ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 18/12/2020, 11:52

venus wrote:
veber wrote:
tre wrote:ljudi Božić je za koji dan, dajte si mira u srcu i dajte šansu drugima. A robi ko robi, taj je nadprirodno glup i izuzetno talentiran da svima ide na živac pa preporučam da izbjegavate njegovo pisanje i radi njega i radi sebe samih :)
i to kaj veliš, bolje da odem kolače delat.

Podijeli koji recept :) sliku ;)

Ovo je nešto što obavezno radim za Božić Teine kiflice probaj zakon su!
ja ti radim samo od čokolade, a jučer dok me nije bilo huni maznuli cijeli kolač.
nisam stigao ni fotkati.

veber

Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 18/12/2020, 11:53

kic wrote:
veber wrote:
Eroo wrote:
veber wrote:
kaya wrote:Nisam sve ni pročitala, vidim da nešto sere
ne zamaraj okice, budali.

što se tiče pomoći EU nije hrvatska.
novac ide isključivo za projekt, ali ne tipa kao poticaji u poljoprivredi pa prijaviš da imaš 100ha pšenice, a nitko to ne provjeri.
lova će dolazit za određene projekte, tako da će jako malo završiti u njihovim džepovima.
Ne laži opet i ne manipuliraj neupućen svijet.
Kontrolira EU itekako. Kontrolira se svaki naplaćen račun (mjesečne situacije).
Projekti koje EU sufinancira se prate čak i 2 godine nakon što su završeni.
Ima netko ovdje koji to poznaje u detalje, možda se javi...ili možda i ne, nakon što odmahne rukom. :)
koji si ti kreten.
ti budaletino ne znaš pročitati s razumjevanjem.
kretenčino nepismena.

po procjeni ministarstva poljoprivrede republike hrvatske 1/3 poticaja za pšenicu je lažno
60% za orahe, 50% za lješnjake. kretenčino glupa nepismena.

naravno da će eu kontrolirati kamo ide lova, a ne kao tvoji jataci koji uzimaju postotak od isplaćenih poticaja.
lova koja dođe iz eu bit će itekako kontrolirana.

budaletino, glupa probaj čitati s razumjevanjem jebem te u čvalje udbaške.
tako si "prenosio" info o kolegama bauštelcima?

nepismena kretenčino.

može i bez vrijeđanja se sve ovo reći-
debilčina glupa koja vrijeđa sve oko sebe jednako dobije natrag, neka barem pročita s razumjevanjem.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 18/12/2020, 11:56

veber wrote:
Eroo wrote:
veber wrote:
kaya wrote:Nisam sve ni pročitala, vidim da nešto sere
ne zamaraj okice, budali.

što se tiče pomoći EU nije hrvatska.
novac ide isključivo za projekt
, ali ne tipa kao poticaji u poljoprivredi pa prijaviš da imaš 100ha pšenice, a nitko to ne provjeri.
lova će dolazit za određene projekte, tako da će jako malo završiti u njihovim džepovima.
Ne laži opet i ne manipuliraj neupućen svijet.
Kontrolira EU itekako. Kontrolira se svaki naplaćen račun (mjesečne situacije).
Projekti koje EU sufinancira se prate čak i 2 godine nakon što su završeni.
Ima netko ovdje koji to poznaje u detalje, možda se javi...ili možda i ne, nakon što odmahne rukom. :)
koji si ti kreten.
ti budaletino ne znaš pročitati s razumjevanjem.
kretenčino nepismena.

po procjeni ministarstva poljoprivrede republike hrvatske 1/3 poticaja za pšenicu je lažno
60% za orahe, 50% za lješnjake. kretenčino glupa nepismena.

naravno da će eu kontrolirati kamo ide lova, a ne kao tvoji jataci koji uzimaju postotak od isplaćenih poticaja.
lova koja dođe iz eu bit će itekako kontrolirana.

budaletino, glupa probaj čitati s razumjevanjem jebem te u čvalje udbaške.
tako si "prenosio" info o kolegama bauštelcima?

nepismena kretenčino.
Ovaj put si u pravu. Isprika. :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78064
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 18/12/2020, 11:59

veber wrote:
kic wrote:
veber wrote:
Eroo wrote:
veber wrote:
kaya wrote:Nisam sve ni pročitala, vidim da nešto sere
ne zamaraj okice, budali.

što se tiče pomoći EU nije hrvatska.
novac ide isključivo za projekt, ali ne tipa kao poticaji u poljoprivredi pa prijaviš da imaš 100ha pšenice, a nitko to ne provjeri.
lova će dolazit za određene projekte, tako da će jako malo završiti u njihovim džepovima.
Ne laži opet i ne manipuliraj neupućen svijet.
Kontrolira EU itekako. Kontrolira se svaki naplaćen račun (mjesečne situacije).
Projekti koje EU sufinancira se prate čak i 2 godine nakon što su završeni.
Ima netko ovdje koji to poznaje u detalje, možda se javi...ili možda i ne, nakon što odmahne rukom. :)
koji si ti kreten.
ti budaletino ne znaš pročitati s razumjevanjem.
kretenčino nepismena.

po procjeni ministarstva poljoprivrede republike hrvatske 1/3 poticaja za pšenicu je lažno
60% za orahe, 50% za lješnjake. kretenčino glupa nepismena.

naravno da će eu kontrolirati kamo ide lova, a ne kao tvoji jataci koji uzimaju postotak od isplaćenih poticaja.
lova koja dođe iz eu bit će itekako kontrolirana.

budaletino, glupa probaj čitati s razumjevanjem jebem te u čvalje udbaške.
tako si "prenosio" info o kolegama bauštelcima?

nepismena kretenčino.

može i bez vrijeđanja se sve ovo reći-
debilčina glupa koja vrijeđa sve oko sebe jednako dobije natrag, neka barem pročita s razumjevanjem.
Natjerao sam te na pisanje podužeg teksta. Neće  biti ni prvi ni zadnji put.
Ali ću se , kao kulturan čovjek, uvijek ispričati.   :^0

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78064
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Šandor Winnetou 18/12/2020, 12:16

vuksadinare wrote:
crvenkasti wrote:
tre wrote:ljudi Božić je za koji dan, dajte si mira u srcu i dajte šansu drugima. A robi ko robi, taj je nadprirodno glup i izuzetno talentiran da svima ide na živac pa preporučam da izbjegavate njegovo pisanje i radi njega i radi sebe samih :)

Kakav Božić, prvo ide sutra Sveti Nikola, pa Materice, pa katolička Nova godina.

Kud ti odmah na Božić?
tre sto ti imas reci na ovo... :)
Pa jel treba išta reći? Neka liječi svoje komplekse, mene njegove baljezgarije ne diraju :)

_________________
Da remiziramo... - Page 45 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 18/12/2020, 13:07

kic wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
Nije da želim koga plašiti ali u siječnju ćemo imati na dnevnoj razini i po 150-170 smrtnih ishoda... Ali nije to tako ni strašno jer su nam kalkulacije, da će umirati samo starci i oni koji su se nepotrebno prežderavali, a ti nam ionako samo smetaju...
A u pm, pa pomrijeti će pol hrvatske .
Pa tko je kriv za to, ovi što nisu mjere donjeli na vrijeme?
Ovu ekipu što se cereči na to i traži komordibitete jer to je riječ koju najčešće izgovaraju, i brnjica naravno  naprosto treba popisati i sankcionirati nekako. Ti nisu zaslužili nikakva ljudska prava. Treba im jebat milu mater
Jebiga možda bi drugačije odigrali da su mogli predvidjeti ovo što nam se sad događa... A možda su i znali, jer ako sam znao ja laik i još neki, trebali su znati i oni... A onda možemo pretpostaviti da su sve te žrtve ukalkulirale... 
Matematika nas neukih kaže da će do 1. Ožujka biti oko 10 000 smrtnih ishoda... To je 100 puta više nego što nam u sezoni umre od gripe...

kakvo napuhavanje problema, 100 puta, ne znam čemu ovakvo zastrašivanje-

zanimljivo je baciti oko na službenu stranicu HZJZ koja nije uopće objavila podatke o smrtnosti za prošlu zimu 2019/2020: https://www.hzjz.hr/sluzba-epidemiologija-zarazne-bolesti/gripa-u-hrvatskoj-u-sezoni-2019-2020-26-4-2020/

dok godinu prije, na istoj stranici se može naći: "Ove sezone bilježi se veći broj dojava o smrtnim ishodima zbog gripe i njezinih komplikacija u uspredbi s prethodnim sezonama, pa je tako do sada dojavljeno 117 smrtnih ishoda, dok je u sezoni 2017./2018. bilo prijavljeno ukupno 29 umrlih. Navedeni podaci upućuju na tzv. višak smrti odnosno povećani broj umrlih u odnosu na broj umrlih izvan sezone gripe. To je posljedica činjenice da je gripa u određenim rizičnim skupinama kao što su osobe u dobi od 65 godina i stariji te kronični bolesnici neovisno o dobi, češće praćena komplikacijama i smrtnim ishodom. Teško je reći koliko stvarno osoba umre izravno ili, što je češće, neizravno od gripe (kao posljedica pogoršanja osnovne bolesti ili komplikacije, poput upale pluća ili sepse). Procjenjuje se da u Hrvatskoj zbog gripe umire do 500-tinjak osoba godišnje, od kojih samo manji broj bude i službeno prijavljen."

ukratko HZJZ samo procjenjuje, uopće ni oni ne znaju, a ti pišeš o x100strukoj smrtnosti (na temelju čega, uopće nemaš kontrolnu brojku?)

dobro je S.Lem pisao, da je statistika moderna demonologija..
Ako ćemo u sezoni kovida19 koja traje 12 mjeseci konačno imati oko 10 000 smrtnih ishoda, a ako od gripe imamo u zadnje 3 godine prosječno oko 100 smrtnih ishoda, koliko je to puta veća smrtnost od kovida19... Iako sam s matematičkom na prste to je 100 puta veća smrtnost, a upravo da ju smanjio 5 puta, sa navlačenjem na 500 smrti godišnje od gripe to će još uvijek biti 20 puta veća smrtnost... Nema preuveličavanja, čak štoviše bojim se da sam opet išao po prilično ispod, jer i nadalje kad zbrajam 60-90 dana unaprijed smanjim čisto iz refleksa... 
To je što se nas tiče 
Svijet u globalnu će bojim se biti u još većoj banani... Predvidio sam još krajem rujna da ćemo do kraja godine dogurati do 15 000 smrtnih ishoda dnevno i tu smo negdje sad smo trenutno na 13500, i da ćemo do kraja godine imati 50+ milijuna evidentiranih zaraženih, to ti je to refleksno smanjivanje, na koliko smo ono sad na 75 milijuna, a to sam rekao da ćemo imati krajem veljače.... Moj Kic, mi smo naJebali, da tog još nismo ni svjesni, ali to sve ide upravo onako kako je opisano u onoj analizi rizika
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kic 18/12/2020, 13:25

michaellcmacha wrote:
kic wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
Nije da želim koga plašiti ali u siječnju ćemo imati na dnevnoj razini i po 150-170 smrtnih ishoda... Ali nije to tako ni strašno jer su nam kalkulacije, da će umirati samo starci i oni koji su se nepotrebno prežderavali, a ti nam ionako samo smetaju...
A u pm, pa pomrijeti će pol hrvatske .
Pa tko je kriv za to, ovi što nisu mjere donjeli na vrijeme?
Ovu ekipu što se cereči na to i traži komordibitete jer to je riječ koju najčešće izgovaraju, i brnjica naravno  naprosto treba popisati i sankcionirati nekako. Ti nisu zaslužili nikakva ljudska prava. Treba im jebat milu mater
Jebiga možda bi drugačije odigrali da su mogli predvidjeti ovo što nam se sad događa... A možda su i znali, jer ako sam znao ja laik i još neki, trebali su znati i oni... A onda možemo pretpostaviti da su sve te žrtve ukalkulirale... 
Matematika nas neukih kaže da će do 1. Ožujka biti oko 10 000 smrtnih ishoda... To je 100 puta više nego što nam u sezoni umre od gripe...

kakvo napuhavanje problema, 100 puta, ne znam čemu ovakvo zastrašivanje-

zanimljivo je baciti oko na službenu stranicu HZJZ koja nije uopće objavila podatke o smrtnosti za prošlu zimu 2019/2020: https://www.hzjz.hr/sluzba-epidemiologija-zarazne-bolesti/gripa-u-hrvatskoj-u-sezoni-2019-2020-26-4-2020/

dok godinu prije, na istoj stranici se može naći: "Ove sezone bilježi se veći broj dojava o smrtnim ishodima zbog gripe i njezinih komplikacija u uspredbi s prethodnim sezonama, pa je tako do sada dojavljeno 117 smrtnih ishoda, dok je u sezoni 2017./2018. bilo prijavljeno ukupno 29 umrlih. Navedeni podaci upućuju na tzv. višak smrti odnosno povećani broj umrlih u odnosu na broj umrlih izvan sezone gripe. To je posljedica činjenice da je gripa u određenim rizičnim skupinama kao što su osobe u dobi od 65 godina i stariji te kronični bolesnici neovisno o dobi, češće praćena komplikacijama i smrtnim ishodom. Teško je reći koliko stvarno osoba umre izravno ili, što je češće, neizravno od gripe (kao posljedica pogoršanja osnovne bolesti ili komplikacije, poput upale pluća ili sepse). Procjenjuje se da u Hrvatskoj zbog gripe umire do 500-tinjak osoba godišnje, od kojih samo manji broj bude i službeno prijavljen."

ukratko HZJZ samo procjenjuje, uopće ni oni ne znaju, a ti pišeš o x100strukoj smrtnosti (na temelju čega, uopće nemaš kontrolnu brojku?)

dobro je S.Lem pisao, da je statistika moderna demonologija..
Ako ćemo u sezoni kovida19 koja traje 12 mjeseci konačno imati oko 10 000 smrtnih ishoda, a ako od gripe imamo u zadnje 3 godine prosječno oko 100 smrtnih ishoda, koliko je to puta veća smrtnost od kovida19... Iako sam s matematičkom na prste to je 100 puta veća smrtnost, a upravo da ju smanjio 5 puta, sa navlačenjem na 500 smrti godišnje od gripe to će još uvijek biti 20 puta veća smrtnost... Nema preuveličavanja, čak štoviše bojim se da sam opet išao po prilično ispod, jer i nadalje kad zbrajam 60-90 dana unaprijed smanjim čisto iz refleksa... 
To je što se nas tiče 
Svijet u globalnu će bojim se biti u još većoj banani... Predvidio sam još krajem rujna da ćemo do kraja godine dogurati do 15 000 smrtnih ishoda dnevno i tu smo negdje sad smo trenutno na 13500, i da ćemo do kraja godine imati 50+ milijuna evidentiranih zaraženih, to ti je to refleksno smanjivanje, na koliko smo ono sad na 75 milijuna, a to sam rekao da ćemo imati krajem veljače.... Moj Kic, mi smo naJebali, da tog još nismo ni svjesni, ali to sve ide upravo onako kako je opisano u onoj analizi rizika

oprosti što te vraćam, ali pročitaj do kraja citirano od službenog HZJZ:"Teško je reći koliko stvarno osoba umre izravno ili, što je češće, neizravno od gripe (kao posljedica pogoršanja osnovne bolesti ili komplikacije, poput upale pluća ili sepse). Procjenjuje se da u Hrvatskoj zbog gripe umire do 500-tinjak osoba godišnje, od kojih samo manji broj bude i službeno prijavljen."
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kic 18/12/2020, 13:32


ja ne želim umanjiti opasnost od korone kao takve, ali protiv sam nepotrebnog zastrašivanja i pozivanja na restrikcije s tako stostrukim uvećavanjem već ionako velikog problema..

ako se nastavi ovako tretiranje problema, bojim se da će se stvoriti mnogi drugi: povećano siromaštvo i kriminal, prije svega-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kic 18/12/2020, 13:47


Zabranjuje se napuštanje županije u kojoj osoba ima prebivalište ili boravište. Ne odnosi se na nužne djelatnosti i opskrbu, dnevne migracije, zaštitarske službe, dostavu lijekova, novinare, pacijente koji zahtijevaju medicinsku svrhu, putovanje s posla i na posao ako je to neophodno i ne može se obavljati od kuće, nužne osobe koje sprječavaju širenje covida-19 i diplomatsko osoblje.

Treba posjedovati ili valjanu iskaznicu kojom se dokazuje nešto od gore navedenog ili važeću propusnicu.

Odluke o tome donose županijski stožeri prema prebivalištu osobe, a za iznimne slučajeve odlučuje Ravnateljstvo civilne zaštite.

Zabrana kretanja ne odnosi se na Grad Zagreb i Zagrebačku županiju.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-ovo-su-sve-nove-mjere-stozer-objavio-detalje/2239913.aspx

novinari mogu putovati gdje hoće, a ti koji misliš svoj kruh zaraditi, sjed' kuć'
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Pirate 18/12/2020, 13:51

@kic propagandna masinerija je bitnina od toga sto cemo mi jesti. Bez kruha, samo igara.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 18/12/2020, 13:51

kic wrote:
ja ne želim umanjiti opasnost od korone kao takve, ali protiv sam nepotrebnog zastrašivanja i pozivanja na restrikcije s tako stostrukim uvećavanjem već ionako velikog problema..

ako se nastavi ovako tretiranje problema, bojim se da će se stvoriti mnogi drugi: povećano siromaštvo i kriminal, prije svega-
...i mentalno zdarvlje je veliki problem. Mediji će nas izludit.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78064
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kic 18/12/2020, 13:52


Grad od 11m stanovnika je tokom 2mjesečnog "strogog lockdowna" uspio praktički istrijebiti virus. Kako to? Pridržavali su se mjera, bili odgovorni i disciplinirani.

WHO potom preporučuje državama strategiju:"testirajte, testirajte.." čega su se svi pridržavali, osim Kine, koja proizvodi većinu testova za ostatak svijeta.

Sljedeća preporuka WHO:"nosite maske.." opet svi slušaju osim Kine, koja proizvodi maske za ostatak svijeta.

Došla jesen, novi val, svuda osim u Kini. Jer ako ne testiraš, nemaš ni pozitivnih.

Kinesko gospodarstvo u uzletu i dalje, Zapad u recesiji i psihološkoj histeriji.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kic 18/12/2020, 13:54

Pirate wrote:@kic propagandna masinerija je bitnina od toga sto cemo mi jesti. Bez kruha, samo igara.

novinari korisni idioti, vojnici nove ideologije zastrašivanja..

žalosno je da u današnje vrijeme se ne možeš drugačije korisno informirati osim direktno: mailom-telefonom..

jer se mediji uglavnom bave napucavanjem statistike, zarazne bolesti prije ove godine kao da nisu ni postojale.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kic 18/12/2020, 13:56

kic wrote:
Grad od 11m stanovnika je tokom 2mjesečnog "strogog lockdowna" uspio praktički istrijebiti virus. Kako to? Pridržavali su se mjera, bili odgovorni i disciplinirani.

WHO potom preporučuje državama strategiju:"testirajte, testirajte.." čega su se svi pridržavali, osim Kine, koja proizvodi većinu testova za ostatak svijeta.

Sljedeća preporuka WHO:"nosite maske.." opet svi slušaju osim Kine, koja proizvodi maske za ostatak svijeta.

Došla jesen, novi val, svuda osim u Kini. Jer ako ne testiraš, nemaš ni pozitivnih.

Kinesko gospodarstvo u uzletu i dalje, Zapad u recesiji i psihološkoj histeriji.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/wuhan-ponovno-otvorio-nocne-klubove-pogledajte-kako-mladi-partijaju/2239968.aspx

Wuhan nema novi slučaj zaraze od svibnja
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kic 18/12/2020, 14:07


Beroš br.1: bez obzira preboljeli koronu, svejedno možete zaraziti druge, samo cijepljenje dovodi do imuniteta

Beroš br.2: ako ste zaraženi idete 2 tjedna u izolaciju i nakon toga možete okolo ići (i zaražavati okolo, ako čitamo Beroša br.1 opet)

Beroš br.3: radnici iz staračkih domova koji su preboljeli koronu, idu na ispomoć u bolnice (unatoč Berošu br.1)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by crvenkasti 18/12/2020, 14:13

Moja kćerkica je naučila svirati Mangodžerija na klaviru.
Za nagradu ču joj kupiti korg za Novu godina.

Da remiziramo... - Page 45 9a48d3fb-f147-4a7e-a8ea-28d64afb3167-1593155661
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 18/12/2020, 14:19

kic wrote:
Grad od 11m stanovnika je tokom 2mjesečnog "strogog lockdowna" uspio praktički istrijebiti virus. Kako to? Pridržavali su se mjera, bili odgovorni i disciplinirani.

WHO potom preporučuje državama strategiju:"testirajte, testirajte.." čega su se svi pridržavali, osim Kine, koja proizvodi većinu testova za ostatak svijeta.

Sljedeća preporuka WHO:"nosite maske.." opet svi slušaju osim Kine, koja proizvodi maske za ostatak svijeta.

Došla jesen, novi val, svuda osim u Kini. Jer ako ne testiraš, nemaš ni pozitivnih.

Kinesko gospodarstvo u uzletu i dalje, Zapad u recesiji i psihološkoj histeriji.
kupili su pola svijeta mitom...i ko im moze sto..i okrivili indiju i srbiju za koronu :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Noor 18/12/2020, 14:27

kic wrote:
kic wrote:
Grad od 11m stanovnika je tokom 2mjesečnog "strogog lockdowna" uspio praktički istrijebiti virus. Kako to? Pridržavali su se mjera, bili odgovorni i disciplinirani.

WHO potom preporučuje državama strategiju:"testirajte, testirajte.." čega su se svi pridržavali, osim Kine, koja proizvodi većinu testova za ostatak svijeta.

Sljedeća preporuka WHO:"nosite maske.." opet svi slušaju osim Kine, koja proizvodi maske za ostatak svijeta.

Došla jesen, novi val, svuda osim u Kini. Jer ako ne testiraš, nemaš ni pozitivnih.

Kinesko gospodarstvo u uzletu i dalje, Zapad u recesiji i psihološkoj histeriji.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/wuhan-ponovno-otvorio-nocne-klubove-pogledajte-kako-mladi-partijaju/2239968.aspx

Wuhan nema novi slučaj zaraze od svibnja

Studenti, muzičari, umjetnici i mladi radnici, kičma noćnog života Wuhana, ispričali su svoje priče o tome kako im je bilo mjesecima zatvorenima u kućama.

znači - mjesecima zatvoreni u kućama...

kod nas ne mogu podnijeti ni da se to spomene, kamoli izdržati da se donese i ta mjera

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 18/12/2020, 14:31

Noor wrote:
kic wrote:
kic wrote:
Grad od 11m stanovnika je tokom 2mjesečnog "strogog lockdowna" uspio praktički istrijebiti virus. Kako to? Pridržavali su se mjera, bili odgovorni i disciplinirani.

WHO potom preporučuje državama strategiju:"testirajte, testirajte.." čega su se svi pridržavali, osim Kine, koja proizvodi većinu testova za ostatak svijeta.

Sljedeća preporuka WHO:"nosite maske.." opet svi slušaju osim Kine, koja proizvodi maske za ostatak svijeta.

Došla jesen, novi val, svuda osim u Kini. Jer ako ne testiraš, nemaš ni pozitivnih.

Kinesko gospodarstvo u uzletu i dalje, Zapad u recesiji i psihološkoj histeriji.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/wuhan-ponovno-otvorio-nocne-klubove-pogledajte-kako-mladi-partijaju/2239968.aspx

Wuhan nema novi slučaj zaraze od svibnja

Studenti, muzičari, umjetnici i mladi radnici, kičma noćnog života Wuhana, ispričali su svoje priče o tome kako im je bilo mjesecima zatvorenima u kućama.

znači - mjesecima zatvoreni u kućama...

kod nas ne mogu podnijeti ni da se to spomene, kamoli izdržati da se donese i ta mjera
pa bi mi mjere ali da se to ne odnosi na nas nego na susjeda :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by crvenkasti 18/12/2020, 14:31

Sa klavirom neće zaraditi baš puno novaca.
Međutim, ona i njena luda učiteljica klavira sviraju neka sranja.
Zato ju nagovaram da počne slušati i svirati prave stvari.
Užasno se opire i dere se da ne voli ovu tu vrsti muzike.

Možeš ti to mrziti koliko hoćeš, ali tu se zarađuje lova. Moraš!


crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 18/12/2020, 14:33

inace mi smo narod ciji se zivot vecinom odvija vani narocito morski dio hrvatske...da nas zatvoris tri mjeseca izasli bi kao zombiji :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum