ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 5 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 19/12/2020, 01:42

Gnječ wrote:
veber wrote:
Gnječ wrote:Belgija platila 12 eura po dozi cjepiva, Pfizer se naljutio zbog objave cijene


AMERIČKI proizvođač lijekova Pfizer požalio se na povredu povjerljivosti podataka nakon što je belgijska političarka objavila cijene i broj doza cjepiva protiv covida-19 koje je vlada naručila, prenio je belgijski tisak.

Belgijska državna tajnica Eva De Bleeker na Twitteru je objavila tablicu s brojem doza i cijenom po dozi cjepiva

Belgijska državna tajnica Eva De Bleeker na Twitteru je objavila tablicu s brojem doza i cijenom po dozi cjepiva, nakon 30-satne rasprave o proračunu u parlamentu. Naknadno je izbrisala svoj tweet.

Pfizer i njegov njemački partner BioNTech, čije su cjepivo protiv covida-19 zapadni regulatori prvo odobrili, nalaze se u skupini dobavljača cjepiva za Europsku uniju, uključujući Belgiju.

Glasnogovornica američkog proizvođača lijekova za zemlje Beneluxa Elisabeth Schraepen rekla je za belgijski dnevnik Le Soir da objava detalja predstavlja kršenje poslovne tajne.

Belgijska vlada platila 12 eura po dozi i kupila oko pet milijuna doza cjepiva Pfizer/BioNTech

"Te su cijene u ugovoru s Europskom komisijom pokrivene klauzulom o povjerljivosti", rekla je Schraepen.

Tablica koju je nakratko objavila De Bleeker pokazuje da je belgijska vlada platila 12 eura po dozi i da je kupila oko pet milijuna doza cjepiva Pfizer/BioNTech. Upućeni su izvori za Reuters rekli da je EU pristala platiti 15,50 eura po dozi cjepiva Pfizer/BioNTecha.

U belgijsku cijenu nisu uračunate stotine milijuna eura nepovratnih pologa koje je EU uplatila proizvođačima kako bi osigurala cjepiva, objasnio je jedan dužnosnik EU za Reuters. Vlade zemalja EU plaćaju ostatak iznosa kada naruče svoje doze.

EK: Sve u vezi s cjepivima i cijenama pokriveno je klauzulama o povjerljivosti

"Ne možemo ništa reći o ovom slučaju, sve u vezi s cjepivima i cijenama pokriveno je klauzulama o povjerljivosti, u interesu društva i u interesu pregovora koji se vode", rekao je na brifingu danas novinarima glasnogovornik Europske komisije.

Glavna udruga belgijskih proizvođača lijekova objavila je da curenje informacija smatra "ozbiljnim kršenjem klauzule o povjerljivosti" koje šteti vladi.

Europska agencija za lijekove priopćila je da će se odbor stručnjaka sastati 21. prosinca kako bi analizirao cjepivo Pfizer/BioNTecha, a cijepljenje bi u EU moglo započeti 27. prosinca.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/belgija-platila-12-eura-po-dozi-cjepiva-pfizer-se-naljutio-zbog-objave-cijene/2240076.aspx


oho...cijena cjepiva je poslovna i državna tajna.
cijena cjepiva jest tajna.

ali budimo realni, znači to je 24€ za dvije doze.
to je 24 piva, 60dag bifteka, 30l benzina.

nije to neki iznos za koji moraš dizat kredit.


zašto bi cijena cjepiva bila tajna???? obrazloži.
pa po ugovoru je tajna. i nije ovo "slučajno" izašlo.

zašto su plaće u firmama tajna?

mene su kaznili na jednoj plaći sa soma ojra jer sam liku iz beograda rekao da je debil kaj radi za takvu plaću i pokazao sam mu svoju isplatnu listu i čovjek se naravno pobunio jer su mu za isti posao isplaćivali 60% moje plaće.

nakon kaj su mi skinuli tih soma eura meni se dva puta "slučajno" fanucova ruka zapiknula.

sve su to tajne da bi se stvorio prostor za manipulacije.

veber

Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 5 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 19/12/2020, 02:34

veber wrote:
mene su kaznili na jednoj plaći sa soma ojra jer sam liku iz beograda rekao da je debil kaj radi za takvu plaću i pokazao sam mu svoju isplatnu listu i čovjek se naravno pobunio jer su mu za isti posao isplaćivali 60% moje plaće.

nakon kaj su mi skinuli tih soma eura meni se dva puta "slučajno" fanucova ruka zapiknula.
:D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78060
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 5 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 19/12/2020, 02:38

veber wrote:cijena cjepiva jest tajna.

ali budimo realni, znači to je 24€ za dvije doze.
to je 24 piva, 60dag bifteka, 30l benzina.

nije to neki iznos za koji moraš dizat kredit.

Matematika švajs-majstera. king

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78060
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 5 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 19/12/2020, 03:08

veber wrote:
Gnječ wrote:Belgija platila 12 eura po dozi cjepiva, Pfizer se naljutio zbog objave cijene


AMERIČKI proizvođač lijekova Pfizer požalio se na povredu povjerljivosti podataka nakon što je belgijska političarka objavila cijene i broj doza cjepiva protiv covida-19 koje je vlada naručila, prenio je belgijski tisak.

Belgijska državna tajnica Eva De Bleeker na Twitteru je objavila tablicu s brojem doza i cijenom po dozi cjepiva

Belgijska državna tajnica Eva De Bleeker na Twitteru je objavila tablicu s brojem doza i cijenom po dozi cjepiva, nakon 30-satne rasprave o proračunu u parlamentu. Naknadno je izbrisala svoj tweet.

Pfizer i njegov njemački partner BioNTech, čije su cjepivo protiv covida-19 zapadni regulatori prvo odobrili, nalaze se u skupini dobavljača cjepiva za Europsku uniju, uključujući Belgiju.

Glasnogovornica američkog proizvođača lijekova za zemlje Beneluxa Elisabeth Schraepen rekla je za belgijski dnevnik Le Soir da objava detalja predstavlja kršenje poslovne tajne.

Belgijska vlada platila 12 eura po dozi i kupila oko pet milijuna doza cjepiva Pfizer/BioNTech

"Te su cijene u ugovoru s Europskom komisijom pokrivene klauzulom o povjerljivosti", rekla je Schraepen.

Tablica koju je nakratko objavila De Bleeker pokazuje da je belgijska vlada platila 12 eura po dozi i da je kupila oko pet milijuna doza cjepiva Pfizer/BioNTech. Upućeni su izvori za Reuters rekli da je EU pristala platiti 15,50 eura po dozi cjepiva Pfizer/BioNTecha.

U belgijsku cijenu nisu uračunate stotine milijuna eura nepovratnih pologa koje je EU uplatila proizvođačima kako bi osigurala cjepiva, objasnio je jedan dužnosnik EU za Reuters. Vlade zemalja EU plaćaju ostatak iznosa kada naruče svoje doze.

EK: Sve u vezi s cjepivima i cijenama pokriveno je klauzulama o povjerljivosti

"Ne možemo ništa reći o ovom slučaju, sve u vezi s cjepivima i cijenama pokriveno je klauzulama o povjerljivosti, u interesu društva i u interesu pregovora koji se vode", rekao je na brifingu danas novinarima glasnogovornik Europske komisije.

Glavna udruga belgijskih proizvođača lijekova objavila je da curenje informacija smatra "ozbiljnim kršenjem klauzule o povjerljivosti" koje šteti vladi.

Europska agencija za lijekove priopćila je da će se odbor stručnjaka sastati 21. prosinca kako bi analizirao cjepivo Pfizer/BioNTecha, a cijepljenje bi u EU moglo započeti 27. prosinca.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/belgija-platila-12-eura-po-dozi-cjepiva-pfizer-se-naljutio-zbog-objave-cijene/2240076.aspx


oho...cijena cjepiva je poslovna i državna tajna.
cijena cjepiva jest tajna.

ali budimo realni, znači to je 24€ za dvije doze.
to je 24 piva, 60dag bifteka, 30l benzina.

nije to neki iznos za koji moraš dizat kredit.
Nije tajna,nemas ti pojma,zato si onai "pametni"lijek platio papreno,a supak bi ti se sledio da znas koliko kosta u proizvodnji više-više-višestruko manje..No korporacije su tu da zarade na takvim egotripovima koji se pušu da mogu platiti,pa tako,plati baja..

nedavno sam i rekao da je po vakcini cijena oko 10 dolara,ojrova..sto mislis da sam ti to izvukao iz guze?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 5 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 19/12/2020, 03:08

kolicina naravno igra ulogu u cijeni..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 5 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 19/12/2020, 04:11

kic wrote:
teško mi je to prihvatiti
Teško je i meni to prihvatiti, ali to što gnječ navodi je jednostavno to, pogledaj samo raspravu između mene i šejker od prije 2 i pol mjeseca. On je isto ispercipirao da ja pretjerujemo i tvrdio da brojevi koje iznosim nisu realni i da su pretjerano i to dovodi u vezu sa strahom, panikom i kukavičlukom, a u stvari se radilo o itekako utemeljenim pretpostavkama u kojem smjeru će ovo ići kad su u pitanju oni najbitniji brojevi, a to su oboljeli na bolničkom liječenju, teški kritični slučajevi na ventilatorima i fatalni ishodi... Tu su konkretno nama brojevi narasli za 1000% u odnosu na mjesec rujan. 
Koliko je njemu to bilo teško za prihvatiti, kad me je zbog tih mojih tvrdnji da će brojevi do kraja ove godine enormno narasti, nepotrebno išao vrijeđati do krajnjih granica, i svi koji su to upratili mogli su primijetiti da sam se dugo suzdržavao dok ga nisam sterao mp3... Na kraju je rasprava završila sa njegovom konstataciji da sam ja fašista koji kroz drukanje i preuveličavanje ove pandemije podržava agendu novih fašistoidnih ideja... E jebiga...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 5 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 19/12/2020, 04:19

kaya wrote:Pa ovaj piše da ja koristim mishung za koronu😀
Prestrašno
Ujutro mu je miha krao svemirske ideje a sada mene liječi mishungom
Šta je previše previše je
Naziv mishung za inhalirung je moj naziv za Robijeve biokemičarske akrobacije... Molit ću lijepo... :))) 
Znanja i ravnanja radi....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 5 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 19/12/2020, 04:25

Eroo wrote:U Varaždinu nekakav čudan ples....od +84, na +231 jučer i danas +167...

Da remiziramo... - Page 5 Screenshot-222
Jebo te život, pa prije 3 dana si rekao da očekuješ da se u varaždinskoj županiji situacija skroz konsolidira u kratkom vremenu... Rekoh ja, jebo stručnjake koji su diplomirali preko leđa dviju koza ili ovci...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 5 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 19/12/2020, 04:28

kaya wrote:
Ra wrote:
kaya wrote:Pa ovaj piše da ja koristim mishung za koronu😀
Prestrašno
Ujutro mu je miha krao svemirske ideje a sada mene liječi mishungom
Šta je previše previše je
Vidim ja tebe nema, a ti potajice šmrčeš tigrovu mast.
Da. Čekaj mislila sam da me ne može iznenaditi. Al da on meni šalje mishung je stvarno previše 😀.
Još jedino da napiše da mu ćurku pečem ..
Eh da... Ja lopov, ti dobila jeftini mishung za probu, a onda budeš coltala 100 ojri za pravu stvar... Bit ćeš 35ta...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 5 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 19/12/2020, 04:31

Ra wrote:
veber wrote:
Ra wrote:
veber wrote:
Ra wrote:
kaya wrote:Pa ovaj piše da ja koristim mishung za koronu😀
Prestrašno
Ujutro mu je miha krao svemirske ideje a sada mene liječi mishungom
Šta je previše previše je
Vidim ja tebe nema, a ti potajice šmrčeš tigrovu mast.
nemre šmrkat mast.
nanosi ju na lice i ispod nosa, tako spriječava ulazak virusa, a antibiotik pojačava djelovanje na sluznici nosa.
Kad se pomiješa s antibioticima može se i šmrkati. Neaš poima.
dehidrira ga?
dobro on je ipak kemičar koji nikad nije čuo za dva balkanjerosa-ružičku i preloga.

samo lipide nemreš dehidrirat.
Šta te briga kako on i što dehidrira.

Ti bi i formulu da ti kaže, a, a?  x-| 
Pa vidiš koliko je plagijata i krađa. Miha krade Gnječu, Gnječ krade Googlu, Epi krade vodu.  B-)
A srbi, kak njih nema u tom svekolikom lopovluku... Mogli bi se uvrijediti, ako se njih iz ostavi... Pizzon i za manje stvari škljoca naoštrenim očnjacima... :)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 5 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 19/12/2020, 04:40

Gnječ wrote:
Ra wrote:
veber wrote:
Gnječ wrote:
veber wrote:
Ra wrote:
veber wrote:
Ra wrote:
veber wrote:
Ra wrote:
kaya wrote:Pa ovaj piše da ja koristim mishung za koronu😀
Prestrašno
Ujutro mu je miha krao svemirske ideje a sada mene liječi mishungom
Šta je previše previše je
Vidim ja tebe nema, a ti potajice šmrčeš tigrovu mast.
nemre šmrkat mast.
nanosi ju na lice i ispod nosa, tako spriječava ulazak virusa, a antibiotik pojačava djelovanje na sluznici nosa.
Kad se pomiješa s antibioticima može se i šmrkati. Neaš poima.
dehidrira ga?
dobro on je ipak kemičar koji nikad nije čuo za dva balkanjerosa-ružičku i preloga.

samo lipide nemreš dehidrirat.
Šta te briga kako on i što dehidrira.

Ti bi i formulu da ti kaže, a, a?  x-| 
Pa vidiš koliko je plagijata i krađa. Miha krade Gnječu, Gnječ krade Googlu, Epi krade vodu.  B-)
epi je pragmatičan

bosanac je vodokradica takvi bi na divljem zapadu završili kao viseći ukras na nekoj murvi ili kaktusu.
malo mu se omakla cijev ispred vodomjera.
dešava se to ubosni.
šta sanac zna s koje strane se stavlja vodomjer.

sitničariš.

robiju miha maznuo text, a s obzirom da si se pojavio vjerovatno ti je miha poslao onu procjenu od BRD, njihove tajne službe davno napisane, a baš se to dešava. robi, safet i slični još početkom svibnja proglasili corona free.
Ček malo... miha je ukrao Sveti ili Gnječu?  scratch

Ili obojici?

miha nije ukrao ništa nikome, ja nisam ukrao ništa nikome a svetoje laže.
Kako je to moguće, da Robi laže...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 5 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 19/12/2020, 04:52

Ra wrote:
Gnječ wrote:
Ra wrote:
Gnječ wrote:
Ra wrote:
Ček malo... miha je ukrao Sveti ili Gnječu?  scratch

Ili obojici?

miha nije ukrao ništa nikome, ja nisam ukrao ništa nikome a svetoje laže.
Svetoje laže? Ma nije moguće!   :^0

dobro, ne laže...možemo reći da ima bujnu maštu da je malo poduzetniji mogao bi te svoje laž.. khm... bujnu maštu unovčiti recimo napisat neki roman poput Harry Pottera.




Kad završi s kemijom krenut će u spisateljske vode. Sad nema kad, viruz se prebrzo širi treba puno lijeka  :witchbrews

I naravno, kao i u svemu, bit će i u tome natprosječno dobar.
Gdje su ona dobra stara vremena kad je Robi vikendom palio sa pajperom mister Noa, na wall street da preproda koju polugicu zlata...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 5 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Noor 19/12/2020, 06:51

Gnječ wrote:
Ra wrote:
Gnječ wrote:
Ra wrote:
veber wrote:
Gnječ wrote:
veber wrote:
Ra wrote:
veber wrote:
Ra wrote:
veber wrote:
Ra wrote:
kaya wrote:Pa ovaj piše da ja koristim mishung za koronu😀
Prestrašno
Ujutro mu je miha krao svemirske ideje a sada mene liječi mishungom
Šta je previše previše je
Vidim ja tebe nema, a ti potajice šmrčeš tigrovu mast.
nemre šmrkat mast.
nanosi ju na lice i ispod nosa, tako spriječava ulazak virusa, a antibiotik pojačava djelovanje na sluznici nosa.
Kad se pomiješa s antibioticima može se i šmrkati. Neaš poima.
dehidrira ga?
dobro on je ipak kemičar koji nikad nije čuo za dva balkanjerosa-ružičku i preloga.

samo lipide nemreš dehidrirat.
Šta te briga kako on i što dehidrira.

Ti bi i formulu da ti kaže, a, a?  x-| 
Pa vidiš koliko je plagijata i krađa. Miha krade Gnječu, Gnječ krade Googlu, Epi krade vodu.  B-)
epi je pragmatičan

bosanac je vodokradica takvi bi na divljem zapadu završili kao viseći ukras na nekoj murvi ili kaktusu.
malo mu se omakla cijev ispred vodomjera.
dešava se to ubosni.
šta sanac zna s koje strane se stavlja vodomjer.

sitničariš.

robiju miha maznuo text, a s obzirom da si se pojavio vjerovatno ti je miha poslao onu procjenu od BRD, njihove tajne službe davno napisane, a baš se to dešava. robi, safet i slični još početkom svibnja proglasili corona free.
Ček malo... miha je ukrao Sveti ili Gnječu?  scratch

Ili obojici?

miha nije ukrao ništa nikome, ja nisam ukrao ništa nikome a svetoje laže.
Svetoje laže? Ma nije moguće!   :^0

dobro, ne laže...možemo reći da ima bujnu maštu da je malo poduzetniji mogao bi te svoje laž.. khm... bujnu maštu unovčiti recimo napisat neki roman poput Harry Pottera.
Pa veli da unovčava...mišung za 100 ojrova :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 5 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 19/12/2020, 08:54

Legendovich wrote:kolicina naravno igra ulogu u cijeni..
jebote koju ti đončinu umjesto obraza imaš... :)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 5 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 19/12/2020, 08:59

michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:kolicina naravno igra ulogu u cijeni..
jebote koju ti đončinu umjesto obraza imaš... :)

Materemi dođe mi da aktiviram opciju da ne vidim njegove upise. Kad otvorim forum zasran ko golubarnik, ode mi volja za pisanjem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 5 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 19/12/2020, 09:30

michaellcmacha wrote:
kaya wrote:
Ra wrote:
kaya wrote:Pa ovaj piše da ja koristim mishung za koronu😀
Prestrašno
Ujutro mu je miha krao svemirske ideje a sada mene liječi mishungom
Šta je previše previše je
Vidim ja tebe nema, a ti potajice šmrčeš tigrovu mast.
Da. Čekaj mislila sam da me ne može iznenaditi. Al da on meni šalje mishung je stvarno previše 😀.
Još jedino da napiše da mu ćurku pečem ..
Eh da... Ja lopov, ti dobila jeftini mishung za probu, a onda budeš coltala 100 ojri za pravu stvar... Bit ćeš 35ta...
u biti,tako se to radi..malo olaksas napačenom narodu,a onda ima das..prodas pravu stvar...nemojte zamjeriti na izrazima i komunikaciji..morate me dobro razumjeti :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 5 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 19/12/2020, 09:31

michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:kolicina naravno igra ulogu u cijeni..
jebote koju ti đončinu umjesto obraza imaš... :)
zasto si tako plitak..nije isto naruciti 100000 doza cjepiva i 100 doza...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 5 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 19/12/2020, 09:33

venus wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:kolicina naravno igra ulogu u cijeni..
jebote koju ti đončinu umjesto obraza imaš... :)

Materemi dođe mi da aktiviram opciju da ne vidim njegove upise. Kad otvorim forum zasran ko golubarnik, ode mi volja za pisanjem.
E jebiga sreco,janemam zensku guzicu,sise i ostale atribute da preko njih kapitaliziram dobit sa onima koji suz sto vise u hijerarhiji..netko mora i mozak i usputno,steceno,nauceno znanje koristiti..slobodno ti mene na ignore...meni se malo muci tvoje licemjerstvo,ali dobro je spoznati mrak,da bi covjek znao sto je svjetlo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 5 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 19/12/2020, 09:35

michaellcmacha wrote:
Ra wrote:
Gnječ wrote:
Ra wrote:
Gnječ wrote:
Ra wrote:
Ček malo... miha je ukrao Sveti ili Gnječu?  scratch

Ili obojici?

miha nije ukrao ništa nikome, ja nisam ukrao ništa nikome a svetoje laže.
Svetoje laže? Ma nije moguće!   :^0

dobro, ne laže...možemo reći da ima bujnu maštu da je malo poduzetniji mogao bi te svoje laž.. khm... bujnu maštu unovčiti recimo napisat neki roman poput Harry Pottera.




Kad završi s kemijom krenut će u spisateljske vode. Sad nema kad, viruz se prebrzo širi treba puno lijeka  :witchbrews

I naravno, kao i u svemu, bit će i u tome natprosječno dobar.
Gdje su ona dobra stara vremena kad je Robi vikendom palio sa pajperom mister Noa, na wall street da preproda koju polugicu zlata...
cheers cheers cheers  rijkeci ti se pozlatile..lijepoa stara bezbrizna vremena..no zlatu sad raste cijena..cuva se,ne prodaje..vish kako si neuk i neinformiran..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 5 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 19/12/2020, 09:38

michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:U Varaždinu nekakav čudan ples....od +84, na +231 jučer i danas +167...

Da remiziramo... - Page 5 Screenshot-222
Jebo te život, pa prije 3 dana si rekao da očekuješ da se u varaždinskoj županiji situacija skroz konsolidira u kratkom vremenu... Rekoh ja, jebo stručnjake koji su diplomirali preko leđa dviju koza ili ovci...

Do Božića, ili najkasnije do NG. Tako smo rekli.
Ostani zdrav!

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78060
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 5 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Šandor Winnetou 19/12/2020, 09:50

venus wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:kolicina naravno igra ulogu u cijeni..
jebote koju ti đončinu umjesto obraza imaš... :)

Materemi dođe mi da aktiviram opciju da ne vidim njegove upise. Kad otvorim forum zasran ko golubarnik, ode mi volja za pisanjem.
nije moguće da ni ti ne želiš čitati te istinite priče našeg robija, junaka nad junacima, ljubavnika nad ljubavnicima, snajperiste nad snajperistima, burzovnog mršetara,  lekara, apotekara, kemičara, glokiste, kuleniste, velikog kuronje, menagera....uh ko bi sve te titule pohvatao  :_|

_________________
Da remiziramo... - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 5 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum