ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asylum

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Go down

Asylum - Page 10 Empty Re: Asylum

Post by metilda 23/12/2021, 04:51

Asylum - Page 10 Fb_i1952

metilda

Posts : 5012
2021-02-20


Back to top Go down

Asylum - Page 10 Empty Re: Asylum

Post by metilda 23/12/2021, 10:04

Za Novu godinu ne želim puno stvari. Tek da u svakom danu nađem malo radosti. Jednostavne. One iskrene radost koje dolazi iz srca. Zbog neke sitnice. Nekog lijepog događaja. Neke drage osobe. I da imam s kime podijeliti svoju bol. Razmijeniti dvije tri riječi. Da uvijek imam nekoga tko će stavit ruku na moje rame i reći: Proći će i to. Nema razloga da brineš. I da naučim cijeniti one lijepe trenutke života koji su tu.

Za Novu godinu ne želim puno stvari. Tek da shvatim da je bogatstvo ono što možeš zagrliti, a ne ono što nosiš u džepu. I kad dođu duge hladne noći imati nekoga kome ćeš ispričati ono što te taj dan boljelo, povrijedilo, umorilo. Za Novu godinu želim se oporaviti od toga što sam previše vjerovao tamo gdje nisam trebao, a premalo tamo gdje je trebalo. I što sam previše bio tamo gdje me nije ni trebalo biti. A premalo tamo gdje je srce kazivalo.

- Mario Žuvela

Asylum - Page 10 Fb_i1953

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 5012
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 10 Empty Re: Asylum

Post by metilda 23/12/2021, 18:40

Vrijeme je za odlazak s foruma. 17 godina je i previše. Prijatelji znaju gdje me mogu naći.
Svima želim miran i blagoslovljen nastavak ili ostatak života.

Asylum - Page 10 Fb_i1958

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 5012
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 10 Empty Re: Asylum

Post by Guest 24/12/2021, 07:19

metilda wrote:Vrijeme je za odlazak s foruma. 17 godina je i previše. Prijatelji znaju gdje me mogu naći.
Svima želim miran i blagoslovljen nastavak ili ostatak života.

Asylum - Page 10 Fb_i1958


Ako se ti tako osjećaš, dobro, poštujem i ne nagovaram te. No, ipak, ako se i predomisliš, i to je ok, logiraj se bez objašnjavanja i piši. 

Meni je forum često bio dobar ispušni ventil  :) a i upoznala sam vrlo drage ljude, koji su mi u imeniku, i s kojima se vidim uživo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Asylum - Page 10 Empty Re: Asylum

Post by Guest 24/12/2021, 14:20

Venus wrote:
metilda wrote:Vrijeme je za odlazak s foruma. 17 godina je i previše. Prijatelji znaju gdje me mogu naći.
Svima želim miran i blagoslovljen nastavak ili ostatak života.

Asylum - Page 10 Fb_i1958


Ako se ti tako osjećaš, dobro, poštujem i ne nagovaram te. No, ipak, ako se i predomisliš, i to je ok, logiraj se bez objašnjavanja i piši. 

Meni je forum često bio dobar ispušni ventil  :) a i upoznala sam vrlo drage ljude, koji su mi u imeniku, i s kojima se vidim uživo.

Mi smo u svakoj telefonskoj uticnici u svakom repetitoru u svakom satelitu  moze nas naci i u Sahari i u Amazoniji a i u Sibiru u Metkovicu smo u svakom kaficu u svakoj crkvi i u svakoj vrtaci. Dosta je samo jedan klik.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Asylum - Page 10 Empty Re: Asylum

Post by Guest 25/12/2021, 17:07

Tako je Gnječ, reci joj 😊💪 treba imat neko malo veselje kao što je forumašenje, pa makar se povremeno popi***arali ovdje. 
#samoljubav 😃
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Asylum - Page 10 Empty Re: Asylum

Post by Noor 25/12/2021, 21:23

metilda wrote:Vrijeme je za odlazak s foruma. 17 godina je i previše. Prijatelji znaju gdje me mogu naći.
Svima želim miran i blagoslovljen nastavak ili ostatak života.

ne idi

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Asylum - Page 10 Empty Re: Asylum

Post by Ringo10 26/12/2021, 01:15

Matilda, trebas zaokrugliti na 20 godina
Ringo10
Ringo10

Posts : 21649
2015-09-24


Noor likes this post

Back to top Go down

Asylum - Page 10 Empty Re: Asylum

Post by Guest 28/12/2021, 15:04

metilda wrote:Vrijeme je za odlazak s foruma. 17 godina je i previše. Prijatelji znaju gdje me mogu naći.
Svima želim miran i blagoslovljen nastavak ili ostatak života.

Asylum - Page 10 Fb_i1958


Hvala, Matka. :) Ako osjecas da je doista doslo vrijeme za utrnuce forumskog druzenja i pisanja, tada ti zelim svaku ljepotu ovog svijeta. Tvome suprugu i obitelji najcudesnija cudesa :), zdravlje i snagu.

Nadam se, ipak, da ne odlazis zbog razocaranosti, boli ili nekih drugih nelijepih stvari. Ovaj je topic tvoja mala oaza, ovdje se opustas i rasterecujes. Nitko nije vrijedan, ma koliko nam bio drag, da zbog njega odustajes od onog sto ti cini dobro. Dakle, obradovat ce me novi Zuvelini tekstovi, ako se vratis ovom kutku. :) ♡

Ono sto mi je izuzetno drago jest da smo se ti i ja konacno nasle na istoj strani, iako strana nema, samo iznenadnih spoznaja o onome sto jesmo - i onome sto nismo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Asylum - Page 10 Empty Re: Asylum

Post by Guest 28/12/2021, 15:13

Faith has no reality if it is not love. Love chooses. Love moves out of self to the other; it is a movement of surrender.





Happiness and love spring from the same root, the surrender of the self. This surrender is not something which can be enjoined on us by reason, wisdom, common sense. No argument can prove to me that I ought to put someone else’s need before my own. I am left to make a naked choice, the choice for or against love as the law of life.

//Ruth Burrows, Ascent to Love: The Spiritual Teaching of St. John of the Cross//John Austin Baker//
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Asylum - Page 10 Empty Re: Asylum

Post by veber 29/12/2021, 01:38

metilda wrote:Vrijeme je za odlazak s foruma. 17 godina je i previše. Prijatelji znaju gdje me mogu naći.
Svima želim miran i blagoslovljen nastavak ili ostatak života.

Asylum - Page 10 Fb_i1958
nagovorio me jedan forumaš da velim da ne odlaziš.
ne volim dolazit na druge pdf
znači ovo nije moja želja, jer niti komuniciramo.

ja sam samo glasnik, a nadam se da me ne buš upucala.

eto. obavio
smrt ne tražim, ali ako moram neka me još obiđe.
(s moje strane, život je vani, ne ovdje u RL)
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Asylum - Page 10 Empty Re: Asylum

Post by Guest 29/12/2021, 09:40

E, da mi je netko rekao da će Veber pisati na Asylumu, izgubila bi okladu..  :D 


Asylum - Page 10 5lifei10

Metka, sve ti je jasno. Dovuci se. cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Asylum - Page 10 Empty Re: Asylum

Post by Noor 29/12/2021, 14:19

Metilda, čekamo te  sunny

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Asylum - Page 10 Empty Re: Asylum

Post by Guest 29/12/2021, 18:28

Metka se od srca zahvaljuje na porukama. <3

Zamolila me da u njeno ime ostavim njenu poruku svima da se osjeća kao da je zatvorila jedno poglavlje života, da ih čekaju kemoterapije i da se mora usredotočiti na obitelj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Asylum - Page 10 Empty Re: Asylum

Post by mativka 30/12/2021, 14:27

violator wrote:
Hvala, Matka. :)
Izgara li ti srce od sreće?

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Asylum - Page 10 Empty Re: Asylum

Post by Guest 30/12/2021, 15:46

mativka wrote:
violator wrote:
Hvala, Matka. :)
Izgara li ti srce od sreće?

* Metka.

Zasto bi mi trebalo izgarati srce od srece!?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Asylum - Page 10 Empty Re: Asylum

Post by mativka 30/12/2021, 15:48

violator wrote:
mativka wrote:
violator wrote:
Hvala, Matka. :)
Izgara li ti srce od sreće?

* Metka.

Zasto bi mi trebalo izgarati srce od srece!?
S obzirom na tvoj ispravak, moje je srce sretno!

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Asylum - Page 10 Empty Re: Asylum

Post by mativka 30/12/2021, 15:51

Samo da razjasnim.
Metka - Matka, može se različito shvatiti.
Ja joj nisam ni do gležnja po pitanju vjere i njenog davanju istom.
Različite insinuacije ili greške ne toleriram.

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Asylum - Page 10 Empty Re: Asylum

Post by Guest 30/12/2021, 16:02

mativka wrote:
violator wrote:
mativka wrote:
Izgara li ti srce od sreće?

* Metka.

Zasto bi mi trebalo izgarati srce od srece!?
S obzirom na tvoj ispravak, moje je srce sretno!

Tipkam s moba pa mi se cesto potkradu greske. Uspijem ih ispraviti, ali katkad mi ostane koja. Sad sam tek shvatila zasto si to mogla pogresno protumaciti. Ne, nikako nije bilo upuceno tebi. Zahvalila sam se Metki na lijepim zeljama. Tvoj nick uobicajeno kratim u "Mate". :)

Ali, sad kad si tu, i tebi zelim svako dobro i neka te zaobidju tuge i razocarenja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Asylum - Page 10 Empty Re: Asylum

Post by mativka 30/12/2021, 16:23

violator wrote:
mativka wrote:
violator wrote:

* Metka.

Zasto bi mi trebalo izgarati srce od srece!?
S obzirom na tvoj ispravak, moje je srce sretno!

Tipkam s moba pa mi se cesto potkradu greske. Uspijem ih ispraviti, ali katkad mi ostane koja. Sad sam tek shvatila zasto si to mogla pogresno protumaciti. Ne, nikako nije bilo upuceno tebi. Zahvalila sam se Metki na lijepim zeljama. Tvoj nick uobicajeno kratim u "Mate". :)

Ali, sad kad si tu, i tebi zelim svako dobro i neka te zaobidju tuge i razocarenja.
Hvala puno! (uvijek tipkam s moba)
Neugodno mi je kada me se uopće dovodi u vezu s Metkom, jer moja vjera je naslijeđena, a ona ju živi.

I ja tebi želim sve najbolje, pogotovo oslobađanje od demona zavisti, ega i negativne energije predmeta..

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Asylum - Page 10 Empty Re: Asylum

Post by Guest 30/12/2021, 22:31

mativka wrote:
violator wrote:
mativka wrote:
S obzirom na tvoj ispravak, moje je srce sretno!

Tipkam s moba pa mi se cesto potkradu greske. Uspijem ih ispraviti, ali katkad mi ostane koja. Sad sam tek shvatila zasto si to mogla pogresno protumaciti. Ne, nikako nije bilo upuceno tebi. Zahvalila sam se Metki na lijepim zeljama. Tvoj nick uobicajeno kratim u "Mate". :)

Ali, sad kad si tu, i tebi zelim svako dobro i neka te zaobidju tuge i razocarenja.
Hvala puno! (uvijek tipkam s moba)
Neugodno mi je kada me se uopće dovodi u vezu s Metkom, jer moja vjera je naslijeđena, a ona ju živi.

I ja tebi želim sve najbolje, pogotovo oslobađanje od demona zavisti, ega i negativne energije predmeta..

Čestitke bi trebale biti lijepe, iskrene i pozitivne. Ne razumijem čemu ovakav izražaj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Asylum - Page 10 Empty Re: Asylum

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum