ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Page 7 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Sora 1/4/2019, 21:47

U imovinskom ratu 91. Koji nije nikada objavljen sudjelovsli su i građani hrvatske Srbi i Hrvati na suprotnim stranama. Prema tome rat je građanski. Puno vise nego agresija. 
Jer da je bila agresija ne bi hrvatski ministar pravosuđa pustio na slobodu ARKANA i druge srpske tj cetnicke oficire koje su ulovili u RH. 
usput, rat jr trajao nepotrebno 5 godina , dovoljno za pljacku hrvatske i pokusaj dijeljenja bih. 
Po karakteru je bio KONTRAREVOLUCIJA kpja je poništila sve pozitivno  iz SOCIJSLISTICKE drzave. 
A sad se glodajte po pitanju jrl bio građanski ili ne. 
Nista pametno novo necete reci. Jer ste picke kojima drugi sole pamet

Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Šandor Winnetou 1/4/2019, 21:49

vuksadinare wrote:
tre wrote:
Rabarbara wrote:
tre wrote:
kaya wrote:Ma.. svaki rat je hibrid i vise elemenata ima. Bio je i gradanski. Ako ti gradani ograde teritorij kao knin i ne smije nitko prolaziti  onda je i gradanski  rat.
Ja vas ne kužim, što se imate uopće dopisivati o ratu sa smrdljivim četnikom???? Pa to četničko govance frka više smrdi od svih forumskih četnika zajedno i to kad su najpijaniji i upadnu u septičku.
Ne kužim ni ja tebe. 

Zašto bi mi bilo koga trebali gledati tvojim očima kad već imamo svoje? 

Zašto ne pričati s nekim s kime se ne slažemo?

Jako malo je ljudi tu s kojima se u potpunosti slažem, ali to ne znači da ne trebam komunicirati i sa onima koji nisu u toj ekipi. :)
Da te nisam forumski upoznao rekao bi da ti je 18 godina i da si zato naivna ko francuska sobarica no očito forumskog staža imaš i tu je nešto drugo u pitanju kod tebe.
Naime nije problem pisati sa osobom drugačijeg mišljenje (npr ti i ja), problem je kada se iznose ogavne kvalifikacije u kojima ti/on/ja samo raspravom ideš na mlin budaletinama kao što je ovaj četnik frka koji se prodaje za Hrvata.
Na primjer budaletina napiše da su na ustaškoj strani u građanskom ratu 91 bili samo krimosi a vi mu idete niz dlaku i pokušavate reći da to baš i nije tako umjesto da budaletinu odma opalite nogom u jaja i smjestite tamo gdje mu je mjesto, na primjer u pi**i materinoj. I zato kažem da vas ne kužim jer lik očito manipulira s vama sasvim dobrano kad ne vidite koje pizdarije piše i kad sa njim idete u raspravu a da ne uviđate agendu njegovih upisa.
Ja sam ga prokuzio odmah..to je 'soj' slican onom zbog koga mi je ruka slomljena..sve fini se prave ako ide voda na njihov mlin..ali ako malo skrene cud se odmah mijenja..a potpuno skrene..odmah pizdarija..
Malo samo treba usporiti i vidjeti kakve govnarije četnik prosipa a četnikovanje se uvijek rješavalo samo na jedan način..Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Sterb268

_________________
Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by vuksadinare 1/4/2019, 21:50

Sora wrote:U imovinskom ratu 91. Koji nije nikada objavljen sudjelovsli su i građani hrvatske Srbi i Hrvati na suprotnim stranama. Prema tome rat je građanski. Puno vise nego agresija. 
Jer da je bila agresija ne bi hrvatski ministar pravosuđa pustio na slobodu ARKANA i druge srpske tj cetnicke oficire koje su ulovili u RH. 
usput, rat jr trajao nepotrebno 5 godina , dovoljno za pljacku hrvatske i pokusaj dijeljenja bih. 
Po karakteru je bio KONTRAREVOLUCIJA kpja je poništila sve pozitivno  iz SOCIJSLISTICKE drzave. 
A sad se glodajte po pitanju jrl bio građanski ili ne. 
Nista pametno novo necete reci. Jer ste picke kojima drugi sole pamet
Kakvi gradjani..pa to.ni htjelo mirovinu iz hrvatske..gradjani su u sri lanci,vijetnamu...ovo su govna
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by RayMabus 1/4/2019, 21:50

Sora wrote:U imovinskom ratu 91. Koji nije nikada objavljen sudjelovsli su i građani hrvatske Srbi i Hrvati na suprotnim stranama. Prema tome rat je građanski. Puno vise nego agresija. 
Jer da je bila agresija ne bi hrvatski ministar pravosuđa pustio na slobodu ARKANA i druge srpske tj cetnicke oficire koje su ulovili u RH. 
usput, rat jr trajao nepotrebno 5 godina , dovoljno za pljacku hrvatske i pokusaj dijeljenja bih. 
Po karakteru je bio KONTRAREVOLUCIJA kpja je poništila sve pozitivno  iz SOCIJSLISTICKE drzave. 
A sad se glodajte po pitanju jrl bio građanski ili ne. 
Nista pametno novo necete reci. Jer ste picke kojima drugi sole pamet
Građani srpske nacionalnosti iz Hrvatske MiG 29 raketiraju Banske dvore...ili vojni brod građana srpske nacionalnosti granatira Split....ili avioni građana srpske nacionalnosti iz Hrvatske raketira istočnu Slavoniju.

O yes how no..... građanski...malo sutra.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182125
2014-04-11


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Guest 1/4/2019, 21:50

frka wrote:
Sve fino napises i onda useres na kraju po obicaju sa tockom..:)))Sto nisi stavila usklicnik ..pitanje..:))Al' dobro to si ti..vrticka teta,,mora biti kako ona misli i kaze..a ja se bas onda volim posrat da mi teta promijeni pelene:::)))


Sve si ponovila ono sto ja tvrdim osim sto nisi trebala iznositi pjesnicke balade o ratu..To svatko sa imalo mozga razumije i smatra da u ratu nema milosti ni sazaljenja...ali kod civiliziranih ratnika ima zenevska konvencija..koju npsi rata nikada ne postuju.Kada iznosis tvrdnje o Srbiji i JNA..mislim da si tu tanka i uska..a mozda si i ti potpala pod komunisticki vid propagande drzite lopova..To je malo duza tema ..a ja se ispricavam jer mi se ne da trkeljati o tome,,samo ti misli i dalje da je tako..To nije lose za tebe i za tvoju istinu...a ja sam svoju vidio na licu mjesta..I bio vizionar ne samo sto ce se desiti na tim prostorima .Cijelu svoju sa obitelj maknuo iz vukojebine..hvala bogu svi mladi i uspjesni skolovani imju i vise nego sto im treba..a najvaznije je da su izrasli u normalne ljude  kojima je Hrvatska samo nesto sto cuju rijetko iz mojih usta..Imam i dalje frendove koji mi skoro svake godine ponavljaju kako sam bio u pravu...ne shvacaju da me zaboli kurac tko je u pravu nego me interesira istina..Poslije toliko godina vele ..eh da sam ja bio tvoje pameti..doduse neki su i smogli snage pa otisli..Domovina je tamo gdje se osjecac dobro..a ja se u cijelom svijetu osjecam dobro osim u Cro..Docu jedino po kakvu mirovinu ako bandi ostane jos pokoja kunica u budzetu..vidim da su poceli razbijati i djecije prasice kasice...treba platiti kamate...svaka budala misli kako moze vozati mercedesa ili Porschea...ali nemaju pojma koliko to kosta...ma..s nekim sam te pomijesao..::)))



Stvarno nemam ništa protiv niti jedne nacije, gadi mi se sranje bez obzira tko ga je napravio, naši, vaši njihovi, sve osuđujem, ne ponovilo se. Ali kao Boga te molim nemoj mi prodavati demagogiju. Pogotovo ne podjebavanjem.  

Nisam bila dijete kad je počeo domovinski rat i nikad nitko mi neće prodati mudo pod bubreg s tvrdnjom da je to bio građanski rat
Znam kako je počelo, što se događalo i kako je završilo. 

Ne znam jesi li me pomiješao s nekim, ali ne priliči ni tebi da se uvrijediš kao curica i odmah počneš jebat mater svima koji se ne slažu s tobom. 
Ili sam i ja tebe s nekim pomiješala, pa ti ipak priliči?

I na svakom postu, u desnom kutu gore, imaš gumbić za citiranje.  Na njemu ti piše QUOTE.  Ukoliko želiš odgovoriti na neki post pritisneš ga i dobiješ gore citirani tekst ispod kojeg pišeš. 

Jednostavnije je pratiti što pieš i kome se obraćaš, nego s ovim podvlačenjem crta ispod teksta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Guest 1/4/2019, 21:52

by Rabarbara Today at 15:15

@frka wrote:
by kaya Today at 14:49

@frka wrote:

U pAVILJONU 22 vadlli su ljudima na zivo zlatne zube..pa su to kasnije preprodavali jednom drugom koji je to topio i nosio dalje u inozemstvo na prodaju..
Ma nemoj bre da zajebavas, pa tko je hodao sa zlatnim zubima 1991, nije to 1941..
Ne znam sto je u paviljonu bilo, ovi mercepovci su banditi.
Al mislim da pretjerujes.
=======================================================================================
Okej u pravu si...nisu bili zlatni zubi nego krune...a to je isti kurac za mene..Pokusavate...me ismijavati zbog pogresnog koriscenja jedne obicne rijeci koja vam sluzi kao neki dokaz kako ja izmisljam..Jadno...bijedno i pokvareno..Ali to je tipicno kod vas monstruma gdje je vaznije rec zub mjesto zlatna navlaka...Nikada svoje tekstove ne ispravljam...napisem iz glave ono sto u njoj imam..Meni ste vi ipak nedovrseni organizmi...sto bi vas srpski frend rekao..parencijumi bre:::)))U prevodu ..jebem vam mater svima odreda ...:::::))Eto sa ste zadovoljni..kaj ne??? A ono govno Marcela zaobilazim u sirokom krugu..i da sve je onako kako vi mislite i kazete,,,pa nemre drugacije biti::))
Ne, ne ismijava te nitko zbog krivog izraza zub-krunica. Svejedno je kako si napisao.

Smiješno je da netko 1991. ima zlatne zube, navlake ili krunice u ustima. Osim možda neki stariji Rom.


Da, bilo je mučenja, ali to sa zlatnim zubima ne prolazi u 91.

I ne moraš odmah početi psovati.
===========================================================================
Ja ne psujem samo iskreno pisem rijeci::))))Vise se ljutim na sebe sto uopce dolazim ovdje .Dosao sam sa razlogom..da potvrdim svoja razmisljanja iz nedavne posjete ..A jebiga kako je tako je..Na tom jebenom Balkanu sve manje nalazim neko zadovoljstvo..Nije nigdje savrseno..ali ima predivnih mjesta na svijetu gdje su ljudi materijalno siromasni ali se nisu dali pokvariti zbog LOVE.
To "psovanje"sam naucio od Gnjeca..on najbolje zna sa idiotima na ovom forumu..Ne kuzim se u stomatologiju ali znam da su se osamdesetih upotrebljavalo zlato za mostovei krunice..i to masovno...zato sto su janjevci svercali iz Hong Konga i prodavali zubnarima.Poznavo sam osobno Trusica.Spahica i cijelu tu ekipu..cugo sam sa njima ..a kad se cuga onda se svasta cuje..nije to od jucer..Ono sto trijezan misli pijan govori..No ..za polemiku treba dvoje ..ja se arem kada si ti u pitanju iskljucujem jer koliko sam do sada procitao jos si koliko toliko normalna..pa ne bi zelio da kvarim svoj prvi dojam o tebi::)))Kuzis::)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Guest 1/4/2019, 22:00

Pazi licemjerja kod hrvata..Naredi nesto tajno a javno sepravi Majka Tereza...tipicno


Tuđman u "Paviljonu 22": Očistite Hrvatsku od onih koji noću upadaju u stanove i odvode ljude.

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/177879/tuman-u-paviljonu-22-ocistite-hrvatsku-od-onih-koji-nocu-upadaju-u-stanove-i-odvode-ljude

http://www.novilist.hr/Vijesti/Crna-kronika/Na-sudenju-Mercepu-prikazan-dokumentarac-o-zloglasnom-paviljonu-na-ZV-u
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Guest 1/4/2019, 22:05

tre wrote:
vuksadinare wrote:
tre wrote:
Da te nisam forumski upoznao rekao bi da ti je 18 godina i da si zato naivna ko francuska sobarica no očito forumskog staža imaš i tu je nešto drugo u pitanju kod tebe.
Naime nije problem pisati sa osobom drugačijeg mišljenje (npr ti i ja), problem je kada se iznose ogavne kvalifikacije u kojima ti/on/ja samo raspravom ideš na mlin budaletinama kao što je ovaj četnik frka koji se prodaje za Hrvata.
Na primjer budaletina napiše da su na ustaškoj strani u građanskom ratu 91 bili samo krimosi a vi mu idete niz dlaku i pokušavate reći da to baš i nije tako umjesto da budaletinu odma opalite nogom u jaja i smjestite tamo gdje mu je mjesto, na primjer u pi**i materinoj. I zato kažem da vas ne kužim jer lik očito manipulira s vama sasvim dobrano kad ne vidite koje pizdarije piše i kad sa njim idete u raspravu a da ne uviđate agendu njegovih upisa.
Ja sam ga prokuzio odmah..to je 'soj' slican onom zbog koga mi je ruka slomljena..sve fini se prave ako ide voda na njihov mlin..ali ako malo skrene cud se odmah mijenja..a potpuno skrene..odmah pizdarija..
Malo samo treba usporiti i vidjeti kakve govnarije četnik prosipa a četnikovanje se uvijek rješavalo samo na jedan način..Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Sterb268
Tre. Od kad pišem na forumu pročitala sam toliko gadarija da bih svakog drugog na ovom forumu trebala nogom u dupe. Neki dan sam čitala prepisku o ženama, silovanju, pravu žene na abortus. Nisam se uključila jer bih tada napisala svašta, a fakat nema smisla, jer osobe neće promijeniti svoje misšljenje, a stvorit će se zla krv.

Ako je frka zingaro ne vidim razloga zašto mu ne bih odgovarala na postove jer smo skupa pisali na kultnima. Ni vi se ovdje ne slažete, ali tipkate godinama i nekako trpite jedni druge. 
Nije lako doći među vas kao novi. Ja to dobro znam. Napali su me zbog božićne čestitke, eto nisam čestitala kako se očekivalo od prave rvatice, pitalo me se gdje sam bila 91. jebalo mi se mater u nekoliko navrata, pljuvalo me se jer ne osuđujem abortus itd itd. 
Većinu toga nisam zaslužila jer nisam konfliktna osoba i pokušavam sa svakim naći neku zajedničku nit vodilju, ali sam popila i te kakve uvrede samo zato što moji stavovi nisu onakvi kakvi bi trebali po vašem mišljenju biti. 

Tu bih trebala zvati ljude socipatom zato što ih Gnječ tako vidi, Frku bih trebala šutnuti zato što se tebi čini da je četnik, trebala bih mrziti Srbe jer ih Abend mrzi itd. I oonda bih bila prihvaćena i shvaćena. Dajte ljudi, ja jesam žensko, ali sjašite mi s tim napucima. 
Ako ništa a ono zato što ja vas ne učim koga ćete šutati a koga ne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by dzango 1/4/2019, 22:10

Rabarbara wrote:
tre wrote:
Rabarbara wrote:
dzango wrote:
debotoijusto wrote:

kolega testeras  :D
kako napreduje setnja ?
Nikako. Udario me auto i izlomio kao pičku. Evo me u bolnici.
Auklinac.
Dobro si prošao. Nije ti slomila prste, vidim možeš tipkati. :)
Naravno da je dobro prošao, da je rus sada bi propričao srpski

FENOMEN: Rus pao s osmog sprata i progovorio srpski!
On nije pao. Pregažen je od strane nesavjesne smotane vozačice.
Nadam se samo da neće postati ženstven.  :D

Džango, ne zamjeri na zezi.  :)

Mogu ja i gore. Prvo mi je pala na pamet mjesečnica, ali sam se suzdržala i ostala pristojna.  :ashamed
Misliš da konačno dođem u vezu sa svojom ženskom stranon? Ko zna.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Guest 1/4/2019, 22:10

frka wrote:
===========================================================================
Ja ne psujem samo iskreno pisem rijeci::))))Vise se ljutim na sebe sto uopce dolazim ovdje .Dosao sam sa razlogom..da potvrdim svoja razmisljanja iz nedavne posjete ..A jebiga kako je tako je..Na tom jebenom Balkanu sve manje nalazim neko zadovoljstvo..Nije nigdje savrseno..ali ima predivnih mjesta na svijetu gdje su ljudi materijalno siromasni ali se nisu dali pokvariti zbog LOVE.
To "psovanje"sam naucio od Gnjeca..on najbolje zna sa idiotima na ovom forumu..Ne kuzim se u stomatologiju  ali znam da su se  osamdesetih upotrebljavalo zlato za mostovei krunice..i to masovno...zato sto su janjevci svercali iz Hong Konga  i prodavali zubnarima.Poznavo sam osobno Trusica.Spahica i cijelu tu ekipu..cugo sam sa njima ..a kad se cuga onda se svasta cuje..nije to od jucer..Ono sto trijezan misli pijan govori..No ..za polemiku treba dvoje ..ja se arem kada si ti u pitanju iskljucujem jer koliko sam do sada procitao jos si koliko toliko normalna..pa ne bi zelio da kvarim svoj prvi dojam o tebi::)))Kuzis::)
Momak, pišeš na hrvatskom forumu i provociraš. I očekuješ da ne bude reakcija i ismijavanja. 


Dođi tu živjeti pa smiješ psovati kao Gnječ. On je u žiži i ima razloga za psovke. Ti nemaš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Guest 1/4/2019, 22:12

dzango wrote:
Misliš da konačno dođem u vezu sa svojom ženskom stranon? Ko zna.
Nema potrebe. Tvoja ženska strana nije osakaćena. Jedan si od rijetkih koji ne mrzi žene. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Šandor Winnetou 1/4/2019, 22:14

Rabarbara wrote:
tre wrote:
vuksadinare wrote:
tre wrote:
Da te nisam forumski upoznao rekao bi da ti je 18 godina i da si zato naivna ko francuska sobarica no očito forumskog staža imaš i tu je nešto drugo u pitanju kod tebe.
Naime nije problem pisati sa osobom drugačijeg mišljenje (npr ti i ja), problem je kada se iznose ogavne kvalifikacije u kojima ti/on/ja samo raspravom ideš na mlin budaletinama kao što je ovaj četnik frka koji se prodaje za Hrvata.
Na primjer budaletina napiše da su na ustaškoj strani u građanskom ratu 91 bili samo krimosi a vi mu idete niz dlaku i pokušavate reći da to baš i nije tako umjesto da budaletinu odma opalite nogom u jaja i smjestite tamo gdje mu je mjesto, na primjer u pi**i materinoj. I zato kažem da vas ne kužim jer lik očito manipulira s vama sasvim dobrano kad ne vidite koje pizdarije piše i kad sa njim idete u raspravu a da ne uviđate agendu njegovih upisa.
Ja sam ga prokuzio odmah..to je 'soj' slican onom zbog koga mi je ruka slomljena..sve fini se prave ako ide voda na njihov mlin..ali ako malo skrene cud se odmah mijenja..a potpuno skrene..odmah pizdarija..
Malo samo treba usporiti i vidjeti kakve govnarije četnik prosipa a četnikovanje se uvijek rješavalo samo na jedan način..Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Sterb268
Tre. Od kad pišem na forumu pročitala sam toliko gadarija da bih svakog drugog na ovom forumu trebala nogom u dupe. Neki dan sam čitala prepisku o ženama, silovanju, pravu žene na abortus. Nisam se uključila jer bih tada napisala svašta, a fakat nema smisla, jer osobe neće promijeniti svoje misšljenje, a stvorit će se zla krv.

Ako je frka zingaro ne vidim razloga zašto mu ne bih odgovarala na postove jer smo skupa pisali na kultnima. Ni vi se ovdje ne slažete, ali tipkate godinama i nekako trpite jedni druge. 
Nije lako doći među vas kao novi. Ja to dobro znam. Napali su me zbog božićne čestitke, eto nisam čestitala kako se očekivalo od prave rvatice, pitalo me se gdje sam bila 91. jebalo mi se mater u nekoliko navrata, pljuvalo me se jer ne osuđujem abortus itd itd. 
Većinu toga nisam zaslužila jer nisam konfliktna osoba i pokušavam sa svakim naći neku zajedničku nit vodilju, ali sam popila i te kakve uvrede samo zato što moji stavovi nisu onakvi kakvi bi trebali po vašem mišljenju biti. 

Tu bih trebala zvati ljude socipatom zato što ih Gnječ tako vidi, Frku bih trebala šutnuti zato što se tebi čini da je četnik, trebala bih mrziti Srbe jer ih Abend mrzi itd. I oonda bih bila prihvaćena i shvaćena. Dajte ljudi, ja jesam žensko, ali sjašite mi s tim napucima. 
Ako ništa a ono zato što ja vas ne učim koga ćete šutati a koga ne.
ma ne trebaš zbog mene nikoga šutati, nisam ja meritum ičega niti se treba time voditi. Ono što sam napisao bi trebala sama uhvatiti i vidjeti jer nije da nije vidljivo jel. Ja ne mogu niti želim ikome išta sipati u glavu a pogotovo ne na silu pa tako niti tebi no iskustvo je to kojega imam u izobilju i ono mi kaže da sa četnikom takvog tipa nema rasprave niti mogućnosti išta ispraviti kroz raspravu a on/oni upravo takve rasprave koriste da popljuju sve Hrvatsko i zato kažem da tu nema rasprave pa da imaš sve argumente svijeta na svojoj strani.

_________________
Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by veber 1/4/2019, 22:17

juga, tito, partizani, ustaše. sve po starom.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by danni1 1/4/2019, 22:22

veber wrote:juga, tito, partizani, ustaše. sve po starom.
Ne postoji tema koja bi bila nova i ne izlizana i prevrnuta več 1000 puta.

_________________
Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Guest 1/4/2019, 22:29

tre wrote:
ma ne trebaš zbog mene nikoga šutati, nisam ja meritum ičega niti se treba time voditi. Ono što sam napisao bi trebala sama uhvatiti i vidjeti jer nije da nije vidljivo jel. Ja ne mogu niti želim ikome išta sipati u glavu a pogotovo ne na silu pa tako niti tebi no iskustvo je to kojega imam u izobilju i ono mi kaže da sa četnikom takvog tipa nema rasprave niti mogućnosti išta ispraviti kroz raspravu a on/oni upravo takve rasprave koriste da popljuju sve Hrvatsko i zato kažem da tu nema rasprave pa da imaš sve argumente svijeta na svojoj strani.
Taj koga zoveš četnikom ponekad sere kao foka iz čiste potrebe da provocira, ali sumnjam da je od njegove ruke stradao i jedan Hrvat. 
Srbin je i za očekivati je da drži stranu Srbima, da nije objektivan. Nije jedini, samo je na suprotnoj strani i to je sve. 

Rekoh već davno, četnici i ustaše su bili 41-45. Sve drugo je preseravanje obje strane i dobar mamac za poticanje mržnje. 
A meni je dosta mržnje i ustaša i četnika i partizana. 
Ako zbog toga djelujem naivno poput francuske sobarice neka. Slobodno me smatrajte naivnom, čak glupačom, ali mi nemojte govoriti kako bih trebala misliti jer tako moraju misliti svi koji su Hrvati. 

Gade mi se četnici, ali jednako tako mi se gadi čitati kako se tu veliča ustaštvo. Ako se ne veliča onda se pravimo kao da nije bilo zlo.  

Da ih bogdom nikad nije bilo ni jednih ni drugih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by veber 1/4/2019, 22:34

danni1 wrote:
veber wrote:juga, tito, partizani, ustaše. sve po starom.
Ne postoji tema koja bi bila nova i ne izlizana i prevrnuta več 1000 puta.
kako ne?

npr, školovao sam se. zaposlio primam pristojnu plaću i baš mi je dobro. ili recimo bio sam na moru, a nisam digao kredit ili posjetio sam us pa sam studirao tamo. partizani, ustaše, tito, partija. kako vam nije dosadno?
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by dzango 1/4/2019, 22:39

veber wrote:
danni1 wrote:
veber wrote: ili recimo bio sam na moru, a nisam digao kredit
Sereš.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Guest 1/4/2019, 22:41

by Sora Today at 21:47

U imovinskom ratu 91. Koji nije nikada objavljen sudjelovsli su i građani hrvatske Srbi i Hrvati na suprotnim stranama. Prema tome rat je građanski. Puno vise nego agresija.
Jer da je bila agresija ne bi hrvatski ministar pravosuđa pustio na slobodu ARKANA i druge srpske tj cetnicke oficire koje su ulovili u RH.
usput, rat jr trajao nepotrebno 5 godina , dovoljno za pljacku hrvatske i pokusaj dijeljenja bih.
Po karakteru je bio KONTRAREVOLUCIJA kpja je poništila sve pozitivno iz SOCIJSLISTICKE drzave.
A sad se glodajte po pitanju jrl bio građanski ili ne.
Nista pametno novo necete reci. Jer ste picke kojima drugi sole pamet
====================================================================================
Jebi ganisam bio nikada niti cu biti u bilo kavoj politickoj partiji pa sa te strane i ne znam da razmisljam.Znam jako dobro kako se postavljaju i kako skidaju profesori sa fakulteta na kojima sam prodao 200 ispita..i bio preteca razvja hrvatske ekonomske misli:::))
Sve su to krimosi draga moja...Kada takvi o necemu pricaju moras uvijek pomisliti a koji kurac hoce od mene..Ja sam doktor za taj mentalitet..poznavao sam ljude koji su u javnosti bili na pijedestalu pravednosti i pravde a u stvarnosti su bili mali obicni crvici zeljni love na brzaka..E takvi su smislili kako izmedju glupih Hrvata i Srba napraviti rat i dok se oni tuku...sve zivo popljackati ako treba i rodjenu majku..Da nikakav kurcevi domovinski rat ...nego pljackaski.Doveli su kriminalce i dali im ovlasti (osobno svjedocio) koji su zbog svoji materijalnih probitaka birali malo bolje stojece ljude i ucenjivali odvodili i ubijali uz blagoslov HDZ..Danas mala otrijeznjena manjina jebe mater HDZ a onda su klicali i glasali za tu bandu.Ajde jebiga ..odupri se ti toj euforiji..pa to ti je isto kao da u nekom kaficu na tekmi kazes ja sam za Francusku da pobijedi...Pa ta rulja bez mozga ne misli da je to nogomet nego rat dvije zemlje,,,primitivizam,,E zato ovi ovdje pizde kada im se kaze istina u oci jer znaju oni istinuali je ne smiju sami sebi priznati zato sto bi slijedom logike trebali izgubiti one mrvice koje su dobili od gazda ispod stola..kevcu i masu poslusno repom...samo da se netko ne dosjeti pa im kaze,,,,nema vise dzabalesku mirovina iz pljackaskog rata..Tu debelo razdvajam ljude koji su bili zavedeni pa im se pojavio onaj zdravi patriotizam i isli su da brane navodno od JNA svoju zemlju .A u toj JNA..golobradi klinci zatvoreni u kasarne ni vode ni hrane nisu imali okruzeni gladnim zvijerima (domacim i stranim placenicima).Rat su dogovarali ljudi koji se poznaju a vodili ga kasnije obicni ljudi dok su krimosi pokupili vrhnje i danas su u Hrvatskoj domoljubi..cijenjeni i postivani ali panjevima..samo im nitko ne smije reci nista,,jer jedino na svijetu kriminalci imaju svoju drzavu u Cro.Pa to ni mafija nije uspjela ..sunce ti jebem zarko..Ali dajem im maksimalno jos 10 godina..sami ce kao crvotocina da se sruse...njih ne treba dirati ..nego im samo povladjivati tako ce se brze strmopizdit..Ja nemam nikakvog interesa da lazem i izmisljam oni imaju...ja nikakav materijalni interes nemam u Hrvatskoj.Jebo te Mercepu se sudi a covac prodaje imovnu od 2 miliona dolara..meni nudio neki njegov koji me od prije poznavao jer je mislio da se druzim sa ruskim tajkunima...kao ajmo njima uvaliti..reko sam mu covjece ne se zajebavat sa tim ruje ce te izuti u zraku i tebe i citav tvoj kvart za dolar..Eto ..jedna crtica..i onda vele Domovinski rat...e pa onaj tko to i danas misli...bolje da se ubije je u glavi mjesto mozga ima slamu..:::)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Šandor Winnetou 1/4/2019, 22:49

Rabarbara wrote:
tre wrote:
ma ne trebaš zbog mene nikoga šutati, nisam ja meritum ičega niti se treba time voditi. Ono što sam napisao bi trebala sama uhvatiti i vidjeti jer nije da nije vidljivo jel. Ja ne mogu niti želim ikome išta sipati u glavu a pogotovo ne na silu pa tako niti tebi no iskustvo je to kojega imam u izobilju i ono mi kaže da sa četnikom takvog tipa nema rasprave niti mogućnosti išta ispraviti kroz raspravu a on/oni upravo takve rasprave koriste da popljuju sve Hrvatsko i zato kažem da tu nema rasprave pa da imaš sve argumente svijeta na svojoj strani.
Taj koga zoveš četnikom ponekad sere kao foka iz čiste potrebe da provocira, ali sumnjam da je od njegove ruke stradao i jedan Hrvat. 
Srbin je i za očekivati je da drži stranu Srbima, da nije objektivan. Nije jedini, samo je na suprotnoj strani i to je sve. 

Rekoh već davno, četnici i ustaše su bili 41-45. Sve drugo je preseravanje obje strane i dobar mamac za poticanje mržnje. 
A meni je dosta mržnje i ustaša i četnika i partizana. 
Ako zbog toga djelujem naivno poput francuske sobarice neka. Slobodno me smatrajte naivnom, čak glupačom, ali mi nemojte govoriti kako bih trebala misliti jer tako moraju misliti svi koji su Hrvati. 

Gade mi se četnici, ali jednako tako mi se gadi čitati kako se tu veliča ustaštvo. Ako se ne veliča onda se pravimo kao da nije bilo zlo.  

Da ih bogdom nikad nije bilo ni jednih ni drugih.
Nisam ti rekao da si glupača niti te takvom smatram, nisam ti čak rekao kako da misliš, jednostavno sam izrazio čuđenje za naivu koja se javi kada raspravljate sa  četničkim spodobama tipa frka( evo jedan primjer kako se lagano izvrjeđa nekoga kada se to želi u sasvim normalnoj raspravi a da se nećeš ni osvrnuti na to jer ne dotiče tvoju osobnost.  Recimo da smo u realnom vremenu u nekom društvu pokazao bi ti čistu manipulaciju umom gdje ti sa svojim sugestijama ne bi dozvolio da dođeš do rješenja nekoga problema ma koliko koristila svoju logiku čak i kad bi ti najavio da ću izvršiti određenu manipulaciju  u vezi zadanog problema).


Što se pak tiče ustaša i četnika tu opet griješiš. Za razliku od ustaša koji su nestali 45te četnici su se tek tada razgoropadili i počeli hvatati konce preobučeni u titove partizane. četništvo u srbiji nikada nije zamrlo nego naprotiv sve je jače i jače tako da je danas ono neusporedivo jače prisutno u srbiji od bilo kakvog partizanskog pokreta ( da ne pitam zašto nisi spomenila gađenje i spram partizana i njihovih zlodjela koje su učinili u daleko većem obimu nego ustaše i četnici zajedno) pa se čak i draža rehabilitira i masu drugih četnika dočim u RH toga nema i zato si promašila poantu i dozvolila sebi da ideš na ruku neprijatelju svoga naroda pristajući izjednačavati čak i na temi ustaštvo koje ne postoji sa četništvom koje divlja i jača.

Ne smatram te lošom niti zlom osobom, ne držim da si glupa (naprotiv) no da si naivna u to sam uvjeren i oprosti na brutalnoj iskrenosti.

_________________
Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Guest 1/4/2019, 22:56

@ Rabarbara samo te jedno molim ..nemoj me majketi braniti :::))) I nemoj mi takariti nacionalnost jer nema potrebe...Davno sam o sebi rekao da ljude cijenim po humanosti ..pravdi ..iskrenosti i nepokvarenosti..Takvi su moj nacion Ja ne branim nikoga..osim istine koju sam sam vidio.A jedan puta kad se zaljubis u istinu...oslobodit ces se svih gluposti kojim su nas kljukali kao guske kroz povijest..Ako oni misle da sam ja Cetnik..Woalaaaaaaaaaaaaa...ja sa tim nemam problema...Ja o sebi mislim sasvim drugacije...Onaj tko kaze istinu uvijek je bio gori u ovom slucaju cak i od cetnika..
Ne povlacim se iz polemike zbog toga sto bih te mogao slucajno povrijediti vec zbog toga sto sa tobom nemam sto polemizirati...slazem se sa tvojim stavovima u skoro 90% slucajeva a onih 10% i tako ne igra nikakvu negativnu ulogu u tvome zivotu.Sa ljudima mogu oduvijek pricati o svemu...volim srz..ne volim kada se moram prenemagati ...kititi recenicu da bi ispao neki kurac..Volim direktno medju noge pa kom obojci kom opanci::)))))))) I da ne tpkam da bi digao nekome tlak,,,boze sacuvaj..tipkam da se cuje istina...kako rekoh...jednom tko se zaljubi u pravu istinu..taj je zavoli pa taman bila ne znam kako ruzna ...cak sto vise volis je vise od najljepse lazi...narafski ako se netko zna i ima kapaciteta zaljubiti u nju::))


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by veber 1/4/2019, 23:10

dzango wrote:
veber wrote:
danni1 wrote:
veber wrote: ili recimo bio sam na moru, a nisam digao kredit
Sereš.
ujutro
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem - Page 7 Empty Re: Film koji mrze braniteljske udruge proglašen najboljim švicarskim dokumentarcem

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum