ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda 1/11/2020, 12:10

AssadNaPodmornici wrote:


"Ne znam koliko je doza pojedinog cjepiva već proizvedeno, no sumnjam da se radi o milijardu doza. To mi se čini logistički dosta nerealno. Ako je doista već proizveden velik broj doza, to samo znači da proizvođač ima dovoljno dokaza da je cjepivo učinkovito i sigurno. 
normalno da je sigurno... pa da košta kunu ne bi neko bacao milijardu kuna. osobito ako proizvođač ničim ne odgovara za moguće nuspojave...
kako je ono bila priča? rusko cijepivo ne valja jer su bili previše su ishitreni  :D

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by AssadNaPodmornici 1/11/2020, 12:16

Da remiziramo... - Page 45 Lauc10

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda 1/11/2020, 13:21

Da remiziramo... - Page 45 Elsk7k10

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 1/11/2020, 13:34

AssadNaPodmornici wrote:
michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ja sam jedan od vas. ja navijam kao i vi da virus pobije što više ljudi. svi se trebamo ugledati na Kinu i Kinesku komunističku partiju. 
RH treba sprovesti lockdown, svi stoje doma u podrumu dok virus ne nestane. ja sam se pripremio i u podrumu sam vec i trosim lagano zalihe. 

ali nemorate mene ubjeđivati ja sam mali nezaposleni miš koji ne donosi odluke za ništa pa niti za vlastiti život, te sam se zaključa sada. Moramo nagovoriti HDZovu vlast koja provodi švedski model umjesto Kineski, trebami svi zajedno izaći na ulice i masovno zahtjevati Kineski model i zaključavanje doma, jer ovo ne vodi nigdje.
ti si Kekin, i od tonija cetinskog u isto vrijeme i tebe je trebalo zašvasati a ne da namjerno po cijelom splitu širiš zarazu... sad ga jebi, da živiš u kini strijeljali bi te na stadionu... ovak ćeš proći loss, i i kliberit se kak si pospremio u grob tko zna koliko sugrađana bez da odgovaraš za to... jebeš ono horvatinčića što si ti umoritelj....
da ali da nije super širitelja popot mene i mutavog, nikada mi nebi znali za ovaj virus , dakle sve te ljude koja sam ja pobio, sve je to pomoglo prvo tebi a onda i meni da vidimo koja je ovo opasnost. i radi svih ljudi koje sam ja pospremio u grob, prvo sam se ispovjedio a onda zaključa u podrum i navijam za naš tim sada i nadam se da iduće brojke koje izađu u 10h će biti exponencijalni rast mrtvih i zaraženih...

pogledaj situaciju iz drugog kuta. što je virusu i uhljebima zajedničko? to što nemogu živjeti samostalno nego se moraju nekome prikrpiti i sisati mu krv i život dok tog jadnika hranitelja ne ubiju a potom idu dalje napadnu drugog jadnika hranitelja itd do besvjesti. virus se širi aerosolom zrakom znači prva zaštita ili barijera je maska ako treba i ako nema discipline slijedi lockdown. uhljebi se šire korupcijom. znači vi ste u rvackoj za borbu protiv uhljeba uzeli švecki model i vidimo dokle je došlo, uhljeba ima više nego hranitelja, dakle, švecki model borbe protiv uhljeba vam je zakurac jer niste postigli imunitet krda na uhljebe jer uhljebi su se ekstremno namnožili i onda su vas totalno razjebali i nastavljaju dalje dok ne potroše sve vas hranitelje. da ste u startu još dok je nulti pacijent Tuđman bio živ napravili lockdown protiv korupcije, danas bi vi bili zdravo i prosperitetno društvo a ovako ste crna rupa Europe i za 50-100 godina max ćete izumrijet kao etnička skupina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 1/11/2020, 13:37

Gnječ wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ja sam jedan od vas. ja navijam kao i vi da virus pobije što više ljudi. svi se trebamo ugledati na Kinu i Kinesku komunističku partiju. 
RH treba sprovesti lockdown, svi stoje doma u podrumu dok virus ne nestane. ja sam se pripremio i u podrumu sam vec i trosim lagano zalihe. 

ali nemorate mene ubjeđivati ja sam mali nezaposleni miš koji ne donosi odluke za ništa pa niti za vlastiti život, te sam se zaključa sada. Moramo nagovoriti HDZovu vlast koja provodi švedski model umjesto Kineski, trebami svi zajedno izaći na ulice i masovno zahtjevati Kineski model i zaključavanje doma, jer ovo ne vodi nigdje.
ti si Kekin, i od tonija cetinskog u isto vrijeme i tebe je trebalo zašvasati a ne da namjerno po cijelom splitu širiš zarazu... sad ga jebi, da živiš u kini strijeljali bi te na stadionu... ovak ćeš proći loss, i i kliberit se kak si pospremio u grob tko zna koliko sugrađana bez da odgovaraš za to... jebeš ono horvatinčića što si ti umoritelj....
da ali da nije super širitelja popot mene i mutavog, nikada mi nebi znali za ovaj virus , dakle sve te ljude koja sam ja pobio, sve je to pomoglo prvo tebi a onda i meni da vidimo koja je ovo opasnost. i radi svih ljudi koje sam ja pospremio u grob, prvo sam se ispovjedio a onda zaključa u podrum i navijam za naš tim sada i nadam se da iduće brojke koje izađu u 10h će biti exponencijalni rast mrtvih i zaraženih...

pogledaj situaciju iz drugog kuta. što je virusu i uhljebima zajedničko? to što nemogu živjeti samostalno nego se moraju nekome prikrpiti i sisati mu krv i život dok tog jadnika hranitelja ne ubiju a potom idu dalje napadnu drugog jadnika hranitelja itd do besvjesti. virus se širi aerosolom zrakom znači prva zaštita ili barijera je maska ako treba i ako nema discipline slijedi lockdown. uhljebi se šire korupcijom.  znači vi ste u rvackoj za borbu protiv uhljeba uzeli švecki model i vidimo dokle je došlo, uhljeba ima više nego hranitelja, dakle, švecki model borbe protiv uhljeba vam je zakurac jer niste postigli imunitet krda na uhljebe jer uhljebi su se ekstremno namnožili i onda su vas totalno razjebali i nastavljaju dalje dok ne potroše sve vas hranitelje. da ste u startu još dok je nulti pacijent Tuđman bio živ napravili lockdown protiv korupcije, danas bi vi bili zdravo i prosperitetno društvo a ovako ste crna rupa Europe i za 50-100 godina max ćete izumrijet kao etnička skupina.
:aw  Kralj...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 1/11/2020, 13:41

mutava baštarda wrote:Da remiziramo... - Page 45 Elsk7k10

čuj, ja šveđanima ne vjerujem to je vrlo sjeban narod koji je spreman na masovni suicid samo da ne bi priznali da su u krivu. tako da njihovo lažiranje podataka kod mene ne prolazi što se mene tiče svi švedi mogu crknut sada boli me kurac za njih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 1/11/2020, 13:44

mutava baštarda wrote:Da remiziramo... - Page 45 Elsk7k10


'We are going slowly but surely in the wrong direction' warns Sweden's state epidemiologist Anders Tegnell


https://www.thelocal.se/20200925/we-are-going-slowly-but-surely-in-the-wrong-direction-warns-swedens-state-epidemiologist-anders-tegnell


Da remiziramo... - Page 45 1-1

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78068
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 1/11/2020, 13:48

Ipak su ovo znaci usporavanja...Plenki je bio u pravu!  :)



2.179 novih slučajeva u protekla 24 sata, u bolnicama ukupno 1.097 osoba


U protekla 24 sata zabilježeno je 2.179 novih slučajeva pa je broj trenutno oboljelih (aktivnih slučajeva) u Hrvatskoj danas 15.894. Među njima je 1.097 pacijenta na bolničkom liječenju, od toga je na respiratoru 81 pacijent. U protekla 24 sata testirano je 8.026 osoba.
01.11.2020. 10:00

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78068
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 1/11/2020, 13:51

Eroo wrote:Ipak su ovo znaci usporavanja...Plenki je bio u pravu!  :)



2.179 novih slučajeva u protekla 24 sata, u bolnicama ukupno 1.097 osoba




U protekla 24 sata zabilježeno je 2.179 novih slučajeva pa je broj trenutno oboljelih (aktivnih slučajeva) u Hrvatskoj danas 15.894. Među njima je 1.097 pacijenta na bolničkom liječenju, od toga je na respiratoru 81 pacijent. U protekla 24 sata testirano je 8.026 osoba.
01.11.2020. 10:00
doista ne kuzim vas koji prvo..cupate sve iz konteksta globalnog dogadjanja a onda prem tome pravit zakljucke..

to bi isto bilo tako "precizno",kao da hocete napraviti meteo prognozu,ne uvazavajuci faktore okolnih drzava,do cijelog kontinenta..a bash Gnječo i ja vam moramo sve slikati.. No No No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda 1/11/2020, 13:55

Gnječ wrote:
mutava baštarda wrote:Da remiziramo... - Page 45 Elsk7k10

čuj, ja šveđanima ne vjerujem to je vrlo sjeban narod koji je spreman na masovni suicid samo da ne bi priznali da su u krivu. tako da njihovo lažiranje podataka kod mene ne prolazi što se mene tiče svi švedi mogu crknut sada boli me kurac za njih.
onda pogledaj situaciju u NY

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda 1/11/2020, 13:59

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:Da remiziramo... - Page 45 Elsk7k10


'We are going slowly but surely in the wrong direction' warns Sweden's state epidemiologist Anders Tegnell


https://www.thelocal.se/20200925/we-are-going-slowly-but-surely-in-the-wrong-direction-warns-swedens-state-epidemiologist-anders-tegnell


Da remiziramo... - Page 45 1-1
ako ćemo precizno onda je išlo ovako;
"In Sweden we have had a slight upturn over the last few weeks. Not nearly as dramatic as in other countries in Europe, but it is going slowly but surely in the wrong direction," Tegnell said. 
Da remiziramo... - Page 45 Elrqvk10

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by T. 1/11/2020, 14:11


_________________
Da remiziramo... - Page 45 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by darth_vader 1/11/2020, 14:33

Jebački streslo... :|
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by epikur37 1/11/2020, 14:37

jasambrend wrote:Jebački streslo... :|

4,9 

sve ok
malo cirkusa za nedjeljno poslijepodne
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 1/11/2020, 14:37

jasambrend wrote:Jebački streslo... :|

Magnitude ML 4.7
Region CROATIA
Date time 2020-11-01 13:15:42.4 UTC
Location 44.31 N ; 15.46 E
Depth 10 km
Distances 119 km NW of Split, Croatia / pop: 176,000 / local time: 14:15:42.4 2020-11-01
11 km NNW of Posedarje, Croatia / pop: 1,200 / local time: 14:15:42.4 2020-11-01
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by darth_vader 1/11/2020, 14:40

epikur37 wrote:
jasambrend wrote:Jebački streslo... :|

4,9 

sve ok
malo cirkusa za nedjeljno poslijepodne


Hidroizolacija izdržala, jebe ti se za one varoške straćare...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 1/11/2020, 14:46

Eroo wrote:

'We are going slowly but surely in the wrong direction' warns Sweden's state epidemiologist Anders Tegnell


https://www.thelocal.se/20200925/we-are-going-slowly-but-surely-in-the-wrong-direction-warns-swedens-state-epidemiologist-anders-tegnell


Da remiziramo... - Page 45 1-1

Ništa se tu ne da napraviti i dalje je 5x20=10. :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78068
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by epikur37 1/11/2020, 14:53

jasambrend wrote:
epikur37 wrote:
jasambrend wrote:Jebački streslo... :|

4,9 

sve ok
malo cirkusa za nedjeljno poslijepodne


Hidroizolacija izdržala, jebe ti se za one varoške straćare...

da

susjedei izletili iz kuća

rekoh, sam malo jače sam udario sjekirom...šta sad odjednom
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda 1/11/2020, 14:58

epikur37 wrote:
jasambrend wrote:
epikur37 wrote:
jasambrend wrote:Jebački streslo... :|

4,9 

sve ok
malo cirkusa za nedjeljno poslijepodne


Hidroizolacija izdržala, jebe ti se za one varoške straćare...

da

susjedei izletili iz kuća

rekoh, sam malo jače sam udario sjekirom...šta sad odjednom
to nek biže ovi šta škrtare na armaturi

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 1/11/2020, 15:00

da vidimo što se događa u Slovačkoj:

u Slovačkoj ima po statistikama zadnji upis za dan 29. 10. 2020. novih slučajeva zaraze covid 3.363

međutim uveli su masovno testiranje na covid i odjednom je brojka novozaraženih skočila na 25.850 !!!

SLOVAČKA U JEDAN DAN TESTIRALA SKORO POLA STANOVNIŠTA NA KORONU. Rezultati su vrlo zanimljivi

Gotovo polovici ukupne populacije Slovačke uzet je bris prvog dana masovnog testiranja na covid-19 kojim vlada nastoji usporiti širenje koronavirusa i izbjeći strogi lockdown.

Njihov projekt promatraju druge države koje traže načine kako bi se usporilo širenje koronavirusa i izbjeglo preopterećenje zdravstvenih sustava.

Ministar obrane Jaroslav Nad rekao je u nedjelju da je u subotu testirano 2,58 milijuna Slovaka. Njih 25.850, odnosno jedan posto, pozitivno je na koronavirus i moraju u karantenu.

Članica Europske unije s 5,5 milijuna stanovnika planira testirati što je moguće više ljudi, osim djece mlađe od 10 godina.

Mobilizirano je više od 40.000 zdravstvenih djelatnika, vojnika, policije, administrativnih radnika i volontera na oko 5.000 lokacija na kojim se provode testiranja.

Navode da je testiranje bilo dobrovoljno, ali je vlada objavila da će uvesti 'lockdown' za one koji se ne dođu testirati, uključujući zabranu odlaska na posao.

Premijer Igor Matovič rekao je da se ispričava zbog vršenja pritiska na Slovake, ali je dodao da je zahtjev za testiranje opravdan.

"Sloboda mora ići ruku pod ruku s odgovornošću prema onima koji su slabiji - onkološkim pacijentima, starijima, osobama s drugim bolestima", rekao je Matovič na konferenciji za medije.

Slovačka je imala tek nekoliko tisuća slučajeva na proljeće i ljeto zbog brzog uvođenja ograničenja.

No broj slučajeva je proteklih tjedna značajno narastao i strahuje se da bi se zemlja mogla naći u sličnoj situaciji kao Češka koja ima najveću stopu smrtnosti u dva tjedna u Europi.

Projektu su se usprotivili neki stručnjaci koji sumnjaju u smisao te jednokratne mjere. Neki su upozorili na korištenje antigenskih testova koji su manje precizni od laboratorijskih PCR testova i mogli bi pokazati više lažno negativnih, ali i lažno pozitivnih rezultata.

Vlada planira drugu rundu testiranja sljedeći vikend kako bi uhvatila propuštene slučajeve i one koji se u međuvremenu zaraze.

Slovačka je u nedjelju potvrdila 2.282 nova slučaja otkrivenih PCR metodom pa je broj porastao na 59.946 zaraženih, a u ukupan broj zaraženih nisu uključeni slučajevi dosad potvrđeni u projektu nacionalnog testiranja.

https://www.glasistre.hr/svijet/masovno-testiranje-u-slovackoj-prvog-dana-testirano-vise-od-25-milijuna-ljudi-676872
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 1/11/2020, 16:15

mutava baštarda wrote:
epikur37 wrote:
jasambrend wrote:
epikur37 wrote:
jasambrend wrote:Jebački streslo... :|

4,9 

sve ok
malo cirkusa za nedjeljno poslijepodne


Hidroizolacija izdržala, jebe ti se za one varoške straćare...

da

susjedei izletili iz kuća

rekoh, sam malo jače sam udario sjekirom...šta sad odjednom
to nek biže ovi šta škrtare na armaturi
Može da bidne, al nemora da znači.
Veći je problem ako je Yoda ugrađivao armaturu, jer je sigurno na pogrešnom mjestu.
Primjer:
Gradio seljak balkon (konzola) i u nacrtu je bila armatura locirana na gornjoj strani (ispravno -"negativka"!)
"A u qratz, koja je ovo budala crtala", veli seljak i armaturu prebaci na donji rub(pozitivka!)...
Rašaluje i jebiga, balkon se sruši.
Ide ponovo i kaže seljak "Možda je ovaj što je crtao ipak u pravu" i stavi armaturu na gornji rub.
E, treba sad rašalovat...ipak je strah seljaka pobijedio.
Seljak veli "Za svaki slučaj ću ja  stavit "punte" i poduprijet balkon. Rašaluje i balkon se jope sruši.Ravnozemljaši, šta'š... :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78068
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 45 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum