ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Mon 21 Dec - 16:07

vuksadinare wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:yoda je endemska vrsta mladosti na forumu..ispod 30....svi ostali manje vise 40+...cudim se sto radi ovdje valjda se pali na stare :D
impliciraš da je noorka stara?
ne nego opcenito...ne znam je'l osim yode netko ovdje ispod 35...vecina je 40+...bar ovdje..ne znam na drugim pdf...nisam pratio
Yoda ima 39-40 ostario  je na forumu

michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by crvenkasti Mon 21 Dec - 16:17

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:yoda je endemska vrsta mladosti na forumu..ispod 30....svi ostali manje vise 40+...cudim se sto radi ovdje valjda se pali na stare :D
impliciraš da je noorka stara?
ne nego opcenito...ne znam je'l osim yode netko ovdje ispod 35...vecina je 40+...bar ovdje..ne znam na drugim pdf...nisam pratio
Yoda ima 39-40 ostario  je na forumu

Pusti to, nego svi branitelji, ili šute, ili pomrli. Samo ti ništa.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by crvenkasti Mon 21 Dec - 16:17

Daj ono o vindija sokiću sad.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Mon 21 Dec - 16:24

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:yoda je endemska vrsta mladosti na forumu..ispod 30....svi ostali manje vise 40+...cudim se sto radi ovdje valjda se pali na stare :D
impliciraš da je noorka stara?
ne nego opcenito...ne znam je'l osim yode netko ovdje ispod 35...vecina je 40+...bar ovdje..ne znam na drugim pdf...nisam pratio
Yoda ima 39-40 ostario  je na forumu
zajeban je taj forum. ulogiraš se s 30 i nakon pet godina imaš već 35.

čekamo isetovo očitovanje, on se ulogirao kad i u partiju. 45e.
priznali mu do 55e kao pridruženom članu.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Mon 21 Dec - 16:26

Čopor i dalje spava. Rade li ove štetočine išta osim što leže na državnoj socijali? :)

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78064
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Mon 21 Dec - 16:32

veber wrote:


a, moram te strpat u grupu ero-robi i sl. bježite od podataka koji vam se podastru.
razumijem za ero-robi osovinu, ali ne za tebe jer nisi bedast.

ono što su gnječ i miha tipkali nažalost se ostvarivalo, a to bilo pisano 2-3 tjedna prije nego što će se dogoditi.

poznavajući politiku u hrvatskoj broj zaraženih, umrlih će se smanjivati do tri kralja.
onda će od 15.01.2021 opet buknut.
to je moja procjena i kao što sam kritičar drugih, tako ću spremiti PrtSc ovog upisa i objavit ću ga 16.01.2021.

Gdje sam ja to i kad bježao od činjenica?
I shvati da podaci po definiciji nisu činjenice, nisu čak niti informacije, odnosno to nužno ne moraju biti.
To su samo podaci, nizovi znakova koji mogu imati neko komunikacijsko značenje za primatelja istih, a i ne moraju.
Ovisi kako ih intepretira primatelj.
Što se tiče tvoje procjene, sasvim je blizu one moje koju sam najavio sa mogućnošću trećeg vala, a masovno cijepljenje je u tom razdoblju još ipak prilično daleko.
No, ipak se nazire kraj tunela odnosno vidi se neko svjetlo. Koliko će mrak još dugo potrajati, vidjet ćemo.
I na tome će se slomiti sve ove defetističke procjene o brojevima zaraženih, hospitaliziranih i mrtvih, jer uvažavaju samo najgore moguće scenarije, a ne one realne i potpuno zaboravljaju da već sad ipak imamo cjepivo, a to je početak izlaska iz krize.
Ja se i dalje držim svojih procjena, a do sad se nisu pokazale jasno pogrešnima pa ih i nemam razloga mijenjati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by crvenkasti Mon 21 Dec - 16:34

Speare Shaker wrote:
veber wrote:


a, moram te strpat u grupu ero-robi i sl. bježite od podataka koji vam se podastru.
razumijem za ero-robi osovinu, ali ne za tebe jer nisi bedast.

ono što su gnječ i miha tipkali nažalost se ostvarivalo, a to bilo pisano 2-3 tjedna prije nego što će se dogoditi.

poznavajući politiku u hrvatskoj broj zaraženih, umrlih će se smanjivati do tri kralja.
onda će od 15.01.2021 opet buknut.
to je moja procjena i kao što sam kritičar drugih, tako ću spremiti PrtSc ovog upisa i objavit ću ga 16.01.2021.

Gdje sam ja to i kad bježao od činjenica?
I shvati da podaci po definiciji nisu činjenice, nisu čak niti informacije, odnosno to nužno ne moraju biti.
To su samo podaci, nizovi znakova koji mogu imati neko komunikacijsko značenje za primatelja istih, a i ne moraju.
Ovisi kako ih intepretira primatelj.
Što se tiče tvoje procjene, sasvim je blizu one moje koju sam najavio sa mogućnošću trećeg vala, a masovno cijepljenje je u tom razdoblju još ipak prilično daleko.
No, ipak se nazire kraj tunela odnosno vidi se neko svjetlo. Koliko će mrak još dugo potrajati, vidjet ćemo.
I na tome će se slomiti sve ove defetističke procjene o brojevima zaraženih, hospitaliziranih i mrtvih, jer uvažavaju samo najgore moguće scenarije, a ne one realne i potpuno zaboravljaju da već sad ipak imamo cjepivo, a to je početak izlaska iz krize.
Ja se i dalje držim svojih procjena, a do sad se nisu pokazale jasno pogrešnima pa ih i nemam razloga mijenjati.

Što si danas? Opet epidemiolog?
Meni si najbolji kad si kvantni fizičar.


Last edited by crvenkasti on Mon 21 Dec - 16:43; edited 1 time in total
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Mon 21 Dec - 16:41

Eroo wrote:Čopor i dalje spava. Rade li ove štetočine išta osim što leže na državnoj socijali? :)
safete. da ne tražim.
napisao si da si dobio tri stana, znam da lažeš.

hipotetski gledano. kako si mogao u socijalizmu dobiti tri stana ako nisi bio dio režima?

daj nam to pojasni

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Mon 21 Dec - 16:44

Eto iako me crvenkasti mrzi iz dna duše, svejedno ne mre a da te ne podjebe, jer je pročitao kad si pisao tu da nema teorije da do kraja godine bude evidentiranih 50 milijuna zaraženih...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Mon 21 Dec - 16:48

Ali dobro sad bar znam da si u stvari najobičniji klošar koji nema srama i dobro ti je veber rekao ali i dalje se pravi glup... Ignorantska šupčina...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by crvenkasti Mon 21 Dec - 16:50

veber wrote:
Eroo wrote:Čopor i dalje spava. Rade li ove štetočine išta osim što leže na državnoj socijali? :)
safete. da ne tražim.
napisao si da si dobio tri stana, znam da lažeš.

hipotetski gledano. kako si mogao u socijalizmu dobiti tri stana ako nisi bio dio režima?

daj nam to pojasni

Vebere, to kad ti zajebeš Eru, to nije ni približno tako sočno kad ja zejebem tebe.

Ja tebe, ono, vrhunski, ne možeš ništa, samo se grizeš i šutiš.

A ja, ono, cvjetam. Smijem se u ekran, usta mi od uha do uha!

Da me vidiš, vidio bi.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by crvenkasti Mon 21 Dec - 16:53

michaellcmacha wrote:Ali dobro sad bar znam da si u stvari najobičniji klošar koji nema srama i dobro ti je veber rekao ali i dalje se pravi glup... Ignorantska šupčina...

misliš, ja?
nisam ja klošar
ja sam, ono, narodski rečeno, kreten
ili pizda, tako nešto

toliko sam jadan da po cijeli dan pišem sranja i nadam se da sam nekoga zajebo
zamišljam da jesam i smijem se u kompjuter
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by T. Mon 21 Dec - 18:05

veber wrote:
michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:yoda je endemska vrsta mladosti na forumu..ispod 30....svi ostali manje vise 40+...cudim se sto radi ovdje valjda se pali na stare :D
impliciraš da je noorka stara?
ne nego opcenito...ne znam je'l osim yode netko ovdje ispod 35...vecina je 40+...bar ovdje..ne znam na drugim pdf...nisam pratio
Yoda ima 39-40 ostario  je na forumu
zajeban je taj forum. ulogiraš se s 30 i nakon pet godina imaš već 35.
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Mon 21 Dec - 18:14

da zakeljim nekaj, kic bi mi zakeljio u ime bratstva i jedinstva ban.
one spike svi smo jednaki, svi smo srbi i kinezi.

na badnjak zakeljim, dobijem ban 7 dana i to je to.
 a svetoje bu drkal do ožujka

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by T. Mon 21 Dec - 18:16

Daj odma...
Ko će čekat još 3 dana...

_________________
Da remiziramo... - Page 30 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Mon 21 Dec - 18:18

veber wrote:
Eroo wrote:Čopor i dalje spava. Rade li ove štetočine išta osim što leže na državnoj socijali? :)
safete. da ne tražim.
napisao si da si dobio tri stana, znam da lažeš.

hipotetski gledano. kako si mogao u socijalizmu dobiti tri stana ako nisi bio dio režima?

daj nam to pojasni
3 stana? Malo je to, mene se ne da za takvu siću kupit.
Nego,čopor- guru, loše ti funkcionira čopor, zaoštri to malo.
Nije dovoljno da se sam sramotiš, pa te još i oni sramote. :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78064
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Mon 21 Dec - 18:27

michaellcmacha wrote:Ali dobro sad bar znam da si u stvari najobičniji klošar koji nema srama i dobro ti je veber rekao ali i dalje se pravi glup... Ignorantska šupčina...

Da, to si ti.
Cijela zemlja vidi smanjenje brojeva novozaraženih, ali ne i ti.
Ti ne priznaješ činjenice, ti priznaješ samo ono što se tebi sviđa.
Ti si polupismeni sroljo, teški ignorant i beskarakterna gnjida.
I to na kubik, kako si nedavno napisao. Dakle, ne na treću potenciju, ne čak niti na kub (kubna jednadžba) nego doslovce na kubik.
Jer upravo to imaš u glavi. Kubik govana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by debotoijusto Mon 21 Dec - 18:40

crvenkasti wrote:
Speare Shaker wrote:
veber wrote:


a, moram te strpat u grupu ero-robi i sl. bježite od podataka koji vam se podastru.
razumijem za ero-robi osovinu, ali ne za tebe jer nisi bedast.

ono što su gnječ i miha tipkali nažalost se ostvarivalo, a to bilo pisano 2-3 tjedna prije nego što će se dogoditi.

poznavajući politiku u hrvatskoj broj zaraženih, umrlih će se smanjivati do tri kralja.
onda će od 15.01.2021 opet buknut.
to je moja procjena i kao što sam kritičar drugih, tako ću spremiti PrtSc ovog upisa i objavit ću ga 16.01.2021.

Gdje sam ja to i kad bježao od činjenica?
I shvati da podaci po definiciji nisu činjenice, nisu čak niti informacije, odnosno to nužno ne moraju biti.
To su samo podaci, nizovi znakova koji mogu imati neko komunikacijsko značenje za primatelja istih, a i ne moraju.
Ovisi kako ih intepretira primatelj.
Što se tiče tvoje procjene, sasvim je blizu one moje koju sam najavio sa mogućnošću trećeg vala, a masovno cijepljenje je u tom razdoblju još ipak prilično daleko.
No, ipak se nazire kraj tunela odnosno vidi se neko svjetlo. Koliko će mrak još dugo potrajati, vidjet ćemo.
I na tome će se slomiti sve ove defetističke procjene o brojevima zaraženih, hospitaliziranih i mrtvih, jer uvažavaju samo najgore moguće scenarije, a ne one realne i potpuno zaboravljaju da već sad ipak imamo cjepivo, a to je početak izlaska iz krize.
Ja se i dalje držim svojih procjena, a do sad se nisu pokazale jasno pogrešnima pa ih i nemam razloga mijenjati.

Što si danas? Opet epidemiolog?
Meni si najbolji kad si kvantni fizičar.
:D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by debotoijusto Mon 21 Dec - 18:45

Speare Shaker wrote:
michaellcmacha wrote:Ali dobro sad bar znam da si u stvari najobičniji klošar koji nema srama i dobro ti je veber rekao ali i dalje se pravi glup... Ignorantska šupčina...

Da, to si ti.
Cijela zemlja vidi smanjenje brojeva novozaraženih, ali ne i ti.
Ti ne priznaješ činjenice, ti priznaješ samo ono što se tebi sviđa.
Ti si polupismeni sroljo, teški ignorant i beskarakterna gnjida.
I to na kubik, kako si nedavno napisao. Dakle, ne na treću potenciju, ne čak niti na kub (kubna jednadžba) nego doslovce na kubik.
Jer upravo to imaš u glavi. Kubik govana.
asti issusa , domoljubno samaranje
a opet nije vazno sto ti govori nego tko...perite ruke nosite masku drzite razmak :cro
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vili40 Mon 21 Dec - 19:10

Hrvatska se po smrtnosti od korone sasvim približila Švedskoj
Da remiziramo... - Page 30 81e78aec-8e3b-4306-82dd-7e3a2b1ca69f

HRVATSKA se sasvim približila Švedskoj po broju mrtvih od koronavirusa na milijun stanovnika.
Vidi se to iz podataka koje objavljuju prilično pouzdane stranice Worldometer i Our World in Data. 

Po Worldometeru Hrvatska prestigla Švedsku po broju umrlih na milijun ljudi

Štoviše, prema Worldometeru, Hrvatska je prestigla Švedsku po broju umrlih na milijun stanovnika.
Worldometer je u svojim ažuriranim tablicama objavio kako Hrvatska ima 796 smrti na milijun stanovnika. Švedska pak, prema podacima koje su objavili, ima 789 smrti na milijun stanovnika.
Da remiziramo... - Page 30 A8198a6a-6097-4e23-aa4d-5aefe31303eb
Prema stranici Our World in Data Hrvatska ima 773.9 umrlih na milijun stanovnika, dok ih Švedska ima 791.4. 
Da remiziramo... - Page 30 4cdf58df-aeef-4e24-ab09-b6d324d32bd6

Capak tvrdi da je ukupna smrtnost u Hrvatskoj manja nego što to sugeriraju podaci relevantnih stranica

Šef Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo Krunoslav Capak je, međutim, na današnjoj presici Stožera rekao da je Hrvatska na 18. mjestu po ukupnoj smrtnosti od 27 članica EU-a (dakle, 10. najgora) i da stopa umrlih na milijun stanovnika u Hrvatskoj iznosi 750.6. 
Brojke variraju zbog broja stanovnika koji pojedini izvor uzima, a znamo li da taj broj za Hrvatsku od posljednjeg popisa stanovništva 2011. kontinuirano opada, možemo pretpostaviti da su stvari u drugom valu još gore po Hrvatsku.

Stvari su u drugom valu zapravo puno gore za Hrvatsku

Naime, kako se može vidjeti u grafovima stranice Our World in Data, Hrvatska je u ovom trenutku po dnevnim smrtima od koronavirusa na milijun stanovnika dvostruko gora od Švedske. 
Dok u Švedskoj sada na milijun stanovnika umire približno sedam ljudi dnevno, u Hrvatskoj svakoga dana umire gotovo 19 osoba. 

U prvom valu je u Švedskoj umiralo znatno više ljudi nego u Hrvatskoj. Sad u Hrvatskoj dnevno umire gotovo 19 ljudi, a u Švedskoj 7

U prvom valu je u Švedskoj dnevno umiralo mnogo više ljudi nego u Hrvatskoj, no taj se trend počeo mijenjati još u ljeto, da bi se ove jeseni potpuno preokrenuo. Od polovine listopada u Hrvatskoj dnevno umire znatno više ljudi nego u Švedskoj. 
Ovdje valja podsjetiti na izjavu Krunoslava Capaka od 1. srpnja ove godine. 

Capak 1. srpnja rekao da bi, kada bi brojke umrlih bile kao u Švedskoj, on, Beroš i Božinović visjeli s prvog drveta

"Pogledajte broj oboljelih i mrtvih u Švedskoj. Kad bismo mi imali toliko umrlih, Beroš, Božinović i ja bismo visili na prvom drvetu, to vam garantiram. Pogledajte pritisak javnosti da se broj oboljelih i umrlih smanjuje i drži pod kontrolom. Postoje velike razlike u kulturi i načinu borbe protiv infekcije između Švedske i Hrvatske", rekao je tada Capak. 
Podsjetimo i da je Švedska imala najliberalnije mjere u Europi, bez lockdowna, dok je Hrvatska imala čvrsti lockdown na proljeće, a u djelomičnom je lockdownu i sada. On će postati još tvrđi kada u srijedu stupi na snagu zabrana kretanja među županijama. 

Stvari su se preokrenule

Švedska je tog prvog srpnja, kada ju je Capak navodio kao negativan primjer te slikovito poentirao kako bi, da Hrvatska ima umrlih kao Švedska, on, Beroš i Božinović, visjeli s prvog drveta, imala 5280 mrtvih, na svojih 10,23 milijuna stanovnika. Švedska danas ima 7993 smrti. Hrvatska danas ima 3257 umrlih, na oko 4 milijuna stanovnika, i dnevno dvostruko više umrlih od Švedske. 
vili40
vili40

Male
Posts : 10990
2015-08-02


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by sitting_bull Mon 21 Dec - 19:20

Speare Shaker wrote:
michaellcmacha wrote:Ali dobro sad bar znam da si u stvari najobičniji klošar koji nema srama i dobro ti je veber rekao ali i dalje se pravi glup... Ignorantska šupčina...

Da, to si ti.
Cijela zemlja vidi smanjenje brojeva novozaraženih, ali ne i ti.
Ti ne priznaješ činjenice, ti priznaješ samo ono što se tebi sviđa.
Ti si polupismeni sroljo, teški ignorant i beskarakterna gnjida.
I to na kubik, kako si nedavno napisao. Dakle, ne na treću potenciju, ne čak niti na kub (kubna jednadžba) nego doslovce na kubik.
Jer upravo to imaš u glavi. Kubik govana.
upravo to smanjenje broja novozaraženih potvrđuje kako su anemični idiot, njegova kretenska vlada i puzavci iz stožera izravno odgovorni za masovno umiranje od virusa u razdoblju dok su oni svirali kurcu i propuštali poduzeti mjere kako bi spriječili pogubno djelovanje virusa.

zato se anemični idiot opet odmaknuo iz fokusa javnosti, ali ostaje činjenice da je anemični idio izravno kriv za ogroman broj umrlih od zaraze. 

hoće li anemični idiot ikada za to odgovarati ne zna ni vidoviti milan, ali ostati će mu na duši svaka nepotrebna smrt - konkretno više od 1000 nepotrebno umrlih.
jedino za one koji su se zarazili u katoličkim crkvama nije kriv, oni su tražili i dobili povlastice da se mogu zaraziti.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum