ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju - Page 6 Empty Re: Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju

Post by Guest 11/6/2021, 20:18

Eroo wrote:Nebitno.
Referiram se na naslov teme.

ako je tebi nebitno koji kurac si se došao posrat ovdje?

odjebi!!!

Guest
Guest


Back to top Go down

Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju - Page 6 Empty Re: Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju

Post by Guest 11/6/2021, 20:49

Specific scheme for the synthetic biogenesis of SARS-CoV-2 and SARS-CoV-1 in transformed yeast cells

How it works

Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju - Page 6 E3dpb510

Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju - Page 6 E3dpbc10

Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju - Page 6 E3dpsd10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju - Page 6 Empty Re: Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju

Post by Guest 13/6/2021, 14:19



WORLD EXCLUSIVE: Footage proves bats were kept in Wuhan lab
Jun 13, 2021

The Wuhan Institute of Virology kept live bats in cages, new footage from inside the facility has revealed, disproving denials from World Health Organisation investigators who claimed the suggestion was a “conspiracy”.

An official Chinese Academy of Sciences video to mark the launch of the new biosafety level 4 laboratory in May 2017 speaks about the security precautions that are in place if “an accident” occurs and reveals there had been “intense clashes” with the French Government during the construction of the laboratory.

The video shows bats being held in a cage at the Wuhan Institute of Virology, along with vision of a scientist feeding a bat with a worm.

The 10 minute video is titled “The construction and research team of Wuhan P4 laboratory of Wuhan Institute of Virology, Chinese Academy of Sciences” and features interviews with its leading scientists.

The World Health Organisation report investigating the origin of the pandemic failed to mention that any bats had been kept at the Wuhan Institute of Virology and only its annex referred to animals being housed there.

“The animal room in the P4 facility can handle a variety of species, including primate work with SARS-CoV-2,” it states.

A member of the World Health Organisation team investigating the origin of the pandemic in Wuhan, zoologist Peter Daszak said it was a conspiracy to suggest bats were held at the Wuhan Institute of Virology.

In one tweet dated December, 2020 he said: “No BATS were sent to Wuhan lab for genetic analysis of viruses collected in the field. That’s now how this science works. We collect bat samples, send them to the lab. We RELEASE bats where we catch them!”

In another tweet, dated December 11, 2020, he said: “This is a widely circulated conspiracy theory. This piece describes work I’m the lead on and labs I’ve collaborated with for 15 years. They DO NOT have live or dead bats in them. There is no evidence anywhere that this happened. It’s an error I hope will be corrected.”

This month, Daszak appeared to retract his earlier denials and admitted the Wuhan Institute of Virology may have housed bats but admitted he had not asked them.

The Chinese Academy of Sciences video was discovered by researchers investigating the origin of the pandemic who call themselves DRASTIC.

Digital archivist “Jesse” found the Chinese Academy of Sciences Video while the group's co-ordinator, who goes by a pseudonym of “Billy Bostickson” for safety reasons, has long complained evidence bats were housed in the Wuhan laboratories.

The video forms part of the investigation for the book “What Really Happened in Wuhan” which is available for pre-order at Amazon and Booktopia.

Mr Daszak has not responded to requests for comment.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju - Page 6 Empty Re: Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju

Post by epikur37 13/6/2021, 14:21

Gnječo, oblači šahovnicu i idemo U boj, u  boj...tekma kreće, heblo te covid.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju - Page 6 Empty Re: Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju

Post by veber 13/6/2021, 14:28

epikur37 wrote:Gnječo, oblači šahovnicu i idemo U boj, u  boj...tekma kreće, heblo te covid.
minkenska bojna.
ko safet efendija ero, malo ga je štrecnulo 91e u leđima pa nije iz novog mesta mogal doći u karlovac.
of kors
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju - Page 6 Empty Re: Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju

Post by epikur37 13/6/2021, 14:30

veber wrote:
epikur37 wrote:Gnječo, oblači šahovnicu i idemo U boj, u  boj...tekma kreće, heblo te covid.
minkenska bojna.
ko safet efendija ero, malo ga je štrecnulo 91e u leđima pa nije iz novog mesta mogal doći u karlovac.
of kors

ajde veberček, ale-ale

nisi hrvatr ali ipak si rođen tu pa je i tvoja je domovina, oš neš :D
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju - Page 6 Empty Re: Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju

Post by epikur37 13/6/2021, 14:30

jel ti treba ono još za gazdu, da pošaljem?
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju - Page 6 Empty Re: Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju

Post by veber 13/6/2021, 14:35

epikur37 wrote:jel ti treba ono još za gazdu, da pošaljem?
živimo u novim vremenima.
sada radim u airbus-u
guzda se sjebao kaj me tamo poslao :D

ali pošalji, mito je uvijek dobar.
svi ga vole primiti.

na mob ili na mail.
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju - Page 6 Empty Re: Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju

Post by ljubo1212 29/6/2021, 12:18

Gnječ wrote:
ljubo1212 wrote:
Gnječ wrote:
ljubo1212 wrote:jedva čekam da prof douglas i sorensen zbilja publiciraju to što im se pripisuje da su napisali, 
treba vjerojatno gledati na cambridge university press
on i sorensen su tamo objavili tekst u svibnju 2020 s ovim dijagramima, koje sad prepisuju i prepričavaju opskurne internet stranice i blogovi, a bez riječi da bi to bilo umjetno stvoreno...

čuj, na tim opskurnim internet stranicama i blogovima pišu renomirani virolozi, mikrobiolozi i ostali stručnjaci iz struke koji nisu popušili priču da je virus postao patogen za čovjeka prirodnom selekcijom. budući ih je službena kamarila na vlasti odbacila, organizirali su se kao gerila i krenuli istraživati porijeklo SARS CoV2 virusa.

imaš logičku grešku, svi ti renomirani se pozivaju na članak ove dvojice renomiranih koji ni jednom rječju ne spominju to što ovi tvoji renomirani nadograđuju na njihov rad objavljen prije godinu dana...
iz tvojih postova se vidi da ova tvoja gerila ne istražuje nego prebrikava tuđa istraživanja i dodaje im što bi htjeli da im ti renomirani napišu, a oni se baš urotili s vladajućim i neće pa neće

daj argumentiraj.
ova dvojica ništa nisu objavila, jel se zna što?
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2050
2015-08-02


Back to top Go down

Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju - Page 6 Empty Re: Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju

Post by Guest 29/6/2021, 13:13

ljubo1212 wrote:
Gnječ wrote:
ljubo1212 wrote:
Gnječ wrote:
ljubo1212 wrote:jedva čekam da prof douglas i sorensen zbilja publiciraju to što im se pripisuje da su napisali, 
treba vjerojatno gledati na cambridge university press
on i sorensen su tamo objavili tekst u svibnju 2020 s ovim dijagramima, koje sad prepisuju i prepričavaju opskurne internet stranice i blogovi, a bez riječi da bi to bilo umjetno stvoreno...

čuj, na tim opskurnim internet stranicama i blogovima pišu renomirani virolozi, mikrobiolozi i ostali stručnjaci iz struke koji nisu popušili priču da je virus postao patogen za čovjeka prirodnom selekcijom. budući ih je službena kamarila na vlasti odbacila, organizirali su se kao gerila i krenuli istraživati porijeklo SARS CoV2 virusa.

imaš logičku grešku, svi ti renomirani se pozivaju na članak ove dvojice renomiranih koji ni jednom rječju ne spominju to što ovi tvoji renomirani nadograđuju na njihov rad objavljen prije godinu dana...
iz tvojih postova se vidi da ova tvoja gerila ne istražuje nego prebrikava tuđa istraživanja i dodaje im što bi htjeli da im ti renomirani napišu, a oni se baš urotili s vladajućim i neće pa neće

daj argumentiraj.
ova dvojica ništa nisu objavila, jel se zna što?

explain, pojasni, obrazloži sastavi dve jebene rečenice na ustaškom rvackom da te ceo svet razume. nemoj da se izvlačiš glupim pitanjima bre!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju - Page 6 Empty Re: Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju

Post by epikur37 29/6/2021, 13:17

Gnječ wrote:
ljubo1212 wrote:
Gnječ wrote:
ljubo1212 wrote:
Gnječ wrote:
ljubo1212 wrote:jedva čekam da prof douglas i sorensen zbilja publiciraju to što im se pripisuje da su napisali, 
treba vjerojatno gledati na cambridge university press
on i sorensen su tamo objavili tekst u svibnju 2020 s ovim dijagramima, koje sad prepisuju i prepričavaju opskurne internet stranice i blogovi, a bez riječi da bi to bilo umjetno stvoreno...

čuj, na tim opskurnim internet stranicama i blogovima pišu renomirani virolozi, mikrobiolozi i ostali stručnjaci iz struke koji nisu popušili priču da je virus postao patogen za čovjeka prirodnom selekcijom. budući ih je službena kamarila na vlasti odbacila, organizirali su se kao gerila i krenuli istraživati porijeklo SARS CoV2 virusa.

imaš logičku grešku, svi ti renomirani se pozivaju na članak ove dvojice renomiranih koji ni jednom rječju ne spominju to što ovi tvoji renomirani nadograđuju na njihov rad objavljen prije godinu dana...
iz tvojih postova se vidi da ova tvoja gerila ne istražuje nego prebrikava tuđa istraživanja i dodaje im što bi htjeli da im ti renomirani napišu, a oni se baš urotili s vladajućim i neće pa neće

daj argumentiraj.
ova dvojica ništa nisu objavila, jel se zna što?

explain, pojasni, obrazloži sastavi dve jebene rečenice na ustaškom rvackom da te ceo svet razume. nemoj da se izvlačiš glupim pitanjima bre!

nagazio te ljuban
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju - Page 6 Empty Re: Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju

Post by ljubo1212 29/6/2021, 13:19

najavio si članak dvojice, koji će sve objasniti, od članka ništa
pa što im se dogodilo da ne objavljuju rad na koji se pozivaš?

nagazio se sam, ima ih ovdje koji rado staju 2x na iste grablje
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2050
2015-08-02


Back to top Go down

Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju - Page 6 Empty Re: Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju

Post by Guest 29/6/2021, 13:31

ljubo1212 wrote:najavio si članak dvojice, koji će sve objasniti, od članka ništa
pa što im se dogodilo da ne objavljuju rad na koji se pozivaš?

nagazio se sam, ima ih ovdje koji rado staju 2x na iste grablje

neznam šta ti hoćeš dokazati. ja sam njihov rad već odavno stavio na forum u nekoliko navrata. to što ti preskačeš je tvoj problem. rad je objavljen i dostupan je na netu. da li znaš kako funkcionira google tražilica? ili ti i to moram objašnjavati?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju - Page 6 Empty Re: Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju

Post by mutava baštarda 29/6/2021, 13:50

ljubo1212 wrote:
Gnječ wrote:
ljubo1212 wrote:
Gnječ wrote:
ljubo1212 wrote:jedva čekam da prof douglas i sorensen zbilja publiciraju to što im se pripisuje da su napisali, 
treba vjerojatno gledati na cambridge university press
on i sorensen su tamo objavili tekst u svibnju 2020 s ovim dijagramima, koje sad prepisuju i prepričavaju opskurne internet stranice i blogovi, a bez riječi da bi to bilo umjetno stvoreno...

čuj, na tim opskurnim internet stranicama i blogovima pišu renomirani virolozi, mikrobiolozi i ostali stručnjaci iz struke koji nisu popušili priču da je virus postao patogen za čovjeka prirodnom selekcijom. budući ih je službena kamarila na vlasti odbacila, organizirali su se kao gerila i krenuli istraživati porijeklo SARS CoV2 virusa.

imaš logičku grešku, svi ti renomirani se pozivaju na članak ove dvojice renomiranih koji ni jednom rječju ne spominju to što ovi tvoji renomirani nadograđuju na njihov rad objavljen prije godinu dana...
iz tvojih postova se vidi da ova tvoja gerila ne istražuje nego prebrikava tuđa istraživanja i dodaje im što bi htjeli da im ti renomirani napišu, a oni se baš urotili s vladajućim i neće pa neće

daj argumentiraj.
ova dvojica ništa nisu objavila, jel se zna što?
Nisam nešto pratio ovu prepisku, a pretpostam da se radi o samom naslovu teme.
Ne znam da li je ljubo svjestan da je svako spominjanje porijekla virusa podlijegalo cenzuri.
Vrlo rado ću ovdje staviti jednu objavu koja, iako na nekom portalu 4županijska sjever više govori u slobodi nego o porijeklu, ali vrijedi pročitati da se zna u kojem smo kolosjeku.

Prof. Marušić pravobraniteljici: Svoja ljudska prava ne dam ni Faktografu ni Vama 

[size=45]Prof. dr. sc. Matko Marušić uputio je novo pismo pučkoj pravobranitelji Teni Šimonović Einwalter u svezi Faktografove provedbe cenzure glede članka o podrijetlu koronavirusa. Naime, prvu prijavu, pravobraniteljica je odbila, no kako su od tada, iz samog vrha obavještajnih službi SAD-a, izašle nove informacije odnosno potvrda nedostatka informacija da bi se donio konačan zaključak o podrijetlu koronavirusa, prof. dr. sc. Marušić je svoju prijavu obnovio.[/size]

[size=45]Podsjetimo, iako sam vrh američkih obavještajnih službi tvrdi kako postoje ozbiljne indicije da je virus laboratorijskog podrijetla, Faktograf je članak znanstvenika Marušić o toj temi cenzurirao na temelju toga što se navodno bavi provjerom činjenične točnosti informacija u javnom prostoru, za što je dobio ovlasti od međunarodne organizacije IFCN i Facebooka.[/size]

[size=45]Njegovo pismo prenosimo u cijelosti:[/size]
[size=45]Gđo Pučka pravobraniteljice Tena Šimonović Einwalter,[/size]

[size=45]dana 16. travnja 2021. odbili ste moju prijavu protiv Faktografa (od 13. siječnja 2021.) koji je bio smanjio vidljivost mojega članka na portalu Narod o mojoj sumnji da je virus SARS-CoV-s Kinezima pobjegao iz laboratorija (broj : P.P.-27 -2-9 1 l2I -45). Vaše objašnjenje toga odbijanja bilo je nelogično i u sebi kontradiktorno, ali nisam htio gubiti vrijeme da Vam to dokazujem, jer znam da Vama argument ništa ne znači nego da Vam je cilj zaštita ljevičarskog (Faktograf) protudemokratskog djelovanja koje se svodi na najobičniju cenzuru koju se nekad nazivalo „verbalni delikt“. Po tome ćete i Vi i Vaše djelovanje ući u povijest nedemokratskih tendencija u 21. stoljeću, a ja ću za to biti jedan od važnih svjedoka da ste to radili.[/size]
[size=45]Naime, jako me pogodilo licemjerje i nelogičnost Vašega obrazloženja odbijanja moje pritužbe na rad Faktografa. Sada, kad se pojavljuje sve više dokaza da sam ja s mojom procjenom (da je virus pobjegao iz laboratorija u Wuhanu) bio u pravu, pitam se što ćete napraviti u odnosu na nepravdu koju ste mi učinili.[/size]
[size=45]Dokazi da sam u vjerojatno bio u pravu množe se iz dana u dan (donekle sumirani u članku https://direktno.hr/direkt/state-department-ima-dokaze-peking-sest-godina-planirao-osvajanje-svijeta-bioloskim-oruzjem-korona-virus-232166/) i ja se pitam sljedeće:[/size]

[size=45]1) budući da se dokazi množe i da potječu od relevantnih i vrlo autoritativnih izvora (npr. State Department SAD-a), kojom logikom Vi podržavate postupak Faktografa prema meni zanemarujući slobodu i autoritet mišljenja svih tih izvora? Koja je razlika između američkog State Departmenta i glasovitih svjetskih znanstvenika i – mene – da se meni ograničava isto mišljenje koje oni javno iznose i o tome i knjige pišu?[/size]

[size=45]Smatram da je to razlog da svoju odluku od 16. travnja 2021. trebate promijeniti, zaustaviti Faktograf i meni se ispričati. Nadasve, kao što sam u prijavi tražio, zar nije Vaša dužnost (Pučka pravobraniteljica!) da od Ustavnog suda Republike Hrvatske zatražite mišljenje je li djelovanje Faktografa protudemokratsko (protiv slobode mišljenja i govora), dakle protuustavno i time nedopustivo?[/size]

[size=45]2) Kad (ako) se jednoga dana dokaže da je virus pobjegao iz kineskog laboratorija u tijeku rada na njegovoj „gain of function“ (dodavanja funkcija – zloćudnosti), za što sam ja u mojemu članku i objašnjenjima koja su slijedila nakon Faktografova nasilja naveo izvore iz kojih sam to shvatio (publikacije kineske znanstvenoistraživačke skupine koju je vodila dr. Shi Zhengli), što ćete učiniti u odnosu na moj „slučaj“ i nepravdu koju ste mi Faktograf i Vi učinili? Hoćete li mi se javno ispričati? Hoćete li dati neopozivu ostavka na svoj položaj Pučke pravobraniteljice? Hoćete li Faktograf krivično prijaviti DORH-u za djela nasilnog suzbijanja slobode mišljenja i govora, lažne optužbe i protudemokratsko djelovanje financirano sredstvima izvan Republike Hrvatske?[/size]
[size=45]I Vi i ja (nažalost i Faktograf) živimo u slobodnoj i demokratskoj zemlji i imamo ista prava. Razlika je samo u tome da ste Vi plaćeni da štitite ta moja prava. A Vi pomažete njihovo ugrožavanje. Razmislite malo o tome. O ljudskim pravima ja ne znam manje od Vas, ne cijenim ih manje od Vas i ne dam ih ni Faktografu ni Vama. Niti ikome. Zato i jesmo čeznuli za slobodnom i demokratskom državom i ljuto se za nju borili kad je napadnuta oružjem. Uvjeravam Vas da će je hrvatski građani, dakle i ja, jednako ljuto braniti i u miru tko god je i čime god je ugrozio kao slobodnu i demokratsku. U mojemu slučaju to znači da se nikad ne ću pomiriti s Faktografovim i Vašim postupcima”; ističe prof. dr. sc. Matko Marušić u svom dodatku prijave Faktografa.[/size]

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju - Page 6 Empty Re: Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju

Post by ljubo1212 29/7/2021, 22:13

Gnječ wrote:EXCLUSIVE: COVID-19 'has NO credible natural ancestor' and WAS created by Chinese scientists who then tried to cover their tracks with 'retro-engineering' to make it seem like it naturally arose from bats, explosive new study claims

Published: 22:50 BST, 28 May 2021

   An explosive new study claims researchers found 'unique fingerprints' in COVID-19 samples that they say could only have arisen from manipulation in a laboratory

   DailyMail.com exclusively obtained the new 22-page paper authored by British Professor Angus Dalgleish and Norwegian scientist Dr. Birger Sørensen set to be published in the Quarterly Review of Biophysics Discovery

   The study showed there's evidence to suggest Chinese scientists created the virus while working on a Gain of Function project in a Wuhan lab

dakle, jel ta nova studija na kojoj se temelji cijela ova priča obajvljena nakon 28.5.2021 ili ništa od toga?
ekskluziva, fino
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2050
2015-08-02


Back to top Go down

Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju - Page 6 Empty Re: Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju

Post by ljubo1212 29/7/2021, 22:19

mutava baštarda wrote:
ljubo1212 wrote:
Gnječ wrote:
ljubo1212 wrote:
Gnječ wrote:
ljubo1212 wrote:jedva čekam da prof douglas i sorensen zbilja publiciraju to što im se pripisuje da su napisali, 
treba vjerojatno gledati na cambridge university press
on i sorensen su tamo objavili tekst u svibnju 2020 s ovim dijagramima, koje sad prepisuju i prepričavaju opskurne internet stranice i blogovi, a bez riječi da bi to bilo umjetno stvoreno...

čuj, na tim opskurnim internet stranicama i blogovima pišu renomirani virolozi, mikrobiolozi i ostali stručnjaci iz struke koji nisu popušili priču da je virus postao patogen za čovjeka prirodnom selekcijom. budući ih je službena kamarila na vlasti odbacila, organizirali su se kao gerila i krenuli istraživati porijeklo SARS CoV2 virusa.

imaš logičku grešku, svi ti renomirani se pozivaju na članak ove dvojice renomiranih koji ni jednom rječju ne spominju to što ovi tvoji renomirani nadograđuju na njihov rad objavljen prije godinu dana...
iz tvojih postova se vidi da ova tvoja gerila ne istražuje nego prebrikava tuđa istraživanja i dodaje im što bi htjeli da im ti renomirani napišu, a oni se baš urotili s vladajućim i neće pa neće

daj argumentiraj.
ova dvojica ništa nisu objavila, jel se zna što?
Nisam nešto pratio ovu prepisku, a pretpostam da se radi o samom naslovu teme.
Ne znam da li je ljubo svjestan da je svako spominjanje porijekla virusa podlijegalo cenzuri.
Vrlo rado ću ovdje staviti jednu objavu koja, iako na nekom portalu 4županijska sjever više govori u slobodi nego o porijeklu, ali vrijedi pročitati da se zna u kojem smo kolosjeku.
za (be)svjesnost najprije zadrži usredotočenost na prepiski, onda možemo dalje
i ne ubacuj marušića
dok ne riješimo prethodnu dvojicu eminentnih...

dosta sam ja srdelica i sijena nabacao ovdje, ne bi više
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2050
2015-08-02


Back to top Go down

Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju - Page 6 Empty Re: Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju

Post by Guest 29/7/2021, 23:13

ljubo1212 wrote:
mutava baštarda wrote:
ljubo1212 wrote:
Gnječ wrote:
ljubo1212 wrote:
Gnječ wrote:
ljubo1212 wrote:jedva čekam da prof douglas i sorensen zbilja publiciraju to što im se pripisuje da su napisali, 
treba vjerojatno gledati na cambridge university press
on i sorensen su tamo objavili tekst u svibnju 2020 s ovim dijagramima, koje sad prepisuju i prepričavaju opskurne internet stranice i blogovi, a bez riječi da bi to bilo umjetno stvoreno...

čuj, na tim opskurnim internet stranicama i blogovima pišu renomirani virolozi, mikrobiolozi i ostali stručnjaci iz struke koji nisu popušili priču da je virus postao patogen za čovjeka prirodnom selekcijom. budući ih je službena kamarila na vlasti odbacila, organizirali su se kao gerila i krenuli istraživati porijeklo SARS CoV2 virusa.

imaš logičku grešku, svi ti renomirani se pozivaju na članak ove dvojice renomiranih koji ni jednom rječju ne spominju to što ovi tvoji renomirani nadograđuju na njihov rad objavljen prije godinu dana...
iz tvojih postova se vidi da ova tvoja gerila ne istražuje nego prebrikava tuđa istraživanja i dodaje im što bi htjeli da im ti renomirani napišu, a oni se baš urotili s vladajućim i neće pa neće

daj argumentiraj.
ova dvojica ništa nisu objavila, jel se zna što?
Nisam nešto pratio ovu prepisku, a pretpostam da se radi o samom naslovu teme.
Ne znam da li je ljubo svjestan da je svako spominjanje porijekla virusa podlijegalo cenzuri.
Vrlo rado ću ovdje staviti jednu objavu koja, iako na nekom portalu 4županijska sjever više govori u slobodi nego o porijeklu, ali vrijedi pročitati da se zna u kojem smo kolosjeku.
za (be)svjesnost najprije zadrži usredotočenost na prepiski, onda možemo dalje
i ne ubacuj marušića
dok ne riješimo prethodnu dvojicu eminentnih...

dosta sam ja srdelica i sijena nabacao ovdje, ne bi više

možda da postaviš neko konkretno i razumljivo pitanje umjesto sarkastičnih pasivno-agresivnih prosera?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju - Page 6 Empty Re: Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju

Post by Guest 29/7/2021, 23:22

vratimo se malo u povijest:

Uncaging the Animal: Concerns Rise Over Scientists Tests on SARS 2.0

22:04 GMT 15.11.2015(updated 22:06 GMT 15.11.2015)

‘SARS 2.0’ is closer than you might think as scientists are continuing medical tests that could create a whole new virus outbreak.

Around 13 years have passed since humanity first heard about the unstoppable Severe Acute Respiratory Syndrome — or SARS — but we still remember how many lives the virus took all over the world. SARS killed almost 800 people since the beginning of an outbreak in 2002. Despite concerns raised since then, researchers appear to have forgotten the devastating consequences the virus could bring as they have now created a hybrid version of SARS.

Undergoing lab experiments "for the sake of science" bring to the table ethical questions such as whether scientists should carry on its work that could enhance the virulence of some pathogen on pain of being blamed for "uncaging the animal."

The study was launched long before the US government banned funding new research on deadly or transmissible viruses of SARS and MERS as well as influenza-causing tests so it was allowed to be completed.

Scientists developed a protein-made hybrid with the same structure as SARS to study the virus in the lab. Pundits slammed the study claiming that the cost of the tests is incomparable with the threat of the virus if released in the wild.

"The strain grew equally well to SARS in human cells," Dr. Ralph Baric, a professor of epidemiology at the University of North Carolina, Chapel Hill, and the lead author of the study, told Motherboard. "It resisted all vaccines and immunotherapy, too."

https://sptnkne.ws/BZQy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju - Page 6 Empty Re: Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju

Post by ljubo1212 29/7/2021, 23:23

to što odgovaraš na post koji nije tebi upućen, a ne odgovaraš na svoj već govori sve
i rest my case...na sijenu si...do daljnjeg
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2050
2015-08-02


Back to top Go down

Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju - Page 6 Empty Re: Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju

Post by mutava baštarda 29/7/2021, 23:24

ljubo1212 wrote:to što odgovaraš na post koji nije tebi upućen, a ne odgovaraš na svoj već govori sve
i rest my case...na sijenu si...do daljnjeg
Prepisati ćemo to cijepivu. Jesi primio već treću dozu?

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju - Page 6 Empty Re: Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju

Post by ljubo1212 29/7/2021, 23:25

i tebi sijeno? fino
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2050
2015-08-02


Back to top Go down

Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju - Page 6 Empty Re: Virus ipak nastao u Kineskom labaratoriju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum