ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa - Page 7 Empty Re: Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa

Post by Guest 25/3/2020, 13:19

Leteca Pegla wrote:
jastreb wrote:
סמאל wrote:
jastreb wrote:
סמאל wrote: 
Mislim da znam zašto se on zalaže za islamiziranje Europe.
Jer mogao bi kupit žena koliko hoće,(ukoliko ima dovoljno deva za razmjenu :D ) te bi one bile pokorne i poslušne.Od tuda njegova simpatija prema patrijahalnoj teokraciji i prezir prema emanćipiranom zapadu.
Pa i ne. Jučer smo se posvađali oko Proroka Muhammeda A.S.

On je tvrdio da je Prorok bil zločinac i ubojica. 

Žene bi u situaciji da Mabus vlada svijetom, islam i šerijat doživljavale kao totalni spas.
Joj,sama ideja da Mabus vlada svijetom,djeluje kao scenarij iz nekog romana Stephen Kinga. lol!
Nego,reci mi jastrebe,ti kao neizmjerno mudar i razborit čovjek,(što je rijetkost na ovom forumu) što misliš kako bi žene prihvatile moju vladavinu. :rasta
Žene bi to jedva dočekale,iako ti to niti jedna neće priznati.

Podsjeća me to na situaciju između 2 rata,kada su hrvatski biskupi po Dalmaciji grmjeli protiv nećudorednih pojava na obali,kao što su kupanje muškaraca i žena zajedno,zatim nećudorednih kostima,i pazi sad užasa,grljenja na plaži!!!

Zamisli kako je bilo tim djevojkama dok su na klecalima i klupčicama slušale te propovjedi,a nisu smjele ni pisnuti. Izgledalo je da te cure u svemu podržavaju biškupe i njihove križarske organizacije.

E onda je izbila revolucija,i 90% tih cura našlo se u redovima Titove vojske. Inače bez tih djevojaka Tito ne bi dobio rat. To je jednom izjavio i Tito sam.

Dakle djevojke i žene su,a ne Koča i Moša,bile glavni faktor pobjede u ratu,kao i one pobjede poslije rata,gdje su djevojke ponijele glavni teret u borbi protiv zatucanosti.

Znači ja mislim da je i sada tako. I da bi gro forumašica bilo na tvojoj strani. Izuzetak su Sora,Mortalka i Pegla.
Ja sam ti nesto kao cardak i na nebu i na zemlji, rijeka sa dva usca i tako, sve nesto pod brojem 2, cak i zivim na drugom katu... lol!
a u kucnom broju telefona imam tri dvojke.... lol!

Guest
Guest


Back to top Go down

Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa - Page 7 Empty Re: Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa

Post by jastreb 25/3/2020, 13:25

A imaš li i dvojke broj?
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa - Page 7 Empty Re: Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa

Post by Guest 25/3/2020, 13:33

ne samo broj, nego i kljuc.... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa - Page 7 Empty Re: Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa

Post by IL Risorto 25/3/2020, 13:38

Leteca Pegla wrote:ne samo broj, nego i kljuc.... lol!
Onda,logično je pretpostavit kako bi i za tvoje majčinstvo,bile prikladne dvojke. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa - Page 7 Empty Re: Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa

Post by Guest 25/3/2020, 13:42

koji ste vi likovi  :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa - Page 7 Empty Re: Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa

Post by jastreb 25/3/2020, 13:46

Leteca Pegla wrote:koji ste vi likovi  :facepalm
Volis li narodnjake?
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa - Page 7 Empty Re: Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa

Post by Guest 25/3/2020, 13:48

hehehehe znate zasto Merkelica tako napucava kuznu nakazu? Dosla do mene trazila me broj od dvojke, ja joj otvorih vrata dvojkinog doma i Merkelica ima sad tri koluta ne dva, i jaca je od svih kuznih nakaza koji imaju samo dva koluta... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa - Page 7 Empty Re: Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa

Post by Noor 25/3/2020, 13:48

jastreb wrote:
Leteca Pegla wrote:koji ste vi likovi  :facepalm
Volis li narodnjake?
sluša "Duo peglu" :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa - Page 7 Empty Re: Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa

Post by Guest 25/3/2020, 13:49

jastreb wrote:
Leteca Pegla wrote:koji ste vi likovi  :facepalm
Volis li narodnjake?
:blj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa - Page 7 Empty Re: Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa

Post by jastreb 25/3/2020, 13:54

Noor wrote:
jastreb wrote:
Leteca Pegla wrote:koji ste vi likovi  :facepalm
Volis li narodnjake?
sluša "Duo peglu" :D
I Leteći odred.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa - Page 7 Empty Re: Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa

Post by Guest 25/3/2020, 14:13

jastreb wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:
Leteca Pegla wrote:koji ste vi likovi  :facepalm
Volis li narodnjake?
sluša "Duo peglu" :D
I Leteći odred.
e to mi je vec poznato, imaju par dobrih pjesama... :megaman-headbang
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa - Page 7 Empty Re: Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa

Post by Guest 25/3/2020, 14:15

Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa - Page 7 4744836b-8755-41a6-b6d8-7b17440ad29e

Merkelica sa tri koluta je veca, bolja sposobnija i ima visi IQ. Jednostavno mete pod sa razno raznim kuznim nakazama i pritom svira borbene.... :megaman-headbang :megaman-headbang :megaman-headbang :megaman-headbang
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa - Page 7 Empty Re: Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa

Post by Guest 25/3/2020, 14:23

Noor wrote:
jastreb wrote:
Leteca Pegla wrote:koji ste vi likovi  :facepalm
Volis li narodnjake?
sluša "Duo peglu" :D
ovo sam morala zguglat.... :facepalm

ovo mi je dvojka namjestio garant... :facepalm :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa - Page 7 Empty Re: Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa

Post by Leviathan2 25/3/2020, 18:07

Noor wrote:
jastreb wrote:
Leteca Pegla wrote:koji ste vi likovi  :facepalm
Volis li narodnjake?
sluša "Duo peglu" :D
legende

_________________
Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa - Page 7 Empty Re: Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa

Post by Noor 25/3/2020, 18:15

Leteca Pegla wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:
Leteca Pegla wrote:koji ste vi likovi  :facepalm
Volis li narodnjake?
sluša "Duo peglu" :D
ovo sam morala zguglat.... :facepalm

ovo mi je dvojka namjestio garant... :facepalm :facepalm
jocolor

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa - Page 7 Empty Re: Kompletna Indija ide u karantenu zbog koronavirusa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum