ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 18/12/2020, 14:33

inace mi smo narod ciji se zivot vecinom odvija vani narocito morski dio hrvatske...da nas zatvoris tri mjeseca izasli bi kao zombiji :)

vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 18/12/2020, 14:34

za to sam ja da se kod nas na svako vazno ili startesko pitanje odrzi brzpoptezni referendum..pa kako vecina odluci takve odluke i odgovornosti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 18/12/2020, 14:50

vuksadinare wrote:inace mi smo narod ciji se zivot vecinom odvija vani narocito morski dio hrvatske...da nas zatvoris tri mjeseca izasli bi kao zombiji :)

vi niste narod. vi ste bosanci.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 18/12/2020, 14:51

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:inace mi smo narod ciji se zivot vecinom odvija vani narocito morski dio hrvatske...da nas zatvoris tri mjeseca izasli bi kao zombiji :)

vi niste narod. vi ste bosanci.
vi'd ovog...ovaj sve zna...a sam je u kurcu :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 18/12/2020, 14:54

tri pitanja za sveznadara Gnječa

1.je'l mo'š jebat kao bosanac?

2.je'l mo'š popit kao bosanac?

3.je'l mo'š ispričat vic kao bosanac?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 18/12/2020, 14:55

Noor wrote:
kic wrote:
kic wrote:
Grad od 11m stanovnika je tokom 2mjesečnog "strogog lockdowna" uspio praktički istrijebiti virus. Kako to? Pridržavali su se mjera, bili odgovorni i disciplinirani.

WHO potom preporučuje državama strategiju:"testirajte, testirajte.." čega su se svi pridržavali, osim Kine, koja proizvodi većinu testova za ostatak svijeta.

Sljedeća preporuka WHO:"nosite maske.." opet svi slušaju osim Kine, koja proizvodi maske za ostatak svijeta.

Došla jesen, novi val, svuda osim u Kini. Jer ako ne testiraš, nemaš ni pozitivnih.

Kinesko gospodarstvo u uzletu i dalje, Zapad u recesiji i psihološkoj histeriji.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/wuhan-ponovno-otvorio-nocne-klubove-pogledajte-kako-mladi-partijaju/2239968.aspx

Wuhan nema novi slučaj zaraze od svibnja

Studenti, muzičari, umjetnici i mladi radnici, kičma noćnog života Wuhana, ispričali su svoje priče o tome kako im je bilo mjesecima zatvorenima u kućama.

znači - mjesecima zatvoreni u kućama...

kod nas ne mogu podnijeti ni da se to spomene, kamoli izdržati da se donese i ta mjera

a dobro, kic i njegov mentor aben svaki puta stanu na iste grablje. zagovaraju ljucka prava i slobode tj. libertarijanizam pljuju po socijalizmu i komunizmu a onda kao uspješne primjere borbe protiv covid-19 navedu socijalističku Švedsku i komunističku Kinu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 18/12/2020, 15:07

vuksadinare wrote:tri pitanja za sveznadara Gnječa

1.je'l mo'š jebat kao bosanac?

ovce ili koze?
2.je'l mo'š popit kao bosanac?

mjerilo svakog uspješnog čovjeka, navodiš u CV, na razgovoru za posao dođeš s litrom brlje
3.je'l mo'š ispričat vic kao bosanac?

to samo možeš razumjet ako si ušlagiran pod stavak 2

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 18/12/2020, 15:09

Eroo wrote:
kic wrote:
ja ne želim umanjiti opasnost od korone kao takve, ali protiv sam nepotrebnog zastrašivanja i pozivanja na restrikcije s tako stostrukim uvećavanjem već ionako velikog problema..

ako se nastavi ovako tretiranje problema, bojim se da će se stvoriti mnogi drugi: povećano siromaštvo i kriminal, prije svega-
...i mentalno zdarvlje je veliki problem. Mediji će nas izludit.
pa ti ćeš izludit, stavljanjem grafova, prebrojavanjem mrtvih, zaraženih...

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 18/12/2020, 15:12

veber wrote:
vuksadinare wrote:tri pitanja za sveznadara Gnječa

1.je'l mo'š jebat kao bosanac?

ovce ili koze?....koju znam ženu ovdje a koje imaju ljubavnike najveci dio ljubavnika su-bosanci
2.je'l mo'š popit kao bosanac?

mjerilo svakog uspješnog čovjeka, navodiš u CV, na razgovoru za posao dođeš s litrom brlje
3.je'l mo'š ispričat vic kao bosanac?

to samo možeš razumjet ako si ušlagiran pod stavak 2
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 18/12/2020, 15:14

promatram neko vrijeme vec susjeda bosanca koji ima naocale-pepeljere...zel me vrag ako za koji dan ne kresne onu menađericu kraša...ka'k je uporan...ka'k je govorila kolegica evva...uporan-jebe :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 18/12/2020, 15:21

kic wrote:
Beroš br.1: bez obzira preboljeli koronu, svejedno možete zaraziti druge, samo cijepljenje dovodi do imuniteta

Beroš br.2: ako ste zaraženi idete 2 tjedna u izolaciju i nakon toga možete okolo ići (i zaražavati okolo, ako čitamo Beroša br.1 opet)

Beroš br.3: radnici iz staračkih domova koji su preboljeli koronu, idu na ispomoć u bolnice (unatoč Berošu br.1)

ova izjava ima ozbiljne posljedice. ako si prebolio koronu znači da si stekao kakav-takav imunitet što opet ne znači da i dalje ne živiš u simbiozi sa virusom tj. postao si doživotni kliconoša. opet njegovo "samo cijepljenje dovodi do imuniteta" je netočno na više nivoa ako kaže: "bez obzira preboljeli koronu, svejedno možete zaraziti druge"


skroz kontradiktorna izjava lik nešto zna a ne želi reći.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 18/12/2020, 15:25

vuksadinare wrote:promatram neko vrijeme vec susjeda bosanca koji ima naocale-pepeljere...zel me vrag ako za koji dan ne kresne onu menađericu kraša...ka'k je uporan...ka'k je govorila kolegica evva...uporan-jebe :)
ti bogca...da ga svetoje zna pojeo bi se ziv...on mora na lutke skakati...a ovaj pepeljarko bosanac bu kresal menađericu kraša pičok sam takaf :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 18/12/2020, 15:29

vuksadinare wrote:promatram neko vrijeme vec susjeda bosanca koji ima naocale-pepeljere...zel me vrag ako za koji dan ne kresne onu menađericu kraša...ka'k je uporan...ka'k je govorila kolegica evva...uporan-jebe :)
i svetoje jebe od jutra do mraka. i ima kitu od pol metra.

u virtuali svi su jebači, visoki, žene trče za njima, menadžeri su.
naravno voze auto od 150 000€ ima jahtu, barem tri penthousa i dvije vikse.
skija u schladmingu i tako to.

pa dođe svizac i zamota čoksu.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 18/12/2020, 15:29

vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:promatram neko vrijeme vec susjeda bosanca koji ima naocale-pepeljere...zel me vrag ako za koji dan ne kresne onu menađericu kraša...ka'k je uporan...ka'k je govorila kolegica evva...uporan-jebe :)
ti bogca...da ga svetoje zna pojeo bi se ziv...on mora na lutke skakati...a ovaj pepeljarko bosanac bu kresal menađericu kraša pičok sam takaf :)
još jedan drkađija.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 18/12/2020, 15:31

Beroš kaže da nakon bolesti osoba ima imunitet, ali to ne znači da ne može biti zarazna.

- Na temelju dosadašnjih znanstvenih i kliničkih spoznaja, oni koji su preboljeli bolest zbog razvoja imunuiteta vrlo vjerojatno se u narednom periodu, za koji ne znamo koliki je, neće razboljeti - osvrnuo se Beroš na stjecanje imuniteta.

No nadodao je važnu stvar.

- Međutim, zbog prisustva virusa, bilo na sluznici respiratornog trakta bilo unutar njihovih stanica, oni mogu prenijeti virus drugim osobama i mogu ih zaraziti. To je od najveće važnosti znati - poručio je Beroš i zaključio da to sve ukazuje na to da nas je virus 'osudio na zajedništvo'.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kic 18/12/2020, 15:37

Gnječ wrote:Beroš kaže da nakon bolesti osoba ima imunitet, ali to ne znači da ne može biti zarazna.

- Na temelju dosadašnjih znanstvenih i kliničkih spoznaja, oni koji su preboljeli bolest zbog razvoja imunuiteta vrlo vjerojatno se u narednom periodu, za koji ne znamo koliki je, neće razboljeti - osvrnuo se Beroš na stjecanje imuniteta.

No nadodao je važnu stvar.

- Međutim, zbog prisustva virusa, bilo na sluznici respiratornog trakta bilo unutar njihovih stanica, oni mogu prenijeti virus drugim osobama i mogu ih zaraziti. To je od najveće važnosti znati - poručio je Beroš i zaključio da to sve ukazuje na to da nas je virus 'osudio na zajedništvo'.

onda ćemu samoizolacija?

stičeš imunitet, ali ne zna se na koliko

i dalje možeš zaraziti okolo, u tom smislu je nelogično ljude i puštati iz karantena nakon preboljevanja virusa

evo, ja sam i za još strože mjere, sve za borbu protiv virusa.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 18/12/2020, 15:52

veber wrote:
Eroo wrote:
kic wrote:
ja ne želim umanjiti opasnost od korone kao takve, ali protiv sam nepotrebnog zastrašivanja i pozivanja na restrikcije s tako stostrukim uvećavanjem već ionako velikog problema..

ako se nastavi ovako tretiranje problema, bojim se da će se stvoriti mnogi drugi: povećano siromaštvo i kriminal, prije svega-
...i mentalno zdarvlje je veliki problem. Mediji će nas izludit.
pa ti ćeš izludit, stavljanjem grafova, prebrojavanjem mrtvih, zaraženih...
A od čega si ti poludio? Nije valjda od mojih grafova.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78064
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 18/12/2020, 15:53

kic, ti ne znaš bi li piškio ili kakio.

realno s načinom širenja, a koji je blizu geometrijske progresije, velike su šanse da svi nosimo virus na sebi ili u sebi.

ako se druži 1+2 čovjeka ulazimo u geometrijsku progresiju.

i ne kužim zakaj je takav problem pridržavati se neki mjera.

postali smo razmaženo društvo.

nemoguuu na kavicuuu, nemrem u restoran, mi bi se družili.

a, prije ovog sranja sam gledao ljude oko sebe u birtiji ili restoranu.
4 zombija sjednu u birc i tipkaju.
i sada im fali kao druženje.

a, primjerice zadnje kaj smo roštiljali prije par mjeseci pohitali smo mobitele na stol u kuhinji i ajmo van roštiljat. nikaj u subotu ili nedjelju neće se desiti ako se ne javim.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 18/12/2020, 15:54

kic wrote:
Gnječ wrote:Beroš kaže da nakon bolesti osoba ima imunitet, ali to ne znači da ne može biti zarazna.

- Na temelju dosadašnjih znanstvenih i kliničkih spoznaja, oni koji su preboljeli bolest zbog razvoja imunuiteta vrlo vjerojatno se u narednom periodu, za koji ne znamo koliki je, neće razboljeti - osvrnuo se Beroš na stjecanje imuniteta.

No nadodao je važnu stvar.

- Međutim, zbog prisustva virusa, bilo na sluznici respiratornog trakta bilo unutar njihovih stanica, oni mogu prenijeti virus drugim osobama i mogu ih zaraziti. To je od najveće važnosti znati - poručio je Beroš i zaključio da to sve ukazuje na to da nas je virus 'osudio na zajedništvo'.

onda ćemu samoizolacija?

stičeš imunitet, ali ne zna se na koliko

i dalje možeš zaraziti okolo, u tom smislu je nelogično ljude i puštati iz karantena nakon preboljevanja virusa

evo, ja sam i za još strože mjere, sve za borbu protiv virusa.

Beroš bi nam morao objasniti odakle mu informacija da je to tako jer nisam toliko retardiran da mu vjerujem na riječ. ako da javno izvor informacije za ovo što tvrdi onda možemo dalje razgovarati u više smjerova:

1. da se za taj podatak znalo prije i ako je od kada se zna za taj podatak? ako je za taj podatak znao prije kompa ajd stani pred zid slijedi streljanje nema sudova ni kurca palca streljati kompletnu vladu odmah. ako ne to onda krenuti sa odmazdom likvidiranja svih političara u RH po horizontali i vertikali.

2. ako je taj podatak tek sada otkriven onda izolacija i mjere ne služe ničemu osim kao sredstvo da se polako uvedu neke totalitarne metode i zakoni za budućnost.  oper ono pod 1. STRELJANJE PO ŽURNOM POSTUPKU

3. ako je to laž tj propagandni spin da bi se ljude natjeralo na što veći odaziv za cjepljenje onda opet 1. STRELJANJE U KOLJENA PA U MUDA VAĐENJE SVIH ORGANA KOJI SE MOGU PRODATI A OSTALU MESNO KOŠTANU MASU BACITI U SMEĆE.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 18/12/2020, 16:00

Eroo wrote:
veber wrote:
Eroo wrote:
kic wrote:
ja ne želim umanjiti opasnost od korone kao takve, ali protiv sam nepotrebnog zastrašivanja i pozivanja na restrikcije s tako stostrukim uvećavanjem već ionako velikog problema..

ako se nastavi ovako tretiranje problema, bojim se da će se stvoriti mnogi drugi: povećano siromaštvo i kriminal, prije svega-
...i mentalno zdarvlje je veliki problem. Mediji će nas izludit.
pa ti ćeš izludit, stavljanjem grafova, prebrojavanjem mrtvih, zaraženih...
A od čega si ti poludio? Nije valjda od mojih grafova.
dosadan si i glup.
probaj shvatiti da te nitko osim robija ne doživljava.


nisam jedini koji ti je napisao da se praviš pametan, dociraš. omalovažavaš jednu struku, jer misliš da je varioc nekaj sramotno (u mojoj bivšoj firmi orbitalni varioci su imali preko 8000€/mj). onda kao veliki vođa ženi koja ima završen fakultet veliš "ćerce" da ti objasnim. implicirajući njeno neznanje i kao tvoje blagonaklono znanje, koje ćeš, eto ti podijeliti s njom i nama.

a, u biti si iskompleksirani starkelja bez ostvarenih snova, zbuksan u društvenom stanu. slovenci te smatraju čefurom, dolje kada dođeš ne jebu te ni pet posto jer si došao s toyotom.

bulazniš, bez obraza i srama "zaboravljaš" i iskrivljuješ vlastite upise bez obzira na linkove i PrtSc.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kaya 18/12/2020, 16:04

kic wrote:
Beroš br.1: bez obzira preboljeli koronu, svejedno možete zaraziti druge, samo cijepljenje dovodi do imuniteta

Beroš br.2: ako ste zaraženi idete 2 tjedna u izolaciju i nakon toga možete okolo ići (i zaražavati okolo, ako čitamo Beroša br.1 opet)

Beroš br.3: radnici iz staračkih domova koji su preboljeli koronu, idu na ispomoć u bolnice (unatoč Berošu br.1)
I br.nula- virus je novi, nisu sami sigurni jel mutira, jel se ista osoba zarazi može zaraziti dva puta, hoće druge godine doći, hoće stalno ostati, zašto neki imaju teške posljedice, što je lijek, zašto neki nemaju posljedice itd.
Znači tražiti nekonzistentu izjavu , nešto oprečno, promjenu izjave je ..bezveze.
To je sasvim normalno, kako saznaješ nove informacije daješ izjave.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum