ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 33 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 16/12/2020, 13:54

Šta VELE kakva je situacija danas... Čujem da se počinje detalje iznositi po pitanju umrlih...

michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 33 Empty Re: Da remiziramo...

Post by crvenkasti 16/12/2020, 13:58

michaellcmacha wrote:Šta VELE kakva je situacija danas... Čujem da se počinje detalje iznositi po pitanju umrlih...

Miha, zar si ti još živ? Odi u kurac!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 33 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 16/12/2020, 13:58

Pirate wrote:
Legendovich wrote:
Pirate wrote:
Legendovich wrote:
vuksadinare wrote:
T. wrote:
vuksadinare wrote:Doktor sa Rebra kaze da su vodeci po postotku umrlih od korone pretili ljudi...ni'š cudno..po pretilosti smo drugi,treci u europi..normalno..masnoca,secer,slab protok krvi kroz zacepljene zile,tlak u kombinaciji sa koronom mogucnost prezivljavanja manja od 1%...nedugo kd smo gledali slike iz dubrave oboljelih od korone skoro svaki drugi imao trbuh do plafona

takve ne treba previše žaliti ako umru, u najvećem dijelu sami su si zakuhali...
umrli danas od virusa ili za godinu-dvije od infarkta, isti je kiki...
a zdravstveni sustav se rasterećuje sada kada je najvažnije...
...inace veca smrtnost je na sjeveru i istoku drzave nego u primorskom djelu...logicno...tu je i kilaza veca...a ajmo reci manje zdrave ishrane..sto deblji teze i dišeš hvatas zrak i bez korone..pokretljivost svedena na nisku razinu...meni susjed ima cca bar 160 kila..i kad dise preznojava se...nedugo zavrsio u bolnici zbog viska vode u tkivu..nema sanse ako ga dohvati koorna zato je otisao na vikendicu da tamo privremeno zivi...samo mu donesu klopu zena,sin,kcer
jezik pogani..Slavonska hrana je najbolja na svijetu... king king king ..zagorsku ne bih pocjenjivao.. cheers cheers cheers
Nedavno sam bio u Zagorju sa zenom, isli malo probati njihove speccijalitete, fenomenalno. Pojeli kotlic juhe od gljiva nabranih u okolici, glavno jelo neka mesna rolada punjena kojekakvim cudima, domaca salata i neki kolac punjen toplomm cokoladom i preko toga sladoled i to zalili nekom njihovom craft pivo. Ma kuhinja cista desetka, prosto sam bio odusevljen jer na obali su takvi restorani sa domacim sastojcima prava rijetkost, a da ne govorim kako cesto isfusare kod pripreme, ono, ja bi bolje skuhao a nisam nesto vican kuhanju.

Odlicni su,imaju opake recepture,podosta je tu uticaja imala madjarska kujna,ali i domaca je odlicna..Na ulazu u Varazdin iz pravca zegeja,uz cestu ima mali restoran,odlican,nekako prekoputa one velike tvornice stocne hrane..tu sto sam jeo jebacki grah....ajebote..!!! :10 :10 :10
Kad vec spominjes madjarsku kuhinju koju isto obozavam, ako te ikad put navede na Palic, odi u restoran Abraham, petkom se posluzuje najbolji gulas koji sam ikad probao. Od priloga naruci pastu sa slaninom i sirom, prejebeno. Poslije lagano geganje po Palicu da skuris silne kalorije koje uneses u sebe.
Pribiljezeno..cuh da se Palić izgradio ono pravo turisticki...vrlo rado pohodim mjesta dobre kujne,no ovo sranjae sa Covidom,covjek vise nije pametan..jasno je da je kover za mnogo veca sranja na planu nove ekonomske svjetske konstrukcije,i da ce od ovog vremena na dalje poceti vrijediti neka nova pravila ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 33 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 16/12/2020, 14:02

vuksadinare wrote:...crno nam se piše..biološki ratovi su ratovi budućnosti...korona nije prirodni virus vec proizvedeno u vojnim laboratorijama sedamdesetih godina...danas samo tri vojne sile posjeduju biolosko oruzje..sad,izrael i kina...zato sto je stvaranje bioloskog oruzja i najskuplje oruzje..no međutim po podacima na bioloskom oruzju opet rade rusija,francuska i indija..
evo da josh malo vise spoznas neke stvari..


Why we are researching the origins of SARS-CoV-2, biosafety labs and GOF research

In July 2020, U.S. Right to Know began submitting public records requests in pursuit of data from public institutions in an effort to discover what is known about the origins of the novel coronavirus SARS-CoV-2, which causes the disease Covid-19. Since the start of the outbreak in Wuhan, SARS-CoV-2 has killed over a million people, while sickening millions more in a global pandemic that continues to unfold.

We are also researching accidents, leaks and other mishaps at laboratories where pathogens of pandemic potential are stored and modified, and the public health risks of gain-of-function (GOF) research, which involves experiments to enhance aspects of the functionality of deadly pathogens, such as viral load, infectivity and transmissibility.

The public and global scientific community have a right to know what data exists about these matters. We will report here any useful findings that may emerge from our research.

U.S. Right to Know is an investigative research group focused on promoting transparency for public health.

Why are we conducting this research?
We are concerned that the national security apparatuses of the United States, China and elsewhere, and the university, industry and governmental entities with which they collaborate, may not provide a full and honest picture of the origins of SARS-CoV-2 and the dangers of gain-of-function research.

Through our research, we seek to answer three questions:

What is known about the origins of SARS-CoV-2?
Are there accidents or mishaps that have occurred at biosafety or GOF research facilities that have not been reported?
Are there concerns about ongoing safety risks of biosafety laboratories or GOF research that have not been reported?

What are the origins of SARS-CoV-2?
In late December 2019, in the city of Wuhan, China, news emerged of the deadly infectious disease called COVID-19, caused by SARS-CoV-2, a novel coronavirus that had not been known to exist before. The origins of SARS-CoV-2 are not known. There are two main hypotheses.

Researchers in professional networks associated with the Wuhan Institute of Virology (WIV) and EcoHealth Alliance, a U.S. non-profitthat has garnered millions of dollars from taxpayer-funded grants to collaborate with WIV on coronavirus research, have written that the novel virus likely originated via natural selection in animal hosts, with its reservoir in bats. This “zoonotic” origin hypothesis was further strengthened by claims that the new coronavirus outbreak started in a “wildlife” market in Wuhan, the Huanan seafood market, where potentially infected animals may have been sold. (However, at least one-third of the first cluster of infected patients, including the earliest known case of infection from December 1, 2019, had neither direct or indirect contact with the Huanan seafood market’s human and animal attendees.)

The zoonosis hypothesis is currently the prevailing hypothesis of origin. However, the zoonotic origin of SARS-CoV-2 has yet to be definitively established, and some researchers have pointed out that it rests upon contradictory observations that require further investigation.

https://usrtk.org/biohazards/why-we-are-researching-the-origins-of-sars-cov-2-biosafety-labs-and-gof-research/
Da remiziramo... - Page 33 Rsz_mi10
Gnječ
Posts : 607
2020-10-20


Da remiziramo... - Page 33 Empty Da remiziramo... - Page 33 S1dryv11
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 33 Empty Re: Da remiziramo...

Post by crvenkasti 16/12/2020, 14:19

Po meni, najbolji u Zagorju je restoran "Lojzekova hiža" u selu Gusakovec.
Divna priroda, drvene zagorske kuće, okolo po dvorišću se šeću jeleni i srne kojima se moja žena divila.

Kad je čula da se ti jeleni poslužuju za ručak, sve joj se zgadilo, i uopće ništa nije mogla jest.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 33 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 16/12/2020, 14:33

T. wrote:
vuksadinare wrote:Doktor sa Rebra kaze da su vodeci po postotku umrlih od korone pretili ljudi...ni'š cudno..po pretilosti smo drugi,treci u europi..normalno..masnoca,secer,slab protok krvi kroz zacepljene zile,tlak u kombinaciji sa koronom mogucnost prezivljavanja manja od 1%...nedugo kd smo gledali slike iz dubrave oboljelih od korone skoro svaki drugi imao trbuh do plafona

takve ne treba previše žaliti ako umru, u najvećem dijelu sami su si zakuhali...
umrli danas od virusa ili za godinu-dvije od infarkta, isti je kiki...
a zdravstveni sustav se rasterećuje sada kada je najvažnije...
dok tebe ne pohodi neka boleština, onda ćeš malo promjeniti kukurikanje.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 33 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 16/12/2020, 14:57

debotoijusto wrote:
Gnječ wrote:a vidi ovo jebemti život ti jebem nađoh mailove raznih američkih virologa kako u početku pandemije pokušavaju zamuljati i dogovarati međusobno odakle je virus isplivao. te doktore i ostalu političku bagru treba uhapsiti i tužiti za zločin protiv čovječanstva. ameri su taj virus iskemijali zajedno sa Kinom Canadom i još kojom EU pripizdinom zato šute kao zaliveni.

Da remiziramo... - Page 33 Snap110

Da remiziramo... - Page 33 Snap210

https://usrtk.org/wp-content/uploads/2020/12/NASEM_Bedford-Email_Baric-1.pdf
izmislilo pa ukralo  :coffee

nisi ti ništa razumio ni shvatio. nisu virolozi i oni koji stoje iza njih trebali ni zamračit da su virus iskemijali u laboratoriju i pustili ga van nek zarazi sve jer da vam sada i kažu da su to oni namjerno napravili vi bi i dalje bili slijepi i gluhi i ne bi vjerovali niti da vam predsjednik Kine osobno to kaže.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 33 Empty Re: Da remiziramo...

Post by T. 16/12/2020, 15:44

veber wrote:
T. wrote:
vuksadinare wrote:Doktor sa Rebra kaze da su vodeci po postotku umrlih od korone pretili ljudi...ni'š cudno..po pretilosti smo drugi,treci u europi..normalno..masnoca,secer,slab protok krvi kroz zacepljene zile,tlak u kombinaciji sa koronom mogucnost prezivljavanja manja od 1%...nedugo kd smo gledali slike iz dubrave oboljelih od korone skoro svaki drugi imao trbuh do plafona

takve ne treba previše žaliti ako umru, u najvećem dijelu sami su si zakuhali...
umrli danas od virusa ili za godinu-dvije od infarkta, isti je kiki...
a zdravstveni sustav se rasterećuje sada kada je najvažnije...
dok tebe ne pohodi neka boleština, onda ćeš malo promjeniti kukurikanje.
Gle, ako uvatim rak pluća, znat ću zašto sam ga uvatio, jer dimim 30 godina...
Neće mi bit kriv ministar zdravlja ni doktor ni nitko drugi...
Tako i ovi pretili, ubit će ih njihovo vlastito prežderavanje jer su si njime nabacili po nekoliko komorbiditeta i onda će odapet od malo jače gripe...
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 33 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 16/12/2020, 16:27

T. wrote:
veber wrote:
T. wrote:
vuksadinare wrote:Doktor sa Rebra kaze da su vodeci po postotku umrlih od korone pretili ljudi...ni'š cudno..po pretilosti smo drugi,treci u europi..normalno..masnoca,secer,slab protok krvi kroz zacepljene zile,tlak u kombinaciji sa koronom mogucnost prezivljavanja manja od 1%...nedugo kd smo gledali slike iz dubrave oboljelih od korone skoro svaki drugi imao trbuh do plafona

takve ne treba previše žaliti ako umru, u najvećem dijelu sami su si zakuhali...
umrli danas od virusa ili za godinu-dvije od infarkta, isti je kiki...
a zdravstveni sustav se rasterećuje sada kada je najvažnije...
dok tebe ne pohodi neka boleština, onda ćeš malo promjeniti kukurikanje.
Gle, ako uvatim rak pluća, znat ću zašto sam ga uvatio, jer dimim 30 godina...
Neće mi bit kriv ministar zdravlja ni doktor ni nitko drugi...
Tako i ovi pretili, ubit će ih njihovo vlastito prežderavanje jer su si njime nabacili po nekoliko komorbiditeta i onda će odapet od malo jače gripe...
zašto da te se liječi?
ionako ćeš umrijeti. ono bzvz trošiti medikamente i zauzeće kreveta.
bez liječenja ćeš prije kihnut i osloboditi krevet i resurse nekom drugom.

moj stari ima rak pluća. po tvojoj logici nisam trebao kupiti pametni lijek i pustiti da se 2018e raširi i metastazira jer je onda imao 78 ionako će umrijet, a ja se ne bi bacio u trošak. uz ulaganja bi bio bogatiji za nekih 20% u odnosu na cijenu lijeka.

jaka ti je logika.
dok se tebi ne desi.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 33 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vili40 16/12/2020, 17:54

strašno je to da je došlo do toga da nas za neke ljude boli kiki jer su stari,bolesni ili debeli,pa onda imao je šečer ili visoki tlak ili nešto drugo i za takve nam je sve jedno,sami su si krivi.Da nema takvih mogli bi i dalje komotno živjeti i ispijati kavice.Strava i užas.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 33 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Šandor Winnetou 16/12/2020, 18:13

vili40 wrote:strašno je to da je došlo do toga da nas za neke ljude boli kiki jer su stari,bolesni ili debeli,pa onda imao je šečer ili visoki tlak ili nešto drugo i za takve nam je sve jedno,sami su si krivi.Da nema takvih mogli bi i dalje komotno živjeti i ispijati kavice.Strava i užas.
kad je jedan čovjek htio da se riješi oca odveo ga je duboko u šumu i na jednom mjestu stane da se odmori. Kaže mu otac: odmori sine, tu sam se i ja sa svojim ocem odmarao!

_________________
Da remiziramo... - Page 33 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 33 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vili40 16/12/2020, 20:05

po novijim istraživanjima hrvati više ne vjeruju stožeru.Ne vjeruju ni vladi ni koronaprofiterima iz stručnog savjeta.Čudi me to jer baš sve lijepo objasne,to što umire tako puno ljudi i što ih je u tolikom broju po bolnicama je zato što puše,što imaju probleme sa visokim tlakom,jedu previše čokolade i slatkog pa im je povišeni šećer,previše jedu pa su gojazni,neki imaju problem sa bubrezima,neki previše piju,pa hemeroidi ili koji karijes,pili od prije previše tableta za glavu ili nešto stoto,nije važno ali svakom ti stručnjaci sad kad peru ruke od svinjarije koju su napravili nađu grešku.Nisu oni krivi kriv je virus i neodgovorni ljudi i po njihovom i sa mjerama ili bez mjera isto nam je a stručnjak lauc otvoreno ganja imunitet krda pa tjera svoj korona biznis i trlja ruke.Cijela europa griješi što već duže vrijeme zaključava i kažnjava kad ne razumiju i ne slušaju naše skorašnje nobelovce.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 33 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 16/12/2020, 20:17

tulavi anemičar naglo ozdravio kada se lavrov pojavio u zagrebu.
jebena je ta taština.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 33 Empty Re: Da remiziramo...

Post by AssadNaPodmornici 16/12/2020, 20:28

Nenad Bakic

Besmisleni i štetni lockdowni (3): Njemačka
Šokantan razvoj u Njemačkoj - pisao sam da trebamo obratiti pažnju na Njemačku jer je ondje najdramatičniji razvoj (uzevši u obzir veličinu i značaj zemlje, brzinu razvoja epidemije, njihovu internu dramu - vidjeli ste naslovnice).
Jučer imaju strahovit rast slučajeva (a prema zadnjim podacima, testiraju manje od nas) ali što je najgore i smrti (doduše, prekjučer su imali problema s prikupljanjem podataka, pa je možda dio od prekjučer ali i zbrojeno ova dva dana bi bilo šokantno).
Merkel je krajem listopada izgrdila predsjednike EU Vlada jer ne idu u lockdown kao oni (sad to svi zovu 'na pola, mali, nije baš pravi' lockdown), neke zemlje poput Hrvatske nisu poslušale i nastavile su fleksibilnije.
Njemački lockdown nije proradio, moguće da je donio i štetu, i sad panično ulaze u super-tvrdi. Nažalost, mislim da im neće pomoći. Ova drama u Njemačkoj, koji su navikli da mogu sve kontrolirati, i hvalili se uspjehom u prvom valu, i bili tako prezentirani (a pokazuje se da je izgleda bio slučajan, jer virus radi što hoće) mislim da će jako utjecati na njihovu psihu i budućnost cijele EU. Nažalost, ulaze u dugu mračnu noć i jako mi je žao zbog njih.
To je naravno i malo poticaja za razmišljanje onima koji kažu da smo mi 'za razliku od drugih' potpuno nepripremljeni i jedini nismo očekivali ovakav drugi val, kao i onima koji morbidno kod nas bez imalo poštovanja prema umrlima broje mrtve 'autobusima', ovdje bi im trebala neka veća prijevozna sredstva. Sada je očito potpuno moguće da nas i prestignu u slučjavima (ako mi nastavimo padati, a oni rasti).
Njihovi pak znanstvenici bi se trebali fokusirati na njih, nekoliko ih je potpisivalo Apel hrvatskoj Vladi i tako gubilo vrijeme, pri čemu je naročito patetičan potpis Slovenca Trampuža koji je medijima izjavio da bismo u svijetu mogli očekivati i milijardu (!) mrtvih od Covid (čovjek nije demantirao, a bilo je u glavnim medijima, nema razloga vjerovati da nije to i mislio).
Mnogi ljudi još ne razumiju kako LD širi zarazu, a to je kroz veću isporuku virusa u malim prostorima, transmisija se snažno prenosi u obitelji, a veća isporuka virusa znači veća vjerojatnost za jaču zarazu, češći razvoj bolesti i tako dalje... tko zna, možda se zatvaranje restorana i kafića pokaže kao loš epidemiološki potez.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 33 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vili40 16/12/2020, 20:35

Nenad Bakić...još jedan biser u našoj bisernoj ogrlici.On žali njemce a mi smo 4X po svemu gori od njih...nevjerojatno
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 33 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 16/12/2020, 21:04

AssadNaPodmornici wrote:Nenad Bakic

Besmisleni i štetni lockdowni (3): Njemačka
Šokantan razvoj u Njemačkoj - pisao sam da trebamo obratiti pažnju na Njemačku jer je ondje najdramatičniji razvoj (uzevši u obzir veličinu i značaj zemlje, brzinu razvoja epidemije, njihovu internu dramu - vidjeli ste naslovnice).
Jučer imaju strahovit rast slučajeva (a prema zadnjim podacima, testiraju manje od nas) ali što je najgore i smrti (doduše, prekjučer su imali problema s prikupljanjem podataka, pa je možda dio od prekjučer ali i zbrojeno ova dva dana bi bilo šokantno).
Merkel je krajem listopada izgrdila predsjednike EU Vlada jer ne idu u lockdown kao oni (sad to svi zovu 'na pola, mali, nije baš pravi' lockdown), neke zemlje poput Hrvatske nisu poslušale i nastavile su fleksibilnije.
Njemački lockdown nije proradio, moguće da je donio i  štetu, i sad panično ulaze u super-tvrdi. Nažalost, mislim da im neće pomoći. Ova drama u Njemačkoj, koji su navikli da mogu sve kontrolirati, i hvalili se uspjehom u prvom valu, i bili tako prezentirani (a pokazuje se da je izgleda bio slučajan, jer virus radi što hoće) mislim da će jako utjecati na njihovu psihu i budućnost cijele EU. Nažalost, ulaze u dugu mračnu noć i jako mi je žao zbog njih.
To je naravno i malo poticaja za razmišljanje onima koji kažu da smo mi 'za razliku od drugih' potpuno nepripremljeni i jedini nismo očekivali ovakav drugi val, kao i onima koji morbidno kod nas bez imalo poštovanja prema umrlima broje mrtve 'autobusima', ovdje bi im trebala neka veća prijevozna sredstva. Sada je očito potpuno moguće da nas i prestignu u slučjavima (ako mi nastavimo padati, a oni rasti).
Njihovi pak znanstvenici bi se trebali fokusirati na njih, nekoliko ih je potpisivalo Apel hrvatskoj Vladi i tako gubilo vrijeme, pri čemu je naročito patetičan potpis Slovenca Trampuža koji je medijima izjavio da bismo u svijetu mogli očekivati i milijardu (!) mrtvih od Covid (čovjek nije demantirao, a bilo je u glavnim medijima, nema razloga vjerovati da nije to i mislio).
Mnogi ljudi još ne razumiju kako LD širi zarazu, a to je kroz veću isporuku virusa u malim prostorima, transmisija se snažno prenosi u obitelji, a veća isporuka virusa znači veća vjerojatnost za jaču zarazu, češći razvoj bolesti i tako dalje... tko zna, možda se zatvaranje restorana i kafića pokaže kao loš epidemiološki potez.

ja nemam FB account a vidim ti si dobar sa Bakićem i imaš FB account pa pitaj Bakića šta on misli o tome da je Sars-CoV-2 sintetički virus a ne prirodni virus koji je skočio sa šišmiša na ljude. ima li Bakić neki stav po tom pitanju. ako mu je stav da je virus prirodan zamoli ga neka ti da opipljive dokaze da je to tako.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 33 Empty Re: Da remiziramo...

Post by AssadNaPodmornici 16/12/2020, 21:33

iskreno nisam mu prijatelj, samo ga followam,

drugo jedna kineskinja na tucker carlson je govorila da je virus iz labaratorija sintetički.. ja vjerujem da je iz labosa, u to sam siguran 100000000000000% , samo nisam siguran da li je sintetički ili prirodni.. iskreno mislim da je čak prirodni i da je drljavim kinezima uteka..

on ti neće dati odgovor na to pitanje, lik je doktor znanosti iz matematike, dakle njegov posao je raditi matematičke modele.. kako u širenju virusa, tako u financijama i investiranju tako i u umjetnoj inteligenciji..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 33 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 16/12/2020, 21:52

treba poceti uciti prezivljavati..

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 33 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 16/12/2020, 22:00

T. wrote:
veber wrote:
T. wrote:
vuksadinare wrote:Doktor sa Rebra kaze da su vodeci po postotku umrlih od korone pretili ljudi...ni'š cudno..po pretilosti smo drugi,treci u europi..normalno..masnoca,secer,slab protok krvi kroz zacepljene zile,tlak u kombinaciji sa koronom mogucnost prezivljavanja manja od 1%...nedugo kd smo gledali slike iz dubrave oboljelih od korone skoro svaki drugi imao trbuh do plafona

takve ne treba previše žaliti ako umru, u najvećem dijelu sami su si zakuhali...
umrli danas od virusa ili za godinu-dvije od infarkta, isti je kiki...
a zdravstveni sustav se rasterećuje sada kada je najvažnije...
dok tebe ne pohodi neka boleština, onda ćeš malo promjeniti kukurikanje.
Gle, ako uvatim rak pluća, znat ću zašto sam ga uvatio, jer dimim 30 godina...
Neće mi bit kriv ministar zdravlja ni doktor ni nitko drugi...
Tako i ovi pretili, ubit će ih njihovo vlastito prežderavanje jer su si njime nabacili po nekoliko komorbiditeta i onda će odapet od malo jače gripe...
E jebiga sad, ja nisam imao problema sa kilogramima, tj tek 4-5 kg više od optimalnog sam dobio par mjeseci prije neg što me je zdrmao srčani udar 2016 u ožujku... E sad u 11 dana bolničkog liječenja sam kroz dnevne terapije požderao oko 800 komada raznih tableta, do zadnjeg dana kad su me otpuštali iz bolnice sam bio ili ili, sam imao veliki problem sa zadržavanje vode, a nisam smio primiti nikakav diuretik jer mi je kalij bio u tri pičke materine nizak, a na 50% funkcije srčanog mišića nisam smio izgubiti ni pikogram kalija jer kako rekoh cijelo sam vrijeme bio i za ostat i za otputovat... Uglavnom kroz tu jebanu s vodom u tih 11 dana dobio ja još 17 kilograma, vidjeli su me dvojica forumski kolega tada i vjerujem da se sjećaju da sam bio sjeban Al ono sjeban do temelja... I tako ja iz bolnice izađem ko zombi, usporen do te mjere da sam odbijao grčeve u mišićima i zbog najmanjih naprezanja, i sa 21 kilogram viška.... Nakon toga u slijedećih mjesec dana oporavljanja doma dobijem još 10tak kg, i mogu reći da me je srčani udar sjevao u svakom pogledu pa i u tom... I EVO LJETA, i ja kad sam malo osjetio da mogu udahnu ti punim plućima, krenem prvo sa biciklom, pa hodanje 10 km dnevno i evo mene u kolovozu u drilu, gdje opet skačem vijaču, radim sklekove, čučnjeve, trčim lagano ali trčim (doktor mi je rekao da ne trčim) i do sredine rujna uspijem skinuti tih jebenih 30 kilograma, naravno jeo sam ko kanarinac, chia, lan i kurac palac puno vode, masnoće samo iz orašastih plodova pokoji žumanjak... I rekao bi čovjek super sad sam na konju, težina skoro idealna,... Kad ono kiki, opet zazimilo, neda mi disat, terapija 17 tableta dnevno, od kojih svaka jedno pokušava zadržat na donekle povoljnoj razini, a drugo razjebava, i tako ide zima ja ne smijem poteza hladan zrak jer me i jebeni hladan zrak može ubiti u tren oka, i evo, iako pazim i što i koliko jedem, opet se nakuplja voda, a posljefično i kilogrami, i tako evo 4 godine, se ja jebem, od proljeća do jeseni skinem 20-30 kg, i onda u zimi ih opet dobijem... I sad veliš ti ko nas jebe nek pocrka o, ako smo već zbog nekih pizdarija u životu dogurali do tog da pumpa za kaže, ili žile zaštekaju zbog nekog tromba, koji je nastao zbog ne spavanja, velike razine kontinuiranog stresa, ili sve to plus genetske predispozicije... I sad crkni miha tko te jebe... Aj ok toten da mi to želi crvenkasti, ali to se od tebe baš i nisam nadao... Uglavnom nisam ja bitan u toj priči, nego mi se ipak čini da si tu problematiku sažeo kroz jednodimenzionalnu prizmu, a nije to baš tako... Puno je mojih kolega pomrlo od nekih čudnih karcinoma, prednjačimo u srčanim i moždanim udarcima, neovisno o prekomjernoj težini... Naglašavam da ja nisam imao problema sa težinom, niti sa šećerom, dok nisam doživio srčani udar... Samo da ti plastificiram koja je to banana, uzmem odvijač i privrbem drvo vijak sa 10 zavrtanja u meko drvo i dobijem tako jebene grčeve u podlaktici da ne mogu opisati... Ista stvar i sa hodanjem uz stepenice, listovi gore i grčevi jedan drugog stižu,.... Zato i moram tući magnezij i natrij askorbat....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 33 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 16/12/2020, 22:07

Ja se osobno poznam sa Nenadom... No nebitno...
Naši mi uopće nisu jasni... Kužim da pokušavaju upravljati ovom zdravstvenom krizom, ali čudi me kako da nitko u tim krugovima nije svjestan da bi stanovništvo najbolje odreagiralo da Vlast ne skriva ništa... Da su isključili politiziranje i išli od početka sa stvarnim podacima i podacima o podacima, danas bi ljudi u većoj mjeri i sami pokušavali kroz ponašanje i postupke doprinijeti da problemi vezani uz aktualnu zdravstvenu krizu budu podnošljiviji i fizikalnog i psihološki

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 33 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 16/12/2020, 22:11

Jesam li rekao da ćemo u narednom razdoblju imati velik broj mrtvih, jesam, jesam li rekao da cjepivo neće doći kako su neki očekivali, niti će ga biti dovoljno, uglavnom mi, svi zajedno, tek ulazimo u fazu sa najvećim problemima... Evo kod nas već sad znaju da ćemo biti zaključani do kraja veljače, ali uz nekog razloga ne žele to podijeliti sa stanovništvom...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 33 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum