23:59

Glupkakurac wrote:Da, Đikić je Pedro... Lika prije pandemije nisam moga smisliti, ali... Ima baš puno gorih od njega. Onih koji su prognozirali kraj pandemiji u jesen 2020... Od tada imamo 12 000 umrlih, u svjetskom smo vrhu po broju umrlih na broj stanovnika, a gustoća naseljenosti tek nešto veća, nego u Sahari... Ne, nije do nas uopće. Balkanci sve znaju najbolje po običaju.
ne postoji dokaz da je umrlo 12 000 ljudi od korone. 
eno onaj ludi ero je stavljao nakon što sam ga napao "gdje mu je višak smrtnosti"  "krivulju", koja je baš to dokazala da ne postoji dokaz da je umrlo 12 000 ljudi od korone. 

evnetualno između 2000-3000 starijih ljudi + 100-200 mlađih od 50godina(ali i bolesnih) je umrlo od korone. 

ne postoji dokaz niti za 6000 ljudi kamo li za 12 000
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 Empty Re: najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson

Post by darth_vader 23/12/2021, 00:00

Riba je zakon btw...smatram da je premalo jedem, a pojedem je barem deset puta više od prosjeka u državi. Meso mogu doslovno jednom tjedno i da mi ne fali previše...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 Empty Re: najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson

Post by darth_vader 23/12/2021, 00:03

AssadNaPodmornici wrote:
Glupkakurac wrote:Da, Đikić je Pedro... Lika prije pandemije nisam moga smisliti, ali... Ima baš puno gorih od njega. Onih koji su prognozirali kraj pandemiji u jesen 2020... Od tada imamo 12 000 umrlih, u svjetskom smo vrhu po broju umrlih na broj stanovnika, a gustoća naseljenosti tek nešto veća, nego u Sahari... Ne, nije do nas uopće. Balkanci sve znaju najbolje po običaju.
ne postoji dokaz da je umrlo 12 000 ljudi od korone. 
eno onaj ludi ero je stavljao nakon što sam ga napao "gdje mu je višak smrtnosti"  "krivulju", koja je baš to dokazala da ne postoji dokaz da je umrlo 12 000 ljudi od korone. 

evnetualno između 2000-3000 starijih ljudi + 100-200 mlađih od 50godina(ali i bolesnih) je umrlo od korone. 

ne postoji dokaz niti za 6000 ljudi kamo li za 12 000

Evo, ja ih znam za desetoro iz bliže okoline već, dvojica mlađa od 40 btw... Ne, nema dokaza uopće, osim što su im izgorila pluća...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 Empty Re: najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson

Post by AssadNaPodmornici 23/12/2021, 00:09

Glupkakurac wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Glupkakurac wrote:Da, Đikić je Pedro... Lika prije pandemije nisam moga smisliti, ali... Ima baš puno gorih od njega. Onih koji su prognozirali kraj pandemiji u jesen 2020... Od tada imamo 12 000 umrlih, u svjetskom smo vrhu po broju umrlih na broj stanovnika, a gustoća naseljenosti tek nešto veća, nego u Sahari... Ne, nije do nas uopće. Balkanci sve znaju najbolje po običaju.
ne postoji dokaz da je umrlo 12 000 ljudi od korone. 
eno onaj ludi ero je stavljao nakon što sam ga napao "gdje mu je višak smrtnosti"  "krivulju", koja je baš to dokazala da ne postoji dokaz da je umrlo 12 000 ljudi od korone. 

evnetualno između 2000-3000 starijih ljudi + 100-200 mlađih od 50godina(ali i bolesnih) je umrlo od korone. 

ne postoji dokaz niti za 6000 ljudi kamo li za 12 000

Evo, ja ih znam za desetoro iz bliže okoline već, dvojica mlađa od 40 btw... Ne, nema dokaza uopće, osim što su im izgorila pluća...
to što ti nekoga znaš, ja ne znam baš nikoga da je umro od korone(da istina je , ne znam niti jednu osobu iz prve ruke da je umrla od korone, samo po pričama eventualno da netko poznaje 1-2 starije) , netko bi zaključio na temelju moje obzervacije - korona ne postoji nitko nije umro. 
na temelju tvoje bi ljudi pomislili da je domovinski rat. 

istina je u sredini. od korone realno nije umrlo 12 000 ljudi jer ne postoje takve broke kod viška smrtnosti. jednostavno nema ih u statistici. može država ljude koji su pali sa skala/lojtri pisati pod žrtvee korone(da bilo je kod toga i kod nas i po svijetu čak i više) a to ne znači da je ta osoba umrla od korone a ne od pada sa skala/lojtri(plus našli joj u nosu virus corone).  ovisno kako brojke korigiraš one su minimalno 2x manje, realno 3-4x manje, dakle 2500-5000 ljudi , 98% stariji - to su umrli od korone, fatality rate oko 0.1%(takav sam tvrdio da je u početku i dalje je takav)
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 Empty Re: najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson

Post by darth_vader 23/12/2021, 00:13

Isuse Kriste Bože... Je, u interesu nam je bildati brojke i crveniti se na kartama usrid turističke sezone jer čekamo samo da nam Ursula da koju pinku za duvan...stvar je stvarna i opasna, odlaze ljudi u punoj snazi. Nakon prehlade. Zaborave jednostavno disati.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

epikur37 likes this post

Back to top Go down

najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 Empty Re: najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson

Post by AssadNaPodmornici 23/12/2021, 00:18

Glupkakurac wrote:Isuse Kriste Bože... Je, u interesu nam je bildati brojke i crveniti se na kartama usrid turističke sezone jer čekamo samo da nam Ursula da koju pinku za duvan...stvar je stvarna i opasna, odlaze ljudi u punoj snazi. Nakon prehlade. Zaborave jednostavno disati.
stvar je stvarna ali za većinu mlađih od 50godina i ako su zdravi statistički je bezopasna. 

naravno ako netko ima komorbiditete, postaje opasnija. međutim i dalje je fatality rate prema mojoj procjeni od početka 2020 0.1%(tada su me svi napadali) a sada kada analiziram višak smrtnosti i dalje je oko 0.1%. 
moji roditelji su stariji, naravno da je njima veći rizik. cijepili su se dva puta, čak sam materi rekao da možda joj nije loše uzeti boster rekla je da neće njezin izbor. 
međutim

fatality rate od španjolske gripe je bio između 5-10% što znači da je bila između 50 i 100 puta opasnija od ovoga i svijet nije stao. 


dok ovdje izvodimo cirkus(a cirkus ne pomaže, mjere ne pomažu, maske ne djeluju, a višestruku bosteri će uništitit zdravlje ljudima), radi nečeg čiji je survival rate 99.9% za cijelu populaciju staračke i bolesne RH, i 99.99% za populaciju mlađu od 50godina


Last edited by AssadNaPodmornici on 23/12/2021, 00:18; edited 1 time in total

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 Empty Re: najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson

Post by darth_vader 23/12/2021, 00:18

Sad mi je kolegu od dvadeset i koju sastavilo, čovik nogomet aktivno igra... Jedva hoda sad, kaže da u životu goru stvar nije doživio, mjesec dana na bolovanju...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 Empty Re: najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson

Post by AssadNaPodmornici 23/12/2021, 00:20

Glupkakurac wrote:Sad mi je kolegu od dvadeset i koju sastavilo, čovik nogomet aktivno igra... Jedva hoda sad, kaže da u životu goru stvar nije doživio, mjesec dana na bolovanju...
ma da svi vi znate puste te od 20 i 30 i 40godina koje je sastavilo , vidiš ja ne znam nikoga tih godina. eventualno par njih koji su imali simptome gripi, ono da ih je sastavilo max dva tjedna.

ja sam u ljeto 2020 imao virozu(nije korona) koja me je sastavila početkom srpnja 2020, a posljedice sam osjećao iduća 3 jebena mjeseca. wow i gle čuda nije bila korona. i gle čuda nisam prestar itd.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 Empty Re: najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson

Post by darth_vader 23/12/2021, 00:20

Je, Yoda...cili svit je sta da bi Pfizer ima 50 milijardi dolara profita...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 Empty Re: najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson

Post by AssadNaPodmornici 23/12/2021, 00:21

ugl moj i tvoj dojam je nebitan. postoji nešto što se zove statistička analiza.
višak smrtnosti ne pokazuje u nikojem slučaju 12 000 mrtvih. ovisno o raspravi pokazuje 2000,3000,4000,5000 starijih umrlih, ali nikako 12 000. što znači brojke su prenapuhane. korona postoji, ali je prenapuhana

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 Empty Re: najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson

Post by AssadNaPodmornici 23/12/2021, 00:24

Glupkakurac wrote:Je, Yoda...cili svit je sta da bi Pfizer ima 50 milijardi dolara profita...
rekao sam španjolska gripa je po mojim brojkama ubijala 50-100 puta više ljudi pa svijet nije stao.

po tvojim brojkama i dalje španjolska gripa je opasnija 20-40puta, pa opet svijet nije stao. 

ti dalje sam zaključi.

e da, jesmo li sa tim mjerama, i prisilama išta postigli.

dapače još jedan fenomen - --- što smo uvodili jače mjere - više je Hrvata umiralo  

dakle dok smo imali najliberalnije mjere u Europi najmanje nas je umiralo. 
korelacija između jačih mjera i povećanja broja smrtnosti je očita. 
mogao bi ove praznike se pozabaviti malo statistikom i analizirati neke podatke, koji su očiti. 
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 Empty Re: najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson

Post by darth_vader 23/12/2021, 00:29

AssadNaPodmornici wrote:
Glupkakurac wrote:Sad mi je kolegu od dvadeset i koju sastavilo, čovik nogomet aktivno igra... Jedva hoda sad, kaže da u životu goru stvar nije doživio, mjesec dana na bolovanju...
ma da svi vi znate puste te od 20 i 30 i 40godina koje je sastavilo , vidiš ja ne znam nikoga tih godina. eventualno par njih koji su imali simptome gripi, ono da ih je sastavilo max dva tjedna.

ja sam u ljeto 2020 imao virozu(nije korona) koja me je sastavila početkom srpnja 2020, a posljedice sam osjećao iduća 3 jebena mjeseca. wow i gle čuda nije bila korona. i gle čuda nisam prestar itd.

Alo, e... Svi ti ljudi su na žalost pod zemljom. Zbog obične viroze. Otišli u par tjedana od infekcije. Družiš li se ti s ikime? Ja sam mislija da sam ja asocijalan. Ili misliš da su ih možda respiratorom ubili kao neki teoreričari. U par sati se dogodi takav kolaps u organizmu da osobi kojoj tobože nije ništa i misli da može disati, jednostavno otkažu organi uslijed akutnog respiratornog distresa... Mnogi koji su u bolnici, bez potpore kisika ne bi jednostavno preživjeli, ali no... Vjeruj u štogod hoćeš, ionako nema smisla rasprava...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson - Page 3 Empty Re: najveći rvacki znanstvenik vidoviti đikson

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum