ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by T. 20/12/2020, 00:04

Maske kažu štite...
Ako maske štite, čemu lockdown?
Lockdown kažu štiti...
Ako lockdown štiti, čemu maske?
Maske i lockdown štite...
Ako maske i lockdown štite, čemu cjepivo?
Cjepivo kažu štiti...
Ako cjepivo štiti, čemu maske nakon cjepiva?

T.

Posts : 17408
2014-04-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 20/12/2020, 00:07

Pa tiskaju narod da vide koliko mogu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 20/12/2020, 00:16

Legendovich wrote:lol! lol! lol!
kaj LOLkaš kretenčino?
to kaj ne voziš velika bela kola?
ili to kaj si dobio otkaz?
ili kaj ne čekam kao ti da mi umre majka u tvom slučaju pa da neku bijedu ušićariš.

ili se smiješ kaj bi eventualno mogao raditi za 1500€/mj
+28€/radni dan za gablec
+60€/dan za smještaj ili 900€ ako ne želiš spavat u hotelima pa bi u turskom kvartu iznajmio sobu.

kaj ti je smiješno?

majmune imaš 60 godina, a nemaš nikakvih vještina niti znanja, tvoj pajdo ismet se izvukao pa je otišao u mirovinu.

kaj buš ti lolikao kada te potjeraju s burze i ukinu ti 650€?

budeš se opet prijavio kao menadžer u audiju na preši koja ti određuje ritam?

budaletino ko i safet.

čistače nitko ne treba, ako i da nepalac bu radio za pola tvoje plaće.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by AssadNaPodmornici 20/12/2020, 06:49

T. wrote:Maske kažu štite...
Ako maske štite, čemu lockdown?
Lockdown kažu štiti...
Ako lockdown štiti, čemu maske?
Maske i lockdown štite...
Ako maske i lockdown štite, čemu cjepivo?
Cjepivo kažu štiti...
Ako cjepivo štiti, čemu maske nakon cjepiva?
Nema logike, ne štiti ništa ili štiti slabo. Ljudi šire zarazu u zatvorenim prostorima gdje ti možda jedino pomognu gas maske i ništa drugo. Naša država se prepala zbog paničara i medija poput index.hr i sada uvodi zabrane čisto da se vidi da nešto rade. A onda ista ekipa koja se dere "ključaj sve" sada kmeči jer crkva neće biti zaključana pa matija babic koji dok je korona putuje svijetom i zgrče rekordne pare zaziva paljenje crkava jer i one nisu zaključane. Razjebati će nas više ovaj lockdown nego išta drugo. A isto ne pomaže. Osim što se šaka ljudi extra bogati
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21831
2018-06-14


kic likes this post

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kic 20/12/2020, 07:10

Da remiziramo... - Page 13 20201238
Da remiziramo... - Page 13 Fb_im277
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Trinity 20/12/2020, 08:27

AssadNaPodmornici wrote:
T. wrote:Maske kažu štite...
Ako maske štite, čemu lockdown?
Lockdown kažu štiti...
Ako lockdown štiti, čemu maske?
Maske i lockdown štite...
Ako maske i lockdown štite, čemu cjepivo?
Cjepivo kažu štiti...
Ako cjepivo štiti, čemu maske nakon cjepiva?
Nema logike, ne štiti ništa ili štiti slabo. Ljudi šire zarazu u zatvorenim prostorima gdje ti možda jedino pomognu gas maske i ništa drugo. Naša država se prepala zbog paničara i medija poput index.hr i sada uvodi zabrane čisto da se vidi da nešto rade. A onda ista ekipa koja se dere "ključaj sve" sada kmeči jer crkva neće biti zaključana pa matija babic koji dok je korona putuje svijetom i zgrče rekordne pare zaziva paljenje crkava jer i one nisu zaključane. Razjebati će nas više ovaj lockdown nego išta drugo. A isto ne pomaže. Osim što se šaka ljudi extra bogati
U Belgiji su maske u zatvorenom i na otvorenom obavezne još od prije ljeta.
Kazna za nenošenje je 250 eura. I to ako ju nosiš ispod nosa.
A svi znaju kakva je/bila situacija u Belgiji.
A babić propagira #ostanidoma #zatvorisve dok se on skiće i naslikava po egzotičnim krajevima.
A ekipa puši.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Trinity 20/12/2020, 08:30

Sovak wrote:Krv ti Isusovu ... "Ana Karenjina" je goli kurac za ove "kratke" postove.
To ja prescrollam. :raspa
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 20/12/2020, 09:12

Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:Dobro ero, de ti nama reci, po tvom mišljenju kakva bi situacija mogla biti  s 01. Veljače iduće godine. Znači što misliš hoćemo li na taj dan imati oko 100 smrtnih ishoda dnevno* ili će biti 20 ili ćemo zgraisati na 150... Također što misliš hoće li broj dnevno evidentiranih otići na 5000 ili će pasti na 1000**, s obzirom da ćemo u narednom razdoblju imati mjere. Također bi dobrodošli tvoje mišljenje o broju oboljelih na bolničkom liječenju hoće li taj broj također otići na 5000 i više*** ili će se smanjiti ili će ostati kako je sad i konačno broj kritičnih na ventilator jel bude padao ispod 100, ostao na 300 ili otišao na 500 i više****...
Evo sad imamo vrijeme iza sebe, počet će i cijepljenje, mjere kreću prije Božića... Ajde budi konkretan...
Do 1. Veljače je 42 dana, što je predugo razdoblje za predviđanje s pojednostavljenim matematičkim načinom.
Čak ni ozbiljniji sofveri to ne omogućavaju i traže se updatei na 10.-ak dana, na temelju prethodnih rezultata.
Istina, postoje i projekcije na duži rok (IHME, na primjer) ali i oni popravljaju dijagrame po potrebi (čini mi se svakih 6 dana).
*Mogu, ovako, na'prste, reći da će broj mrtvih do NG narasti na nekih 110/dan, ako se bude povećavao fundus aktivno  pozitivnih.
Ako se brojka od 20.-ak tisuća održi stabilnom, onda ćete gledati broj umrlih kao što sada imate.
**Nemoguće je predvidjeti šta će vam donijeti božićno i novogodišnje druženje.
***5,000  bolesnih niste u stanju liječiti. Mislim da su odgovorni za to svjesni toga. Prije takvih brojeva bi vam se dogodio potpuni
 lockdown,  najvjerojatnije i policijski sat 24/7.
****Broj pacijenata na respiratoru je cca 10% od hospitaliziranih ili 1% od aktivno pozitivnih. Važi jedno ili drugo.
Sretno sa cijepljenjem!
pa evo ja ću kad se ti sramiš...
01. Veljače
oko 6500 dnevno evidentiranih zaraženih- s ovim brojem se može manipulirati
oko 5000 na bolničkom liječenju-također podložno manipulaciji
od toga oko 1000 na intenzivnoj-nemanipulativan broj, jedino ako ljude ne budu htjeli primiti u bolnicu
oko 440 na ventilatoru-tu se može rubno manipulirati ali u rasponu od 10 do 21 dan, pa ili prežive ili umru  
oko 160 smrtnih ishoda dnevno
odstupanje 2-3%
Do 01. Veljače je 42 dana.
Ostalo ti je možebit bidne a možebit i ne bidne.
Očekuješ do 1. Veljače DODTNIH 42x160= 6,720 umrlih? Dakle, ukupno 6,720+3101=9,821?
Vođa čopora te navukao, jebiga...
Mogao si ovo dolje jednostavno prepisati, bio bi najkorektniji.
Jes plagijat, ali koga briga.
Da remiziramo... - Page 13 13



Opet si glup, i nisi u stanju najjednostavnije stvari pojmiti... Brojevi na prvi veljače ili prvog veljače, ne do prvog veljače... Neće sod danas biti 160 mrtvih nego tada a do tada će taj broj postepeno rasti, to znači da se ne množi 42x160 nego 42x120.
To što si stavio ti sam te ja uputio svojevremeno jer ja nisam škrt inače po prirodi, a pogotovo ne kad su u pitanju podaci vezani uz sars cov2, međutim opet ne znaš čitati mi to što si sad stavio, e Al to ti neću reći što nisi dobro iščitati, nek ekipa sam skopča, za tebe znam da si glup i da nećeš skopčati.
Samo ću ponoviti glupane NE DO PRVOG VELJAČE, NEGO NA PRVI VELJAČE... ;)
E DA I YUGO, MAJKU TI JEBEM!!!
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 20/12/2020, 09:18

T. wrote:Maske kažu štite...
Ako maske štite, čemu lockdown?
Lockdown kažu štiti...
Ako lockdown štiti, čemu maske?
Maske i lockdown štite...
Ako maske i lockdown štite, čemu cjepivo?
Cjepivo kažu štiti...
Ako cjepivo štiti, čemu maske nakon cjepiva?
Pa jebiga odgovor je vrlo jednostavan... Ne štiti ništa od tog navedenog
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 20/12/2020, 09:25

Da remiziramo... - Page 13 1

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78055
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 20/12/2020, 09:29

michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:Dobro ero, de ti nama reci, po tvom mišljenju kakva bi situacija mogla biti  s 01. Veljače iduće godine. Znači što misliš hoćemo li na taj dan imati oko 100 smrtnih ishoda dnevno* ili će biti 20 ili ćemo zgraisati na 150... Također što misliš hoće li broj dnevno evidentiranih otići na 5000 ili će pasti na 1000**, s obzirom da ćemo u narednom razdoblju imati mjere. Također bi dobrodošli tvoje mišljenje o broju oboljelih na bolničkom liječenju hoće li taj broj također otići na 5000 i više*** ili će se smanjiti ili će ostati kako je sad i konačno broj kritičnih na ventilator jel bude padao ispod 100, ostao na 300 ili otišao na 500 i više****...
Evo sad imamo vrijeme iza sebe, počet će i cijepljenje, mjere kreću prije Božića... Ajde budi konkretan...
Do 1. Veljače je 42 dana, što je predugo razdoblje za predviđanje s pojednostavljenim matematičkim načinom.
Čak ni ozbiljniji sofveri to ne omogućavaju i traže se updatei na 10.-ak dana, na temelju prethodnih rezultata.
Istina, postoje i projekcije na duži rok (IHME, na primjer) ali i oni popravljaju dijagrame po potrebi (čini mi se svakih 6 dana).
*Mogu, ovako, na'prste, reći da će broj mrtvih do NG narasti na nekih 110/dan, ako se bude povećavao fundus aktivno  pozitivnih.
Ako se brojka od 20.-ak tisuća održi stabilnom, onda ćete gledati broj umrlih kao što sada imate.
**Nemoguće je predvidjeti šta će vam donijeti božićno i novogodišnje druženje.
***5,000  bolesnih niste u stanju liječiti. Mislim da su odgovorni za to svjesni toga. Prije takvih brojeva bi vam se dogodio potpuni
 lockdown,  najvjerojatnije i policijski sat 24/7.
****Broj pacijenata na respiratoru je cca 10% od hospitaliziranih ili 1% od aktivno pozitivnih. Važi jedno ili drugo.
Sretno sa cijepljenjem!
pa evo ja ću kad se ti sramiš...
01. Veljače
oko 6500 dnevno evidentiranih zaraženih- s ovim brojem se može manipulirati
oko 5000 na bolničkom liječenju-također podložno manipulaciji
od toga oko 1000 na intenzivnoj-nemanipulativan broj, jedino ako ljude ne budu htjeli primiti u bolnicu
oko 440 na ventilatoru-tu se može rubno manipulirati ali u rasponu od 10 do 21 dan, pa ili prežive ili umru  
oko 160 smrtnih ishoda dnevno
odstupanje 2-3%
Do 01. Veljače je 42 dana.
Ostalo ti je možebit bidne a možebit i ne bidne.
Očekuješ do 1. Veljače DODTNIH 42x160= 6,720 umrlih? Dakle, ukupno 6,720+3101=9,821?
Vođa čopora te navukao, jebiga...
Mogao si ovo dolje jednostavno prepisati, bio bi najkorektniji.
Jes plagijat, ali koga briga.
Da remiziramo... - Page 13 13



Opet si glup, i nisi u stanju najjednostavnije stvari pojmiti... Brojevi na prvi veljače ili prvog veljače, ne do prvog veljače... Neće sod danas biti 160 mrtvih nego tada a do tada će taj broj postepeno rasti, to znači da se ne množi 42x160 nego 42x120.
To što si stavio ti sam te ja uputio svojevremeno jer ja nisam škrt inače po prirodi, a pogotovo ne kad su u pitanju podaci vezani uz sars cov2, međutim opet ne znaš čitati mi to što si sad stavio, e Al to ti neću reći što nisi dobro iščitati, nek ekipa sam skopča, za tebe znam da si glup i da nećeš skopčati.
Samo ću ponoviti glupane NE DO PRVOG VELJAČE, NEGO NA PRVI VELJAČE... ;)
E DA I YUGO, MAJKU TI JEBEM!!!
Piše ishoda dnevno, Miha,jebiga.
No, dobro, ti se barem trudiš.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78055
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 20/12/2020, 09:36

kic wrote:Da remiziramo... - Page 13 20201238
Da remiziramo... - Page 13 Fb_im277

Kod Slovačke treba naglasiti da se i brzo testiranje cjelokupne populacije pokazalo kao neuspio pokušaj zaustavljanja epidemije.
Moglo bi se sad njihovu vladu optužiti za promašeno trošenje "novaca poreznih obveznika". Čačić i INDEX bi to sigurno učinili,
jer su oni znali da će biti neuspješno. Tarabići.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78055
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 20/12/2020, 09:54

I po tisućiti put valjda ...
Možeš imati virus SARS-CoV2, a da ne oboliš s COVID-19. 
Imamo i na tisuće bakterija u našem probavnom sustavu, a neke od njih su čak i korisne.
Živimo i dijelimo prostom s bakterijama i virusima, to nije nikakva tajna.
Ono što danas jedino i najvjerojatnije znamo je to da jedino s cjepljenjem možemo
spriječiti oboljevanje od COVID-19, a hoćemo li spriječiti i širenje SARS-CoV2 na duži rok to znaju jedino Tarabići. 
Širenje virusa(pandemije) se moglo spriječiti jedino trajnom izolacijom Kine, a to nije bila realna opcija.
Svijet je s raznim načinima samo razvlačio epidemiju i na taj način održavao zdravstveni sustav i posljedično
ekonomski i društveni sistem. Da je svijet poznavao ideje  Čačića i savjetnike Tarabiće, mrtve bi na kraju prebrojali
i slavodobitno proglasili kraj epidemije. :)

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78055
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 20/12/2020, 09:55

Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:Dobro ero, de ti nama reci, po tvom mišljenju kakva bi situacija mogla biti  s 01. Veljače iduće godine. Znači što misliš hoćemo li na taj dan imati oko 100 smrtnih ishoda dnevno* ili će biti 20 ili ćemo zgraisati na 150... Također što misliš hoće li broj dnevno evidentiranih otići na 5000 ili će pasti na 1000**, s obzirom da ćemo u narednom razdoblju imati mjere. Također bi dobrodošli tvoje mišljenje o broju oboljelih na bolničkom liječenju hoće li taj broj također otići na 5000 i više*** ili će se smanjiti ili će ostati kako je sad i konačno broj kritičnih na ventilator jel bude padao ispod 100, ostao na 300 ili otišao na 500 i više****...
Evo sad imamo vrijeme iza sebe, počet će i cijepljenje, mjere kreću prije Božića... Ajde budi konkretan...
Do 1. Veljače je 42 dana, što je predugo razdoblje za predviđanje s pojednostavljenim matematičkim načinom.
Čak ni ozbiljniji sofveri to ne omogućavaju i traže se updatei na 10.-ak dana, na temelju prethodnih rezultata.
Istina, postoje i projekcije na duži rok (IHME, na primjer) ali i oni popravljaju dijagrame po potrebi (čini mi se svakih 6 dana).
*Mogu, ovako, na'prste, reći da će broj mrtvih do NG narasti na nekih 110/dan, ako se bude povećavao fundus aktivno  pozitivnih.
Ako se brojka od 20.-ak tisuća održi stabilnom, onda ćete gledati broj umrlih kao što sada imate.
**Nemoguće je predvidjeti šta će vam donijeti božićno i novogodišnje druženje.
***5,000  bolesnih niste u stanju liječiti. Mislim da su odgovorni za to svjesni toga. Prije takvih brojeva bi vam se dogodio potpuni
 lockdown,  najvjerojatnije i policijski sat 24/7.
****Broj pacijenata na respiratoru je cca 10% od hospitaliziranih ili 1% od aktivno pozitivnih. Važi jedno ili drugo.
Sretno sa cijepljenjem!
pa evo ja ću kad se ti sramiš...
01. Veljače
oko 6500 dnevno evidentiranih zaraženih- s ovim brojem se može manipulirati
oko 5000 na bolničkom liječenju-također podložno manipulaciji
od toga oko 1000 na intenzivnoj-nemanipulativan broj, jedino ako ljude ne budu htjeli primiti u bolnicu
oko 440 na ventilatoru-tu se može rubno manipulirati ali u rasponu od 10 do 21 dan, pa ili prežive ili umru  
oko 160 smrtnih ishoda dnevno
odstupanje 2-3%
Do 01. Veljače je 42 dana.
Ostalo ti je možebit bidne a možebit i ne bidne.
Očekuješ do 1. Veljače DODTNIH 42x160= 6,720 umrlih? Dakle, ukupno 6,720+3101=9,821?
Vođa čopora te navukao, jebiga...
Mogao si ovo dolje jednostavno prepisati, bio bi najkorektniji.
Jes plagijat, ali koga briga.
Da remiziramo... - Page 13 13



Opet si glup, i nisi u stanju najjednostavnije stvari pojmiti... Brojevi na prvi veljače ili prvog veljače, ne do prvog veljače... Neće sod danas biti 160 mrtvih nego tada a do tada će taj broj postepeno rasti, to znači da se ne množi 42x160 nego 42x120.
To što si stavio ti sam te ja uputio svojevremeno jer ja nisam škrt inače po prirodi, a pogotovo ne kad su u pitanju podaci vezani uz sars cov2, međutim opet ne znaš čitati mi to što si sad stavio, e Al to ti neću reći što nisi dobro iščitati, nek ekipa sam skopča, za tebe znam da si glup i da nećeš skopčati.
Samo ću ponoviti glupane NE DO PRVOG VELJAČE, NEGO NA PRVI VELJAČE... ;)
E DA I YUGO, MAJKU TI JEBEM!!!
Piše ishoda dnevno, Miha,jebiga.
No, dobro, ti se barem trudiš.
PIŠE S PRVIM VELJAČE... TI SE BAŠ I NE TRUDIŠ...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 20/12/2020, 09:57

Eroo wrote:I po tisućiti put valjda ...
Možeš imati virus SARS-CoV2, a da ne oboliš s COVID-19. 
Imamo i na tisuće bakterija u našem probavnom sustavu, a neke od njih su čak i korisne.
Živimo i dijelimo prostom s bakterijama i virusima, to nije nikakva tajna.
Ono što danas jedino i najvjerojatnije znamo je to da jedino s cjepljenjem možemo
spriječiti oboljevanje od COVID-19, a hoćemo li spriječiti i širenje SARS-CoV2 na duži rok to znaju jedino Tarabići. 
Širenje virusa(pandemije) se moglo spriječiti jedino trajnom izolacijom Kine, a to nije bila realna opcija.
Svijet je s raznim načinima samo razvlačio epidemiju i na taj način održavao zdravstveni sustav i posljedično
ekonomski i društveni sistem. Da je svijet poznavao ideje  Čačića i savjetnike Tarabiće, mrtve bi na kraju prebrojali
i slavodobitno proglasili kraj epidemije. :)
PA JESI TI NORMALAN... NEKE SU I KORISNE...VIŠE OD POLA IH JE KORISNO INAČE BI TI CIJELI BIO ONA NEKORISNA BAKTERIJA....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 20/12/2020, 10:02

veber wrote:
Legendovich wrote:lol! lol! lol!
kaj LOLkaš kretenčino?
to kaj ne voziš velika bela kola?
ili to kaj si dobio otkaz?
ili kaj ne čekam kao ti da mi umre majka u tvom slučaju pa da neku bijedu ušićariš.

ili se smiješ kaj bi eventualno mogao raditi za 1500€/mj
+28€/radni dan za gablec
+60€/dan za smještaj ili 900€ ako ne želiš spavat u hotelima pa bi u turskom kvartu iznajmio sobu.

kaj ti je smiješno?

majmune imaš 60 godina, a nemaš nikakvih vještina niti znanja, tvoj pajdo ismet se izvukao pa je otišao u mirovinu.

kaj buš ti lolikao kada te potjeraju s burze i ukinu ti 650€?

budeš se opet prijavio kao menadžer u audiju na preši koja ti određuje ritam?

budaletino ko i safet.

čistače nitko ne treba, ako i da nepalac bu radio za pola tvoje plaće.
lol! lol! lol!  zato sto si glup kokuratz...
sve u nista,ali sVE...msm,volio bi ti da je tako,ali nije,a cinjenica jest,da ti sa svojom jednom godinom ETF,priznatom i certificiranom,nisi spreman imati radni odnos u svabiji..pobjegao si,jer Svabi,msm,pravi Svabi,ne fuksdujčeri neotesani,imaju hrpu kadrova iz odlicnih svapskih skola+sa zapada..a sa pakistancima i indijcima se jednostavno ni u snu ne mosh mjeriti..ZATO i jesi pobjegao natrag u RH,jer si nivo muljatora,koji u takvoj Fukojebini,na galamu,moze se malo prolaktati i zaraditi..da kurtzu nekom vrijedis,na moljakanje kod Rimca bi te covjek primio..Ali je vidio da sa neotesanom kretenčugom i prostakom ima posla,uz to neukom i samoukom,nekompletnim znanjem,pa si dobio nogu u guzicu..
Svjestan si ti toga svega,zato jesi u rH,a ne u svabiji..nisi ti nivo kadra koji u svabiji moze opstati..
a ja odavno radim,ne brini..za pravi kadar svabe uvijek imaju posla.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 20/12/2020, 10:05

T. wrote:Maske kažu štite...
Ako maske štite, čemu lockdown?
Lockdown kažu štiti...
Ako lockdown štiti, čemu maske?
Maske i lockdown štite...
Ako maske i lockdown štite, čemu cjepivo?
Cjepivo kažu štiti...
Ako cjepivo štiti, čemu maske nakon cjepiva?
Niste imali 24,000 mrtvih u jednom mjesecu (srazmjerno broju stanovnika),
što znači da vas je štitio i lockdown i maske...i distanca i pranje ruku.
Koliko svako ponaosob od navedenog  to nitko ne zna, ali da je to je evidentno.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78055
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 20/12/2020, 10:09

šta radiš, pa rekao si neki dan da si uzeo odmor od posla i da si se opet posvetio obrazovanju.... jebote pa daj se dogovori sam sa sobom...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 20/12/2020, 10:12

michaellcmacha wrote:šta radiš, pa rekao si neki dan da si uzeo odmor od posla i da si se opet posvetio obrazovanju.... jebote pa daj se dogovori sam sa sobom...
O doma radim i ucim..nema skola..gesperovano..vecina tako radi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 20/12/2020, 10:17

michaellcmacha wrote:šta radiš, pa rekao si neki dan da si uzeo odmor od posla i da si se opet posvetio obrazovanju.... jebote pa daj se dogovori sam sa sobom...
budaletina lažljiva.
i ne znam od kuda mu sada da sam išao na ETF, ova dva kretena svakaj izmišljaju.

tamo u ožujku ili travnju je pisao kako se morao vratiti jerbo je frka, otpuštaju.

i nijemcima treba kadar ko robi, ko ludi su za njim.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 20/12/2020, 10:22

Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:šta radiš, pa rekao si neki dan da si uzeo odmor od posla i da si se opet posvetio obrazovanju.... jebote pa daj se dogovori sam sa sobom...
O doma radim i ucim..nema skola..gesperovano..vecina tako radi
od doma radiš!!!

bogtejebo lažljiva.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum