ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ipak je umro kao jebac a ne seronja

Page 2 of 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by Brain32 Mon 8 Mar - 17:54

debotoijusto wrote:
sto kaze plavojka ?
Da joj je žao kaj nije studirala patologiju jer kad voliš ono što radiš ne radiš ni dana u životu :tu

Brain32

Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by vili40 Mon 8 Mar - 17:54

nadam se samo da nisu radili video uradke,to bi bila grozota.
vili40
vili40

Male
Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by vili40 Mon 8 Mar - 17:57

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 LR20PUNJIVE_1024x1024@2x
vili40
vili40

Male
Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by IL Risorto Mon 8 Mar - 18:16

Postoji još jedna priča koja kruži.Navodno,rahmetli gradonačelnik,već neko vrijeme išao na dijalizu,ali se to krilo od javnosti.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by darth_vader Mon 8 Mar - 18:18

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:kralju ja sam to rekao da je umro kao jebač 24sata nakon što se to dogodilo. 3 različita izvora su mi potvrde
amo rec da je otisao pri pokušaju snosaja, budimo realni zadnjih po godini gtobar s lopatom pratio nastupe tesko je ta pumpica nabila potrebit tlak u cijevima za eruptivni zgoditak
Kaje tebi cunu dal na pregled ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 1f602
nisam doktor al mogu da...  :D

Aj razmisli opet... :D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by darth_vader Mon 8 Mar - 18:21

Znači isukao sablju u juriš i ka onomad Nikola Šubić Zrinski pod Sigetom, junačkom smrću.. 💪
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by AssadNaPodmornici Mon 8 Mar - 18:26

IL Risorto wrote:Postoji još jedna priča koja kruži.Navodno,rahmetli gradonačelnik,već neko vrijeme išao na dijalizu,ali se to krilo od javnosti.
znam da isti izvor koji mi je najdetaljnije potvrdio ovu smrt(dakle isti izvor mi je rekao da je umro kod ljubavnice, što se tek sada zna, ja sam sumnja da su umrli na privatnom partiju gdje je išao vajda sa strane jebavati itd), uglavnom isti izvor mi je rekao da mu je nos razvaljen od kokaina , totalno uništen.. za ostalo ne znam
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by marcellus Mon 8 Mar - 18:26

AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
debotoijusto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:kralju ja sam to rekao da je umro kao jebač 24sata nakon što se to dogodilo. 3 različita izvora su mi potvrdia
amo rec da je otisao pri pokusaju snosaja , budimo realni zadnih po godine gtobar s lopatom pratio nastupe tesko je ta pumpica nabila potrebit tlak u cijevima za eruptivni zgoditak
to neznamo.. možda je svršio pa umro.. to bi bila dobra smrt.. svršiš i onda se isključiš... ako je umro prije snošaja, tipa povuka crtu, pa plavu tableticu, pa crtu, pa mu se zbog previše bijelog nije diglo, pa onda još jednu tableticu i onda adio đaci.. jebiga

usput promjenio sam avatar još jučer u čast Bandića
i posebno mi je smješno kako ga je dobar dio foruma a i javnosti slavili kao nekog "heroja".. i ljudima priča da je ovaj umro na način na koji je umro, "nema šanse, to je nemoguće, on je bio pobožan Hercegovac , domoljub, pošten haha".
dobro to je manjina tako mislila, većina je saznala kako je ovaj umro.


sjećaš se prije par godina debo kada sam ti tvrdio da je jedan novinar iz splita(znamo mu ime da ga ne spominjemo) umro na isti jebeni način kao i bandić. i nisi mi vjerova(ili jesi ne mogu se sjetiti).
samo za razliku od bandića gdje su mi potvrdili "izvori",  kod ovoga novinara slobodne dalmacije, ja sam bio u blizini kada se desilo, na jebodromu sa boljom polovicom, pa smo kasnije vidjeli da se skupila hitna, policija, da žena neka u šok nešto priča , osoba pokrivena na zadnjem sjedištu..

mi utekli(da nas nebi ispitivali) a sutra u novinama čitam "iznenada u večernjim satima umro naš cijenjeni kolega bla bla bla", i jedan izvor mi potvrdio da je to on bio na jebodromu :D


ja ne znam ime pa spomeni... svilan nije, njega je isto ubilo bijelo / plavo ali u Beogradu

_________________
ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by AssadNaPodmornici Mon 8 Mar - 18:31

https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-splitu-preminuo-djermano-cico-senjanovic/673528.aspx

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by IL Risorto Mon 8 Mar - 18:35

AssadNaPodmornici wrote:
IL Risorto wrote:Postoji još jedna priča koja kruži.Navodno,rahmetli gradonačelnik,već neko vrijeme išao na dijalizu,ali se to krilo od javnosti.
znam da isti izvor koji mi je najdetaljnije potvrdio ovu smrt(dakle isti izvor mi je rekao da je umro kod ljubavnice, što se tek sada zna, ja sam sumnja da su umrli na privatnom partiju gdje je išao vajda sa strane jebavati itd), uglavnom isti izvor mi je rekao da mu je nos razvaljen od kokaina , totalno uništen.. za ostalo ne znam
Ne,to nije vezano uz sam smrtni slučaj,već se nešto govorkalo o njegovom sve lošijem zdravstvenom stanju čak i prije nego je umro.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by Hektorović Mon 8 Mar - 18:38

AssadNaPodmornici wrote:
debotoijusto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:kralju ja sam to rekao da je umro kao jebač 24sata nakon što se to dogodilo. 3 različita izvora su mi potvrdia
amo rec da je otisao pri pokusaju snosaja , budimo realni zadnih po godine gtobar s lopatom pratio nastupe tesko je ta pumpica nabila potrebit tlak u cijevima za eruptivni zgoditak
to neznamo.. možda je svršio pa umro.. to bi bila dobra smrt.. svršiš i onda se isključiš... ako je umro prije snošaja, tipa povuka crtu, pa plavu tableticu, pa crtu, pa mu se zbog previše bijelog nije diglo, pa onda još jednu tableticu i onda adio đaci.. jebiga

usput promjenio sam avatar još jučer u čast Bandića
i posebno mi je smješno kako ga je dobar dio foruma a i javnosti slavili kao nekog "heroja".. i ljudima priča da je ovaj umro na način na koji je umro, "nema šanse, to je nemoguće, on je bio pobožan Hercegovac , domoljub, pošten haha".
dobro to je manjina tako mislila, većina je saznala kako je ovaj umro.


Pa dobro ja sam ga hvalio oko nekih stvari ali sam i spominjao da ga je "ubila" plavuša :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by AssadNaPodmornici Mon 8 Mar - 18:44

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
debotoijusto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:kralju ja sam to rekao da je umro kao jebač 24sata nakon što se to dogodilo. 3 različita izvora su mi potvrdia
amo rec da je otisao pri pokusaju snosaja , budimo realni zadnih po godine gtobar s lopatom pratio nastupe tesko je ta pumpica nabila potrebit tlak u cijevima za eruptivni zgoditak
to neznamo.. možda je svršio pa umro.. to bi bila dobra smrt.. svršiš i onda se isključiš... ako je umro prije snošaja, tipa povuka crtu, pa plavu tableticu, pa crtu, pa mu se zbog previše bijelog nije diglo, pa onda još jednu tableticu i onda adio đaci.. jebiga

usput promjenio sam avatar još jučer u čast Bandića
i posebno mi je smješno kako ga je dobar dio foruma a i javnosti slavili kao nekog "heroja".. i ljudima priča da je ovaj umro na način na koji je umro, "nema šanse, to je nemoguće, on je bio pobožan Hercegovac , domoljub, pošten haha".
dobro to je manjina tako mislila, većina je saznala kako je ovaj umro.


Pa dobro ja sam ga hvalio oko nekih stvari ali sam i spominjao da ga je "ubila" plavuša :D
pa dobro ti si realan čovjek :D ok u Splitu se nitko nije "vezao" za njega, ali vidim ekipa iz ZGa pogotovo porijeklom iz Hercegovine, odmah su od početka odbijali pomisliti da je umro od čega je umro :D.. znaš ono "velik čovjek, obiteljski, vjernik, bla bla bla"

ali pazi događaja.. dakle lik umre kod ljubavnice.. a ova prvo zove okolo njegove frendove i oni izmišljaju priču, a država sve ovo zataškava... nije uopće zvala niti hitnu niti policiju.. nisam advokat ali mi sve ovo smrdi na krivično djelo..

naravno RH je toliko jebeno mala država, da ja običan mali miš sam 24h kasnije odmah počeo dobijati informacije kako je umro.. u roku par dana od 3 različita izvora.. naravno prva tri su mi rekli kako je umro, ali nisam dobio detalje, a ovaj treći mi je ispričao detaljnije, da je bio kod ljubavnice, a ne na privatnom partiju.. i zaista tako bilo :D

isti izvor mi govori(njemu je žena doktorica i ima dosta kolega koji rade po bolnicama po zagrebu) da je lik bio jedan od žešćih ovisnika o kokainu, da mu je nos razvaljen od bijelog totalno, da su ga jebeno krpali po toj bolnici koju je on navodno kontrolira..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by marcellus Mon 8 Mar - 18:50

AssadNaPodmornici wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-splitu-preminuo-djermano-cico-senjanovic/673528.aspx

a i taj je isto išao u jebačinu s ono 6 i pol banki... "dalmatinska akcija", ispostava kosa / udbe

_________________
ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by vuksadinare Mon 8 Mar - 19:12

marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-splitu-preminuo-djermano-cico-senjanovic/673528.aspx

a i taj je isto išao u jebačinu s ono 6 i pol banki... "dalmatinska akcija", ispostava kosa / udbe
Ovo si u pravu..narocito kos-a
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by Hektorović Mon 8 Mar - 19:12

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:

Pa dobro ja sam ga hvalio oko nekih stvari ali sam i spominjao da ga je "ubila" plavuša :D
pa dobro ti si realan čovjek :D ok u Splitu se nitko nije "vezao" za njega, ali vidim ekipa iz ZGa pogotovo porijeklom iz Hercegovine, odmah su od početka odbijali pomisliti da je umro od čega je umro :D.. znaš ono "velik čovjek, obiteljski, vjernik, bla bla bla"

ali pazi događaja.. dakle lik umre kod ljubavnice.. a ova prvo zove okolo njegove frendove i oni izmišljaju priču, a država sve ovo zataškava... nije uopće zvala niti hitnu niti policiju.. nisam advokat ali mi sve ovo smrdi na krivično djelo..

naravno RH je toliko jebeno mala država, da ja običan mali miš sam 24h kasnije odmah počeo dobijati informacije kako je umro.. u roku par dana od 3 različita izvora.. naravno prva tri su mi rekli kako je umro, ali nisam dobio detalje, a ovaj treći mi je ispričao detaljnije, da je bio kod ljubavnice, a ne na privatnom partiju.. i zaista tako bilo :D

isti izvor mi govori(njemu je žena doktorica i ima dosta kolega koji rade po bolnicama po zagrebu) da je lik bio jedan od žešćih ovisnika o kokainu, da mu je nos razvaljen od bijelog totalno, da su ga jebeno krpali po toj bolnici koju je on navodno kontrolira..

Ajmo realno, u današnjoj Hercegovini "vjera" je neki tip plemenskog folklora a ne vrijednostnog sustava, ono subotom se "razvališ" na cajkama, a nedjeljom misa u Međugorju. 


Pa čini se kako je ova prvo pozvala onog albanca, išli da zataškaju sa doktorom od povjerenja, ovaj došao, vidio da je bandić na dobrom putu da završi ko rahmetlija, sjebali se, i tek onda pozvali hitnu.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by Hektorović Mon 8 Mar - 19:14

IL Risorto wrote:Ne,to nije vezano uz sam smrtni slučaj,već se nešto govorkalo o njegovom sve lošijem zdravstvenom stanju čak i prije nego je umro.

Pa mene je zadnjih par godina šokirao koliko je propao, godine i sve, al lik je fakat oronuo od kad se uhvatio plavuše...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by Hektorović Mon 8 Mar - 19:18

Bajka, na račun proračuna :D

Bandić ipak klasični BiH političar :D



ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 Milan-bandic-na-stradunu-1


ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 6aea7b5e-b9f1-4c0a-95cd-5736e822ccb2

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 Screen-shot-2018-05-06-at-124321

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 7dnevno_banner_1320x880px_10122020_bandic
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by veber Mon 8 Mar - 20:23

marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-splitu-preminuo-djermano-cico-senjanovic/673528.aspx

a i taj je isto išao u jebačinu s ono 6 i pol banki... "dalmatinska akcija", ispostava kosa / udbe
nemaš straha.
tebi se to nemre desit.

nije da nemaš potencijala za srčani....

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by debotoijusto Mon 8 Mar - 20:31

plavojki dat orden danice s likom katarine zrinske
tribalo je ovog krkana i njegovu neuku svitu trpit sve dok miki nije dosao do posljednje nekretnine na mirogoju
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by marcellus Mon 8 Mar - 20:37

debotoijusto wrote:plavojki dat orden danice s likom katarine zrinske
tribalo je ovog krkana i njegovu neuku svitu trpit sve dok miki nije dosao do posljednje nekretnine na mirogoju

a ja jedva čekam da Tomašević ispuni obećanje i kaže povijesno ne pripuzu

baš bi volio vidjet te pregovore, fini gradski gej dečko aktivist vs. krkan i baraba s vezama do Boga, dugogodišnjim ugovorima s gradom, vrhunskim odvjetnicima i stotinama milijuna na računima odavde do monaca


_________________
ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by debotoijusto Mon 8 Mar - 20:41

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:plavojki dat orden danice s likom katarine zrinske
tribalo je ovog krkana i njegovu neuku svitu trpit sve dok miki nije dosao do posljednje nekretnine na mirogoju

a ja jedva čekam da Tomašević ispuni obećanje i kaže povijesno ne pripuzu

baš bi volio vidjet te pregovore, fini gradski gej dečko aktivist vs. krkan i baraba s vezama do Boga, dugogodišnjim ugovorima s gradom, vrhunskim odvjetnicima i stotinama milijuna na računima odavde do monaca


kako stvari stoje imati ces prigodu vidjeti tomu u akciji
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

ipak je umro kao jebac a ne seronja  - Page 2 Empty Re: ipak je umro kao jebac a ne seronja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum