ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 23 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Mon 21 Dec - 10:23

kic wrote:
pad slučajeva!
tjedan počinje srijedom, pa se strpimo malo da bi komentirali pad.
naravno prelomno će biti nakon 15. siječnja 21e

veber

Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 23 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Mon 21 Dec - 10:26

kic wrote:
pad slučajeva!

Pad je osjetan pa je sad i slijepcima vidljiv, ali još nije trajnije prirode i još nema ona obilježja kakva sam ja najavio prije nekoliko mjeseci da će se dogoditi do kraja ove godine. Treba strpljenja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 23 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Mon 21 Dec - 10:27

kic wrote:
pad slučajeva!
Definitivno, ne glede na današnje rezultate...pa i glede na njih.
Moguće je da su i ravnozemljaši konačno razumjeli situaciju onakvu kakva je.
Čak je i Đikić razumio. :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78061
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 23 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Mon 21 Dec - 10:28

veber wrote:

naravno prelomno će biti nakon 15. siječnja 21e

Tad možda počne i treći val.
Da, taj uopće nije isključen, premda ima stručnjaka koji misle da se možda i neće dogoditi, prije svega zbog djelovanja cijepljenja (Andrej Trampuž).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 23 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Mon 21 Dec - 10:30

Eroo wrote:

Moguće je da su i ravnozemljaši konačno razumjeli situaciju onakvu kakva je.

Klasa optimist, a?
Nije tu u pitanju samo ravnozemljaštvo (neznanje) nego prije svega nakaradan defetistički svijetonazor uz povremenu asistenciju određenih zdravstvenih odnosno psihičkih problema kod spomenutih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 23 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Mon 21 Dec - 10:32

Speare Shaker wrote:
kic wrote:
pad slučajeva!

Pad je osjetan pa je sad i slijepcima vidljiv, ali još nije trajnije prirode i još nema ona obilježja kakva sam ja najavio prije nekoliko mjeseci da će se dogoditi do kraja ove godine. Treba strpljenja.
Daleko od toga, dok i jedan se bude  "šetao" među populacijom.
Za razliku od Đikića, ja trenutnu dnevnu smrtnost vidim drugačije.
Ako se ovaj trend s padom aktivno pozitivnih, i pozitivnih općenito,
 nastavi  siguran sam da će kroz 10.-ak dana i trend dnevne smrtnosti
opadati na isti način - To je ono kad kažu epidemiolozi da danas
umiru oni koji su bili okuženi prije 14-17-23 dana.

PS: U tom slučaju, već sam negdje spomenuo, smrtnost bi pala do 40/dan.
     Ovo je stvarno bilo na'prste. :)

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78061
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 23 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vili40 Mon 21 Dec - 10:42

kic wrote:
pad slučajeva!
da,u požeško-slavonskoj 0(nula) cheers
vili40
vili40

Male
Posts : 10990
2015-08-02


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 23 Empty Re: Da remiziramo...

Post by AssadNaPodmornici Mon 21 Dec - 10:42

preko 40% hrvata je u ovom trenutko preboljelo koronu ili bilo zaraženo.. dakle .. ovo sranje mora usporiti tom logikom..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 23 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Mon 21 Dec - 10:44

vili40 wrote:
kic wrote:
pad slučajeva!
da,u požeško-slavonskoj 0(nula) cheers
I kod vas će ako se maknete od šanka i kuvano vino si napravite sami doma. :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78061
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 23 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Mon 21 Dec - 10:47

AssadNaPodmornici wrote:preko 40% hrvata je u ovom trenutko preboljelo koronu ili bilo zaraženo.. dakle .. ovo sranje mora usporiti tom logikom..
ali dobrim djelom se i ljudi drze mjera...u zagrebu je recimo stagnacija korone vec mjesec dana...ali slazem se sa time da je veci broj ljudi imao koronu u blazem obliku i prebolio...ili mozda opet onaj sistem..ajd da malo i mi muljamo pa nemozemo ispast vece pape od papa...ovo bi bila vise politicka odluka jer je stanje postalo sve usijanije...uglavnom svega pomalo....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 23 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Mon 21 Dec - 10:48

Eroo wrote:
vili40 wrote:
kic wrote:
pad slučajeva!
da,u požeško-slavonskoj 0(nula) cheers
I kod vas će ako se maknete od šanka i kuvano vino si napravite sami doma. :D
kretenčino glupa, opet paušališ.
sve je zatvoreno pa ne mogu biti kod šanka već od doma šire zarazu.

naravno ti za potrebe slažeš. to ti je u krvi.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 23 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Mon 21 Dec - 10:51

AssadNaPodmornici wrote:preko 40% hrvata je u ovom trenutko preboljelo koronu ili bilo zaraženo.. dakle .. ovo sranje mora usporiti tom logikom..
yoda pad će se nastaviti do božića, malo će se izravnati do nove godine. nakon toga će opet krenut podaci.
u ponedjeljak ne možeš komentirati pad, možeš od srijede podatke za utorak

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 23 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Mon 21 Dec - 10:52

....bosanci su najboje smuvali..kod njih nit mjera zdravstveni sustav se odavno raspao...nisu masovno testirali...zadnjih desetak dana brojka testiranih s evrtila između 1500 i 2000 cak i manje od 1500...ali eto po im broj...inace kod njihse nisu medijski opterecivali koronom...red politike..red bureka...red cevapa...red raje...pa onda tek red korone...pedeset,sto mrtvih manje vise..ako ne odapnu od korone odapeli bi od drugih bolesti..who care
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 23 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Mon 21 Dec - 10:55

....jedan saja sarajlija mi nedavno pricao kad se vratio iz sarajeva da tamo ljudi uopce nisu toliko optereceni koronom kao kod nas...ljude vise more neke druge stvari....cak i klimatsko oneciscenje zraka u sarajevu je vise na tapeti nego korona...imaju pravo ljudi tamo..laganini...pazi se ali ne zaboravi zivjet
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 23 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Mon 21 Dec - 10:58

vuksadinare wrote:....bosanci su najboje smuvali..kod njih nit mjera zdravstveni sustav se odavno raspao...nisu masovno testirali...zadnjih desetak dana brojka testiranih s evrtila između 1500 i 2000 cak i manje od 1500...ali eto po im broj...inace kod njihse nisu medijski opterecivali koronom...red politike..red bureka...red cevapa...red raje...pa onda tek red korone...pedeset,sto mrtvih manje vise..ako ne odapnu od korone odapeli bi od drugih bolesti..who care
čekaj kada prođe NG pa kada u deželi bukne.
deželu napustilo 1/4 stanovništva, kada se vrate da vidiš veselja.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 23 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Mon 21 Dec - 11:02

veber wrote:
Legendovich wrote:

ne znam otkud ti broj 60..netko te "dobro" fila nelogicnostima,ali hajde..misicnamasa,ma da utenes u nju i zaspes snom zadovoljnog mačeta...ne beri brigu..nitko nije se zaletoa u fajt,a niti josh uvijek se zalece,kad me vidi..a ljudi nisu glupi u tim stvarima.. :cleanteeth

sto??ti imas hrastovo truplo umjesto noge??64 centa??...vajda si mislio opseg..ja imam 48 opseg bicepsa..sutra ti odmjerim bedro...

ja svako jutro naheklam curu na kitu,potom kavica,pa tusiranje,pa shoping,duge setnje,nekad trcanje..uglavnom forma ne fali..nekad mi cura izdrka kad pretjeram i predjem nejna ogranicenja... :cleanteeth
robi, majketi ne seri. imaš navršenih 58, uskoro 59. znači da si u 6om desetljeću. za dvije godine imat ćš 61 i bit ćeš u 7om desetljeću života.

ti naheklaš ru(j)ku na ćunicu jer ti ujutro mjehur stisne prostatu pa ti malo živne.
nakon kaj pišaš ode ru(j)ka. 

jednostavno lažeš.

nema tebi pomoći.

a, kaj se tiče fajta. javi. južni parking motela plitvice.
sad znamo da je i mister olimipie... sa bicepsom od 48 cm, ide rame uz rame jednom georgu gakkenshmidtu, on je imao 47 cm, ali da puno ne kompliciramo ja ću mu reći koliki mu je biceps a on nek ode izmjeriti...
rekao je da ima oko 90 kilograma, i da je visok oko 187, ako se dobro sjećam.
index mu je 0.48, a za taj index je kod osobe njegove dobi prosječan opseg bicepsa 39 cm, da se intenzivno bavio body buildingom, ne street workoutom, mogao je izgraditi biceps tog opsega ali bi ga zadržao do kraja 30tih godina života a onda bi ili s vremenom se mišić smanjio ili bi uslijed dobijanja većeg udjela masnog tkiva ostao opseg ali to nije mišić nego špek, a onda pada u vodu priča da nije mastan....
eto nek ode izmjerit pa nek bude pošten nek kaže... ok smiješno zvuči reći Robiju da bude pošten...:)
i naravno sa bicepsom od 48 cm bi bio pozna kao žarko stojić, petar čelik, blagojević, šarčev, fikret hodžić i t d

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 23 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Mon 21 Dec - 11:03

veber wrote:
vuksadinare wrote:....bosanci su najboje smuvali..kod njih nit mjera zdravstveni sustav se odavno raspao...nisu masovno testirali...zadnjih desetak dana brojka testiranih s evrtila između 1500 i 2000 cak i manje od 1500...ali eto po im broj...inace kod njihse nisu medijski opterecivali koronom...red politike..red bureka...red cevapa...red raje...pa onda tek red korone...pedeset,sto mrtvih manje vise..ako ne odapnu od korone odapeli bi od drugih bolesti..who care
čekaj kada prođe NG pa kada u deželi bukne.
deželu napustilo 1/4 stanovništva, kada se vrate da vidiš veselja.
ma jebes dezelu...najbolje takticki do svih drugih odigrai su bosanci...nisu ubijali do kraja psihicki stanovnistvo filajuci vijestima od korone...teme su pronalazili u drugim stvarima..ne opterecuju se koliko su testirali koliko nisu i to nisu shvatili kao takmicenje..njihovi doktori ne kukaju makar im je zdravstvo u deset puta vecem kurcu nego nase...izjave njihovih doktora se svode...'nije nase da gurmo nos svagdje i kukamo nego da lijecimo i brinemo se o pacijentima'...znanstvenici se ne guraju u prve redove...jer sto rekli ionako ih nitko ozbiljno nece shvatiti pa bolje nista ne reci...niti ih peru egotripovi 'ja ovo ja ono'...otvorili zimsku turisticku sezonu...para da se broji ne korona :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 23 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Mon 21 Dec - 11:04

kic wrote:
pad slučajeva!
gdje je pad
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 23 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Mon 21 Dec - 11:09

veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:preko 40% hrvata je u ovom trenutko preboljelo koronu ili bilo zaraženo.. dakle .. ovo sranje mora usporiti tom logikom..
yoda pad će se nastaviti do božića, malo će se izravnati do nove godine. nakon toga će opet krenut podaci.
u ponedjeljak ne možeš komentirati pad, možeš od srijede podatke za utorak
ma samo pogledati grafikon gdje su srijeda i četvrtak u svakom tjednu špic brojevi i kod nas i u svijetu... nema nikakvog pada, ali dobro nek se ljudi vesele... evo vidim javio se šejker... nek prokomentira cjepivo... što je ono rekao hoće li cjepiva biti u milijardama doza dostupna ili tek u nekoliko desetaka milijuna za cijeli svijet...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 23 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Mon 21 Dec - 11:17

opet nam porastao broj ljudi na bolničkom liječenju za 200 u jednom danu, 
broj kritičnih je 290
novozaraženih 766 u danu kad se ne radi testiranje, to znači da su zbog tegoba pristupili ili na hitnu ili u bolnicu...
broj umrlih 80
svjedočio sam slučaju preksinoć, kad sam išao na hitnu da mi daju uputnicu za hitnu očnu ambulantu, da cura koja je izašla iz izolacije dan prije, došla na hitnu žaliti se na bolove u prsima i otežano disanje... i odvezli je u bolnicu...


Last edited by michaellcmacha on Mon 21 Dec - 11:19; edited 1 time in total
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 23 Empty Re: Da remiziramo...

Post by AssadNaPodmornici Mon 21 Dec - 11:19

veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:preko 40% hrvata je u ovom trenutko preboljelo koronu ili bilo zaraženo.. dakle .. ovo sranje mora usporiti tom logikom..
yoda pad će se nastaviti do božića, malo će se izravnati do nove godine. nakon toga će opet krenut podaci.
u ponedjeljak ne možeš komentirati pad, možeš od srijede podatke za utorak
ne znam, nisam stručnjak, samo komentiram
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 23 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum