ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ipak je umro kao jebac a ne seronja

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 11 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by vuksadinare 9/3/2021, 13:55

...pazi da te cirko ne zguzi

vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 11 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by IL Risorto 9/3/2021, 14:15

vuksadinare wrote:...pazi da te cirko ne zguzi
Franjo Ćirko ? :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 11 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by Hektorović 9/3/2021, 14:16

veber wrote:
vili40 wrote:samo da mi neku istetoviranu švabicu ne doveze doma :roll
pa ima lijepih tetovaža, pogotovo na mjestima koja se ne vide u javnosti.

tamo su svi istetovirani i izbušeni.
mi smo njima čudni.

Degenerična nacija u propadanju
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 11 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by IL Risorto 9/3/2021, 14:19

vuksadinare wrote:
IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:...il si u sebi homica otkrio..drugo ja nemam mirovinu vrc imam vlastiti opg..
Ako nemaš sad,to ne znači da jednog dana nećeš imat.S obzirom kako je 30 godina domoljublja protjeralo iz Hrvatske puno više ljudi,nego 45 god. ,,komunističkog mraka'' kako ti vidiš riješenje demografske katastrofe,te tko će radit da bi omjer radnika i umirovljenika bio održiv ?
..ne boj se..ti si lijen..sigurno ne bi na gruntu delao..nije to za leftarde
Iskreno,tu si upravu,međutim,to nije odlika koja je vezana isključivo uz određene političke i svjetonazorske preference,inače ne bi bila sva ona silna slavonska polja iz godine u godinu sve više zapuštena.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 11 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by vuksadinare 9/3/2021, 15:30

IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:
IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:... il si u sebi homica otkrio..drugo ja nemam mirovinu vrc imam vlastiti opg ..
Ako nemaš sad, to ne znači da jednog dana nećeš imat.S s obzirom na to kako je 30 godina domoljublja protjeralo iz Hrvatske puno više ljudi, nego 45 god. ,, komunističkog mraka '' kako ti vidiš riješenje demografske katastrofe, tko će radit da bi omjer radnika i umirovljenika bio održiv?
..ne boj se..ti si lijen..sigurno ne bi na gruntu delao..nije to za leftarde
Iskreno, tu si upravu, međutim, to nije odlika koja je vezana isključivo uz određene političke i svjetonazorske preferencije, inače ne bi bila sva ona silna slavonska polja iz godine u godinu sve više zapuštena.
.polja su se obradjivala dok je seljackom glavom mislio kombinat a kad je trebalo misliti svojom glavom zemlja se sve manje obradjivala..lako je sjest na traktor tesko je naci trziste..odnosno mozes ako zaboravis na slobodne dane i dodatno se educiras..svaka budala zna uzgojit kuruzu i psenicu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 11 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by IL Risorto 9/3/2021, 17:50

vuksadinare wrote:
IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:
IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:... il si u sebi homica otkrio..drugo ja nemam mirovinu vrc imam vlastiti opg ..
Ako nemaš sad, to ne znači da jednog dana nećeš imat.S s obzirom na to kako je 30 godina domoljublja protjeralo iz Hrvatske puno više ljudi, nego 45 god. ,, komunističkog mraka '' kako ti vidiš riješenje demografske katastrofe, tko će radit da bi omjer radnika i umirovljenika bio održiv?
..ne boj se..ti si lijen..sigurno ne bi na gruntu delao..nije to za leftarde
Iskreno, tu si upravu, međutim, to nije odlika koja je vezana isključivo uz određene političke i svjetonazorske preferencije, inače ne bi bila sva ona silna slavonska polja iz godine u godinu sve više zapuštena.
.polja su se obradjivala dok je seljackom glavom mislio kombinat a kad je trebalo misliti svojom glavom zemlja se sve manje obradjivala..lako je sjest na traktor tesko je naci trziste..odnosno mozes ako zaboravis na slobodne dane i dodatno se educiras..svaka budala zna uzgojit kuruzu i psenicu
Eto,a nije vam valjao socijalizam. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 11 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by veber 9/3/2021, 17:56

Hektorović wrote:
veber wrote:
vili40 wrote:samo da mi neku istetoviranu švabicu ne doveze doma :roll
pa ima lijepih tetovaža, pogotovo na mjestima koja se ne vide u javnosti.

tamo su svi istetovirani i izbušeni.
mi smo njima čudni.

Degenerična nacija u propadanju
vi sančosi imate jebenu averziju prema nijemcima.
propadaju, samo kaj nisu.
pišete gluposti, ali to su čari foruma.
i interneta.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 11 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by Hartmann 9/3/2021, 18:15

Hektorović wrote:
veber wrote:
vili40 wrote:samo da mi neku istetoviranu švabicu ne doveze doma :roll
pa ima lijepih tetovaža, pogotovo na mjestima koja se ne vide u javnosti.

tamo su svi istetovirani i izbušeni.
mi smo njima čudni.

Degenerična nacija u propadanju
Elaboriraj(retoricki receno-ne ocekujem suvisli odgovor).Jos uvijek pregazi bilo koju,ili sve zajedno druge drzave u Europi u ekonomiji.

_________________
ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 11 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 11 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by Hektorović 9/3/2021, 19:05

Hartmann wrote:
Hektorović wrote:

Degenerična nacija u propadanju
Elaboriraj(retoricki receno-ne ocekujem suvisli odgovor).Jos uvijek pregazi bilo koju,ili sve zajedno druge drzave u Europi u ekonomiji.

Inercija.

No pukotine se vide.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 11 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by Hektorović 9/3/2021, 19:06

veber wrote:
Hektorović wrote:Degenerična nacija u propadanju
vi sančosi imate jebenu averziju prema nijemcima.
propadaju, samo kaj nisu.
pišete gluposti, ali to su čari foruma.
i interneta.

Pa kaj se žestiš veberu, nisam mislio na tebe, ovo je o ovim mlađim genracijama tamo.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 11 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by veber 9/3/2021, 19:13

Hektorović wrote:
veber wrote:
Hektorović wrote:Degenerična nacija u propadanju
vi sančosi imate jebenu averziju prema nijemcima.
propadaju, samo kaj nisu.
pišete gluposti, ali to su čari foruma.
i interneta.

Pa kaj se žestiš veberu, nisam mislio na tebe, ovo je o ovim mlađim genracijama tamo.
istetovirani i izbušeni su svi, moja šefica je nedavno dodala novu tetovažu.
mladi su svagdje jednaki samo s tom razlikom da njemačka mladež radi, a ne visi roditeljima na vratu za razliku od naših koji čekaju tridesetu da postanu punoljetni.

i tipkate iz aspekta far far away o zemlji i ljudima o kojima čujete na vijestima pročitate na internetu i onda bulaznite.
zemo epi ti uredno pljuje po nijemcima, a samo moli boga da mu dođu.

čisto licemjerje.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 11 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by AssadNaPodmornici 9/3/2021, 19:34

možemo srati protiv njemačke, ali realno
da sada izbrišemo njemačku sa mape i njezino stanovništvo

u Hrvatskoj bi bila teška glad, građanski rat, i standard na razini Afrike sa natalitetom u razini HongKonga

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Hartmann likes this post

Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 11 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by vili40 9/3/2021, 19:39

veber wrote:
Hektorović wrote:
veber wrote:
Hektorović wrote:Degenerična nacija u propadanju
vi sančosi imate jebenu averziju prema nijemcima.
propadaju, samo kaj nisu.
pišete gluposti, ali to su čari foruma.
i interneta.

Pa kaj se žestiš veberu, nisam mislio na tebe, ovo je o ovim mlađim genracijama tamo.
istetovirani i izbušeni su svi, moja šefica je nedavno dodala novu tetovažu.
mladi su svagdje jednaki samo s tom razlikom da njemačka mladež radi, a ne visi roditeljima na vratu za razliku od naših koji čekaju tridesetu da postanu punoljetni.

i tipkate iz aspekta far far away o zemlji i ljudima o kojima čujete na vijestima pročitate na internetu i onda bulaznite.
zemo epi ti uredno pljuje po nijemcima, a samo moli boga da mu dođu.

čisto licemjerje.
tu ti je odmah jasno zašto je kod nas bandić bio toliko prihvatljiv i slavljen dok u njemačkoj ne bi ni postojao kao takav.Ne samo da bi ga strpali u buvaru nego ne bi ni došao do prilike da radi pizdarije tj.ne bi ni mogao doći u situaciju da odgovara.Drugačiji smo,naši ne razumiju njih ali bogami ni oni ne razumiju nas.
vili40
vili40

Male
Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 11 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by Hektorović 9/3/2021, 19:39

veber wrote:istetovirani i izbušeni su svi, moja šefica je nedavno dodala novu tetovažu.
mladi su svagdje jednaki samo s tom razlikom da njemačka mladež radi, a ne visi roditeljima na vratu za razliku od naših koji čekaju tridesetu da postanu punoljetni.

i tipkate iz aspekta far far away o zemlji i ljudima o kojima čujete na vijestima pročitate na internetu i onda bulaznite.
zemo epi ti uredno pljuje po nijemcima, a samo moli boga da mu dođu.

čisto licemjerje.




No Njemačka polako gubi trku za Amerikom i Kinom. 


Čak i Ameri danas imaju car brand koji radije kupuju nego Švabe i Japance.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 11 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by vili40 9/3/2021, 19:39

srušili su ih dva puta do temelja i opet se uzdigli iznad ostalih 


Last edited by vili40 on 9/3/2021, 19:43; edited 2 times in total
vili40
vili40

Male
Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 11 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by Hektorović 9/3/2021, 19:40

veber wrote:istetovirani i izbušeni su svi, moja šefica je nedavno dodala novu tetovažu.

Takvi su meksikanci i leftardi u portlandu.

Ko što kaže epi, poražena nacija.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 11 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by veber 9/3/2021, 19:46

Hektorović wrote:
veber wrote:istetovirani i izbušeni su svi, moja šefica je nedavno dodala novu tetovažu.
mladi su svagdje jednaki samo s tom razlikom da njemačka mladež radi, a ne visi roditeljima na vratu za razliku od naših koji čekaju tridesetu da postanu punoljetni.

i tipkate iz aspekta far far away o zemlji i ljudima o kojima čujete na vijestima pročitate na internetu i onda bulaznite.
zemo epi ti uredno pljuje po nijemcima, a samo moli boga da mu dođu.

čisto licemjerje.




No Njemačka polako gubi trku za Amerikom i Kinom. 


Čak i Ameri danas imaju car brand koji radije kupuju nego Švabe i Japance.
deplasirano mi je uopće raspravljat.
u eu i japanu nitko ne proizvodi kamione za kućnu uporabu. niti planira to raditi.
ameri ne mogu izvesti automobila na tržište eu, japana i rusije-ne da ne mogu, nego ih nitko ne kupuje.

nijemci planiraju 50g unaprijed-između ostalog u algoritmima je rat, pandemije, boleštine, terorizam.
dokument iz 80ih točno opisuje koronu, postupke čak i mogučnost jedne merkelice.

hrvatska ne zna kaj bu sutra. očiju uprtih u nebo.

a u svijetu nitko nije trajao dovijeka.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 11 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by veber 9/3/2021, 19:49

Hektorović wrote:
veber wrote:istetovirani i izbušeni su svi, moja šefica je nedavno dodala novu tetovažu.

Takvi su meksikanci i leftardi u portlandu.

Ko što kaže epi, poražena nacija.
bitno da ste se vi bosanci izdigli, nijemci hrle u bosnu raditi jer ste tehnološki ispred srbije, a znamo da je ona najbolja u europi.

teško licemjerje i zavist.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 11 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by veber 9/3/2021, 19:52

Hektorović wrote:
veber wrote:istetovirani i izbušeni su svi, moja šefica je nedavno dodala novu tetovažu.

Takvi su meksikanci i leftardi u portlandu.

Ko što kaže epi, poražena nacija.
švicarci su isto svi istetovirani.

tetovaža je averzija kod vas sančosa i nekad ste žene tetovirali da ih turci ne pokupe.
to vam je ostalo u mentalitetu, ta turska averzija prema tetovažama, geni su jači od vas bez obzira na tanku glazuru "civilizacije"

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 11 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by Hektorović 9/3/2021, 19:57

veber wrote:švicarci su isto svi istetovirani.

tetovaža je averzija kod vas sančosa i nekad ste žene tetovirali da ih turci ne pokupe.
to vam je ostalo u mentalitetu, ta turska averzija prema tetovažama, geni su jači od vas bez obzira na tanku glazuru "civilizacije"

Uglavnom nacija pervertita i čudaka.

Iako nije loše za skijanje.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 11 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by Hektorović 9/3/2021, 19:58

veber wrote:bitno da ste se vi bosanci izdigli, nijemci hrle u bosnu raditi jer ste tehnološki ispred srbije, a znamo da je ona najbolja u europi.

teško licemjerje i zavist.

Švabe cvile da ih Ameri slučajno ne napuste, bez Amerike ne mogu se braniti

Inače u Americi se zna da su tatoos uglavnom za lower class...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 11 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum