ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 36 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 17/12/2020, 08:13

...kao u ratu...puno kola razlicitih informacija u prostoru...svi najbolje znaju a nipodistavaju onog drugog..sjecam se kad je bio rat ili kad je poceo...svi su bili generali..svak za sebe je zano kako treba tuci neprijatečlja..sto treba raditi..kao i u nogometu..sto s eono kaze na stadionu je 30 000 trenera od koji svak misli d aje trebalo ovo ono napraviti...a njjaci su mi oni koji moraliziraju i 'znaju najbolje' a tisucama ili stotnama kilometara su daleko od fronta i poprista događaja..e takvih je bilo i u ratu i sada u korona krizi..i takvi mozda rade najvecu stetu

vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 36 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 17/12/2020, 08:18

...ono puno kokosiju kilavo jaje...i ono.'aj da ovog poslusamo pa kad ne uspije ono sto je predlozio i sto se usvojilo'..po obicaju onda doticni nije kriv nego svi drugi jer se nisu drzali onog sto je on predlozio..pa pocne traziti iglu u plastu sijena da se opravda
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 36 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 17/12/2020, 08:23

michaellcmacha wrote:
Ali kak ne kužiš, netko bi rekao tko ne zna moju situaciju, gle ovog mcdonalds lika...a ja u 10 godina nisam popio sveukupno litru Coca Cole, ili pojeo 2 hamburger... Metabolički procesi se nekad pojebu do te mjere da je sve češće problem u zadržavanju tekućine u organizmu... Evo ti mog dnevnog unosa otprilike... Ujutro 150 g probiotika, 2 žlice chia i 2 žlice lana. Oko 11 pojedem pol jabuke ili narandže, ručak juha s dosta povrća, bez vegete s začinskih biljem suho/svježe, i vrlo malo morske soli, količina 250 grama, popodne pola šake orašastih plodova, večera 100 grama polumasnog sira opet jebene sjemenke... I tako se to vrti u krug... U onoj juhi uglavnom bude ili kuhano bijelo pileće meso ili junetina i to pojedem komadić cca 50-75 g, svinjetinu skoro da i ne jedem tek ponekad kare... Kruh isključivo jedem stari suhi potpuno dehidrirani, i to 3 prozirne šnjitice dnevno...  Alkohol uopće ne konzumiram, šećer ne znam uopće koji je okus, gazirano ništa, i svejedno uz ovaj režim prehrane, a moram nešto jesti zbog terapije, u zimskom periodu dobijam kile ko da se prežderavam dan i noć...
u tvom slučaju voda je sranje pogotovo jer ne smiješ nikakav diuretik, pa se sve vrti u krug.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 36 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 17/12/2020, 08:24

michaellcmacha wrote:
T. wrote:
michaellcmacha wrote:
T. wrote:
veber wrote:
T. wrote:
vuksadinare wrote:Doktor sa Rebra kaze da su vodeci po postotku umrlih od korone pretili ljudi...ni'š cudno..po pretilosti smo drugi,treci u europi..normalno..masnoca,secer,slab protok krvi kroz zacepljene zile,tlak u kombinaciji sa koronom mogucnost prezivljavanja manja od 1%...nedugo kd smo gledali slike iz dubrave oboljelih od korone skoro svaki drugi imao trbuh do plafona

takve ne treba previše žaliti ako umru, u najvećem dijelu sami su si zakuhali...
umrli danas od virusa ili za godinu-dvije od infarkta, isti je kiki...
a zdravstveni sustav se rasterećuje sada kada je najvažnije...
dok tebe ne pohodi neka boleština, onda ćeš malo promjeniti kukurikanje.
Gle, ako uvatim rak pluća, znat ću zašto sam ga uvatio, jer dimim 30 godina...
Neće mi bit kriv ministar zdravlja ni doktor ni nitko drugi...
Tako i ovi pretili, ubit će ih njihovo vlastito prežderavanje jer su si njime nabacili po nekoliko komorbiditeta i onda će odapet od malo jače gripe...
E jebiga sad, ja nisam imao problema sa kilogramima, tj tek 4-5 kg više od optimalnog sam dobio par mjeseci prije neg što me je zdrmao srčani udar 2016 u ožujku... E sad u 11 dana bolničkog liječenja sam kroz dnevne terapije požderao oko 800 komada raznih tableta, do zadnjeg dana kad su me otpuštali iz bolnice sam bio ili ili, sam imao veliki problem sa zadržavanje vode, a nisam smio primiti nikakav diuretik jer mi je kalij bio u tri pičke materine nizak, a na 50% funkcije srčanog mišića nisam smio izgubiti ni pikogram kalija jer kako rekoh cijelo sam vrijeme bio i za ostat i za otputovat... Uglavnom kroz tu jebanu s vodom u tih 11 dana dobio ja još 17 kilograma, vidjeli su me dvojica forumski kolega tada i vjerujem da se sjećaju da sam bio sjeban Al ono sjeban do temelja... I tako ja iz bolnice izađem ko zombi, usporen do te mjere da sam odbijao grčeve u mišićima i zbog najmanjih naprezanja, i sa 21 kilogram viška.... Nakon toga u slijedećih mjesec dana oporavljanja doma dobijem još 10tak kg, i mogu reći da me je srčani udar sjevao u svakom pogledu pa i u tom... I EVO LJETA, i ja kad sam malo osjetio da mogu udahnu ti punim plućima, krenem prvo sa biciklom, pa hodanje 10 km dnevno i evo mene u kolovozu u drilu, gdje opet skačem vijaču, radim sklekove, čučnjeve, trčim lagano ali trčim (doktor mi je rekao da ne trčim) i do sredine rujna uspijem skinuti tih jebenih 30 kilograma, naravno jeo sam ko kanarinac, chia, lan i kurac palac puno vode, masnoće samo iz orašastih plodova pokoji žumanjak... I rekao bi čovjek super sad sam na konju, težina skoro idealna,... Kad ono kiki, opet zazimilo, neda mi disat, terapija 17 tableta dnevno, od kojih svaka jedno pokušava zadržat na donekle povoljnoj razini, a drugo razjebava, i tako ide zima ja ne smijem poteza hladan zrak jer me i jebeni hladan zrak može ubiti u tren oka, i evo, iako pazim i što i koliko jedem, opet se nakuplja voda, a posljefično i kilogrami, i tako evo 4 godine, se ja jebem, od proljeća do jeseni skinem 20-30 kg, i onda u zimi ih opet dobijem... I sad veliš ti ko nas jebe nek pocrka o, ako smo već zbog nekih pizdarija u životu dogurali do tog da pumpa za kaže, ili žile zaštekaju zbog nekog tromba, koji je nastao zbog ne spavanja, velike razine kontinuiranog stresa, ili sve to plus genetske predispozicije... I sad crkni miha tko te jebe... Aj ok toten da mi to želi crvenkasti, ali to se od tebe baš i nisam nadao... Uglavnom nisam ja bitan u toj priči, nego mi se ipak čini da si tu problematiku sažeo kroz jednodimenzionalnu prizmu, a nije to baš tako... Puno je mojih kolega pomrlo od nekih čudnih karcinoma, prednjačimo u srčanim i moždanim udarcima, neovisno o prekomjernoj težini... Naglašavam da ja nisam imao problema sa težinom, niti sa šećerom, dok nisam doživio srčani udar... Samo da ti plastificiram koja je to banana, uzmem odvijač i privrbem drvo vijak sa 10 zavrtanja u meko drvo i dobijem tako jebene grčeve u podlaktici da ne mogu opisati... Ista stvar i sa hodanjem uz stepenice, listovi gore i grčevi jedan drugog stižu,.... Zato i moram tući magnezij i natrij askorbat....
Pa ne govorim o takvom slučaju...
Tebe je strefilo jer te strefilo, nisi imao sreće, strefi ljude s 25-30 godina, potpuno zdrave...
Tvrdim da ljude koji zbog dugogodišnjeg prežderavanja odapnu od ovog virusa ne treba previše žaliti jer su se sami doveli u položaj da umru od virusa čije je preživljavanje 99+%...
Ako njima nije žao samih sebe, zašto bi nekome drugome bilo žao njih?
Ali kak ne kužiš, netko bi rekao tko ne zna moju situaciju, gle ovog mcdonalds lika...a ja u 10 godina nisam popio sveukupno litru Coca Cole, ili pojeo 2 hamburger... Metabolički procesi se nekad pojebu do te mjere da je sve češće problem u zadržavanju tekućine u organizmu... Evo ti mog dnevnog unosa otprilike... Ujutro 150 g probiotika, 2 žlice chia i 2 žlice lana. Oko 11 pojedem pol jabuke ili narandže, ručak juha s dosta povrća, bez vegete s začinskih biljem suho/svježe, i vrlo malo morske soli, količina 250 grama, popodne pola šake orašastih plodova, večera 100 grama polumasnog sira opet jebene sjemenke... I tako se to vrti u krug... U onoj juhi uglavnom bude ili kuhano bijelo pileće meso ili junetina i to pojedem komadić cca 50-75 g, svinjetinu skoro da i ne jedem tek ponekad kare... Kruh isključivo jedem stari suhi potpuno dehidrirani, i to 3 prozirne šnjitice dnevno...  Alkohol uopće ne konzumiram, šećer ne znam uopće koji je okus, gazirano ništa, i svejedno uz ovaj režim prehrane, a moram nešto jesti zbog terapije, u zimskom periodu dobijam kile ko da se prežderavam dan i noć...
Stres. Jebeni stres i ne spominješ. Ukini ga na 3 mjeseca i prati kako se sve mijenja nabolje.
Sin mi je nedavno imao infarkt. Ni on se ne zna riješiti jebenog stresa. A jbote sve ima i sve mu štima...
Ja ne znam koji vam je qratz? Sve što sam o sebi ovdje pisao možete mi vjerovati, a da sam sve
navedeno, što sam postigao, platio zdravljem i to je istina. No, dođeš pameti kad shvatiš da ima
puno lijepih stvari u životu koje su za badave i zapravo ih uopće ne možeš kupiti....
Danas kažem:
-Boli me qratz za sve ono zbog čega sam svojevremeno i zdravlje gubio, uživam život.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78065
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 36 Empty Re: Da remiziramo...

Post by sitting_bull 17/12/2020, 14:20

Eroo wrote:
Stres. Jebeni stres i ne spominješ. Ukini ga na 3 mjeseca i prati kako se sve mijenja nabolje.
Sin mi je nedavno imao infarkt. Ni on se ne zna riješiti jebenog stresa. A jbote sve ima i sve mu štima...
Ja ne znam koji vam je qratz? Sve što sam o sebi ovdje pisao možete mi vjerovati, a da sam sve
navedeno, što sam postigao, platio zdravljem i to je istina. No, dođeš pameti kad shvatiš da ima
puno lijepih stvari u životu koje su za badave i zapravo ih uopće ne možeš kupiti....
Danas kažem:
-Boli me qratz za sve ono zbog čega sam svojevremeno i zdravlje gubio, uživam život.
kaj je, udba efendijo?

nakon što si godinama podržavao ćaće i voždove i ti bi sada odustao zbog vlastitog zdravlja?

klasika.

štakori prvi napuštaju brod koji tone.

siguran sam kako već postoji novi na koji ćeš se ukrcati.

pričica o osobnom životu je tu samo kako bi izazvala empatiju na forumu.
pljuc!
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 36 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Noor 17/12/2020, 14:36

T. wrote:A žderem ja dobro, imam i sam viška 5-6  kila...
Ni sebe ne isključujem iz ove moje filozofije...
još i dimiš

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 36 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 17/12/2020, 14:37

sitting_bull wrote:
Eroo wrote:
Stres. Jebeni stres i ne spominješ. Ukini ga na 3 mjeseca i prati kako se sve mijenja nabolje.
Sin mi je nedavno imao infarkt. Ni on se ne zna riješiti jebenog stresa. A jbote sve ima i sve mu štima...
Ja ne znam koji vam je qratz? Sve što sam o sebi ovdje pisao možete mi vjerovati, a da sam sve
navedeno, što sam postigao, platio zdravljem i to je istina. No, dođeš pameti kad shvatiš da ima
puno lijepih stvari u životu koje su za badave i zapravo ih uopće ne možeš kupiti....
Danas kažem:
-Boli me qratz za sve ono zbog čega sam svojevremeno i zdravlje gubio, uživam život.
kaj je, udba efendijo?

nakon što si godinama podržavao ćaće i voždove i ti bi sada odustao zbog vlastitog zdravlja?

klasika.

štakori prvi napuštaju brod koji tone.

siguran sam kako već postoji novi na koji ćeš se ukrcati.

pričica o osobnom životu je tu samo kako bi izazvala empatiju na forumu.
pljuc!
Koji ti je taj što te jaši? :)

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78065
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 36 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Ra 17/12/2020, 14:52

Ako su pretili zaslužili da odapnu zbog viška kilograma (kao vlastitog nemara), možda ne bi bilo zgoreg da svaki pušač odmah sad potpiše da nema pravo koristiti nametnuto i mrsko javno zdravstvo u primjeru bilo koje bolesti pluća. Oni koji puše i konzumiraju alkohol bi morali platiti svaku zdravstvenu uslugu koja je povezana s bolestima koje su posljedica konzumiranja istog.
A kako gospojica Korona napada prvenstveno pluća, imat ćemo neviđeno rasterećenje zdravstvenog sustava.   :rasta

Nije loše ne voljeti ljude. Pravo je osvježenje.  :)
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 36 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 17/12/2020, 14:55

Ra wrote:Ako su pretili zaslužili da odapnu zbog viška kilograma (kao vlastitog nemara), možda ne bi bilo zgoreg da svaki pušač odmah sad potpiše da nema pravo koristiti nametnuto i mrsko javno zdravstvo u primjeru bilo koje bolesti pluća. Oni koji puše i konzumiraju alkohol bi morali platiti svaku zdravstvenu uslugu koja je povezana s bolestima koje su posljedica konzumiranja istog.
A kako gospojica Korona napada prvenstveno pluća, imat ćemo neviđeno rasterećenje zdravstvenog sustava.   :rasta

Nije loše ne voljeti ljude. Pravo je osvježenje.  :)
nema sva pretilost veze sa prehranom..znam lika koji je debel zbog prekomjernog šopanja tabletama..jer je umsilio da ak popje tabletu zasticen je 100%
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 36 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 17/12/2020, 14:58

velik problem kod nas je i tabletomanija...koja rusi imunosni sastav tijela...ja sam znao svojoj pok.baki koja je cuclala tablete ko bombone..iz zezancije od kruha napraviti tabletice i reci joj da su ovo tablete koje lijece reumu 100% kad..je popila tabletu od kruha..za deset minuta mi je rekla kako se odlicno osjeca nista ne boli prsti joj se cini se izravnavaju :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 36 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Ra 17/12/2020, 15:04

vuksadinare wrote:
Ra wrote:Ako su pretili zaslužili da odapnu zbog viška kilograma (kao vlastitog nemara), možda ne bi bilo zgoreg da svaki pušač odmah sad potpiše da nema pravo koristiti nametnuto i mrsko javno zdravstvo u primjeru bilo koje bolesti pluća. Oni koji puše i konzumiraju alkohol bi morali platiti svaku zdravstvenu uslugu koja je povezana s bolestima koje su posljedica konzumiranja istog.
A kako gospojica Korona napada prvenstveno pluća, imat ćemo neviđeno rasterećenje zdravstvenog sustava.   :rasta

Nije loše ne voljeti ljude. Pravo je osvježenje.  :)
nema sva pretilost veze sa prehranom..znam lika koji je debel zbog prekomjernog šopanja tabletama..jer je umsilio da ak popje tabletu zasticen je 100%
Znam vuče. 
Malo sam se očešala o sarkazam.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 36 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 17/12/2020, 15:20

Brzi antigenski testovi  cijele populacije su  očigledno bili od pomoći samo kratko vrijeme.
Za sad se ne vidi boljeg rješenja od smanjenog broja okupljanja, distance, nošenje maski i higijene ruku...
Uz zatvaranje lokala, naravno.
Da remiziramo... - Page 36 Screenshot-217

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78065
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 36 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 17/12/2020, 16:25

sol 2972     ...malo šara i ja. :)

Da remiziramo... - Page 36 7

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78065
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 36 Empty Re: Da remiziramo...

Post by epikur37 17/12/2020, 17:03

Pustio sam sebi malo za blagdane...pa tako i ću zabazati na forum, od noćas pa do 2.1.


debljina je bolest...lijenost i niškarakter.


kaj se tiče tlaka zadnjih 4 tjedna sam uredno mjerio jutarnji i večernji

prosjek je 

127-88 jutarnji

te

125-84 večernji


nikakvu terapiju ne koristim...42 godine

Bio sam danas kod internistice...iz ekg i pulsa vidi da sam sportaš, moj tlak jeste normalan no u pojedinim intervalima bliži se hipertenzivnom 90-140

Ja sam izvukao i prosjeke za svaki dan u tjednu kroz četiri tjedna i sinusoida ide tako da tlak raste  ponedjeljak i utorak a onda se pomalo spušta srijedu i četvrtak da bi za vikend bio čak i ispod prosječan....


U glavnom sve je ok, ali povesti računa o stresu, slanoj hrani i sl...

Bolje spriječiti nego liječiti, zbog samoizolacije sam dobio 2 kg od 79 na 81.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 36 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Noor 17/12/2020, 17:05

aj fala Bogu, živ si :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 36 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 17/12/2020, 17:09

epikur37 wrote:

Bio sam danas kod internistice...iz ekg i pulsa vidi da sam sportaš, moj tlak jeste normalan no u pojedinim intervalima bliži se hipertenzivnom 90-140
O kakvoj hipertenziji pričaš? To je normalan tlak za tvoje godine, posebno preko dana kad si aktivan.
Šta si pozitivan?

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78065
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 36 Empty Re: Da remiziramo...

Post by epikur37 17/12/2020, 17:16

Eroo wrote:
epikur37 wrote:

Bio sam danas kod internistice...iz ekg i pulsa vidi da sam sportaš, moj tlak jeste normalan no u pojedinim intervalima bliži se hipertenzivnom 90-140
O kakvoj hipertenziji pričaš? To je normalan tlak za tvoje godine, posebno preko dana kad si aktivan.
Šta si pozitivan?

Nisam pozitivan.

Nego ja inače svake dvij godine imam sistematski pregled a na primjetnija kolebanja reagiram.

Tako mi je u listopadu tlak malo porastao i odmah sam ga uzeo pod lupu. Bilo je dva tri puta 140-100.

No prosjek za ova 4 tjedna je jutarnji: 127-88
                                           večernji: 125-84

Veli mi doktorica da mi je puls sportaški...:)

40-te su zajebane po mnogo stavri...treba paziti :)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 36 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 17/12/2020, 17:19

epikur37 wrote:Pustio sam sebi malo za blagdane...pa tako i ću zabazati na forum, od noćas pa do 2.1.


debljina je bolest...lijenost i niškarakter.


kaj se tiče tlaka zadnjih 4 tjedna sam uredno mjerio jutarnji i večernji

prosjek je 

127-88 jutarnji

te

125-84 večernji


nikakvu terapiju ne koristim...42 godine

Bio sam danas kod internistice...iz ekg i pulsa vidi da sam sportaš, moj tlak jeste normalan no u pojedinim intervalima bliži se hipertenzivnom 90-140

Ja sam izvukao i prosjeke za svaki dan u tjednu kroz četiri tjedna i sinusoida ide tako da tlak raste  ponedjeljak i utorak a onda se pomalo spušta srijedu i četvrtak da bi za vikend bio čak i ispod prosječan....


U glavnom sve je ok, ali povesti računa o stresu, slanoj hrani i sl...

Bolje spriječiti nego liječiti, zbog samoizolacije sam dobio 2 kg od 79 na 81.
daj ne rise.
imam pametni sat, umjeren-atestiran,koji cijelo vrijeme mjeri parametre, kod vožnje na kronometar imam 160/110.
15 minuta nakon 130/90. u uvjetima klasičnog mjerenja 115/70.
popijem litru kave na dan.

opasna je debljina neaktivnih ljudi.
i onih koji koriste razne dijete bez vježbanja, jer većinom gube vodu i smanjuju mišićnu masu, a ne masnoću.

što se soli tiče ja imam drugi problem jer mi je sve preslano, a stalno gubim sol a slabo ju unosim i to vidim ljeti.

metabolizmi su različiti.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 36 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 17/12/2020, 17:20

epikur37 wrote:
Eroo wrote:
epikur37 wrote:

Bio sam danas kod internistice...iz ekg i pulsa vidi da sam sportaš, moj tlak jeste normalan no u pojedinim intervalima bliži se hipertenzivnom 90-140
O kakvoj hipertenziji pričaš? To je normalan tlak za tvoje godine, posebno preko dana kad si aktivan.
Šta si pozitivan?

Nisam pozitivan.

Nego ja inače svake dvij godine imam sistematski pregled a na primjetnija kolebanja reagiram.

Tako mi je u listopadu tlak malo porastao i odmah sam ga uzeo pod lupu. Bilo je dva tri puta 140-100.

No prosjek za ova 4 tjedna je jutarnji: 127-88
                                           večernji: 125-84

Veli mi doktorica da mi je puls sportaški...:)

40-te su zajebane po mnogo stavri...treba paziti :)
Ako nisi pušač i ako znaš kontrolirat stres, brojke koje vidim su ti super.
Inače kažu da je tlak normalan ako je : 100 + godine starosti, kod tebe bi to bilo  142. :)

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78065
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 36 Empty Re: Da remiziramo...

Post by epikur37 17/12/2020, 17:23

Evo sam borerom uhvatio trenirku...zamotalo i stegnulo jaja.

pocijepalo novu trenirku ...

Pozdrav.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 36 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 17/12/2020, 17:36

Eroo wrote:
epikur37 wrote:
Eroo wrote:
epikur37 wrote:

Bio sam danas kod internistice...iz ekg i pulsa vidi da sam sportaš, moj tlak jeste normalan no u pojedinim intervalima bliži se hipertenzivnom 90-140
O kakvoj hipertenziji pričaš? To je normalan tlak za tvoje godine, posebno preko dana kad si aktivan.
Šta si pozitivan?

Nisam pozitivan.

Nego ja inače svake dvij godine imam sistematski pregled a na primjetnija kolebanja reagiram.

Tako mi je u listopadu tlak malo porastao i odmah sam ga uzeo pod lupu. Bilo je dva tri puta 140-100.

No prosjek za ova 4 tjedna je jutarnji: 127-88
                                           večernji: 125-84

Veli mi doktorica da mi je puls sportaški...:)

40-te su zajebane po mnogo stavri...treba paziti :)
Ako nisi pušač i ako znaš kontrolirat stres, brojke koje vidim su ti super.
Inače kažu da je tlak normalan ako je : 100 + godine starosti, kod tebe bi to bilo  142. :)
opet lupetaš bez veze.
narodna predanja bez znanstvenih podloga.

tlak je neovisno dobu života unutar nekih granica, za muškarce 120-140/80-90.

ženi 10mm niže.

po tebi bi moj stari imao "normalan" tlak 100+80, za to te inače strpaju odmah u bolnicu i smatra se predinfarktnim stanjem ako traje 2h.
a, moj stari s 80 ima 120/80.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 36 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum