ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by AssadNaPodmornici Mon 21 Dec - 11:19

veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:preko 40% hrvata je u ovom trenutko preboljelo koronu ili bilo zaraženo.. dakle .. ovo sranje mora usporiti tom logikom..
yoda pad će se nastaviti do božića, malo će se izravnati do nove godine. nakon toga će opet krenut podaci.
u ponedjeljak ne možeš komentirati pad, možeš od srijede podatke za utorak
ne znam, nisam stručnjak, samo komentiram

AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Mon 21 Dec - 11:19

michaellcmacha wrote:opet nam porastao broj ljudi na bolničkom liječenju za 200 u jednom danu, 
broj kritičnih je 290
novozaraženih 766 u danu kad se ne radi testiranje, to znači da su zbog tegoba pristupili ili na hitnu ili u bolnicu...
svjedočio sam slučaju preksinoć, kad sam išao na hitnu da mi daju uputnicu za hitnu očnu ambulantu, da cura koja je izašla iz izolacije dan prije, došla na hitnu žaliti se na bolove u prsima i otežano disanje... i odvezli je u bolnicu...
ajd miha svi cemo pomrijet po tebi...jeste placali posmrtnu pripomoc...najjeftini pogreb dođe ne manje od tisucu eura cca nedgej 9,10 tisuca kuna :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Mon 21 Dec - 11:24

AssadNaPodmornici wrote:
veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:preko 40% hrvata je u ovom trenutko preboljelo koronu ili bilo zaraženo.. dakle .. ovo sranje mora usporiti tom logikom..
yoda pad će se nastaviti do božića, malo će se izravnati do nove godine. nakon toga će opet krenut podaci.
u ponedjeljak ne možeš komentirati pad, možeš od srijede podatke za utorak
ne znam, nisam stručnjak, samo komentiram
kako si došao do 40%
imamo 200 000 evidentiranih zaraženih to je 5%, aj pojasni modalitet zaražavanja preostalih 35% koje navodiš...
u USA je evidentirano 5,5% zaraženih, po tvojoj logici je tamo zaraženo 133 milijuna ljudi, međutim kod njih nema nikakvog smanjivanja, samo ima preljevanja, kao i kod nas
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by T. Mon 21 Dec - 11:32

Eroo wrote:
vili40 wrote:
kic wrote:
pad slučajeva!
da,u požeško-slavonskoj 0(nula) cheers
I kod vas će ako se maknete od šanka i kuvano vino si napravite sami doma. :D
Da remiziramo... - Page 24 Epz-qj10
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Mon 21 Dec - 11:33

vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:opet nam porastao broj ljudi na bolničkom liječenju za 200 u jednom danu, 
broj kritičnih je 290
novozaraženih 766 u danu kad se ne radi testiranje, to znači da su zbog tegoba pristupili ili na hitnu ili u bolnicu...
svjedočio sam slučaju preksinoć, kad sam išao na hitnu da mi daju uputnicu za hitnu očnu ambulantu, da cura koja je izašla iz izolacije dan prije, došla na hitnu žaliti se na bolove u prsima i otežano disanje... i odvezli je u bolnicu...
ajd miha svi cemo pomrijet po tebi...jeste placali posmrtnu pripomoc...najjeftini pogreb dođe ne manje od tisucu eura cca nedgej 9,10 tisuca kuna :)
ja imam sve svoje... dvije zidane grobnice sa ukupno 2+5 mjesta, održavanje uredovno plaćam u općini Majur, a vi ćete platiti moj pogreb u skladu sa zakonom o phbdr
a što se tiče umiranja naravno da ćemo svi pomrijeti, šta si ti umislio da ćeš ostati za sjeme... bez ljutnje ali nisi baš neki materijal...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Mon 21 Dec - 11:34

evo i vijest za šejkera... prva tranša cjepiva za hrvatsku 9765 doza.... bravo majstore, stvarno si stručnjak... :)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Mon 21 Dec - 11:37

michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:preko 40% hrvata je u ovom trenutko preboljelo koronu ili bilo zaraženo.. dakle .. ovo sranje mora usporiti tom logikom..
yoda pad će se nastaviti do božića, malo će se izravnati do nove godine. nakon toga će opet krenut podaci.
u ponedjeljak ne možeš komentirati pad, možeš od srijede podatke za utorak
ne znam, nisam stručnjak, samo komentiram
kako si došao do 40%
imamo 200 000 evidentiranih zaraženih to je 5%, aj pojasni modalitet zaražavanja preostalih 35% koje navodiš...
u USA je evidentirano 5,5% zaraženih, po tvojoj logici je tamo zaraženo 133 milijuna ljudi, međutim kod njih nema nikakvog smanjivanja, samo ima preljevanja, kao i kod nas
zaboravio staviti koliko je kod nas 40% .... 1 600 000
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Mon 21 Dec - 11:38

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:opet nam porastao broj ljudi na bolničkom liječenju za 200 u jednom danu, 
broj kritičnih je 290
novozaraženih 766 u danu kad se ne radi testiranje, to znači da su zbog tegoba pristupili ili na hitnu ili u bolnicu...
svjedočio sam slučaju preksinoć, kad sam išao na hitnu da mi daju uputnicu za hitnu očnu ambulantu, da cura koja je izašla iz izolacije dan prije, došla na hitnu žaliti se na bolove u prsima i otežano disanje... i odvezli je u bolnicu...
ajd miha svi cemo pomrijet po tebi...jeste placali posmrtnu pripomoc...najjeftini pogreb dođe ne manje od tisucu eura cca nedgej 9,10 tisuca kuna :)
ja imam sve svoje... dvije zidane grobnice sa ukupno 2+5 mjesta, održavanje uredovno plaćam u općini Majur, a vi ćete platiti moj pogreb u skladu sa zakonom o phbdr
a što se tiče umiranja naravno da ćemo svi pomrijeti, šta si ti umislio da ćeš ostati za sjeme... bez ljutnje ali nisi baš neki materijal...
siris samo negativisticke vijesti u svezi korone...ni trunak optimizma...nade..sve crno...ugedaj se na bosance :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by T. Mon 21 Dec - 11:42

michaellcmacha wrote:evo i vijest za šejkera... prva tranša cjepiva za hrvatsku 9765 doza.... bravo majstore, stvarno si stručnjak... :)
2,7% cijepljenih razvija anafilaksu...
daleko opasniju od virusa samog...
znači, ako se u RH svi cijepe, 120.000 bi predviđeno moglo trebati liječničku skrb...
a danas se kod 3.000 ljudi u bolnicama sustav nalazi pred slomom...
lijep zajeb su nam uvalili...
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Mon 21 Dec - 11:45

Joj zaboravio sam mu ime ali pitao bih Mihu za jendog bivseg kolegu koji je radio sa mnom a iz majura je..prezime mu je Švaga
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Mon 21 Dec - 11:54

michaellcmacha wrote:
veber wrote:
Legendovich wrote:

ne znam otkud ti broj 60..netko te "dobro" fila nelogicnostima,ali hajde..misicnamasa,ma da utenes u nju i zaspes snom zadovoljnog mačeta...ne beri brigu..nitko nije se zaletoa u fajt,a niti josh uvijek se zalece,kad me vidi..a ljudi nisu glupi u tim stvarima.. :cleanteeth

sto??ti imas hrastovo truplo umjesto noge??64 centa??...vajda si mislio opseg..ja imam 48 opseg bicepsa..sutra ti odmjerim bedro...

ja svako jutro naheklam curu na kitu,potom kavica,pa tusiranje,pa shoping,duge setnje,nekad trcanje..uglavnom forma ne fali..nekad mi cura izdrka kad pretjeram i predjem nejna ogranicenja... :cleanteeth
robi, majketi ne seri. imaš navršenih 58, uskoro 59. znači da si u 6om desetljeću. za dvije godine imat ćš 61 i bit ćeš u 7om desetljeću života.

ti naheklaš ru(j)ku na ćunicu jer ti ujutro mjehur stisne prostatu pa ti malo živne.
nakon kaj pišaš ode ru(j)ka. 

jednostavno lažeš.

nema tebi pomoći.

a, kaj se tiče fajta. javi. južni parking motela plitvice.
sad znamo da je i mister olimipie... sa bicepsom od 48 cm, ide rame uz rame jednom georgu gakkenshmidtu, on je imao 47 cm, ali da puno ne kompliciramo ja ću mu reći koliki mu je biceps a on nek ode izmjeriti...
rekao je da ima oko 90 kilograma, i da je visok oko 187, ako se dobro sjećam.
index mu je 0.48, a za taj index je kod osobe njegove dobi prosječan opseg bicepsa 39 cm, da se intenzivno bavio body buildingom, ne street workoutom, mogao je izgraditi biceps tog opsega ali bi ga zadržao do kraja 30tih godina života a onda bi ili s vremenom se mišić smanjio ili bi uslijed dobijanja većeg udjela masnog tkiva ostao opseg ali to nije mišić nego špek, a onda pada u vodu priča da nije mastan....
eto nek ode izmjerit pa nek bude pošten nek kaže... ok smiješno zvuči reći Robiju da bude pošten...:)
i naravno sa bicepsom od 48 cm bi bio pozna kao žarko stojić, petar čelik, blagojević, šarčev, fikret hodžić i t d
čuj, možeš imati nadprosječne promjere. ja imam na nogama jer guram bicikl svakodnevno, naravno da bedra i listovi moraju biti jaki da istrpe taj napor.
nakon što dođem s bajka sada zimi imam kilu manje, ljeti dvije. sama voda. jer opet ujutro imam istu kilažu kao i jutro prije.
eto išao sam izmjeriti biceps 35cm
njemu je biceps prosjčno žensko bedro.
kretenčina

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Mon 21 Dec - 12:00

vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:opet nam porastao broj ljudi na bolničkom liječenju za 200 u jednom danu, 
broj kritičnih je 290
novozaraženih 766 u danu kad se ne radi testiranje, to znači da su zbog tegoba pristupili ili na hitnu ili u bolnicu...
svjedočio sam slučaju preksinoć, kad sam išao na hitnu da mi daju uputnicu za hitnu očnu ambulantu, da cura koja je izašla iz izolacije dan prije, došla na hitnu žaliti se na bolove u prsima i otežano disanje... i odvezli je u bolnicu...
ajd miha svi cemo pomrijet po tebi...jeste placali posmrtnu pripomoc...najjeftini pogreb dođe ne manje od tisucu eura cca nedgej 9,10 tisuca kuna :)
za života se pobrineš.

ako ismet ima 100 000€ prodam mu grobnicu na mirogoju. pa može biti u prvom redu.
ionako imam još dva groba, na mirogoju.
djeca nemaju brige. samo moram umrijeti.
ionako znaju što će naslijediti pa nema kao kod robija i ismeta isčekivanja.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Mon 21 Dec - 12:15

vuksadinare wrote:Joj zaboravio sam mu ime ali pitao bih Mihu za jendog bivseg kolegu koji je radio sa mnom a iz majura je..prezime mu je Švaga
Mario Švaga, ako misliš na njega
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Mon 21 Dec - 12:15

michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:preko 40% hrvata je u ovom trenutko preboljelo koronu ili bilo zaraženo.. dakle .. ovo sranje mora usporiti tom logikom..
yoda pad će se nastaviti do božića, malo će se izravnati do nove godine. nakon toga će opet krenut podaci.
u ponedjeljak ne možeš komentirati pad, možeš od srijede podatke za utorak
ne znam, nisam stručnjak, samo komentiram
kako si došao do 40%
imamo 200 000 evidentiranih zaraženih to je 5%, aj pojasni modalitet zaražavanja preostalih 35% koje navodiš...
u USA je evidentirano 5,5% zaraženih, po tvojoj logici je tamo zaraženo 133 milijuna ljudi, međutim kod njih nema nikakvog smanjivanja, samo ima preljevanja, kao i kod nas
Ukupno, onih koji su imali posla s virusom, imate  između 501,077 i 978,635 osoba ili između 12.1% i 23.7%. :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78061
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Mon 21 Dec - 12:18

T. wrote:
michaellcmacha wrote:evo i vijest za šejkera... prva tranša cjepiva za hrvatsku 9765 doza.... bravo majstore, stvarno si stručnjak... :)
2,7% cijepljenih razvija anafilaksu...
daleko opasniju od virusa samog...
znači, ako se u RH svi cijepe, 120.000 bi predviđeno moglo trebati liječničku skrb...
a danas se kod 3.000 ljudi u bolnicama sustav nalazi pred slomom...
lijep zajeb su nam uvalili...
sad šuti ko pička o cjepivu, a reko je da će biti cjepiva na vagone... ako ostane koja doza viška od ovih 10 000 bio bi red.... da stane u red...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Mon 21 Dec - 12:18

Zamoljava se čopor da se makne s ove na neku drugu temu. Imaju širok izbor.
Itako ne čitamo njihove gluposti.


Last edited by Eroo on Mon 21 Dec - 12:21; edited 1 time in total

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78061
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Mon 21 Dec - 12:20

Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:preko 40% hrvata je u ovom trenutko preboljelo koronu ili bilo zaraženo.. dakle .. ovo sranje mora usporiti tom logikom..
yoda pad će se nastaviti do božića, malo će se izravnati do nove godine. nakon toga će opet krenut podaci.
u ponedjeljak ne možeš komentirati pad, možeš od srijede podatke za utorak
ne znam, nisam stručnjak, samo komentiram
kako si došao do 40%
imamo 200 000 evidentiranih zaraženih to je 5%, aj pojasni modalitet zaražavanja preostalih 35% koje navodiš...
u USA je evidentirano 5,5% zaraženih, po tvojoj logici je tamo zaraženo 133 milijuna ljudi, međutim kod njih nema nikakvog smanjivanja, samo ima preljevanja, kao i kod nas
Ukupno, onih koji su imali posla s virusom, imate  između 501,077 i 978,635 osoba ili između 12.1% i 23.7%. :D
opet sereš, standardno da ti curi na sve strane... i ja i ti imamo posla s virusom... jel i nas dvojicu ubrajaš ili samo sebe

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Mon 21 Dec - 12:20

Eroo wrote:Zamoljava se čopor da se maknu s ove na neku drugu temu. 
Itako ne čitamo njihove gluposti.
koji ste to vi... ti, ti i Ero
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Mon 21 Dec - 12:20

nije mi vrag dao mira, znači nategnuo metar, ujutro odvozio 32km.
Da remiziramo... - Page 24 List10
list noge

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Mon 21 Dec - 12:23

i s obzirom kake si sve škole završio od tebe je za očekivati da bar pitanje pročitaš sa razumijevanjem... veliš tvoj stari pod stare dane krenijo u školu, realan čovjek kad je vidio da u pol života kurca nije u stanju razumit htio ne htio morao je otić naučit čitat i pisat... brojanica mu je pomogla da savlada koliko dinara je svežanj raštike

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Mon 21 Dec - 12:27

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:Joj zaboravio sam mu ime ali pitao bih Mihu za jendog bivseg kolegu koji je radio sa mnom a iz majura je..prezime mu je Švaga
Mario Švaga, ako misliš na njega
ne znam..davno bilo...nije dugo radio..znam ga po prezimenu švaga tako smo ga i oslovljavali...putovao je vlakom iz kostajnice...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum