ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 5 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by crvenkasti 28/11/2020, 23:41

veber wrote:prodaš stan.
kupiš kuću u lici.
ostane ti za stado ovaca i koza.
još dobiješ državne poticaje.
internet imaš. i struju i vodu.
more ti je blizu.
iskopaš bazen ispred kuće.
jabuke, kruške, šljive su uz kuću.

možeš i u požeštinu.

Kad baš u Liku, tamo su četnici.

crvenkasti

Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 5 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by aben 28/11/2020, 23:45

marcellus wrote:
abraham wrote:
Nista razvojno, nista od reformi. Meni onako sa strane gledajuci samo Titova slika nedostaje.

"Sve je isto samo njega nema". Hrvatska desnica bi Socijalističku samoupravnu Hrvatsku ali bez Tita. Hrvatska ljevica bi socijalističku samoupravnu Jugoslovakiju i da ako je moguće Tito ustane iz groba. Sve skupa je gola kurčina.

Pas mater da ja pod kraj života moram razmišljat gdje ću odselit s djecom, a prošo sam i komunizam i bankrot države i rat i svaku pičku milu materinu u životu. Ali moram. Ovo je gotovo. Crklo, prdnulo u čabar.

ako ih povedeš ća, uči ih da zaburavu hrvacku, jer će je inače idealizirati i patit..

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 5 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by veber 28/11/2020, 23:48

crvenkasti wrote:
veber wrote:prdno si ti odavno u čabar.
ali kao svaki pravi četnik nisi čuo za parg, kao što tvoj kolega nije čuo za bot.
neki pišu za novac, neki da bi pisali, neki iz zajebancije, ti pišeš  iz čiste zlobe.

a što je najgore, kad vidim da vidim da sam nekoga pogodio u živac, osjećam istinsko zadovoljstvo i uživam što netko pati zbog moje zlobe

gorit ću paklu
nisko si ti u hranidbenom lancu da bi te netko doživljavao.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 5 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by crvenkasti 28/11/2020, 23:48

marcellus wrote:
abraham wrote:
Nista razvojno, nista od reformi. Meni onako sa strane gledajuci samo Titova slika nedostaje.

"Sve je isto samo njega nema". Hrvatska desnica bi Socijalističku samoupravnu Hrvatsku ali bez Tita. Hrvatska ljevica bi socijalističku samoupravnu Jugoslovakiju i da ako je moguće Tito ustane iz groba. Sve skupa je gola kurčina.

Pas mater da ja pod kraj života moram razmišljat gdje ću odselit s djecom, a prošo sam i komunizam i bankrot države i rat i svaku pičku milu materinu u životu. Ali moram. Ovo je gotovo. Crklo, prdnulo u čabar.

A što ćeš raditi tamo? Tko će zaposliti staru budalu poput tebe?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 5 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by crvenkasti 28/11/2020, 23:50

veber wrote:
crvenkasti wrote:
veber wrote:prdno si ti odavno u čabar.
ali kao svaki pravi četnik nisi čuo za parg, kao što tvoj kolega nije čuo za bot.
neki pišu za novac, neki da bi pisali, neki iz zajebancije, ti pišeš  iz čiste zlobe.

a što je najgore, kad vidim da vidim da sam nekoga pogodio u živac, osjećam istinsko zadovoljstvo i uživam što netko pati zbog moje zlobe

gorit ću paklu
nisko si ti u hranidbenom lancu da bi te netko doživljavao.

kakvom hranidbenom lancu, majmune, nismo zvijeri
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 5 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by mentalitet 29/11/2020, 07:47

marcellus wrote:
abraham wrote:
Nista razvojno, nista od reformi. Meni onako sa strane gledajuci samo Titova slika nedostaje.

"Sve je isto samo njega nema". Hrvatska desnica bi Socijalističku samoupravnu Hrvatsku ali bez Tita. Hrvatska ljevica bi socijalističku samoupravnu Jugoslovakiju i da ako je moguće Tito ustane iz groba. Sve skupa je gola kurčina.

Pas mater da ja pod kraj života moram razmišljat gdje ću odselit s djecom, a prošo sam i komunizam i bankrot države i rat i svaku pičku milu materinu u životu. Ali moram. Ovo je gotovo. Crklo, prdnulo u čabar.

A sunce ti jebem zareno..da mi je netko rekao da cesh konachno ovo napisati rekao bi mu da je lud..Ali nikad nije kasno doci do malo pameti posebno zato shto su ti djeca josh mala,,brzo ce se prilagoditi i uchiti a tata ce konachno neshto poshteno raditi..i pod stare dane crnchiti dan za komad..Karma je jebena stvar stigne te bash kad se najmanje nadash..ali boli te kurac ,,na zapadu josh shljaka socijala..samo ne znam dokle ce..Zato ti je bolje ostani ti tamo u svojoj vukojebini..lakshe cesh se uvlachiti u shupak tko god bude na vlasti..takav ti je gen...jebaji ga nisi ti kriv shto me nisi ozbiljno shvacao prije 15 god.nego me izbacivao sa foruma i uzivao u svojoj prividnoj moci..A da si me slushao,,danas bi mozda i neshto mirovine zaradio..ovako cesh moliti za koricu kruva..Jebaji ga kad je netko glup ni ne vidi nishta ispred noosa onda ga i cucki zapishavaju..:)))
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 5 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by kic 29/11/2020, 08:22


US se brzo oporavio, kao sto sam i pisao

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 5 Gdp3q210
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 5 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by AssadNaPodmornici 29/11/2020, 08:37

kic wrote:
US se brzo oporavio, kao sto sam i pisao

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 5 Gdp3q210
opet razlika između usa i RH

nama je lako moguće da nam kao i 2008 sljedi par godina stagnacije i propadanje.. 2008 god kriza je u zemljama u razvoju završila 2009, u USA 2010, a u EU 2011 mislim. (slovačka je recimo nije niti imala). Kod nas tek 2015

slično bi moglo biti i sada..
usput još jedna statistika.. Hrvatska danas 2020 i Hrvatska 1978 imaju skoro isti BDP per capita.. pazi paradoxa.. ako se ova kriza prenese dalje, pa onda se zalomi još neka , vrlo je lako moguće

da će 2028 Hrvatska imati skoro isti standard/bdp per capita kao Hrvatska iz 1978 što u cijelom svijetu će možda svega par zemalja to imati.. (sjeverna koreja, bosna, ukraina , kuba, venezuela, zimbabve )
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 5 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by kic 29/11/2020, 08:53


imamo neo-socijalizam kako je gore već napisano

sve gotovo isto samo bez Tita
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 5 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by AssadNaPodmornici 29/11/2020, 09:07

samo ipak postoji razlika. danas se ti kao pojedinac možeš nikada lakše izvući iz blata, za razliku od hrpe drugih..
10000 je prepreka, ali nisu nesavladive.. treba ti puno više napora nego prosječnom švabi, ameru, ali nije nemoguće. a ostatak populacije .. tko ih jebe, glasovali su za to, ne glasovali nego uživaju.. ekipa se naslađuje jer su dobili malo božićnice i ostale nezaslužene beneficije za posao koji uopće nebi trebao postojati,u vremenima najveće ekonomske krize, iako takve odluke dovode državu u bankrot, ali njih boli kurac, i još govore da ostali trebaju prihvatiti to.. RH država , iako se većina ljudi poziva na zajednicu i državu, jest - svaka lopovska ovca travu za sebe pase.. .

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 5 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by aben 29/11/2020, 09:26

rječju, socijalistički rasizam B-)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 5 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by Guest 29/11/2020, 09:34

marcellus wrote:
abraham wrote:
Nista razvojno, nista od reformi. Meni onako sa strane gledajuci samo Titova slika nedostaje.

"Sve je isto samo njega nema". Hrvatska desnica bi Socijalističku samoupravnu Hrvatsku ali bez Tita. Hrvatska ljevica bi socijalističku samoupravnu Jugoslovakiju i da ako je moguće Tito ustane iz groba. Sve skupa je gola kurčina.

Pas mater da ja pod kraj života moram razmišljat gdje ću odselit s djecom, a prošo sam i komunizam i bankrot države i rat i svaku pičku milu materinu u životu. Ali moram. Ovo je gotovo. Crklo, prdnulo u čabar.

MajkutiIrudovu,ovo je za sva vremena post.. lol! lol! lol! lol! lol!..odlican..!!! :tu :tu :tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 5 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by Guest 29/11/2020, 09:41

Usput Marc evo ti kuća za Jednu kunu...e sad stos tamo raditi,sam se snadji...

https://novac.jutarnji.hr/novac/novcanik/mala-hrvatska-opcina-prodaje-kuce-za-jednu-kunu-za-kupce-imamo-nekoliko-uvjeta-10000663
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 5 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by Guest 29/11/2020, 09:42

sorry.mosh kuratz..za mladje od 40 godina...ne prolazis... No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 5 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by abraham 29/11/2020, 09:42

Bit che bolje. Sad ce leci lova i bit ce jopet laezi ljebe da te jedem.... obecao anemija minor .

Pogledajte Slobodana Novak Prosperov, kod Markana... Slazem se 80% sa doticnim. Poucan ali malo romanticarski pogled. Kila mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 5 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by marcellus 29/11/2020, 10:01

veber wrote:
crvenkasti wrote:
veber wrote:prdno si ti odavno u čabar.
ali kao svaki pravi četnik nisi čuo za parg, kao što tvoj kolega nije čuo za bot.
neki pišu za novac, neki da bi pisali, neki iz zajebancije, ti pišeš  iz čiste zlobe.

a što je najgore, kad vidim da vidim da sam nekoga pogodio u živac, osjećam istinsko zadovoljstvo i uživam što netko pati zbog moje zlobe

gorit ću paklu
nisko si ti u hranidbenom lancu da bi te netko doživljavao.

klasični psihopat, jedini mu je cilj nekom dignut živac i izazvat neku emocionalnu reakciju. To se stavi na ignore.

_________________
imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 5 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by marcellus 29/11/2020, 10:01

veber wrote:
crvenkasti wrote:
veber wrote:prdno si ti odavno u čabar.
ali kao svaki pravi četnik nisi čuo za parg, kao što tvoj kolega nije čuo za bot.
neki pišu za novac, neki da bi pisali, neki iz zajebancije, ti pišeš  iz čiste zlobe.

a što je najgore, kad vidim da vidim da sam nekoga pogodio u živac, osjećam istinsko zadovoljstvo i uživam što netko pati zbog moje zlobe

gorit ću paklu
nisko si ti u hranidbenom lancu da bi te netko doživljavao.

klasični psihopat, jedini mu je cilj nekom dignut živac i izazvat neku emocionalnu reakciju. To se stavi na ignore.

_________________
imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 5 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by Guest 29/11/2020, 10:08

ovo ce biti gadno da gadnije ne moze biti..

https://time.com/5876606/economic-depression-coronavirus/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 5 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by Guest 29/11/2020, 10:08

rekoh ja,.covid-19 ce vam biti kao neumjesna sala,naspram krize koja dolazi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 5 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by AssadNaPodmornici 29/11/2020, 10:18

abraham wrote:Bit che bolje. Sad ce leci lova i bit ce jopet laezi ljebe da te jedem.... obecao anemija minor .
opet se sve svodi na individualnost.. većina populacije će zinuti u nebo i baš očekivati to.. da će država poštati poštenija, da će se uhljebiti, ili da će doći neka lova od EU, ili da će ekonomija živnuti pa će biti poslova.. 

treba se maknuti iz confort zone.. ako niste neki mega domoljub - neće vam biti bolje, biti će vam lošije, državna lova dok dođe do vas , doći će preko par stotina tisuća domoljuba koji će dobiti prioritet, i cijela RH ekonomija je rigged - kako Tucker Carlson govori za USA,  u suštini je to RH. 

trebaju se ljudi mentalno odvojiti od RH države, sada kada imamo EU papire,  besplatne internet tečaje ili tečaje koji koštaju po 10ak € ,  RH država je sada sva sreća samo ... komad papira  gdje 200 000 domoljuba i njihovih familija i naravno par desetaka tisuća antifašističkih familija brutalno živi na račun svih ostalih i ne daju drugima da se uspnu istim metodama(da takve stvari su normalne i u USA , zato Tucker Carlson to zove rigged economy).. treba izaći iz mentalnog okvira RH nacional socijalizma, gdje bosansko-vlaško-domoljubna crta dominira.. i to je to..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 5 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by Trinity 29/11/2020, 10:37

marcellus wrote:
"Sve je isto samo njega nema". Hrvatska desnica bi Socijalističku samoupravnu Hrvatsku ali bez Tita. Hrvatska ljevica bi socijalističku samoupravnu Jugoslovakiju i da ako je moguće Tito ustane iz groba.

Dugo ti je trebalo.
Pas mater da ja pod kraj života moram razmišljat gdje ću odselit s djecom, a prošo sam i komunizam i bankrot države i rat i svaku pičku milu materinu u životu. Ali moram. Ovo je gotovo. Crklo, prdnulo u čabar.

I za ovo.
Predlažem Švedsku.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

imamo najveći pad BDP-a u svijetu - Page 5 Empty Re: imamo najveći pad BDP-a u svijetu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum