ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 16 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kaya 20/12/2020, 11:29

Legendovich wrote:


e jesine bedak,nego pravo neuk...



  • Sie halten sich seit mindestens sieben Jahren ununterbrochen rechtmäßig in Deutschland auf.

  • Ihre Identität und Staatsangehörigkeit sind geklärt.

  • Sie haben ein unbefristetes Aufenthaltsrecht oder eine qualifizierte Aufenthaltserlaubnis.

  • Wenn Sie bei der Einbürgerung 16 Jahre und älter sind: Sie bekennen sich zur freiheitlichen demokratischen Grundordnung des Grundgesetzes.

  • Sie finanzieren den Lebensunterhalt für sich und Ihre unterhaltsberechtigten Angehörigen, ohne dabei einen Anspruch auf öffentliche Mittel zu haben.

  • Sie geben Ihre bisherige Staatsangehörigkeit auf.

  • Sie sind straffrei.

  • Sie verfügen über ausreichende Kenntnisse der deutschen Sprache.

  • Sie verfügen über Kenntnisse der Rechts- und Gesellschaftsordnung und der Lebensverhältnisse in Deutschland.

  • Sie haben sich in die deutschen Lebensverhältnisse eingeordnet.




sve si fulo..to neki tvoji zakoni iz doba Franca Ferdinanda...


Feberu,da vish tko se sve i kavi nazivaju svabima,kleko bi pred menea i poklonio se sto vam pokusavam u svem tom multikultiju i diverzitiju dici nivo u svakom smislu... :cleanteeth
Budalo pao si na petom.
Sjedi kući i dalje.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 16 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kaya 20/12/2020, 11:30

Zajebalo ga ovo da ne smije primati pomoć 😀.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 16 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 20/12/2020, 11:30

Eroo wrote:
Eroo wrote:Pad 7 dnevnog kliznog prosjeka i broja aktivnih slučajeva je evidentan. Faktor Ro=0.8 je obećavajući. 
Za razliku od cijenjenog kolege Mihe, ja sam optimističniji u pogledu dnevnih smrtnih slučajeva. 
Samo bih podsjetio da se 10-15% od aktivnih slučajeva "regrutira" među hospitalizirane. 
Smrtnost onih koji se nađu na respiratoru je cca 15% (Capak, Alemka!).
To su relacije među brojkama.

Da remiziramo... - Page 16 2

PS:
Ako se broj aktivnih slučajeva zadrži ispod 20,000 u tom slučaju možemo s vremenom očekivati pad smrtnosti
na cca 40/dan. Nadam se da će ovo Veber i cijenjeni Miha snimiti. :D
jel to "s vremenom" za godinu dana ili možda "prvog veljače".... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 16 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 20/12/2020, 11:36

sa službene stranice BRD, kliknuo sam na bosanski, ali razumjet ćemo.
koliko naš mali robi laže uzduž i poprek

Za sticanje njemačkog državljanstva postoji nekoliko rigoroznih uslova, a sam postupak može da bude komplikovan. U Njemačkoj važi zakon o porijeklu (Jus sanguinis), što znači da osoba kojoj je majka ili otac njemački državljanin, automatski rođenjem postaje Njemac. Ako jedan roditelj ima drugo, ne-njemačko državljanstvo, dijete može zadržati oba i ne mora da se odrekne nijednog državljanstva.
Od 2000. godine je na snazi odredba o mjestu rođenja: onaj ko je rođen u Njemačkoj, a čiji roditelji nisu Njemci, ima pravo na njemačko državljanstvo ako ispuni određene uslove. Ako ta osoba ipak želi da zadrži državljanstvo svojih roditelja, sa 18 godina mora da odustane od njemačkog državljanstva. Prema ovom modelu, ljudi imaju pravo samo na jedno državljanstvo, ili ono od roditelja ili pak njemačko.
POSTUPAK ZA DOBIJANJE NEMAČKOG DRŽAVLJANSTVA
Zahtjev za državljanstvo može da se podnese od navršene 16. godine života i da se preda nadležnoj Upravi za strance (Ausländerbehörde). Taksa za državljanstvo trenutno iznosi 255 eura po osobi, dok za maloljetno dijete iznosi 51 euro (kada se postupak odvija zajedno s roditeljima).
Da bi se zahtjev odobrio treba ispuniti čitav niz uslova, od kojih je najvažniji da se osoba odrekne svog dosadašnjeg državljanstva. Takođe, potrebno je dokazati znanje njemačkog jezika. Uz to podnositelj zahtjeva za državljanstvo mora da položi i „test za dobijanje državljanstva“ u kome se provjerava poznavanje njemačkog pravnog i društvenog sistema. Za prolaznu ocjenu je potrebno tačno odgovoriti na 17 od 33 postavljena pitanja na temu religije, pravne države i društvenih obaveza.

PREDUSLOVI ZA STICANJE NJEMAČKOG DRŽAVLJANSTVA

  • Potrebno je posjedovanje neograničene dozvole boravka
  • Ukupno 8 godina zakonskog boravka u Njemačkoj (7 godina u slučaju uspješno završenog kursa za integraciju)
  • Neosuđivanost (izuzetak su presude za sitne prestupe)
  • Nekorištenje doprinosa prema SGB II ili SGB XII, npr. naknada za nezaposlene II, socijalna pomoć (izuzetak su situacije kada pomoć ne može da se zamijeni zaposlenjem, npr. u slučaju nesposobnosti za rad, seniora, samohranih roditelja ili mladih koji još pohađaju školu, uče zanat ili studiraju)
  • Obavezno zdravstveno osiguranje i uplata doprinosa u penzioni fond (po pravilu 60 meseci obaveznog osiguranja kod Penzionog fonda)
  • Poznavanje njemačkog jezika (najmanje nivo B1)
  • Položen test za dobijanje državljanstva ili dokaz o završenom školovanju u Njemačkoj
  • Poznavanje pravnog i društvenog poretka i uslova života u Njemačkoj
  • Priznavanje slobodnog demokratskog Ustava Savezne Republike Njemačke
  • Nepostojanje protivustavnih aktivnosti
  • Odricanje od stranog državljanstva (izuzetak su slučajevi kada je to nemoguće ili moguće samo pod izuzetno teškim uslovima ili kada je u pitanju državljanstvo neke od zemalja članica EU i Švicarske). Za supružnike njemačkih državljana, azilante i neke druge grupe koje nemaju navršenih 8 godina boravka, postoje specijalne odredbe.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 16 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 20/12/2020, 11:37

kaya wrote:Zajebalo ga ovo da ne smije primati pomoć 😀.
zajebalo ga je kaj nema B1 jer jedva kilavi s A1.2

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 16 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 20/12/2020, 11:48

Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
vili40 wrote:ja eru više ništa ne razumijem.On je osuđivao šveđane i sprdao se sa njima zato što nisu poduzimali više oko epidemije i gle vraga,najednom se okrenuo u suprotnom pravcu i sad ga zahvatila čačićomanija jer je ovaj plenkija uhvatio za jaja i zatražio da se sa glupih i ništkoristi preporuka pređe na nešto konkretnije.Sad je njemu za sve kriv čačić a ne lauc i njemu slične bitange koji su još prije mjesec dana tvrdili da smo na vrhuncu epidemije i da ne treba poduzimati ništa,da smo blizu imuniteta krda a mrtvi su im bili samo brojevi koji bi se dogodili ovako i onako.I što sad?Ništa,ero je u pravu jer onda nije bilo novaca a sad najednom ima kad su i zadnji idioti vidjeli da je vrag odnio šalu samo što sad imamo puno veći problem pa će saniranje trajati duže i bit će još skuplje.Ali i na to ero ima odgovor,čačić je kriv i index i svi koji kritiziraju pogrešan pristup njegovog velikog vođe i njegovih potrčkala i matematičara koronaprofitera.
eto ga veli da je optimističan, lijepo od njega, ja se nadam da ja griješim, a da su on, capak i alemka u pravu... ali bojim se da ove njihove vikend optimistične projekcije budu kratkog daha... 
interesantno kako okreću pilu stalno kako im paše... kad su bili veliki brojevi onda su rekli da nisu bitni brojevi zaraženih nego oboljelih kritičnih i umrlih, sad kad imamo 2500 oboljelih, 300 kritičnih i 75 mrtvih dnevno sad smanjenje broja zaraženih preko vikenda budi optimizam u drugova i drugarica i u ERE
Nisam nikad mogao ni sanjati da ću se kao amater naći u društvu s onako cijenjenim znanstvenicima. :D  
Manji broj aktivnih slučajeva će dati i manji broj hospitaliziranih. Naravno, uz trend prikazan ispod.
Ali, aj ti to objasni neukima.
Da remiziramo... - Page 16 2
objašnjavao si ti do sada već nekoliko puta i svaki put mućak od tvog objašnjavanja... da se razumijemo objašnjavao si ti kurac tako blentav... a i pokazao si da si kukavica, u svakom pogledu, pa čak i u retoričkom... 
pogledaj u tih 7 dana samo koliki je pad u istarskoj i pitaj se zašto tulipane...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 16 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 20/12/2020, 11:51

michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
vili40 wrote:ja eru više ništa ne razumijem.On je osuđivao šveđane i sprdao se sa njima zato što nisu poduzimali više oko epidemije i gle vraga,najednom se okrenuo u suprotnom pravcu i sad ga zahvatila čačićomanija jer je ovaj plenkija uhvatio za jaja i zatražio da se sa glupih i ništkoristi preporuka pređe na nešto konkretnije.Sad je njemu za sve kriv čačić a ne lauc i njemu slične bitange koji su još prije mjesec dana tvrdili da smo na vrhuncu epidemije i da ne treba poduzimati ništa,da smo blizu imuniteta krda a mrtvi su im bili samo brojevi koji bi se dogodili ovako i onako.I što sad?Ništa,ero je u pravu jer onda nije bilo novaca a sad najednom ima kad su i zadnji idioti vidjeli da je vrag odnio šalu samo što sad imamo puno veći problem pa će saniranje trajati duže i bit će još skuplje.Ali i na to ero ima odgovor,čačić je kriv i index i svi koji kritiziraju pogrešan pristup njegovog velikog vođe i njegovih potrčkala i matematičara koronaprofitera.
eto ga veli da je optimističan, lijepo od njega, ja se nadam da ja griješim, a da su on, capak i alemka u pravu... ali bojim se da ove njihove vikend optimistične projekcije budu kratkog daha... 
interesantno kako okreću pilu stalno kako im paše... kad su bili veliki brojevi onda su rekli da nisu bitni brojevi zaraženih nego oboljelih kritičnih i umrlih, sad kad imamo 2500 oboljelih, 300 kritičnih i 75 mrtvih dnevno sad smanjenje broja zaraženih preko vikenda budi optimizam u drugova i drugarica i u ERE
Nisam nikad mogao ni sanjati da ću se kao amater naći u društvu s onako cijenjenim znanstvenicima. :D  
Manji broj aktivnih slučajeva će dati i manji broj hospitaliziranih. Naravno, uz trend prikazan ispod.
Ali, aj ti to objasni neukima.
Da remiziramo... - Page 16 2
objašnjavao si ti do sada već nekoliko puta i svaki put mućak od tvog objašnjavanja... da se razumijemo objašnjavao si ti kurac tako blentav... a i pokazao si da si kukavica, u svakom pogledu, pa čak i u retoričkom... 
pogledaj u tih 7 dana samo koliki je pad u istarskoj i pitaj se zašto tulipane...
Cijenjeni Miha, griješiš, ali ne samo svojom krivnjom. Čopor te dezintegrira, a ti to i ne primjećuješ.

1.975 novih slučajeva u protekla 24 sata, u bolnicama ukupno 2.976 osoba


U protekla 24 sata zabilježeno je 1.975 novih slučajeva pa je broj aktivnih slučajeva u Hrvatskoj danas 18.627. Među njima su 2.976 pacijenta na bolničkom liječenju, od toga je na respiratoru 290 pacijenata. U protekla 24 sata oporavilo se 3.390 osoba, a testirano je njih 9.191.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78061
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 16 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 20/12/2020, 11:52

lijepo sam naveo koji se brojevi mogu frizirati bez većih posljedica za mahere, ali isto tako sam naveo i koje se brojeve može vrlo teško frizirati jer se odgovornost disperzira na niže izvršne razine gdje se ljudi ipak boje za svoju guzicu i najčešće ne žele sudjelovati u iznimno prljavim rabotama...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 16 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 20/12/2020, 11:58


1.975 novih slučajeva u protekla 24 sata, u bolnicama ukupno 2.976 osoba


U protekla 24 sata zabilježeno je 1.975 novih slučajeva pa je broj aktivnih slučajeva u Hrvatskoj danas 18.627. Među njima su 2.976 pacijenta na bolničkom liječenju, od toga je na respiratoru 290 pacijenata. U protekla 24 sata oporavilo se 3.390 osoba, a testirano je njih 9.191.
__________________________________________

Broj aktivnih slučajeva je pa više nego što je bilo moguće očekivati, na: AC = 18,627
Glede na velik broj testiranih ne možemo govoriti o "vikend padu", jer  postotak pozitivnih
od broja testiranih iznosi : 21.5%.
Smanjio se i broj hospitaliziranih, pa tako i onih na respiratoru.
Imam neki osjećaj, da će ovi brojevi neke ljude razočarati.
Svevišnji takve kažnjava s dobrim rezultatima.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78061
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 16 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 20/12/2020, 12:00

michaellcmacha wrote:lijepo sam naveo koji se brojevi mogu frizirati bez većih posljedica za mahere, ali isto tako sam naveo i koje se brojeve može vrlo teško frizirati jer se odgovornost disperzira na niže izvršne razine gdje se ljudi ipak boje za svoju guzicu i najčešće ne žele sudjelovati u iznimno prljavim rabotama...
Samo se ti drži čopora!

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78061
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 16 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 20/12/2020, 12:00

michaellcmacha wrote:lijepo sam naveo koji se brojevi mogu frizirati bez većih posljedica za mahere, ali isto tako sam naveo i koje se brojeve može vrlo teško frizirati jer se odgovornost disperzira na niže izvršne razine gdje se ljudi ipak boje za svoju guzicu i najčešće ne žele sudjelovati u iznimno prljavim rabotama...
lik ne da ima obraz kao đon, već kao kevlarova pancirka.
ponaša se kao da je netko drugi pisao pizdarije koje je on pisao. i ne jebe ga ni pet posto kaj nije u pravu već se trsi kao da je svaki njegov upis točan.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 16 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 20/12/2020, 12:08

probaj zamisliti da nema petka subote i nedjelje, pa mi onda reci da griješim... ili probaj tražiti od stožera podatak koliko je ljudi ušlo u sustav zdravstvenog zbrinjavanja sa težim simptomima od kuće bez da su bili prije evidentirani...
podatke koje si naveo su u stvari katastrofa jer su to podaci kad testiranje vršu smanjenim intenzitetom,... sutra će biti još katastrofalniji podaci jer sutra se uopće ne testira a imat ćemo pozitivne, makar soma i po...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 16 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 20/12/2020, 12:10

Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:lijepo sam naveo koji se brojevi mogu frizirati bez većih posljedica za mahere, ali isto tako sam naveo i koje se brojeve može vrlo teško frizirati jer se odgovornost disperzira na niže izvršne razine gdje se ljudi ipak boje za svoju guzicu i najčešće ne žele sudjelovati u iznimno prljavim rabotama...
Samo se ti drži čopora!
jebo te čopor u usta čvaljava, koji kurac nisi u stanju raspravljati o meritumu, nego spominješ gluposti koje veze s temom nemaju....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 16 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 20/12/2020, 12:11

idi u tri pičke materine tako glup...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 16 Empty Re: Da remiziramo...

Post by debotoijusto 20/12/2020, 12:28

nakon bozica mogli bi uhvatit psiholosku granicu od 100 mrtvih dnevno , rekao bi na prvu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 16 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 20/12/2020, 12:30

michaellcmacha wrote:idi u tri pičke materine tako glup...
Cijenjeni Miha, samo sam htio napomenuti da današnji rezultati nisu posljedica malog broja testiranja,
nego da se ipak radi o trendu. Primjer Varaždinske županije to najbolje oslikava:
-->+84-->+231-->+167-->+88-->+168,
DakleM, umjesto "vikend pada" ipak imamo "vikend rast".
I ne nerviraj se, ostani zdrav!

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78061
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 16 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 20/12/2020, 12:34

debotoijusto wrote:nakon bozica mogli bi uhvatit psiholosku granicu od 100 mrtvih dnevno , rekao bi na prvu
Do vas je. Ako zadržite broj aktivnih slučajeva ispod 20,000 onda to nije realno očekivati.
Ako se nastavi pad aktivnih sa sadšnjim faktorom Ro=0.80 onda bih se usudio predvidjeti
opadanje dnevno umrlih čak do 40/dan.
Ja sam uvijek optimist, a pesimisti su uvijek gubitnici.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78061
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 16 Empty Re: Da remiziramo...

Post by debotoijusto 20/12/2020, 12:55

Eroo wrote:
debotoijusto wrote:nakon bozica mogli bi uhvatit psiholosku granicu od 100 mrtvih dnevno , rekao bi na prvu
Do vas je. Ako zadržite broj aktivnih slučajeva ispod 20,000 onda to nije realno očekivati.
Ako se nastavi pad aktivnih sa sadšnjim faktorom Ro=0.80 onda bih se usudio predvidjeti
opadanje dnevno umrlih čak do 40/dan.
Ja sam uvijek optimist, a pesimisti su uvijek gubitnici.
optimizam mi srednje ime perem ruke nosim masku izbjegavam guzvu ne zbog nekog velikog straha od virusa nego zajebancije drzava/bolnica te odgovornosti prema drugima
budimo realni vani sve normalno u aktivnostima ljudi dolazi bozic i nova godina povratak masovni nasih EUanaca...do pravoslavnog bozica ne gine 100-ka 
nadam se da si u pravu ovaj put
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 16 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 20/12/2020, 13:18

debotoijusto wrote:
Eroo wrote:
debotoijusto wrote:nakon bozica mogli bi uhvatit psiholosku granicu od 100 mrtvih dnevno , rekao bi na prvu
Do vas je. Ako zadržite broj aktivnih slučajeva ispod 20,000 onda to nije realno očekivati.
Ako se nastavi pad aktivnih sa sadšnjim faktorom Ro=0.80 onda bih se usudio predvidjeti
opadanje dnevno umrlih čak do 40/dan.
Ja sam uvijek optimist, a pesimisti su uvijek gubitnici.
optimizam mi srednje ime perem ruke nosim masku izbjegavam guzvu ne zbog nekog velikog straha od virusa nego zajebancije drzava/bolnica te odgovornosti prema drugima
budimo realni vani sve normalno u aktivnostima ljudi dolazi bozic i nova godina povratak masovni nasih EUanaca...do pravoslavnog bozica ne gine 100-ka 
nadam se da si u pravu ovaj put
15 km kolone na slo-hr granici nisu dobar znak, to se slažem. Zato i kažem "do vas je".

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78061
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 16 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 20/12/2020, 13:50

Eroo wrote:
debotoijusto wrote:
Eroo wrote:
debotoijusto wrote:nakon bozica mogli bi uhvatit psiholosku granicu od 100 mrtvih dnevno , rekao bi na prvu
Do vas je. Ako zadržite broj aktivnih slučajeva ispod 20,000 onda to nije realno očekivati.
Ako se nastavi pad aktivnih sa sadšnjim faktorom Ro=0.80 onda bih se usudio predvidjeti
opadanje dnevno umrlih čak do 40/dan.
Ja sam uvijek optimist, a pesimisti su uvijek gubitnici.
optimizam mi srednje ime perem ruke nosim masku izbjegavam guzvu ne zbog nekog velikog straha od virusa nego zajebancije drzava/bolnica te odgovornosti prema drugima
budimo realni vani sve normalno u aktivnostima ljudi dolazi bozic i nova godina povratak masovni nasih EUanaca...do pravoslavnog bozica ne gine 100-ka 
nadam se da si u pravu ovaj put
15 km kolone na slo-hr granici nisu dobar znak, to se slažem. Zato i kažem "do vas je".
opet dokazuješ svoju neinteligenciju i debilizam.
85% su tranzitni koji idu u treće zemlje, od toga su pola tvoji bosnačerosi.
hrvatski građani moraju imati test ne stariji od 48h i u roku od 48h napraviti novi po mjestu stanovanja.

ovi tvoji sančosi, i ostali na istoku moraju izaći iz hrvatske u roku od 12h.
ne smiju silaziti s autoceste i smiju stati samo na odmorištima i pumpama uz autocestu.
na svim izlazima/ulazima na autocestu policija kontrolira tko silazi.

zato daj lupetaj.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 16 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 20/12/2020, 13:55

veber wrote:
Eroo wrote:
debotoijusto wrote:
Eroo wrote:
debotoijusto wrote:nakon bozica mogli bi uhvatit psiholosku granicu od 100 mrtvih dnevno , rekao bi na prvu
Do vas je. Ako zadržite broj aktivnih slučajeva ispod 20,000 onda to nije realno očekivati.
Ako se nastavi pad aktivnih sa sadšnjim faktorom Ro=0.80 onda bih se usudio predvidjeti
opadanje dnevno umrlih čak do 40/dan.
Ja sam uvijek optimist, a pesimisti su uvijek gubitnici.
optimizam mi srednje ime perem ruke nosim masku izbjegavam guzvu ne zbog nekog velikog straha od virusa nego zajebancije drzava/bolnica te odgovornosti prema drugima
budimo realni vani sve normalno u aktivnostima ljudi dolazi bozic i nova godina povratak masovni nasih EUanaca...do pravoslavnog bozica ne gine 100-ka 
nadam se da si u pravu ovaj put
15 km kolone na slo-hr granici nisu dobar znak, to se slažem. Zato i kažem "do vas je".
opet dokazuješ svoju neinteligenciju i debilizam.
85% su tranzitni koji idu u treće zemlje, od toga su pola tvoji bosnačerosi.
hrvatski građani moraju imati test ne stariji od 48h i u roku od 48h napraviti novi po mjestu stanovanja.

ovi tvoji sančosi, i ostali na istoku moraju izaći iz hrvatske u roku od 12h.
ne smiju silaziti s autoceste i smiju stati samo na odmorištima i pumpama uz autocestu.
na svim izlazima/ulazima na autocestu policija kontrolira tko silazi.

zato daj lupetaj.
Čoporski guru je stigao i nešto pametno napisati. :)

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78061
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 16 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum