ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mila Horvat napusta HTV

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Mila Horvat napusta HTV - Page 6 Empty Re: Mila Horvat napusta HTV

Post by Guest 14/12/2015, 15:57

kolerik wrote:http://www.jutarnji.hr/veliko-iznenadenje-na-prisavlju--htv-ostaje-bez-jedne-od-najvecih-zvijezda-mila-horvat-za-nekoliko-tjedana-napusta-javnu-televiziju-/1477977/

Sve najbolje, a ponajvise puno zdravlja, ti zelim(o) Mila! :no1
HTV je još prije 8-9 godina propao. Sve nakon toga su negativne asocijacije, pljačka, kurva, banda.

Kako bude vrijeme odmicalo, broj profesionalaca će samo opadati a dolazit će nekakvi kreteni poput Danijele Trbović, Ace Stankovića i sličnih panjeva u prvi plan.

Guest
Guest


Back to top Go down

Mila Horvat napusta HTV - Page 6 Empty Re: Mila Horvat napusta HTV

Post by mrincredible 14/12/2015, 16:43

kaja_333 wrote:
Eva wrote:
kaja_333 wrote:Meni nije nikad bio zgodan ovaj tip a la Jovanka Broz sa velikom glavom i oblinama. Nisam ljubomorna ali jednostavno uvijek su mi zgodnije neke mršave , plave ili crvene sa nekom specifičnom facom da izgledaju onako, svjetski. Sad dobro, ženski i muški ukus se malo razlikuje..
Mila je zgodna žena. Ženska mora imat obline, te anoreksične su diktat pedera, to oni po sebi biraju dječarce pa su ženama nametnuli neke standarde ljepote bez guze i sisa.
A ne moze im odjeća dobro stajat ako su s previše oblina, nije to diktat pedera nego realnost.  A rekoh, ne sviđa mi se taj tip a zgodna zena je, nije ružna naravno.

Baš zato jer imaju obline im odjeća dobro stoji. Ne govorim sad o debeloj krmadi s 15, 20 kila viška, naravno.
mrincredible
mrincredible

Male
Posts : 440
2014-04-16


Back to top Go down

Mila Horvat napusta HTV - Page 6 Empty Re: Mila Horvat napusta HTV

Post by Guest 14/12/2015, 16:49

mrincredible wrote:
kaja_333 wrote:
Eva wrote:
kaja_333 wrote:Meni nije nikad bio zgodan ovaj tip a la Jovanka Broz sa velikom glavom i oblinama. Nisam ljubomorna ali jednostavno uvijek su mi zgodnije neke mršave , plave ili crvene sa nekom specifičnom facom da izgledaju onako, svjetski. Sad dobro, ženski i muški ukus se malo razlikuje..
Mila je zgodna žena. Ženska mora imat obline, te anoreksične su diktat pedera, to oni po sebi biraju dječarce pa su ženama nametnuli neke standarde ljepote bez guze i sisa.
A ne moze im odjeća dobro stajat ako su s previše oblina, nije to diktat pedera nego realnost.  A rekoh, ne sviđa mi se taj tip a zgodna zena je, nije ružna naravno.

Baš zato jer imaju obline im odjeća dobro stoji. Ne govorim sad o debeloj krmadi s 15, 20 kila viška, naravno.
Točno, vidi mace
Mila Horvat napusta HTV - Page 6 Scarle10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mila Horvat napusta HTV - Page 6 Empty Re: Mila Horvat napusta HTV

Post by Sora 14/12/2015, 16:53

kolerik wrote:Uglavnom, trpo bi u nju ko siromah u torbu... rendeer


He he ... :^0:loveshower
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Mila Horvat napusta HTV - Page 6 Empty Re: Mila Horvat napusta HTV

Post by dzango 14/12/2015, 17:14

Eva wrote:
mrincredible wrote:
kaja_333 wrote:
Eva wrote:
kaja_333 wrote:Meni nije nikad bio zgodan ovaj tip a la Jovanka Broz sa velikom glavom i oblinama. Nisam ljubomorna ali jednostavno uvijek su mi zgodnije neke mršave , plave ili crvene sa nekom specifičnom facom da izgledaju onako, svjetski. Sad dobro, ženski i muški ukus se malo razlikuje..
Mila je zgodna žena. Ženska mora imat obline, te anoreksične su diktat pedera, to oni po sebi biraju dječarce pa su ženama nametnuli neke standarde ljepote bez guze i sisa.
A ne moze im odjeća dobro stajat ako su s previše oblina, nije to diktat pedera nego realnost.  A rekoh, ne sviđa mi se taj tip a zgodna zena je, nije ružna naravno.

Baš zato jer imaju obline im odjeća dobro stoji. Ne govorim sad o debeloj krmadi s 15, 20 kila viška, naravno.
Točno, vidi mace
Mila Horvat napusta HTV - Page 6 Scarle10
Ona pokazala sise a ti ranac.

_________________
Mila Horvat napusta HTV - Page 6 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Mila Horvat napusta HTV - Page 6 Empty Re: Mila Horvat napusta HTV

Post by Regoč 14/12/2015, 18:54

Stanojko wrote:Vesna Cipcic!
Pa di to, čoviče, prestaro i za srednju generaciju, na to se palio moj stari.

_________________
Mila Horvat napusta HTV - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Mila Horvat napusta HTV - Page 6 Empty Re: Mila Horvat napusta HTV

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum